FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

GIBRA
Postovi: 2763
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 03 maj 2024, 21:31

Ne mogu nikako razumjeti ove sto su navalili na Boljevica, ili sam ja slijep kod očiju.....

Treba mu jedan gol samo, svaku tekmu je medju 3,4 najbolja na terenu
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Argentina
Postovi: 1308
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 03 maj 2024, 21:32

Virtu4l je napisao/la:
03 maj 2024, 21:22
b00t je napisao/la:
03 maj 2024, 21:06
Jesi navalio na covjeka bog te... Dobar,odlican,suti...Da ima bolji,igro bi...
Njihov problem što su nekad izvalili glupost, i onda im ego ne da da kažu da su pogriješili i sad će životom braniti tu glupost.

Ljudi jednostavno nemaju pojma o fudbalu, ali su u svom tripu ubijeđeni da znaju.

Zamisli ti sad te bravure, gledaš Drlju, Gasala ili Subašića na krilu godinama, onda dođe mašinerija od igrača, napokon kvalitet nivoa Santosa ili Stevanovića, ali ti iz samo sebi poznatih razloga vidiš ono što želiš da vidiš.
Ja sam dva posta napisao i popljuvao Boljevica. Bas rijetko pisem o igracima jer da valjaju imalo, igrali bi u 100 boljih liga od nase da se razumijemo.

Meni se on vec par tekmi ne svidja, jer mlatara rukama, prica sa klupom, glumi nesto, a nisam ga vidio da je sprinta napravio ili kao krilo nekoga prosao. Ne kazem i ne mislim da znam o fudbalu, ali pristup mu je uzasan, cim izgubi loptu ide hvatanje za noge, sepanje itd. Ne svidja mi se to, npr Krpica postujem jer i pored tekmi bez gola, vidis da gine. Tako i ovo ocekujem, izgubis loptu, nazad i bori se, a to nisam vidio kod Boljevica.

Daj Boze da grijesim i da bude zvijer ubuducnosti.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

b00t
Postovi: 76
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 03 maj 2024, 21:40

Virtu4l je napisao/la:
03 maj 2024, 21:22
b00t je napisao/la:
03 maj 2024, 21:06
Jesi navalio na covjeka bog te... Dobar,odlican,suti...Da ima bolji,igro bi...
Njihov problem što su nekad izvalili glupost, i onda im ego ne da da kažu da su pogriješili i sad će životom braniti tu glupost.

Ljudi jednostavno nemaju pojma o fudbalu, ali su u svom tripu ubijeđeni da znaju.

Zamisli ti sad te bravure, gledaš Drlju, Gasala ili Subašića na krilu godinama, onda dođe mašinerija od igrača, napokon kvalitet nivoa Santosa ili Stevanovića, ali ti iz samo sebi poznatih razloga vidiš ono što želiš da vidiš.
Meni nije jasno u sto gledaju ?! Lik je odlican zadnje 3 tekme,vrti se tamo vamo,ima ga.Nudi se,dodaje,pravi sanse,to sto nije dao gol,odma hampa..Zadrzat ga treba kao i Radovca ako bude htio..Odlican je bio do povrede...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61967
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2024, 21:40

Argentina je napisao/la:
03 maj 2024, 21:32
Meni se on vec par tekmi ne svidja, jer mlatara rukama, prica sa klupom, glumi nesto, a nisam ga vidio da je sprinta napravio ili kao krilo nekoga prosao.
Ja onda zaista ne znam koje utakmice ti gledaš, pored golova koje je namjestio, namjestio je još ne znam ni koliko zicera koje su promašili.

Ne mogu da shvatim nekolicinu vas, godinama gledate Drlju na krilu, Gasala i ostale antitalente, i onda sjednete na život čovjeku koji je klasa.

Mlatara, priča, dobacuje jer mu je stalo. Nafurao se na Želju kao da je rođen pored stadiona i mogao bi biti primjer većini Željovaca.
Evribadi sej Željo
Željoooo

b00t
Postovi: 76
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 03 maj 2024, 21:45

Virtu4l je napisao/la:
03 maj 2024, 21:40
Argentina je napisao/la:
03 maj 2024, 21:32
Meni se on vec par tekmi ne svidja, jer mlatara rukama, prica sa klupom, glumi nesto, a nisam ga vidio da je sprinta napravio ili kao krilo nekoga prosao.
Ja onda zaista ne znam koje utakmice ti gledaš, pored golova koje je namjestio, namjestio je još ne znam ni koliko zicera koje su promašili.

Ne mogu da shvatim nekolicinu vas, godinama gledate Drlju na krilu, Gasala i ostale antitalente, i onda sjednete na život čovjeku koji je klasa.

Mlatara, priča, dobacuje jer mu je stalo. Nafurao se na Želju kao da je rođen pored stadiona i mogao bi biti primjer većini Željovaca.
Bravo,isto tako pljujemo po Krpicu,ali druze covjek Pogide na terenu,to sto ga stane,boze moj,ja sam zadovoljan kako god.Moze i bolje i biti ce bolje akobogda..Od njega ocekujemo Puno jer on to MOZE !!!

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3120
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 03 maj 2024, 21:50

Nadam se da za svog zivota vise necu dozivjeti ovu sramotu da se borimo za opstanak. Svaka cast sefu, vrhunski je ovo poslozio

bablaz1
Postovi: 496
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 03 maj 2024, 21:55

Odahnusmo!
Danas odlična utakmica do drugog gola, i izmjena.
Muftić- siguran
Galić- standardno, birben, dobar, baš mi je jedan od dražih
Mahmić- 60 minuta dobar, poslije ga nije prošao ko nije pokušao.
Cavnić- dobar,
Cocalić- jedan od boljih, puno mu više odgovara kad se igra od noge.
Mekić- razigran, rastrčan, jako dobro
Al jaber- čudo, uživanje ga je gledati
Hiroš- možda i najbolja utakmica do sad
Amoah- dobar
Boljević- po meni sigurno top 3 večeras. Jedina zamjerka što nije vrario povratnu Krpiću, kad se golman zaigrao.
Krpić- prodisao kako pokušavamo igrati, ubijen od strane trenera sa defanzivom i bunarenjem
Ovčina- nihe u formi definitivno, na ide ga.
Štilić- razigran, kad još ima s kim i koga uposliti prelijepo ga je gledati. 20 minuta taman
Drina- neocijenjen
Zubanović- slab, bez kretnje fudbalske. Mislim da nema kvalitet za nas.
Sad privesti sezonu kraju, pokušati ostvariti što bolji plasman, pa vidjeti šta i kako dalje.
VTŽ

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 671
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 03 maj 2024, 22:23

Sutra ide neko moje viđenje tekme, a sad samo komentar, Štila je institucija, raji sam rekao kad je trebao ući da mu neće trebati ni 10 min da namjesti gol, a on sa prvim dodirom asistirao, jednom rječju doktor.
I još jedna stvar, NAŠ JE KRPA LAZO POPOVIĆ
@MocMahale Muhoni moj dobri, kapiten nam za 3 kola 4 gola dade, ja tih rekao fali njemu malo samo, a ti ni da čuješ. :kafa:
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

let3
Postovi: 29297
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 03 maj 2024, 22:34

Dino je Guardiola za Tuwaijria i Brunu. Da je ostao bilo koji od ta dva kloca, mi bi ispali 100 %.
Srecom, Gredic i ekipa su povukli neke promjene na klupi i to je donijelo 3 vezane pobjede :thumbup:

Al Jaber :clap: momak je odlican igrac, a kod onog zenickog babuna nije bio ni na klupi. Krpic se malo popravio, Boljevic, Hiros, odbrana se malo uozbiljila sto je dovoljno za ove 3 pobjede i opstanak.

Na kraju sezone velilka cistka i remont.

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 03 maj 2024, 22:42

Sreca onog degena pabla niko ne sluša. Da je ostao Bruno ispalo bi iz lige glat. Šta kaze debilko nije do trenera.

Da smo usli u drugi dio kako treba bili bi u vrhu a mogli smo.

Da imamo malo bolje krilo od Boljevica veceras bi zabili pet komada glat. Pored promašenih sansi momak ne trči za krilo. Kad ide akcija da se odigra nesto stoji a onda se nesto vrti zabije glavu u pod i nabije je. Tri puta ima šansu da ide na gol a on stane.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 500
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 03 maj 2024, 22:50

Čestitke šefu i stručnom štabu na ispunjenom cilju. Baš mi je drago zbog njih. Do kraja samo jako i oštro.

Ne smijemo sebi dopustiti još jednu sramotu, Željo mora i treba biti na čelu tabele.

Primarni cilj treba biti status odbora, to je po meni ključno. Oni su tu malo manje od mjesec dana, što prije treba riješiti da li ostaju ili ne. Paralelno sa tim raditi na pronalasku ulagača (čujem da ima par opcija). To mora biti prioritet. Nakon toga trener, stručni štab i igrači.

Prije tih procesa, pronaći onog koji je sabotirao igranje Jabera i otjerati ga odmah. Tehnički (pored Štilića) naš najbolji igrač u sredini. Lopte koje dijeli malo ko je uspio dijeliti u našem klubu, možda par njih. Nadam se da će biti dio ekipe i u budućnosti. Kao što sam i rekao, on je naša zlatna koka, samo ako budemo pametni to ćemo dobro iskoristiti.

Koliko je Štilić bio na terenu prije asistencije? Manje od minute? Džabe godine, majstor ostaje majstor.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 03 maj 2024, 22:53

Virtu4l je napisao/la:
03 maj 2024, 21:22
b00t je napisao/la:
03 maj 2024, 21:06
Jesi navalio na covjeka bog te... Dobar,odlican,suti...Da ima bolji,igro bi...
Njihov problem što su nekad izvalili glupost, i onda im ego ne da da kažu da su pogriješili i sad će životom braniti tu glupost.

Ljudi jednostavno nemaju pojma o fudbalu, ali su u svom tripu ubijeđeni da znaju.

Zamisli ti sad te bravure, gledaš Drlju, Gasala ili Subašića na krilu godinama, onda dođe mašinerija od igrača, napokon kvalitet nivoa Santosa ili Stevanovića, ali ti iz samo sebi poznatih razloga vidiš ono što želiš da vidiš.
Pa to se na vas odnosi, rekao si da je ovaj parmak jaci od Štilica, a danas fuli Boga oca, nista on nema, pa jedan Zakaric je za njega Rivaldo. Ako hoce da ostane onda mu drastično smanjiti primanja jer nicim ne odskače od ostatka tima
To što od Siniše se fura da vole klub ne pikam, imamo mi Manijake koji najvise na svijetu vole, nama treba neko ko moze pogoditi zicer. Izmedju njega i Santosa uvijek bi Santosa birao.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 03 maj 2024, 23:01

Al jabar pored tehnike ono sto je veliki plus oduzimanje lopte bez faula. Samim tim igra je brza i otvara prostor zq priliku. Pogledati Mekica i njega ovaj prvi ima 20 prekršaja više.

19vendetta87
Postovi: 5006
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 03 maj 2024, 23:02

bhsport je napisao/la:
03 maj 2024, 22:53
Pa to se na vas odnosi, rekao si da je ovaj parmak jaci od Štilica, a danas fuli Boga oca, nista on nema, pa jedan Zakaric je za njega Rivaldo. Ako hoce da ostane onda mu drastično smanjiti primanja jer nicim ne odskače od ostatka tima
To što od Siniše se fura da vole klub ne pikam, imamo mi Manijake koji najvise na svijetu vole, nama treba neko ko moze pogoditi zicer. Izmedju njega i Santosa uvijek bi Santosa birao.
Smijesno je porediti Santosa sa bilo kojim krilnim igracem iz nase lige zadnjih par godina.
Santos je predobar za ovu ligu, nije bez razloga iz ove kaljuže otišao u najjaci kiparski tim, a Boljević iz Belgije dosao u plbih
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

MoSaZeLjo1921
Postovi: 280
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 03 maj 2024, 23:03

Po riječima Dine,izgleda Karića opet nema iz taktičkih razloga

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 03 maj 2024, 23:05

Karic je izgleda bez znanja kluba pregovarao s nekom ekipom da ide..

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 03 maj 2024, 23:09

Samo kako je Stila bacao amidjonog malog danas svaka čast.
Onaj uhljup mu nije dao minute kada je u zivotnoj formi bio, a gurao ovog antitalenta.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

MAMINHO66
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MAMINHO66 » 03 maj 2024, 23:11

Karic je izgleda bez znanja kluba pregovarao s nekom ekipom da ide..

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 03 maj 2024, 23:13

U ovom hamolju od drzave,drustva,fudbala lige i svega opet se pokazalo
Zeljo ispred svih
Neki se bore za evropu a posjeta i ljubav prema klubu jako losa...Zeljo 11 na tabeli pa 7000 radnim danom...
Opstanak smo izvukli i nadam se nikada vise da bude ovako....
Sad ovo odraditi do kraja,dati sansu i mladima....onda prvo upravni odbor da se zna plan i cilj sta i kako i koliki je dug molim ljepo?Kovacevic je to radio svaka 3 mj pa nebi bilo lose da i ovi to urade...
Malo nam za srecu treba 💙💪

Avatar
mavi
Postovi: 788
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 03 maj 2024, 23:15

Ne lupajte gluposti.
Karica prije utakmice sa Širokim mučile prepone, nije ni trebao igrati, stisnuo zube i igrao na vlastitu odgovornost, velika želja.
Na toj utakmici povrijedio i rame, juče trčkarao, tek se vraća, vjerovatno će biti u konkurenciji za sljedeću utakmicu.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 3 gosta.