FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
69
34%
Ne
136
66%
 
Ukupno glasova: 205

MAMINHO66
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 19 apr 2024, 16:17

Agencija sigurno ne bi preporucila silne i veoma skupe raskide ugovora (sa igracima od kojih bi mnogi valjali, uzgred). Ne bi preporucila ni 260k za Julardziju, 300k za Djurickovica, 300k za Krdzalica, ugovore Slovencima kojih je pun klub itd.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5904
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 apr 2024, 16:29

MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:17
Agencija sigurno ne bi preporucila silne i veoma skupe raskide ugovora (sa igracima od kojih bi mnogi valjali, uzgred). Ne bi preporucila ni 260k za Julardziju, 300k za Djurickovica, 300k za Krdzalica, ugovore Slovencima kojih je pun klub itd.

Nisu to tako ni losi, samo su se za te pare mogli dovesti puno, puno bolji slobodni igraci.
Hajmo reci da je ovo sve tacno i da ti svi igraci vrijede duplo manje (naravno da ne vrijede juniora u pl bh koji nema nijednog nastuoa u seniorskom fudbalu nemozes kupit ispod 50-60 k km.

Ali helem nejse i da si upravu to je dokaz da si pao na provokaciju siromastva i pricu strunfova. DAJE NAMA VAS BUDZET DA HE NANA POLA BUDZET STA BI MI RADILI..

Dinamo hajduk partizan zvjezda gidisnje 70% kopletnog naseg budzeta bace uvodu na fule (pronasaje) ovde ljudi ocekivaju ubodes sa svakim igracem i trenerom sd gd itd nejde to tako

Dadox
Postovi: 1159
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 19 apr 2024, 16:29

Istinasamo123 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:03
2024 godina, kvota na najgoreg gosta 1.45.,nazalost rade se stvari koje su se radili prije 20 godina i sve legalno prolazi.
Ova liga nema ni perspektive niti ce ikada ovde biti nesto posteno, ja vjerujem i mi da se nadjemo u toj situaciji da bi isto radili jer ovaj narod ne zna za posteno.
Samo ne znam kako to sve gleda tuzilastvo sipa federalna policija fifa i qurac palac, jel zaista nikog ovo ruglo od lige ne zanima i njena ispravnost?
Nikada se to nece promjeniti nazalost i nikada od naseg fudbala nece biti nista....
Ovo je u rangu sa Borcevim stimanjem mozda i gore i svi sute!
Cak sta vise cim sutimo i mi smo saucesnici ove sramote.
Ovakve kvote budu uvijek pred kraj prvenstava i u jacim ligama, kad igraju ovi za opstanak i ovi sto nemaju motiva, imas liga u kojima X bude 1,60 kvota, pogledaj finiš talijanske, francuske, turske kad budu igrali ovi za opstanak i ovi iz sredine, a kod nas su pogotovo muljaže u svakom segmentu drustva nazalost

mirzatele
Postovi: 11998
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 19 apr 2024, 16:32

LEŠINARI PUŠE GA

MAMINHO66
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 19 apr 2024, 16:34

Pitar6785 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:29
MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:17
Agencija sigurno ne bi preporucila silne i veoma skupe raskide ugovora (sa igracima od kojih bi mnogi valjali, uzgred). Ne bi preporucila ni 260k za Julardziju, 300k za Djurickovica, 300k za Krdzalica, ugovore Slovencima kojih je pun klub itd.

Nisu to tako ni losi, samo su se za te pare mogli dovesti puno, puno bolji slobodni igraci.
Hajmo reci da je ovo sve tacno i da ti svi igraci vrijede duplo manje (naravno da ne vrijede juniora u pl bh koji nema nijednog nastuoa u seniorskom fudbalu nemozes kupit ispod 50-60 k km.

Ali helem nejse i da si upravu to je dokaz da si pao na provokaciju siromastva i pricu strunfova. DAJE NAMA VAS BUDZET DA HE NANA POLA BUDZET STA BI MI RADILI..

Dinamo hajduk partizan zvjezda gidisnje 70% kopletnog naseg budzeta bace uvodu na fule (pronasaje) ovde ljudi ocekivaju ubodes sa svakim igracem i trenerom sd gd itd nejde to tako
Ovo su javni podaci do kojih se moze doci za par minuta guglanja.

U zadnjem roku smo samo na obestecenja igraca dali milion maraka. Na to dodaj da smo platili raskide sa igracima koje su ovi otjerali (da, i "sporazumni" se placaju), da se platilo i Domzalama, doveli Slovenci, i tako dalje.

I na sve ovo dodaj plate, koje su jako visoke za nase standarde.

Kad se to sve uzme u obzir, dodjes do zakljucka da je ovo najskuplja ekipa u istoriji lige, a pati se na diobi plasmana u Europu.

Potrositi pare samo po sebi nije problem, super je sto ima sta da se trosi. Problem je sto se moglo vise za iste i manje pare, dakle problem je neznanje ljudi koji se pitaju. Nece oni ni na ljeto znati.

Cesc44
Postovi: 1053
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cesc44 » 19 apr 2024, 16:35

Dadox je napisao/la:
19 apr 2024, 16:29
Istinasamo123 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:03
2024 godina, kvota na najgoreg gosta 1.45.,nazalost rade se stvari koje su se radili prije 20 godina i sve legalno prolazi.
Ova liga nema ni perspektive niti ce ikada ovde biti nesto posteno, ja vjerujem i mi da se nadjemo u toj situaciji da bi isto radili jer ovaj narod ne zna za posteno.
Samo ne znam kako to sve gleda tuzilastvo sipa federalna policija fifa i qurac palac, jel zaista nikog ovo ruglo od lige ne zanima i njena ispravnost?
Nikada se to nece promjeniti nazalost i nikada od naseg fudbala nece biti nista....
Ovo je u rangu sa Borcevim stimanjem mozda i gore i svi sute!
Cak sta vise cim sutimo i mi smo saucesnici ove sramote.
Ovakve kvote budu uvijek pred kraj prvenstava i u jacim ligama, kad igraju ovi za opstanak i ovi sto nemaju motiva, imas liga u kojima X bude 1,60 kvota, pogledaj finiš talijanske, francuske, turske kad budu igrali ovi za opstanak i ovi iz sredine, a kod nas su pogotovo muljaže u svakom segmentu drustva nazalost
To bi bila istina da je tocan podatak. Pod broj 1. to se desava u svim ligama da, ali iskljucivo zadnja 2 kola, najvise zadnje kolo, a ne 7 kola do kraja, pod broj 2. reci da Posusje nema motiva bi bilo komicno, ali posto se radi o nasoj ligi onda je zalosno jer tako i ispada, iako matematicki je Posusje udaljeno 3 boda od mjesta koje vode u Europu, 7 kola prije kraja.

Dadox
Postovi: 1159
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 19 apr 2024, 16:44

Cesc44 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:35
Dadox je napisao/la:
19 apr 2024, 16:29
Istinasamo123 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:03
2024 godina, kvota na najgoreg gosta 1.45.,nazalost rade se stvari koje su se radili prije 20 godina i sve legalno prolazi.
Ova liga nema ni perspektive niti ce ikada ovde biti nesto posteno, ja vjerujem i mi da se nadjemo u toj situaciji da bi isto radili jer ovaj narod ne zna za posteno.
Samo ne znam kako to sve gleda tuzilastvo sipa federalna policija fifa i qurac palac, jel zaista nikog ovo ruglo od lige ne zanima i njena ispravnost?
Nikada se to nece promjeniti nazalost i nikada od naseg fudbala nece biti nista....
Ovo je u rangu sa Borcevim stimanjem mozda i gore i svi sute!
Cak sta vise cim sutimo i mi smo saucesnici ove sramote.
Ovakve kvote budu uvijek pred kraj prvenstava i u jacim ligama, kad igraju ovi za opstanak i ovi sto nemaju motiva, imas liga u kojima X bude 1,60 kvota, pogledaj finiš talijanske, francuske, turske kad budu igrali ovi za opstanak i ovi iz sredine, a kod nas su pogotovo muljaže u svakom segmentu drustva nazalost
To bi bila istina da je tocan podatak. Pod broj 1. to se desava u svim ligama da, ali iskljucivo zadnja 2 kola, najvise zadnje kolo, a ne 7 kola do kraja, pod broj 2. reci da Posusje nema motiva bi bilo komicno, ali posto se radi o nasoj ligi onda je zalosno jer tako i ispada, iako matematicki je Posusje udaljeno 3 boda od mjesta koje vode u Europu, 7 kola prije kraja.
Poenta je da se desava, kod nas je drzava komedija, tako da kod nas krece cirkus 7 kola prije kraja, kod ovih drugih 3-4 😂

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 19 apr 2024, 16:54

MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:34
Pitar6785 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:29
MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:17
Agencija sigurno ne bi preporucila silne i veoma skupe raskide ugovora (sa igracima od kojih bi mnogi valjali, uzgred). Ne bi preporucila ni 260k za Julardziju, 300k za Djurickovica, 300k za Krdzalica, ugovore Slovencima kojih je pun klub itd.

Nisu to tako ni losi, samo su se za te pare mogli dovesti puno, puno bolji slobodni igraci.
Hajmo reci da je ovo sve tacno i da ti svi igraci vrijede duplo manje (naravno da ne vrijede juniora u pl bh koji nema nijednog nastuoa u seniorskom fudbalu nemozes kupit ispod 50-60 k km.

Ali helem nejse i da si upravu to je dokaz da si pao na provokaciju siromastva i pricu strunfova. DAJE NAMA VAS BUDZET DA HE NANA POLA BUDZET STA BI MI RADILI..

Dinamo hajduk partizan zvjezda gidisnje 70% kopletnog naseg budzeta bace uvodu na fule (pronasaje) ovde ljudi ocekivaju ubodes sa svakim igracem i trenerom sd gd itd nejde to tako
Ovo su javni podaci do kojih se moze doci za par minuta guglanja.

U zadnjem roku smo samo na obestecenja igraca dali milion maraka. Na to dodaj da smo platili raskide sa igracima koje su ovi otjerali (da, i "sporazumni" se placaju), da se platilo i Domzalama, doveli Slovenci, i tako dalje.

I na sve ovo dodaj plate, koje su jako visoke za nase standarde.

Kad se to sve uzme u obzir, dodjes do zakljucka da je ovo najskuplja ekipa u istoriji lige, a pati se na diobi plasmana u Europu.

Potrositi pare samo po sebi nije problem, super je sto ima sta da se trosi. Problem je sto se moglo vise za iste i manje pare, dakle problem je neznanje ljudi koji se pitaju. Nece oni ni na ljeto znati.
pati se i P$G ako uzmes u obzir njihova ulaganja. Toliko uloze a nista od lige prvaka. Sta oni trebaju? Trebali bi onog sejka protjerati, pa da fino u besparici budu svjesni svog jada. Doveli ljudi mbape, nejmara i messija i nista :urnebes: :urnebes: Nije realno praviti pritisak lomace. Dok se svi segmenti posloze, treba vremena i razumijevanja. Mi uzasno otezavamo situaciju, kao da zelimo napakostiti voljenom klubu.
- 1 9 4 6 -

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2532
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 19 apr 2024, 16:56

IsmirMirvic je napisao/la:
19 apr 2024, 15:39
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 apr 2024, 14:55
IsmirMirvic je napisao/la:
19 apr 2024, 14:47


Istrazivanja elitnih business skola u Sjedinjenim Drzavama ukazuju na bitnost informacija na mrezama, sto ukljucuje i forume.

Percepcija je u businessu veoma bitna i kreira stvarnost. Oblikuje je directno i indirectno. Pa i sire od toga, te informacije nekada mogu uticati na citava drustva. To Americanci najbolje znaju, sjetimo se samo Cambridge Analytica scandala od prije nekoliko godina.

US korporacije, pa i small and mid-sized businessi, koriste AI da skeniraju drustvene mreze, skupljaju podatke i rade analisu trzista, ali i da osjete puls target grupa i citave javnosti po bitnim pitanjima.

Zasto ovo govorim? 👇

Kada navijaci Sarajeva pocnu spekulisati online da njihov klub prodaje utakmice i dogovara nerijesen rezultat sa rivalom, onda se to preko mreza prosiri citavom drzavom. Kada ta drzava ima veliku diasporu zainteresovanu za zbivanja u njoj, onda se ti navodi procuju daleko.

Je li vam dovoljan podatak da je jedan od partnera Gospodina Mirvica postavio pitanje, bez imalo ustrucavanja, da li Sarajevo namjesta utakmice i zbog koga, te zaprijetio povlacenjem?

Molim vas sve, budite oprezni kakve informacije pustate u ether❗

Hvala na odgovoru. Razumijem u potpunosti sta pisete. Takodjer mi je jasno, da i pisanja po forumima i drustvenim mrezama znaju dobiti na vaznosti, da se prate i ocjenjuje i da se vezano svaki biznis informacije istrazuju i prate lupom.
Medjutim, i na spomenutim forumima svako ima pravo pisati, ostavljati misljenja koja cak i nisu dobronamjerna i iskrena a nije iskljuceno da misljenja ostavljaju i dusmani u janjecoj kozi. Sve u cilju da nas destabiliziraju i unose nemir.

Sarajevo ne namjesta niti ce kad namjestati utakmice.

Ostajete nam zdravo, nema nazad.
👍

Da ne bude sve tako crno, evo vam jos jedna informacija:

Ocekuje nas uzbudljivo bordo ljeto. Ako sve bude teklo po planu, imacemo daleko (daleko!) najveci budget za pojacanja u istoriji kluba i lige!

🔴⚪
Mr. President,

Ako ce biti pojacanja kao ovu zimu, ne pomazite nam. Izginut cemo.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

MAMINHO66
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 19 apr 2024, 16:59

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 apr 2024, 16:54
MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:34
Pitar6785 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:29


Hajmo reci da je ovo sve tacno i da ti svi igraci vrijede duplo manje (naravno da ne vrijede juniora u pl bh koji nema nijednog nastuoa u seniorskom fudbalu nemozes kupit ispod 50-60 k km.

Ali helem nejse i da si upravu to je dokaz da si pao na provokaciju siromastva i pricu strunfova. DAJE NAMA VAS BUDZET DA HE NANA POLA BUDZET STA BI MI RADILI..

Dinamo hajduk partizan zvjezda gidisnje 70% kopletnog naseg budzeta bace uvodu na fule (pronasaje) ovde ljudi ocekivaju ubodes sa svakim igracem i trenerom sd gd itd nejde to tako
Ovo su javni podaci do kojih se moze doci za par minuta guglanja.

U zadnjem roku smo samo na obestecenja igraca dali milion maraka. Na to dodaj da smo platili raskide sa igracima koje su ovi otjerali (da, i "sporazumni" se placaju), da se platilo i Domzalama, doveli Slovenci, i tako dalje.

I na sve ovo dodaj plate, koje su jako visoke za nase standarde.

Kad se to sve uzme u obzir, dodjes do zakljucka da je ovo najskuplja ekipa u istoriji lige, a pati se na diobi plasmana u Europu.

Potrositi pare samo po sebi nije problem, super je sto ima sta da se trosi. Problem je sto se moglo vise za iste i manje pare, dakle problem je neznanje ljudi koji se pitaju. Nece oni ni na ljeto znati.
pati se i P$G ako uzmes u obzir njihova ulaganja. Toliko uloze a nista od lige prvaka. Sta oni trebaju? Trebali bi onog sejka protjerati, pa da fino u besparici budu svjesni svog jada. Doveli ljudi mbape, nejmara i messija i nista :urnebes: :urnebes: Nije realno praviti pritisak lomace. Dok se svi segmenti posloze, treba vremena i razumijevanja. Mi uzasno otezavamo situaciju, kao da zelimo napakostiti voljenom klubu.
Ne zelim ja nista napakostiti. Samo kazem da je Mirvic sa svojim partnerima ovoj dvojici dao bukvalno sve sto su zaiskali. Neka im da i na ljeto, ali ja sam skeptican da ce oni znati sta da urade s tim budzetom. Ako je do neznanja jos i dobro, da nije neki drugi problem, jer ima itekako sumnjivih stvari ovdje.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5904
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 apr 2024, 17:04

MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:34
Pitar6785 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:29
MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:17
Agencija sigurno ne bi preporucila silne i veoma skupe raskide ugovora (sa igracima od kojih bi mnogi valjali, uzgred). Ne bi preporucila ni 260k za Julardziju, 300k za Djurickovica, 300k za Krdzalica, ugovore Slovencima kojih je pun klub itd.

Nisu to tako ni losi, samo su se za te pare mogli dovesti puno, puno bolji slobodni igraci.
Hajmo reci da je ovo sve tacno i da ti svi igraci vrijede duplo manje (naravno da ne vrijede juniora u pl bh koji nema nijednog nastuoa u seniorskom fudbalu nemozes kupit ispod 50-60 k km.

Ali helem nejse i da si upravu to je dokaz da si pao na provokaciju siromastva i pricu strunfova. DAJE NAMA VAS BUDZET DA HE NANA POLA BUDZET STA BI MI RADILI..

Dinamo hajduk partizan zvjezda gidisnje 70% kopletnog naseg budzeta bace uvodu na fule (pronasaje) ovde ljudi ocekivaju ubodes sa svakim igracem i trenerom sd gd itd nejde to tako
Ovo su javni podaci do kojih se moze doci za par minuta guglanja.

U zadnjem roku smo samo na obestecenja igraca dali milion maraka. Na to dodaj da smo platili raskide sa igracima koje su ovi otjerali (da, i "sporazumni" se placaju), da se platilo i Domzalama, doveli Slovenci, i tako dalje.

I na sve ovo dodaj plate, koje su jako visoke za nase standarde.

Kad se to sve uzme u obzir, dodjes do zakljucka da je ovo najskuplja ekipa u istoriji lige, a pati se na diobi plasmana u Europu.

Potrositi pare samo po sebi nije problem, super je sto ima sta da se trosi. Problem je sto se moglo vise za iste i manje pare, dakle problem je neznanje ljudi koji se pitaju. Nece oni ni na ljeto znati.
Dali smatras da je bio ofside u bl kad je birac izjednacio
Dali je bio penal u bl u kupu kad je tip igrao rukom
Dali smatras da je sudjenje na kosevu u revansu bilo fer i posteno i da je ispravna ocjena 8,3


Dali smatras da je go zvjezde regularan

Dali smatras da ti sudija daje crveni jarton u tunelu a da njihov igrac 2x udara krvnicki naseg igraca bez lopte (drugi put na lini 16terca) da je bar zuti karton

Dali se slazes sa vicom zeljkovicem DODIKOM da je sad sudjenje bolje nego 3 sezone prije njegoog dolaska za oresjednika.

Takodje dali se slazes da se ekipa dize dobija samopouzdanje kad pobjedi 3-4 utakmice u zadnjim minutama ili uzme gkavnom konkurenti bod na svom terenu u zadnjoj minuti sudiskom greskom, dali ti mislis da takvo sudjenje ide u korist ekipi koja je ostecena ili koja je pogurana..

Nula80
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 jul 2023, 12:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nula80 » 19 apr 2024, 17:05

nokee je napisao/la:
19 apr 2024, 15:14
luckystrike je napisao/la:
19 apr 2024, 15:06
kleja je napisao/la:
19 apr 2024, 14:55
Oliveira 3 utakmice a za identičan start Hiroš dobije 2 utakmice :shock:
kako identičan kad je Renena vuk'o igrač s dvije ruke dva metra, njegova reakcija je iznuđena a i sudija da je odradio svoj dio posla do iste ne bi ni došlo.

radoviću također 2 utakmice suspenzije.
Pa naravno gdje god se stigne je klanje pa tako i za utakmice suspenzije.

Evo jedna provjerena iz tunela zasto je Radovic dobio crveni. Bukvalno iscenirano a Sivac jedva cekao.
Stila prisao Radovicu i onako ga rukom uhvatio sa ledja za vrat kao da mu "nesto objasni" vjerovatno i uz psovke, Slavisa onako odmahne rukom da ga skloni od sebe i ovaj pade, zakukase prema Sivcu i naravno crveni. Momak koji je bio tu kaze da su i nasi skocili i da su se vise bunili nije iskljuceno da bi i Stila dobio crveni jer Sivac uglavnom nista nije ni vidio. I naravno na poluvremenu izlazi Stila iz igre. Kakav seljakluk, znaci bas namjenski.

Ma kazu da ga je stipo za vrat a radovic ga nije ni u jednoj sekundi udario. Svi su bili tu. Steta sto se nasi igraci onda toliko pljuju a ne znaju sta je bilo. Ja razumijem bijes i sve to, ali kad citam kako se svaki nas igrac pljuje kad pogrijesi, to je katastrofalno. Svaku utakmicu neki igrac nas dobije takve komentare. Ruzno za citati.


Neko je napiso sastav. Ja mislim samo kapetanovic umjesto dure. Ili ce njih dvoje podijeliti minutazu jer dura jos nije 100% spreman

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 19 apr 2024, 17:10

MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:59
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 apr 2024, 16:54
MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:34


Ovo su javni podaci do kojih se moze doci za par minuta guglanja.

U zadnjem roku smo samo na obestecenja igraca dali milion maraka. Na to dodaj da smo platili raskide sa igracima koje su ovi otjerali (da, i "sporazumni" se placaju), da se platilo i Domzalama, doveli Slovenci, i tako dalje.

I na sve ovo dodaj plate, koje su jako visoke za nase standarde.

Kad se to sve uzme u obzir, dodjes do zakljucka da je ovo najskuplja ekipa u istoriji lige, a pati se na diobi plasmana u Europu.

Potrositi pare samo po sebi nije problem, super je sto ima sta da se trosi. Problem je sto se moglo vise za iste i manje pare, dakle problem je neznanje ljudi koji se pitaju. Nece oni ni na ljeto znati.
pati se i P$G ako uzmes u obzir njihova ulaganja. Toliko uloze a nista od lige prvaka. Sta oni trebaju? Trebali bi onog sejka protjerati, pa da fino u besparici budu svjesni svog jada. Doveli ljudi mbape, nejmara i messija i nista :urnebes: :urnebes: Nije realno praviti pritisak lomace. Dok se svi segmenti posloze, treba vremena i razumijevanja. Mi uzasno otezavamo situaciju, kao da zelimo napakostiti voljenom klubu.
Ne zelim ja nista napakostiti. Samo kazem da je Mirvic sa svojim partnerima ovoj dvojici dao bukvalno sve sto su zaiskali. Neka im da i na ljeto, ali ja sam skeptican da ce oni znati sta da urade s tim budzetom. Ako je do neznanja jos i dobro, da nije neki drugi problem, jer ima itekako sumnjivih stvari ovdje.
Nadam se i ja da ce to dosta bolje biti. Ovo sto su Ibro i Rozman zamislili daBogdo da prodje. Nije ovo slovenska liga. Vjerujem da ce pouceni iskustvom daleko bolje odreagovati. I nije sporno da su dobili bas sve poluge, sto ljudi u daleko vecim svjetskim klubovima nemaju.
Ne kazem da zelis napakostiti, nego kao da zelimo. :mrgreen:

uzme covjek novo auto, plati ga iskesira i po 100k pa zna stati. Nije pravilo ako imas kes da ti sve ide. Nekad je taj kes mac s dvije ostrice, kad imas kupujes i ono sto ti ne treba. A ocekivanja rapidno rastu, isto tako prostor za greske sve manji.

Niti mi je mirvic rod, niti imam interesa u klubu samo mi djeluje da je on pod uzasnim pritiskom da nesto napravi.
Svaka mu se greska istice, komentarise i kritikuje. Naravno da treba biti neko i korektivni faktor ali i dalje sam pod dojmom da se manjak strpljenja bordo nacije ogleda bas zbog postojanja investitora svih ovih godina a mi nismo daleko odmakli. barem ne onoliko kolika su ocekivanja.
- 1 9 4 6 -

MAMINHO66
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 19 apr 2024, 17:19

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 apr 2024, 17:10
MAMINHO66 je napisao/la:
19 apr 2024, 16:59
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 apr 2024, 16:54


pati se i P$G ako uzmes u obzir njihova ulaganja. Toliko uloze a nista od lige prvaka. Sta oni trebaju? Trebali bi onog sejka protjerati, pa da fino u besparici budu svjesni svog jada. Doveli ljudi mbape, nejmara i messija i nista :urnebes: :urnebes: Nije realno praviti pritisak lomace. Dok se svi segmenti posloze, treba vremena i razumijevanja. Mi uzasno otezavamo situaciju, kao da zelimo napakostiti voljenom klubu.
Ne zelim ja nista napakostiti. Samo kazem da je Mirvic sa svojim partnerima ovoj dvojici dao bukvalno sve sto su zaiskali. Neka im da i na ljeto, ali ja sam skeptican da ce oni znati sta da urade s tim budzetom. Ako je do neznanja jos i dobro, da nije neki drugi problem, jer ima itekako sumnjivih stvari ovdje.
Nadam se i ja da ce to dosta bolje biti. Ovo sto su Ibro i Rozman zamislili daBogdo da prodje. Nije ovo slovenska liga. Vjerujem da ce pouceni iskustvom daleko bolje odreagovati. I nije sporno da su dobili bas sve poluge, sto ljudi u daleko vecim svjetskim klubovima nemaju.
Ne kazem da zelis napakostiti, nego kao da zelimo. :mrgreen:

uzme covjek novo auto, plati ga iskesira i po 100k pa zna stati. Nije pravilo ako imas kes da ti sve ide. Nekad je taj kes mac s dvije ostrice, kad imas kupujes i ono sto ti ne treba. A ocekivanja rapidno rastu, isto tako prostor za greske sve manji.

Niti mi je mirvic rod, niti imam interesa u klubu samo mi djeluje da je on pod uzasnim pritiskom da nesto napravi.
Svaka mu se greska istice, komentarise i kritikuje. Naravno da treba biti neko i korektivni faktor ali i dalje sam pod dojmom da se manjak strpljenja bordo nacije ogleda bas zbog postojanja investitora svih ovih godina a mi nismo daleko odmakli. barem ne onoliko kolika su ocekivanja.
Nadamo se svi, ali vala nisam optimistican oko ove dvojice, ni sekunde.

Tesko je biti objektivan kao navijac, ali pokusaj se samo na momenat staviti u poziciju nekoga neutralnog.

Mi igraca potpisemo na visegodisnji ugovor u ponedjeljak, on je otjeran u petak i taj ugovor raskinut. Karikiram, ali nije ni daleko od istine.

Tim igracima raskinu se masni ugovori (koji se isplate jer, ponavljam, cak i sporazumni se isplacuju), trener i SD dovedu svoje, isto na visegodisnje ugovore. Za nekog Julardziju se da 300 milja maraka. Uvale svoje ljude u sve pore kluba, dovedu jos nekih igraca upitnog kvaliteta.

Zamisli da je neki drugi klub u pitanju gdje si neutralan, sta bi ti rekao navijacima tog kluba? Pa rekao bi im da ti tukne na tal, ili da u najmanu ruku ne znaju sta rade. Za sam klub bi bolje bilo da ih Mirvic drzi na kracem povodcu. Previse im je slobode dao, bas previse.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4491
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 19 apr 2024, 17:23

Evo Skorup za kojeg se šuška da će doći golčinu dade.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23205
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 apr 2024, 17:25

Šta mislite hocel ovaj ulazak ex reprezentativaca u repku poboljšati neke stvari u klupskom fudbalu?

Evo i Spahic je postao direktor poznato je da je on isto dosta blizak sa Mirvicem...ja mislim da ce biti nekog napredka generalno i za ova desavanja u prvenstvu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

mirzatele
Postovi: 11998
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 19 apr 2024, 17:39

IsmirMirvic je napisao/la:
19 apr 2024, 15:39


Da ne bude sve tako crno, evo vam jos jedna informacija:

Ocekuje nas uzbudljivo bordo ljeto. Ako sve bude teklo po planu, imacemo daleko (daleko!) najveci budget za pojacanja u istoriji kluba i lige!

🔴⚪
I ja sam čuo da nas očekuje strašan prelazni rok u smislu budžeta za pojacanja i njihove plate. Samo se nadam da će se dovoditi baš ciljana pojačanja jer recimo u veznom redu već imamo 6 igrača na dužim ugovorima i nema tu prostora za neko gomilanje, nego dovesti 1-2 igrača ali da to bude zaista ozbiljan kvalitet.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5904
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 apr 2024, 18:04

Ja vjerujem da ova ekipa sa dobrom desetkom i sa dobrom zamjenom za Anicica (svakako ugovor istice vratio bi recimo serbedzica) uz gulashvilija koji ce sigurno se vratit sa posudbe. Juce nas fizeoterapeut rece da je krdzalic vec operisan sto znaci da bi se i on mogao vratit nekad pocetkom oktombra..velka fora ce bit u tone hocemol BULJUBASICA moci zadrzat posto vjerujem da ce bit ponuda preko 1,5 m€, nemislim da ce klubu ta osteta nesto znacit vec se boim ako odbijemo da djete nedobije balkanski sindrom razocarenje i zavrsi ko Cigan sa grbavice jadovic..

Cak ako bi i otiso Hasic i peneranda nebi nikog dovodio samo bi vratio gulasa i doveo 10tku kojoj netreba nikakvo prilagodjavanja uz pivratak serbedzica i odlazak anicica to je to, extra gdje bi se pojaco mozda Solda otjero i doveo jos jednog stopercinu

Tatamata1946
Postovi: 1727
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 19 apr 2024, 18:10

Sutra nasim igracima treba podrska da osiguramo tu evropu.
Svi na Kosevo, svi na sjever! Lesinari puse ga

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2532
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 19 apr 2024, 18:15

Kad vidim da neko trazi opravdanje sto nismo dali gol ovakvoj odbrani komsija, pritom s igracem vise :tokralju: :tokralju:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BijeliBordo1946, bvsic, damir_82, Maestro^^ i 66 gostiju.