FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

zaostrog
Postovi: 849
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zaostrog » 28 apr 2024, 23:54

Ovi izlasci Ilieva s linije prilikom penala se moraju korigovati. Nigdje u Evropi, na ozbiljnom nivou, golmani ne izlaze. Svi su to prihvatili, naučili, na tome se radi i bude ok. Nije više bitno je li ok ili nije ovdje, ali u Evropi će mu ovo vratiti. Nema nikakvog smisla ne raditi na tome.

Avatar
egocentrik
Postovi: 1200
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 28 apr 2024, 23:54

BegovicRamiz je napisao/la:
28 apr 2024, 23:34
ma ja ne vidim nikakav napredak ni u jednom segmentu nek prica ko sta hoce
najbitnije je da smo uzeli tri bobe
ovo ako ne bude isti tretman na Grbavici i manijacima u petak otvorice se mnoga pitanja
Hamza ne vadi
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Variolavera
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 jan 2021, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Variolavera » 28 apr 2024, 23:56

Bijedo pitarska. Maltretiraju momke kao da su ratni kriminalci, a vama je tesko izaci, solidarisati se i pokazati da se ne mogu tako na Kosevu ponasati i sprovoditi neosnovanu silu instruisanu od kriminalne organizacije kakva je MUP koja ima vise uhapsenih medju svojim redovima nego bilo koja organizacija u BIH. Nemojte slucajno fuliti poluvrijeme zarad nekog principa i jedinstva sa navijacima istog kluba. Nije bitna baklja i ko kad pali, bitno je da stanes uz svoje kad je problem, pogotovo kad se ovi kriminalci izivljavaju. Zato je i jesmo kao drustvo na najnizim granama, beskicmenjaci, moze jahati po nama kako god ko hoce i kad hoce. Bijedo.
Zadnja izmjena: Variolavera, dana/u 29 apr 2024, 00:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9713
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 28 apr 2024, 23:57

SamoDaKazeem je napisao/la:
28 apr 2024, 23:48
BegovicRamiz je napisao/la:
28 apr 2024, 23:34
ma ja ne vidim nikakav napredak ni u jednom segmentu nek prica ko sta hoce
najbitnije je da smo uzeli tri bobe
ovo ako ne bude isti tretman na Grbavici i manijacima u petak otvorice se mnoga pitanja
Hamza ne vadi
Rožman poslije svake utakmice priča o nekakvim rezervama i svaka naredna mu je nigdje veze.
Bodove piši,sve ostalo očaj.
Jel ikad išta valja :rol: ?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 28 apr 2024, 23:57

SamoDaKazeem je napisao/la:
28 apr 2024, 23:48
BegovicRamiz je napisao/la:
28 apr 2024, 23:34
ma ja ne vidim nikakav napredak ni u jednom segmentu nek prica ko sta hoce
najbitnije je da smo uzeli tri bobe
ovo ako ne bude isti tretman na Grbavici i manijacima u petak otvorice se mnoga pitanja
Hamza ne vadi
Rožman poslije svake utakmice priča o nekakvim rezervama i svaka naredna mu je nigdje veze.
Bodove piši,sve ostalo očaj.
Tanko skroz, naš vezni red je napravio više prekršaja nego tačnih passova prema naprijed.
Volio bi da mi neko objasni na čemu se naša igra zasniva.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

MAMINHO66
Postovi: 55
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 28 apr 2024, 23:57

Mucna, tuzna i teska noc.

Tortura kakvu ne pamtim. Mene balavci rove, prevrcu mi dzepove, zaplijenili mi upaljac. Covjek ispred mene sa sinom, ne daju da dijete unese sok na slamku. Nekog momka natjerali da se izuje. Ja mislim da bi bolje prosli na Marakani i Poljudu.

Onda udjes na tribinu i gledas potpunu farsu. Velez koji igra u drugoj brzini, igraci im akcije zavrsavaju sutevima na Ciglane i centarsutevima na bolnicu, dodaju se lagano kao da oni vode. Ako nam trebaju ovakve utakmice da odemo u Europu, onda bolje da ne idemo nikako.

Smucilo mi se sve. Otisao sam ranije sa stadiona. To sam svojevoljno uradio mozda ukupno 3-4 puta za ovih 45 godina koliko idem na Kosevo.

Ovo nije moje Sarajevo, ni po cemu.

Sad mi slobodno psujte sve sto hocete i zovite me opet strumfom i kojim god imenima zelite.

pitartz
Postovi: 487
Pridružen/a: 26 avg 2020, 17:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitartz » 28 apr 2024, 23:58

Dobiješ taj famozni Klafurićev Velež tri razlike i opet ima negativnih komentara :urnebes:

Samo tri-četiri ispisane stranice nakon ubjedljive pobjede protiv konkurenta govore koliko ovdje ubačenih elemenata ima. A napisali bi 50+ stranica da smo remizirali ili izgubili..
Kad’ jednom prodje sve...

Avatar
Galantni
Postovi: 75
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 28 apr 2024, 23:58

Moze li Hamza dobiti 4 godine gratis. On i Mustafic i mozda Andjusic nasi najbolji igraci i najveci profesionalci

Devedesetka
Postovi: 755
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devedesetka » 29 apr 2024, 00:02

pitartz je napisao/la:
28 apr 2024, 23:58
Dobiješ taj famozni Klafurićev Velež tri razlike i opet ima negativnih komentara :urnebes:

Samo tri-četiri ispisane stranice nakon ubjedljive pobjede protiv konkurenta govore koliko ovdje ubačenih elemenata ima. A napisali bi 50+ stranica da smo remizirali ili izgubili..
Nije ti to brate ništa cudno i nisu nikakvi ubaceni elementi vidim da si iz Tuzle..Ovdje u Sarajevu ti je takva situacija u mentalitetu da smo pobjedili 5-0 Veleza opet bi to prokomentarisali onako u prolazu kao da su to normalne stvari..

Nekad nam takav mentalitet dođe i kao pozitivna stvari, al' u globalu nam samo škodi u barem 70% situacija.

Avatar
JVVVST
Postovi: 974
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 29 apr 2024, 00:03

Variolavera je napisao/la:
28 apr 2024, 23:56
Bijedo pitarska. Maltretiraju momke kao da su ratni kriminalci, a vama je tesko izaci, solidarisati se i pokazati da se ne mogu tako na Kosevu ponasati i sprovoditi neosnovanu silu instruisanu od kriminalne organizacije kakva je MUP koja ima vise uhapsenih medju svojim redovima nego bilo koja organizacija u BIH. Nemojte slucajno fuliti poluvrijeme zarad nekog principa i svoje brace sa stadiona. Zato je i jesmo kao drustvo na najnizim granama, beskicmenjaci, moze jahati po nama kako god ko hoce i kad hoce. Bijedo.
Ne pravi se glup svega ti. Ne maltretiraju ih, nego ih pretresaju do gaca.

Pruzeno je bezbroj prilika, receno 100 puta, ne izbijajte pare klubu radi primitivnog preseravanja sa topovskim i bakljama. Neces poslusat? Bogami hoces, nije da se pitate.

Za pola godine dat opet sansu, prvi put kad se budu sranja pravila i palila, opet uvesti kontrole.

Ovo je odlicno i treba uvest na svim stadionima. Samo malo vise mjesta za pregled da se ne kasni na utakmicu, ali polako, dok se uhodaju.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

pitartz
Postovi: 487
Pridružen/a: 26 avg 2020, 17:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitartz » 29 apr 2024, 00:05

Devedesetka je napisao/la:
29 apr 2024, 00:02
pitartz je napisao/la:
28 apr 2024, 23:58
Dobiješ taj famozni Klafurićev Velež tri razlike i opet ima negativnih komentara :urnebes:

Samo tri-četiri ispisane stranice nakon ubjedljive pobjede protiv konkurenta govore koliko ovdje ubačenih elemenata ima. A napisali bi 50+ stranica da smo remizirali ili izgubili..
Nije ti to brate ništa cudno i nisu nikakvi ubaceni elementi vidim da si iz Tuzle..Ovdje u Sarajevu ti je takva situacija u mentalitetu da smo pobjedili 5-0 Veleza opet bi to prokomentarisali onako u prolazu kao da su to normalne stvari..

Nekad nam takav mentalitet dođe i kao pozitivna stvari, al' u globalu nam samo škodi u barem 70% situacija.
Ma to je to. Slažem se, ali sam siguran da većina raje što piše ovdje su ubačeni elementi. Konstantno se spinuje i baca na negativu. Jedni te isti nickovi.
Kad’ jednom prodje sve...

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9713
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 29 apr 2024, 00:06

Hahaha ovo nije realno.
Izgubimo - Ismir kladaru igrao
Pobjedimo čuveni Klafurićev Velež - ne treba nam ovo, dogovorena utakmica :rol:
Jeste, dogovorili se da oni fulaju penal, onaj zicer prije penala, i poslije..
Interesantan detalj je da dosta toga dolazi od forumaša koji su se posljednjih sedmica tek pojavili na forumu. Kakva slučajnost.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

pitartz
Postovi: 487
Pridružen/a: 26 avg 2020, 17:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitartz » 29 apr 2024, 00:07

JVVVST je napisao/la:
29 apr 2024, 00:03
Variolavera je napisao/la:
28 apr 2024, 23:56
Bijedo pitarska. Maltretiraju momke kao da su ratni kriminalci, a vama je tesko izaci, solidarisati se i pokazati da se ne mogu tako na Kosevu ponasati i sprovoditi neosnovanu silu instruisanu od kriminalne organizacije kakva je MUP koja ima vise uhapsenih medju svojim redovima nego bilo koja organizacija u BIH. Nemojte slucajno fuliti poluvrijeme zarad nekog principa i svoje brace sa stadiona. Zato je i jesmo kao drustvo na najnizim granama, beskicmenjaci, moze jahati po nama kako god ko hoce i kad hoce. Bijedo.
Ne pravi se glup svega ti. Ne maltretiraju ih, nego ih pretresaju do gaca.

Pruzeno je bezbroj prilika, receno 100 puta, ne izbijajte pare klubu radi primitivnog preseravanja sa topovskim i bakljama. Neces poslusat? Bogami hoces, nije da se pitate.

Za pola godine dat opet sansu, prvi put kad se budu sranja pravila i palila, opet uvesti kontrole.

Ovo je odlicno i treba uvest na svim stadionima. Samo malo vise mjesta za pregled da se ne kasni na utakmicu, ali polako, dok se uhodaju.
Eto jedino se na sjeveru pale baklje i pišu parole.. Ma daj ba..
Kad’ jednom prodje sve...

Devedesetka
Postovi: 755
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devedesetka » 29 apr 2024, 00:09

pitartz je napisao/la:
29 apr 2024, 00:05
Devedesetka je napisao/la:
29 apr 2024, 00:02
pitartz je napisao/la:
28 apr 2024, 23:58
Dobiješ taj famozni Klafurićev Velež tri razlike i opet ima negativnih komentara :urnebes:

Samo tri-četiri ispisane stranice nakon ubjedljive pobjede protiv konkurenta govore koliko ovdje ubačenih elemenata ima. A napisali bi 50+ stranica da smo remizirali ili izgubili..
Nije ti to brate ništa cudno i nisu nikakvi ubaceni elementi vidim da si iz Tuzle..Ovdje u Sarajevu ti je takva situacija u mentalitetu da smo pobjedili 5-0 Veleza opet bi to prokomentarisali onako u prolazu kao da su to normalne stvari..

Nekad nam takav mentalitet dođe i kao pozitivna stvari, al' u globalu nam samo škodi u barem 70% situacija.
Ma to je to. Slažem se, ali sam siguran da većina raje što piše ovdje su ubačeni elementi. Konstantno se spinuje i baca na negativu. Jedni te isti nickovi.
Ma takav nam je mentalitet brate..
Sigurno da ih ima 1 ili 2 koji su ubaceni elementi, al' velika vecina je jednostavno takva.

Odvratnijih navijaca od nas nema u drzavi samo nas taj mentalitet koci da nemamo barem 10 titula do sada..

Avatar
Surreal
Postovi: 7999
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 29 apr 2024, 00:19

Svaka čast momcima, užasno bitna pobjeda.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
PikachuSA
Postovi: 537
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PikachuSA » 29 apr 2024, 00:24

Čestitke ekipi na pobjedi. Imao sam neki osjećaj pred utakmicu da ćemo ih dobiti.
Naredne tri tekme 9/9 aBd i lagano privesti sezonu kraju.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Variolavera
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 jan 2021, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Variolavera » 29 apr 2024, 00:25

JVVVST je napisao/la:
29 apr 2024, 00:03
Variolavera je napisao/la:
28 apr 2024, 23:56
Bijedo pitarska. Maltretiraju momke kao da su ratni kriminalci, a vama je tesko izaci, solidarisati se i pokazati da se ne mogu tako na Kosevu ponasati i sprovoditi neosnovanu silu instruisanu od kriminalne organizacije kakva je MUP koja ima vise uhapsenih medju svojim redovima nego bilo koja organizacija u BIH. Nemojte slucajno fuliti poluvrijeme zarad nekog principa i svoje brace sa stadiona. Zato je i jesmo kao drustvo na najnizim granama, beskicmenjaci, moze jahati po nama kako god ko hoce i kad hoce. Bijedo.
Ne pravi se glup svega ti. Ne maltretiraju ih, nego ih pretresaju do gaca.

Pruzeno je bezbroj prilika, receno 100 puta, ne izbijajte pare klubu radi primitivnog preseravanja sa topovskim i bakljama. Neces poslusat? Bogami hoces, nije da se pitate.

Za pola godine dat opet sansu, prvi put kad se budu sranja pravila i palila, opet uvesti kontrole.

Ovo je odlicno i treba uvest na svim stadionima. Samo malo vise mjesta za pregled da se ne kasni na utakmicu, ali polako, dok se uhodaju.
Tvoje misljenje na ovom forumu odavno nije relevantno.
Mani se fudbala, probaj nesto jednostavnije.

Avatar
JuricaSpindl
Postovi: 215
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JuricaSpindl » 29 apr 2024, 00:26

AVNOJ je napisao/la:
28 apr 2024, 23:27
Za početak da neko objasni igračima da smo minFK Sarajevo i da ne zadržavamo vrijeme na stadionu AFH ma ko bio protivnik i koliki rezultat bio.
Prvo ti nije valjao sastav, pa ne valja sad kako se zadržava vrijeme, vidim ni igrom nisi zadovoljan(3-0). Ima li šta da je makar bilo približno "dobrom"?

Avatar
bibula
Postovi: 356
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 29 apr 2024, 00:26

Sramota.

MUP dize tenzije bez razloga. Mislim nevezano za ovo na sjeveru ali je bilo toliko murije na stadionu da sam imao osjecaj kao da je tekma visokog rizika negdje vani, a ne kod kuce protiv veleza.

Pod hitno da uprava kluba malo poprica sa MUP-om jer ako nastave ovako otjerat ce i ovo male raje sto dolazi pogotovo porodice sa djecom.

Avatar
JuricaSpindl
Postovi: 215
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JuricaSpindl » 29 apr 2024, 00:29

MAMINHO66 je napisao/la:
28 apr 2024, 23:57
Mucna, tuzna i teska noc.

Tortura kakvu ne pamtim. Mene balavci rove, prevrcu mi dzepove, zaplijenili mi upaljac. Covjek ispred mene sa sinom, ne daju da dijete unese sok na slamku. Nekog momka natjerali da se izuje. Ja mislim da bi bolje prosli na Marakani i Poljudu.

Onda udjes na tribinu i gledas potpunu farsu. Velez koji igra u drugoj brzini, igraci im akcije zavrsavaju sutevima na Ciglane i centarsutevima na bolnicu, dodaju se lagano kao da oni vode. Ako nam trebaju ovakve utakmice da odemo u Europu, onda bolje da ne idemo nikako.

Smucilo mi se sve. Otisao sam ranije sa stadiona. To sam svojevoljno uradio mozda ukupno 3-4 puta za ovih 45 godina koliko idem na Kosevo.

Ovo nije moje Sarajevo, ni po cemu.

Sad mi slobodno psujte sve sto hocete i zovite me opet strumfom i kojim god imenima zelite.
Necemo, nisi bitan brate

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74 i 32 gosta.