FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

zeljovac21
Postovi: 2035
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 22 apr 2024, 17:22

Dosta vise igraca ima za kritikovati od Mekica. Najbolji igrac ove uzasne sezone.

Avatar
anonimni
Postovi: 10182
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 22 apr 2024, 18:04

upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 apr 2024, 14:32
BIZMARK66 je napisao/la:
22 apr 2024, 12:20
:tokralju:
Hahahhah Hulahopka pise, kao da ga neko ozbiljno shvata, popisam mu admina :rol:

Meni je jedan od najjacih njegovih momenata bio kad je otisao na temu Bivsi igraci Zelje u inostranstvu i ostavio post: Bender - potpisao za Siroki :urnebes:
Ja sam tu njegovu idiotariju i zaboravio, tacno sam morao otici na tu temu da provjerim :lol:

slika

Sta ce debilcic, yebem mu nastavnicu geografije :rol:

Bar mu je potpis 100% tacan, samo ne znam sto je sebe opisao u njemu
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 22 apr 2024, 18:17

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
22 apr 2024, 15:59

Ovaj čovjek je Gospodin za sve,u kakvim uslovima i sa kakvim igračima je izvukao Evropu,trebalo ga je ostaviti do kraja sezone,dajem ruku da ne bi bili ovdje gdje smo sada.Nermin Bašić,pa svi ostali !
Do neke nove srijede šefe :tokralju:
Sablja bi primio 10 od Minska i kuko da ne moze pita od 3 km.
Sretno Nermine.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 apr 2024, 18:19

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
22 apr 2024, 14:54
Po mom mišljenju najveći problem ove polusezone do sada je greška što se na zimu nisu dovela pojačanja u napadu.Doveden je povrijeđen igrač Bismark,tu su ostali Krpić i Haračić,uz dužno poštovanje golovima sto su dali u prošlosti,oni više nisu za ovog nivoa i to se dokazuje iz kola u kolo.Od prve utakmice protiv Zrinjskog,pa do ove zadnje,koliko je šansi realizovano,a bilo ih je itekako,zicera pogotovo.Amoah također,ni sjenka igrača iz prošle godine,Boljević na trenutke pokaže da je pojačanje onda se i on uklopi u sivilo.To govori i podatak da smo dali najmanje golova u ligi.Ako se ostane u ligi,pod hitno vršiti rekonstrukciju ofanzivnog dijela ekipe.
Nama je tako već od proljeća prošle sezone. Nama je to proljeće tad europu donio Santos, uz doprinos Amoaha, a ostala krila i napadači tanko. Dakle tako je već oko 14 mjeseci.

Samo pogledaš pobjede iz tog proljetnog dijela i vidiš ko ti je haman sve te bodove osvojio.

- pobjeda protiv Slobode na Grbavici iz penala 1:0, a Santos izborio penal
- pobjeda protiv Sloge 0:1 u gostima, Santos zabio gol
- pobjeda protiv Sloge na Grbavici 4:1, Santos zabio za 1:0, pa onda zabio za novo vodstvo od 2:1 i onda izborio penal za 3:1
- pobjeda protiv Širokog 1:0, Amoah dao gol
- remi s Igmanom na Grbavici 1:1, Amoah dao gol
- remi s pitarima 2:2, dva gola Krpića
- pobjeda protiv Veleža 2:1 na Grbavici, Santos dao gol za 1:0, a Amoah mu asistiro
- pobjeda protiv Posušja 3:0, Santos izborio penal za 2:0, a Amoah zabio za 3:0
- pobjeda protiv Slobode zadnje kolo 1:2, Santos dao oba gola
- protiv Veleža u kupu na Grbavici, Santos asistirao Beći za vodstvo od 1:0, iako smo na kraju izgubili 1:2

Na ljeto si ostao bez Santosa, a ostao si na istom neefikasnom napadu, uz pad forme Amoaha. Jedino gdje taj napad nije "prespavao" su europske utakmice gdje su i Krpić i Amoah i Haračić dali doprinos. Od tada si doveo od novih igrača vrijednih pomena u tom napadu samo Boljevića i Hiroša koji je trebao biti dodatno oružje u ionako tankom napadu, a on prebačen na centralnog veznog kod Brune. Hiroš kakav god da je već je zabio 2 gola, što je više nego većina naših ofanzivaca skupa ove sezone. Zato me ljuti što je dobio onakav crveni na derbiju jer nam treba svaki igrač koji iole može ugroziti protivnički gol jer skoro nijedan naš ofanzivac to ne može ove sezone, a njega nema ni protiv Širokog ni protiv Posušja, a s obzirom koliko je rano dobio crveni na derbiju, možemo reći da ga nema haman 3 utakmice.

Ta eksplozija Santosa u proljetnom dijelu koliko god da nam je donijela europu, toliko je i zamaskirala nesposobnost većine ostalih ofanzivaca, od čega se evo još nismo oporavili. Mada i kad bolje razmislim i da nismo izborili europu, ostali bi na istom napadu.

upohaluhizugnimda
Postovi: 536
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 22 apr 2024, 20:23

anonimni je napisao/la:
22 apr 2024, 18:04
upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 apr 2024, 14:32
BIZMARK66 je napisao/la:
22 apr 2024, 12:20
:tokralju:
Hahahhah Hulahopka pise, kao da ga neko ozbiljno shvata, popisam mu admina :rol:

Meni je jedan od najjacih njegovih momenata bio kad je otisao na temu Bivsi igraci Zelje u inostranstvu i ostavio post: Bender - potpisao za Siroki :urnebes:
Ja sam tu njegovu idiotariju i zaboravio, tacno sam morao otici na tu temu da provjerim :lol:

slika

Sta ce debilcic, yebem mu nastavnicu geografije :rol:

Bar mu je potpis 100% tacan, samo ne znam sto je sebe opisao u njemu
Degenko :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ne mozes sve ni pohvatat, iskompleksirani umobolnik (vidi se da je pitar) je toliko gluposti napisao kroz godine da covjek neke jednostavno zaboravi. Jedino sto znam da sigurno necu zaboraviti su one legendarne rasprave koje je vodio sam sa sobom, Hulahopka vs. Sanjin Lego :bow: Uvijek je Sanjo pobjedjivao, brat.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 apr 2024, 21:06

Znači Bender brani sutra, hajde Bendere sutra ono tvoje :mrgreen:
Utakmica na Grbavici treća je u rasponu od samo tri dana za momčad Dine Skendera koji je najavio kako će morati malo osvježiti momčad.

„Moramo osvježiti snage za utakmicu sa Željezničarom. Čeka nas zahtjevan protivnik koji je pod ogromnim imperativom pobjede. Nalaze se u grčevitoj borbi za ostanak i sigurno su sve podredili ovoj utakmici. Upravo u tome i vidim prostor za nas“, kazao je trener Dino Skender u najavi utakmice i dodao kako i Široki Brijeg ima svoju računicu na Grbavici.

„Željezničar će sigurno krenuti ofanzivno od prve minute. Idemo odigrati hrabru, mušku utakmicu. I mi imamo svoju računicu, i nama trebaju bodovi. Vjerujem kako ćemo iskoristiti svoje prilike i doći do bodova“, dodao je Skender.

U odnosu na subotnju utakmicu s Igmanom, šef stručnog stožera Širokog Brijega u Dolini ćupova sigurno neće moći računati na ozlijeđenog Luku Marina i vratara Tomislava Adolfa Tomića koji se lakše ozlijedio na posljednjem treningu.

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 22 apr 2024, 21:59

Stila i Bender bas dobri. Ako bude poziv biće penal.

upohaluhizugnimda
Postovi: 536
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 22 apr 2024, 22:05

BIZMARK66 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:59
Stila i Bender bas dobri. Ako bude poziv biće penal.
Cuj Hulahopke insajdera, ovo mu je admin sinoc pricao :rol:

Smije li ga Stila na Viber prozvati ili se samo mobilni pika? Cuo sam da Bender 063 koristi posto je u Hercegovini dole i bolji je signal. Da li je to istina? Ti bi trebao znati.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 22 apr 2024, 22:40

Ima li neko da objasni ovom maloumniku da je na bloku i da me bolid ne zanima 2%? Jer bolesnik sigurno spominje mene ja sam mu nocna mora a meni puca tuki za bolidom :rol:

slika

Kakav bolid :rol:

slika
Zadnja izmjena: BIZMARK66, dana/u 22 apr 2024, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.

upohaluhizugnimda
Postovi: 536
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 22 apr 2024, 22:45

Molim te odblokiraj me samo da Stili kredit napunimo. Opstanak je u pitanju, mora nazvati Bendera. :pray:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 22 apr 2024, 22:51

Kakav umnobolik :rol: samo zamisliti ovu osobu koliko je to poremećeno :tokralju:

Avatar
Mire88
Postovi: 286
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mire88 » 22 apr 2024, 23:03

Vidim da se na forumu ništa nije promjenilo...

upohaluhizugnimda
Postovi: 536
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 22 apr 2024, 23:11

Mire88 je napisao/la:
22 apr 2024, 23:03
Vidim da se na forumu ništa nije promjenilo...
Nece se ni promijeniti sve dok se pitarskim bolesnicima poput Hulahopke dopusta izivljavanje. Sad cemo se i mi malo izivljavat, pa cemo vidjeti ko ce duze izdrzat :angel:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
Mire88
Postovi: 286
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mire88 » 22 apr 2024, 23:13

upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 apr 2024, 23:11
Mire88 je napisao/la:
22 apr 2024, 23:03
Vidim da se na forumu ništa nije promjenilo...
Nece se ni promijeniti sve dok se pitarskim bolesnicima poput Hulahopke dopusta izivljavanje. Sad cemo se i mi malo izivljavat, pa cemo vidjeti ko ce duze izdrzat :angel:
zato je najveće prisustvo naših navijača na lobotomiji a ovdje, nešto malo normalne raje ostalo i par eksperata za prepucavanje, totalni raspad...

upohaluhizugnimda
Postovi: 536
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 22 apr 2024, 23:16

Upravo tako moj Mire, a za to se mozemo zahvaliti iskljucivo adminu i njegovom guznom haveru. Tuga.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3326
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 23 apr 2024, 02:52

Ovcina najvise razocarao! Katastrofa pojacanje, nista ni sa cim !
Mekica i kad ste gotivili , govorio sam prosjecan igrac! Sut mu nije nesto al zato pas Boze me sacuvaj .
Karic je jedini opravdao i zasluzio da ostane. Licno mislim da bi Radovac sa Hirosem bio odlican tandem i iza njih Karic, to bih ostavio ako ostanemo naravno!

Igraci koji su zasluzili da ostanu i da se istrpe su :
Muftic
Cavnic ili Cocalic ! Nikako obojica!
Karic
Radovac
Hiros
Stilic
Boljevic ili Amoah - nikako obojica !
Galic ( za klupe)

sljedece godine ti ide ista patnja ako se bar ne zavrse 5-6 ciljana pojacanja, nadajući se da ce se izboriti opstanak

19vendetta87
Postovi: 4999
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 23 apr 2024, 03:10

Meraak1921 je napisao/la:
23 apr 2024, 02:52
Ovcina najvise razocarao! Katastrofa pojacanje, nista ni sa cim !
Mekica i kad ste gotivili , govorio sam prosjecan igrac! Sut mu nije nesto al zato pas Boze me sacuvaj .
Karic je jedini opravdao i zasluzio da ostane. Licno mislim da bi Radovac sa Hirosem bio odlican tandem i iza njih Karic, to bih ostavio ako ostanemo naravno!

Igraci koji su zasluzili da ostanu i da se istrpe su :
Muftic
Cavnic ili Cocalic ! Nikako obojica!
Karic
Radovac
Hiros
Stilic
Boljevic ili Amoah - nikako obojica !
Galic ( za klupe)

sljedece godine ti ide ista patnja ako se bar ne zavrse 5-6 ciljana pojacanja, nadajući se da ce se izboriti opstanak
Zar postoji dilema između Cavnića i Coce? Jedan ima 28 godina, a drugi 36 i pravi kiks svaku drugu utakmicu...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
godrina
Postovi: 2986
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 23 apr 2024, 06:38

19vendetta87 je napisao/la:
23 apr 2024, 03:10
Meraak1921 je napisao/la:
23 apr 2024, 02:52
Ovcina najvise razocarao! Katastrofa pojacanje, nista ni sa cim !
Mekica i kad ste gotivili , govorio sam prosjecan igrac! Sut mu nije nesto al zato pas Boze me sacuvaj .
Karic je jedini opravdao i zasluzio da ostane. Licno mislim da bi Radovac sa Hirosem bio odlican tandem i iza njih Karic, to bih ostavio ako ostanemo naravno!

Igraci koji su zasluzili da ostanu i da se istrpe su :
Muftic
Cavnic ili Cocalic ! Nikako obojica!
Karic
Radovac
Hiros
Stilic
Boljevic ili Amoah - nikako obojica !
Galic ( za klupe)

sljedece godine ti ide ista patnja ako se bar ne zavrse 5-6 ciljana pojacanja, nadajući se da ce se izboriti opstanak
Zar postoji dilema između Cavnića i Coce? Jedan ima 28 godina, a drugi 36 i pravi kiks svaku drugu utakmicu...
Nije vala ni Amoah zasluzio da ostane.
Da se mene pita, Muftic Cavnic, Galic, Radovac, onaj lijevi bek Crnogorac, Hiros, Karic i Boljevic. Ne vjerujem da sam nekoga zaboravio.
Vjerovatno je to previse odpisa al sto manje zadrzat ovih luzera bolje nam je.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

bablaz1
Postovi: 496
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 23 apr 2024, 07:08

Kojem god igraču preko 23,24 godine istekne ugovor kupit mu buket i zahvaliti se.

bablaz1
Postovi: 496
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 23 apr 2024, 07:10

Večeras
Muftić
Galić Cavnić Selimović Ovčina
Karić Radovac
Jaber
Trojica u napadu ni jedan ne zaslužuje koga god da stavi patnja je

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.