Premijer liga BiH - aktuelno

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 30 apr 2024, 20:51

Meraak1921 je napisao/la:
30 apr 2024, 20:48
Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 20:45
Meraak1921 je napisao/la:
30 apr 2024, 20:41
Nemojte spominjati Dulju, da ne bih stojketu i miljacki mami u bulju :beba:

Cekaj jel onaj Dulja nandjarasti koji je valjo, il ovaj novi sto je doso ofarbani Sandzo
I ja sam na njihovoh strani.Da me ne zaboraviš u narednim postovima.
Tebe ne racunam, ti doso prije par godina u Sarajevo ..pa ti furka navijati za fks
:D :rol: izvini sto nisam mogao birati kad ću se roditi...dal 90te ili kasnije ... u seheru...

Volim te najviše

fks74
Postovi: 9409
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 30 apr 2024, 20:53

upohaluhizugnimda je napisao/la:
30 apr 2024, 17:04
Kakva panika Mirvahovih botova na temi tzv. Sarajeva sto se pojavio jedan momak koji im govori istinu :tokralju:
Jest istina, dao nam Velež 3 boda za Gulašvilija koji vrijedi 300 - 400 hiljada eura. :D

Licniznanstvenik
Postovi: 1186
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Licniznanstvenik » 30 apr 2024, 20:54

svašta sam na ovom forumu vidio, ali ovoga navijača Željkana koji se predstavlja ko Pitar i napiše ovolike gluposti još nisam...
je li tako šefe? tako je Miki!

upohaluhizugnimda
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 30 apr 2024, 21:00

fks74 je napisao/la:
30 apr 2024, 20:53
Jest istina, dao nam Velež 3 boda za Gulašvilija koji vrijedi 300 - 400 hiljada eura. :D
Da su odigrali pod rucnom jesu, ali ne vjerujem da vas je toliko skupo izaslo.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 30 apr 2024, 21:06

Al zato evropa donosi minimalno 1,2-1.5 miliona heheh
Ma te price ne bi ni djeca u predskolskoj smislila. Al da se ima osjecaj da igraju tri za tri ima. Al neka se paze pa vidi vicinih sto se paze svi borcu moraju dati

limvotehula
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 30 apr 2024, 21:19

BrutalnaIstinaFKS je napisao/la:
30 apr 2024, 18:21
Zbog nevjerovatne cenzure na podforumu Sarajeva prisiljen sam pisati ovdje. Moji postovi prvenstveno su namijenjeni navijačima Sarajeva i nemam namjeru sa drugima ulaziti u rasprave. Nadam se da simpatizerima ostalih klubova to ne smeta.

Jedan od gorućih problema s kojim se mi suočavamo kao klub je upravo to nastojanje određenih ljudi i grupacija da apsolutistički nameću mišljenja i grade narative koji su dugoročno štetni po sam klub. O tome nekom drugom prilikom.

Na podforumu Sarajeva sam iznio dvije informacije:

1) Peñarandino neprofesionalno ponašanje i protekcija Mirvića koju uživa
2) Prijateljskih 3-0 na Koševu, za koje ćemo se morati odreći Guliashvilija, bodova iduće sezone, ili nečega trećeg

U vezi ovoga prvog: Često se provlači teza da Rožman i Ibričić imaju apsolutnu slobodu. Da, oni imaju puno slobode pri dovođenju igrača i raskidanju ugovora, ali isto postoje igrači koji su, uslovno rečeno, Mirvićevi i koji moraju biti u kadru. Peñaranda je jedan od njih.

Drugi primjer je Duljević. Rožman je izričito bio protiv dovođenja Duljevića, tvrdeći da će mu jedan takav stariji igrač van forme pokvariti balans u ekipi, koji je već na klimavim nogama. Duljević je bio Mirvićeva želja i zbog toga je doveden. Ako i uđe u formu, neće previše igrati, kao što sad ne igra Peñaranda. Ne želim Rožmana predstavljati kao neku žrtvu. Ima i on svoje igrače, kao što je Julardžija, koji će igrati uvijek bez obzira na okolnosti. Ovo je, ukratko, zašto se dešavaju neki na oko nelogični potezi sa igračkim kadrom.

Iste ćemo probleme imati u predstojećem prelaznom roku. Mirvić je spreman da obezbijedi ogroman novac, ali opsednut je idejom da dovodi "zvijezde." Među većim željama su mu Muhamed Bešić i Miralem Pjanić, na primjer. Ne treba napominjati da se Rožmanu te ideje ne sviđaju i da će on kao kontra-uslugu tražiti da mu se dozvoli dovođenje nekih "njegovih" igrača.

Ne radi se o nekom otvorenom sukobu na relaciji Mirvić-Rožman, više je tu Rožman u jednoj teškoj poziciji, gdje mora balansirati između želja Mirvića, potreba ekipe i nekih vlastitih relacija. Što se sve skupa, naravno, odražava na samu ekipu, u kojoj nema ni hemije, ni kohezije, ni timskog duga.

Još nekoliko bitnih tačaka, kojima se neću opširnije baviti u ovom momentu:

1) Priča oko Ziljkića nije potpuna laž, ali je dosta toga iskonstruisano. Nije ni blizu bilo onako kako se predstavljalo navijačima.
2) Mirvić je i dalje u korektnim odnosima sa Vicom, nikada nije imao namjeru da njeguje neki sukob protiv saveza. Jedino što je htio je da i on, indirektno, uđe u savez, ali izgleda da je i od te ideje odustao.
3) Između MUP-a KS i Sarajeva (kao i drugog sarajevskog kluba), od nedavno postoji neka vrsta dogovora da se oštrije postupa prema navijačkim grupama.
4) Mirvić je više frontman nego investitor, on prvenstveno raspolaže tuđim novcem; svakako puno više nego što ulaže vlastiti. Radi se o novcu njegovih američkih partnera i Vincenta Tana.
5) Mirvić je u lošim odnosima sa bratom, koji ponovo pokušava da uđe u Željezničar. Vjerovali ili ne, to je jedan od razloga što je platio da se Bash reklamira na Grbavici.
Moze li mi neko objasniti sta je ovaj frajer napisao toliko nenormalno da su ovi poludili?

Evo bas sad gledam Nedu Turkovica i on kaze Velez dosao turisticki, nisu se ni trudili, odigrali bezveze tekmu. Realno iz aviona se vidjelo, pa i Velezovi navijaci isto pisu. Kao da je to nesto novo za ovu ligu.

I sefe, ako moze molim te dodatna pojasnjenja za tacke 3 i 5. Nisam to bas najbolje shvatio.
Hulahopka <3

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16182
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 30 apr 2024, 21:20

Online kupovina ulaznica
FK Željezničar - FK Tuzla City


Dragi aktivni članovi Kluba,



Do kraja sezone Željo će odigrati još dvije domaće utakmice. U petak od 18:00 sati Plavi dočekuju ekipu Tuzle City.



Vi, kao aktivni članovi i prioritet u odnosu Kluba i navijača, imate prednost u online kupovini ulaznica, te Vam ovim putem dostavljamo link:

https://****/OnlineProdajaUlaznicaFKZFKTC

ONLINE KUPOVINA ULAZNICA
Nakon online kupovine ulaznice, dobit ćete online ulaznicu sa QR kodom koji će biti skeniran na ulazu na tribinu. QR kod se može skenirati na ulazima sa printane online ulaznice ili sa Vašeg mobitela.

Fizička prodaja vršit će se u četvrtak od 9:30 do 17:30 sati u Shopu FK Željezničar, te na dan utakmice od 9:30 sati u kućicama ispred stadiona.



Za Plave je ovaj meč od velikog značaja i podrška sa tribina bit će najveća snaga i prednost Željezničara.



🆚 FK Željezničar - FK Tuzla City
📅 Petak, 03.05.2024.
⏲️ 18:00 sati

Željezničar – Stvar filozofije!

Avatar
Herson
Postovi: 992
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 30 apr 2024, 21:23

Koga uopšte boli qrac šta kaže Nedo Turković i zašto je on mjerodavan da to komentariše? Postoji li neki detalj sa utakmice koji potkrepljuje tu tvrdnju? Zašto bi Velež igrao pod ručnom utakmicu protiv direktnog konkurenta za treće mjesto i Evropu?

limvotehula
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 30 apr 2024, 21:35

Herson je napisao/la:
30 apr 2024, 21:23
Koga uopšte boli qrac šta kaže Nedo Turković i zašto je on mjerodavan da to komentariše? Postoji li neki detalj sa utakmice koji potkrepljuje tu tvrdnju? Zašto bi Velež igrao pod ručnom utakmicu protiv direktnog konkurenta za treće mjesto i Evropu?
Cuj neki detalj :urnebes: Citava utakmica potkrepljuje tu tvrdnju, vise bi se Sloga potrudila protiv Borca. Veci dio tekme bezveze ljudi trckarali, nabijali lopte na tribine. Nije veze. Nebitan je Nedo. Samo kazem da svi to vide, cak i navijaci Veleza, samo se vi nesto pravite budale. Zasto su tako odigrali pitaj njih. Ne vjerujem u ovu pricu oko Gulijasvilija, prije ce bit da im dodjete tri boda i to je to.
Hulahopka <3

killafrommanilla
Postovi: 3578
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 30 apr 2024, 21:37

limvotehula je napisao/la:
30 apr 2024, 21:35
Herson je napisao/la:
30 apr 2024, 21:23
Koga uopšte boli qrac šta kaže Nedo Turković i zašto je on mjerodavan da to komentariše? Postoji li neki detalj sa utakmice koji potkrepljuje tu tvrdnju? Zašto bi Velež igrao pod ručnom utakmicu protiv direktnog konkurenta za treće mjesto i Evropu?
Cuj neki detalj :urnebes: Citava utakmica potkrepljuje tu tvrdnju, vise bi se Sloga potrudila protiv Borca. Veci dio tekme bezveze ljudi trckarali, nabijali lopte na tribine. Nije veze. Nebitan je Nedo. Samo kazem da svi to vide, cak i navijaci Veleza, samo se vi nesto pravite budale. Zasto su tako odigrali pitaj njih. Ne vjerujem u ovu pricu oko Gulijasvilija, prije ce bit da im dodjete tri boda i to je to.
Samo to nismo radili. Cijelo vrijeme pokusavali igrati fudbal, koliko god je to nemoguce sa ovakvim rosterom bilo.

Da si napisao bezveze se dodavali, pa hajd :rol: Nego jbg, vi ste samo navijali za poraz Sarajeva kako bi mogli orgijati i sad smo mi krivi sto ih ne mozemo uzeti bez Oreca, Guliashvilija, stopera i s losim Haskicem koji je dao 1 gol ove polusezone, i to s linije.

Budi malo realan, znaci Sarajevo nam dogodine dodje tri boda, vjerovatno kuci kod nas gdje su nas dobili jednom u zadnjih 8 utakmica :rol:
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Balorda
Postovi: 3697
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 30 apr 2024, 21:43

Pomahnitali skretničari su potpuno pomahnitali.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

limvotehula
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 30 apr 2024, 21:45

killafrommanilla je napisao/la:
30 apr 2024, 21:37
limvotehula je napisao/la:
30 apr 2024, 21:35
Herson je napisao/la:
30 apr 2024, 21:23
Koga uopšte boli qrac šta kaže Nedo Turković i zašto je on mjerodavan da to komentariše? Postoji li neki detalj sa utakmice koji potkrepljuje tu tvrdnju? Zašto bi Velež igrao pod ručnom utakmicu protiv direktnog konkurenta za treće mjesto i Evropu?
Cuj neki detalj :urnebes: Citava utakmica potkrepljuje tu tvrdnju, vise bi se Sloga potrudila protiv Borca. Veci dio tekme bezveze ljudi trckarali, nabijali lopte na tribine. Nije veze. Nebitan je Nedo. Samo kazem da svi to vide, cak i navijaci Veleza, samo se vi nesto pravite budale. Zasto su tako odigrali pitaj njih. Ne vjerujem u ovu pricu oko Gulijasvilija, prije ce bit da im dodjete tri boda i to je to.
Samo to nismo radili. Cijelo vrijeme pokusavali igrati fudbal, koliko god je to nemoguce sa ovakvim rosterom bilo.

Da si napisao bezveze se dodavali, pa hajd :rol: Nego jbg, vi ste samo navijali za poraz Sarajeva kako bi mogli orgijati i sad smo mi krivi sto ih ne mozemo uzeti bez Oreca, Guliashvilija, stopera i s losim Haskicem koji je dao 1 gol ove polusezone, i to s linije.

Budi malo realan, znaci Sarajevo nam dogodine dodje tri boda, vjerovatno kuci kod nas gdje su nas dobili jednom u zadnjih 8 utakmica :rol:
Ne mislim bukvalno da se svaka akcija zavrsila nabijanjem, nego ste odigrali s pola snage i bez ikakvih ambicija, na stranu to sto vam je falilo igraca. Nedu sam bezveze spomenuo kao primjer. Kad vecina neutralnih i dobar dio navijaca Veleza kaze isto, nemoj ti bezveze pilat naopako. Meni ni iz dzepa ni u dzep, sta me briga hocete li bit treci ili cetvrti.
Hulahopka <3

CampobelloDiMazara
Postovi: 3264
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 30 apr 2024, 21:49

Cuj Nedo Turkovic rekao :tokralju:

Jeli se cesao u videu i zakljucao pred kraj ?

Kao da je Anton Samovojska daj vodite ih vise odavde :rol:

killafrommanilla
Postovi: 3578
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 30 apr 2024, 21:53

limvotehula je napisao/la:
30 apr 2024, 21:45
killafrommanilla je napisao/la:
30 apr 2024, 21:37
limvotehula je napisao/la:
30 apr 2024, 21:35


Cuj neki detalj :urnebes: Citava utakmica potkrepljuje tu tvrdnju, vise bi se Sloga potrudila protiv Borca. Veci dio tekme bezveze ljudi trckarali, nabijali lopte na tribine. Nije veze. Nebitan je Nedo. Samo kazem da svi to vide, cak i navijaci Veleza, samo se vi nesto pravite budale. Zasto su tako odigrali pitaj njih. Ne vjerujem u ovu pricu oko Gulijasvilija, prije ce bit da im dodjete tri boda i to je to.
Samo to nismo radili. Cijelo vrijeme pokusavali igrati fudbal, koliko god je to nemoguce sa ovakvim rosterom bilo.

Da si napisao bezveze se dodavali, pa hajd :rol: Nego jbg, vi ste samo navijali za poraz Sarajeva kako bi mogli orgijati i sad smo mi krivi sto ih ne mozemo uzeti bez Oreca, Guliashvilija, stopera i s losim Haskicem koji je dao 1 gol ove polusezone, i to s linije.

Budi malo realan, znaci Sarajevo nam dogodine dodje tri boda, vjerovatno kuci kod nas gdje su nas dobili jednom u zadnjih 8 utakmica :rol:
Ne mislim bukvalno da se svaka akcija zavrsila nabijanjem, nego ste odigrali s pola snage i bez ikakvih ambicija, na stranu to sto vam je falilo igraca. Nedu sam bezveze spomenuo kao primjer. Kad vecina neutralnih i dobar dio navijaca Veleza kaze isto, nemoj ti bezveze pilat naopako. Meni ni iz dzepa ni u dzep, sta me briga hocete li bit treci ili cetvrti.
Sta cu pilat naopako Vehabovic igrao beka, Zvonic stopera. Protiv Sloge je to izgledalo kriminalno isto, ako si tu utakmicu gledao, jedva smo sacuvali 1:0. I ne znam jesmo li 5 prilika napravili. Cak mogli primiti i gol, minimalan ofsajd nas spasio. I protiv Zvijezde smo jedva slomili zadnjeg u ligi. Jos smo tu imali igraca koji je zabio 8 golova i jednog od najboljih bekova lige, pa nije izgledalo bajno nimalo. I ovo je treca utakmica u 7 dana, mislis da Zvonic ima snage za takvo nesto pa ono moze s pola snage odigrat?

Jednostavno, vama je trebao kiks Sarajeva i sve nade polazete u to da ne izbore Evropu, isto kao sto su oni natezali i natezu da vi ispadnete i bas ste fokusirani na to, i jedni i drugi. Ogroman problem i za jedne i za druge
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Balorda
Postovi: 3697
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 30 apr 2024, 21:56

Osobama koje gledaju i slušaju Nedu Turkovića bi trebalo onemogućiti sudjelovanje u javnom diskursu, a omogućiti odgovarajuću mentalnu rehabilitaciju.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

limvotehula
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 30 apr 2024, 22:05

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 21:49
Cuj Nedo Turkovic rekao :tokralju:

Jeli se cesao u videu i zakljucao pred kraj ?

Kao da je Anton Samovojska daj vodite ih vise odavde :rol:
Yebo te Nedo :urnebes: Vecina ljudi na vasoj temi pise da ste odigrali pod rucnom, ti lafo uhvatio se Nede i izigravanja PR-a kluba. Ne razumijem odakle potreba da se pravda nesto tako. Kao da je bitno jbt, nema kluba u ligi koji nekad nije kalkulisao.
Hulahopka <3

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3446
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 30 apr 2024, 22:05

Balorda je napisao/la:
30 apr 2024, 21:56
Osobama koje gledaju i slušaju Nedu Turkovića bi trebalo onemogućiti sudjelovanje u javnom diskursu, a omogućiti odgovarajuću mentalnu rehabilitaciju.
:salut:

Avatar
Riziko
Postovi: 5945
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 30 apr 2024, 22:08

Pa šta i ako je Velež pustio Sarajevo?
Njihova stvar.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

upohaluhizugnimda
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 30 apr 2024, 22:11

Navijaci Veleza su prvi i napisali da postoji dogovor, ovdje na ovoj temi. Ne vjerujem da su obrisani postovi. Znaci znalo se to.

Ovi dodju ovdje, brane se bezveze i na svojoj temi napadaju ljude koji pisu da se pustilo Sarajevu. Botovsko ponasanje. Recite ba dogovorili smo se i cao. Kako vam ne dosadi glumiti advokate nekakve.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Kamaga11
Postovi: 1780
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 30 apr 2024, 22:12

Je li ovo odgovor Ultrasa za krpe? Zapaljeni standovi na mostarskoj pijaci u Vrapcicima....
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, kaskada1922, pomocniDJUBRE i 21 gost.