Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la CAGarfia » 03 maj 2024, 17:17



Uriniranje po kurvetini. :bih:

Avatar
Arvid
Postovi: 24096
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Arvid » 03 maj 2024, 17:29

Davno smo razmontirali ofajlu na najboljoj temi foruma.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 03 maj 2024, 17:32

MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 17:14
kraljttbvb je napisao/la:
03 maj 2024, 15:39
H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 13:56
Ovo kida
slika
Trend tunjevina u paradajz sosu :ljepota: :ljepota: :beba:
Jesi li probao ovu?

slika
Nisam.

Inače ne volim paradajz, ali ova Trend u paradajz sosu mi je vrh...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Centre forward
Postovi: 6583
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Centre forward » 03 maj 2024, 17:44

Izgleda da je Trend ukinuo Sardinu sa maslinovim uljem, nigdje ne mogu da je pronadjem. Šteta, bila je baš po mjeri i ukusna.
Ima Podravka, al' sa manje sadržaja i bezobrazno je skupa.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller CF Gauss

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la L-Train » 03 maj 2024, 17:48

Arvid je napisao/la:
03 maj 2024, 17:29
Davno smo razmontirali ofajlu na najboljoj temi foruma.
Kakva je to noc bila :rol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7188
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 03 maj 2024, 18:09

Baboon je napisao/la:
03 maj 2024, 17:05
H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 13:56
Ovo kida
slika

Dobra, ali bolja mi je Rio Mare.
slika
Samo je poskupa.
Inače pokušavam ovakve stvari da pravim sam, ali kako sam bio u stisci sa vremenom uzmem ovu i fina mi pravo.

Ma dobro šta ne valja kod Rio Mare? :D
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8690
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Rosicky » 03 maj 2024, 18:11

Rio Mare grillana skuša je bilo nešto na čemu sam 3 plate ostavio :D
ali nema je više,preskupa je i tada bila čini mi se skoro 7km,
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/emmeline-24.html]Emmeline[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sam-34.html]Sam[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/medix-kate-16.html]Medix Kate[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/ashley-124.html]Ashley[/url] - No Verify - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Free Dating Chat [/url]

Avatar
H8Z7
Postovi: 7188
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 03 maj 2024, 18:12

L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 17:12
AshburtonG je napisao/la:
03 maj 2024, 17:10
I meni cudno sto hvale. Jeo sam onu obicnu i bila je bas odron. Doduse, ova Mexicana je jestiva kod svakog proizvodjaca. Rio Mare je tu najjaci. Kad kod uhvatim na snizenju, uzmem par komada. Budu 2 komada 3-4€ cini mi se. Inace je jedna 3€ barem u DE.
Ja sam probao njihovu tunu,odron.Cokoladne bananice,odron.Nikad vise.
Meni jedino od njih prolazi ova mexicana i onaj rolat od jagode (niska ocjena kad bi ocjenjivao). Ali ova mexicana baš je vrh, sad jel što sam bio gladan ne znam. :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la L-Train » 03 maj 2024, 18:55

H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 18:12
L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 17:12
AshburtonG je napisao/la:
03 maj 2024, 17:10
I meni cudno sto hvale. Jeo sam onu obicnu i bila je bas odron. Doduse, ova Mexicana je jestiva kod svakog proizvodjaca. Rio Mare je tu najjaci. Kad kod uhvatim na snizenju, uzmem par komada. Budu 2 komada 3-4€ cini mi se. Inace je jedna 3€ barem u DE.
Ja sam probao njihovu tunu,odron.Cokoladne bananice,odron.Nikad vise.
Meni jedino od njih prolazi ova mexicana i onaj rolat od jagode (niska ocjena kad bi ocjenjivao). Ali ova mexicana baš je vrh, sad jel što sam bio gladan ne znam. :mrgreen:
Kad si gladan,nisi svoj :mrgreen:

Ljudi,4,50km u belamionixu,vrhunski slatkis jos dobijes 400grama :D

slika
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

bob
Postovi: 3274
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la bob » 03 maj 2024, 19:34

Judd je napisao/la:
03 maj 2024, 14:17
bob je napisao/la:
03 maj 2024, 13:54
numanumaye22 je napisao/la:
03 maj 2024, 13:43


Ma nijeee istina, u nasim bolnicama lizat pod mozes, zlatni skalpeli
Ako im i dalje nisu kolica i kreveti iz Titinog vakta pljuni me :rol:
jeste procitali nadleznost ministarstva zdravlja fbih
Pitaj ljude koji imaju rak jesu čitali nadležnosti **** ministarstava.
ne moram pitati imam u porodici koji ceka od sep prosle god .. samo kazem da nije bolnica nadlezna takav je sistem nije samo ovo i druge stvari su problem .. vec god odgovor nema para ccc

Avatar
Sheyi
Postovi: 13895
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Sheyi » 03 maj 2024, 19:36

Evo ga Adis Ahmetovic ima rak, nasi mu vec poceli pisati kako je to zbog podrske Izraelu

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6317
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la AshburtonG » 03 maj 2024, 19:58

L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 18:55
H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 18:12
L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 17:12


Ja sam probao njihovu tunu,odron.Cokoladne bananice,odron.Nikad vise.
Meni jedino od njih prolazi ova mexicana i onaj rolat od jagode (niska ocjena kad bi ocjenjivao). Ali ova mexicana baš je vrh, sad jel što sam bio gladan ne znam. :mrgreen:
Kad si gladan,nisi svoj :mrgreen:

Ljudi,4,50km u belamionixu,vrhunski slatkis jos dobijes 400grama :D

slika
Na prvu mi izgleda kao 1/1 kopija Kinder Delice-a.

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la L-Train » 03 maj 2024, 20:05

AshburtonG je napisao/la:
03 maj 2024, 19:58
L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 18:55
H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 18:12


Meni jedino od njih prolazi ova mexicana i onaj rolat od jagode (niska ocjena kad bi ocjenjivao). Ali ova mexicana baš je vrh, sad jel što sam bio gladan ne znam. :mrgreen:
Kad si gladan,nisi svoj :mrgreen:

Ljudi,4,50km u belamionixu,vrhunski slatkis jos dobijes 400grama :D

slika
Na prvu mi izgleda kao 1/1 kopija Kinder Delice-a.
Pa i je,samo sto za te pare dobijes tri kindera,a ovamo 10 pakovanja u kutiji :mrgreen: al fkt je dobra kopija.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6317
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la AshburtonG » 03 maj 2024, 20:19

Meni taj Kinder u BiH 10x ukusniji. Ja ovdje ne znam jesam li bilo gdje vidio pojedinacno pakovanje. Sve ona veca kutija od 10 komada. Onaj s kokosom je jak pravo.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7188
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 03 maj 2024, 20:35

L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 18:55
H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 18:12
L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 17:12


Ja sam probao njihovu tunu,odron.Cokoladne bananice,odron.Nikad vise.
Meni jedino od njih prolazi ova mexicana i onaj rolat od jagode (niska ocjena kad bi ocjenjivao). Ali ova mexicana baš je vrh, sad jel što sam bio gladan ne znam. :mrgreen:
Kad si gladan,nisi svoj :mrgreen:

Ljudi,4,50km u belamionixu,vrhunski slatkis jos dobijes 400grama :D

slika
Djeluje ukusno. :)
Meni je ovo top, neko bio u gostima pa donio a nigdje ovo ne mogu pronaći.


slika
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8514
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la muhamedhulk » 03 maj 2024, 20:52

CJ ili Bellamionix. Oni drze tih italijanskih marki..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
armando
Postovi: 3882
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la armando » 03 maj 2024, 20:54

Svakako je bitno jesti kvalitetno i ukusno, ali kad već ne možete bez slatka ne jedite svašta.
Ideš u taj "grijeh" i želiš zadovoljiti sva čula, e onda pojedi baš što valja a ne samo da bi insulin skočio.
Preporuka sve od Lindta ili ako neko u porodici ima talenat da sprema kolače i torte, pa onda " narediš" kakve voliš i koje proizvode kupuješ.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
GefufnaII
Postovi: 364
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 03 maj 2024, 21:01

L-Train je napisao/la:
03 maj 2024, 17:48
Arvid je napisao/la:
03 maj 2024, 17:29
Davno smo razmontirali ofajlu na najboljoj temi foruma.
Kakva je to noc bila :rol:
pun inbox upita za video koji je kruzio pp-om :rol:

onda cak i admin uleti sa postom da prestanemo dijeliti eksplicitni video u porukama jer moze imati problem :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 03 maj 2024, 21:34

H8Z7 je napisao/la:
03 maj 2024, 20:35
Meni je ovo top, neko bio u gostima pa donio a nigdje ovo ne mogu pronaći.


slika
Ovo ti dila firma Lukas Nakic, kao i tunu Trend (Trend je njihova marka), pa gdje ima tunjevine Trend, trebalo bi biti i ovih rolatica Balconi ;)
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 03 maj 2024, 21:37

Inace sam ljubitelj slanog tj cips i tako to. Od slatka me glava zaboli. Al ovo dva pakla za vecer la ga no .


slika
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []