Premijer liga BiH - aktuelno

exFighter1926
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 nov 2022, 19:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la exFighter1926 » 05 maj 2024, 19:34

Dovoljan je napisao/la:
05 maj 2024, 19:18
exFighter1926 je napisao/la:
05 maj 2024, 19:14
Da se ne lazemo sve jedna grupa na balkanu da ovako osmeka lokaciju, uradila bi isto…potop
Ne bi.. samo što su bili kivni jer su ih ovi ugasili za rodjendan pa ovi bili spremni na bilo koji potez samo da se "osvete".
Veze, prvi bi vi to uradili manijacima da ih mozete osmekati…
OBRAZ, PRIJATELJI I MAJKA SRBIJA!

let3
Postovi: 29286
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 05 maj 2024, 19:35

Kompromis je napisao/la:
05 maj 2024, 19:23
Od RA nakon ove akcije (istina poprilicno u ultra svijetu nečasne) ostali samo dugmići i gaće na štapu... ovi se po navijačkom kodeksu trebaju ugasiti jer su ostali bez udarnih transova, a lazni Ultrasi bar nisu izgubili tu glavnu krpetinu koju po svemu sudeci bolje cuvaju u nekom tamnom podrumu nego oni kustosi u torinskom muzeju sto cuvaju Hristov plašt...

Mislim objektivno smjehotres su i jedni i drugi... da ih skupis zajedno nema ih 500...
Kad procitam ovo navijacki kodeksi :mrgreen: kao da je neko objavio knjigu u kojima je smislio i pobrojao te kodekse :crazy:
Ima li gdje kakva knjiga ili uptstvo sa tim kodeksima, online na pdf-u, pa da ih naucimo jednom za sva vremena...sta se smije, sta se ne smije, posto ovdje na Balkanu vazi sveto pravilo cakije ili kamena u glavu :mrgreen:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la alan_kardec » 05 maj 2024, 19:36

exFighter1926 je napisao/la:
05 maj 2024, 19:14
Da se ne lazemo sve jedna grupa na balkanu da ovako osmeka lokaciju, uradila bi isto…potop
naravno da bi. Nije po tom nekom kodeksu, ali koga boli lakat za kodeks. Svaka exyu navijačka grupa, a rekao bih i šire, se u nekoj situaciji neće pridržavati kodeksa, ili ga se nikad nije ni pridržavala, na kraju krajeva. Neko je gore fino napisao, kodeks nije švedski sto pa ovo hoću uzeti, a ovo neću jer mi se ne sviđa, a svi upravo to rade. Sve se svelo na to da cilj (tj protivničko navijačko obilježje tipa transparent zastava majica duks...) opravdava sredstvo, a koliko su pojedinci iz grupa spremni ići daleko u korištenju tih određenih sredstava, to je već stvar ludosti ili cojonesa pojedinca...

hazarder je napisao/la:
05 maj 2024, 18:50
Isijava neutralnost i objektivnost iz naziva te FB stranice.
kao što isijava i iz 95% komentara na ovoj temi u zadnjih mjesec dana...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zagor » 05 maj 2024, 19:37

Argentina je napisao/la:
05 maj 2024, 19:31
Balorda je napisao/la:
05 maj 2024, 19:26
Samo se o Mostaru i mostarskim grupama piše!

VELIK SI MOSTARE!
Na zalost, ali ipak mozda i na srecu radi normalnih ljudi, mostarske navijacke skupine vise ne postoje. Ugasene x2 :kafa:

Da je veliki grad, naravno da jeste, samo su nazalost ljudi koji su glasni, dobro mali, nazalost.
Nek osnuju nove,
Ovi nek budu Rahmetlije, a ovi Utoke 😁
Il brate po prvi put u zivotu pruzite ruke jedni drugim i vratite transove 😉
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3444
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 05 maj 2024, 19:40

killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 19:28
KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 19:26
killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 19:16


Majstore, nigdje niko nije napisao da nece biti gasenja ili ds ce biti gasenja. Ne moras se brinuti sta ce navijaci uraditi, samo se treba postaviti pitanje dokle su spremni mafijasi biti mafijasi

Upravo sire negdje izvan Mostara. Sve si s tim rekao. Znamo i ti i ja da je neko osmekao, nije bas tesko to pogoditi. Uglavnom, nema sekiracije za poteze navijaca niti ja pokusavam reci da se neko nije ili jeste ugasio. Valjda imas kapacitet procitati sta pisem
Sve ok, nego haj ti nama napisi jos koji post kako su Manijaci placenici jer “sute”, dok vam u avliji neko prodaje citavu historiju :pray:
A to tebe boli, istina jel :D pa sto odmah tako ne napises a ne ujedas s druge strane.

Dap, placenici itekako, vidjet cemo koje sezone cete krenuti naprijed s klubom, ja tipujem 2029/2030 :D

Kakav si ti mali mis pa to nigdje nema, sve ono eto vamo tamo a zapravo ga boli ono sto sam napisao prije par mj :rol:
Upali mozak! Mjesecima si ovdje pisao romane i neistinu “Manijaci placenici” “Samo sute” :kuknjava: a gledaj sta ti ljudi iz grupe ucinise :silent:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
Dovoljan
Postovi: 1018
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 05 maj 2024, 19:43

exFighter1926 je napisao/la:
05 maj 2024, 19:34
Dovoljan je napisao/la:
05 maj 2024, 19:18
exFighter1926 je napisao/la:
05 maj 2024, 19:14
Da se ne lazemo sve jedna grupa na balkanu da ovako osmeka lokaciju, uradila bi isto…potop
Ne bi.. samo što su bili kivni jer su ih ovi ugasili za rodjendan pa ovi bili spremni na bilo koji potez samo da se "osvete".
Veze, prvi bi vi to uradili manijacima da ih mozete osmekati…
Šefe
Iskreno nisam u tim vodama tako da nmg komentarisati
Ali realno nije Sarajevo New york
Nije Mostar los angeles
U Sarajevu sta se desi na Ilidži saznaš za 15 minuta na čaršiji
I manje
A da se neke druge stvari ne mogu saznat, upratit i šta sve ne

Samo msm da se potegne za ovakvim akcijama otišlo bi sve u pm
Mada msm da su manijaci prvi započeli s ovim stvarima ne bas ovim al prerusavanjem u muriju, ovi sad u molere a ovi platili likove

Eh sad razlika u svim tim akcijama je sto su MANIJACI se prerušili, RA se prerušili i odradili

Ultrasi su kolko sam skonto samo platili profesionalce i samo ce zapaliti krpe
Ništa izmedju toga više nisu uradili sto se tice akcije, tj nisu učestvovali u samom otimanju (možda i griješim al takva je priča i na forumu i svugdje)

Jbt zamisli ti sad dodjes platiš krimose svjetske ulete delijama na stadion u 3 ujutro obiju sef ili sta vec oitmes zastave daj ba

Ili kad je bio onaj velja nevolja
Frajer sijao strah po bgu, delije nije bilo na vidiku dok su ovi orgijali
Misliš da nisu Veljko i ekipa mogli uletit zarobit nekog od delija i otet zastave
Jesu al opet nisu takve stvari radili

Ovi su bas otišli daleko ovi um
Odin, I await thee
Your true son am I

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3003
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 05 maj 2024, 19:46

Kakvi crni kodeksi na Balkanu , kodeksa se drzi onaj ko dobije po njusci i vadiona nije bilo po kodeksu. Znaci po kodeksu oni provalnici su trebali pokucati na ulazna vrata i saopstiti onom zgolju da iznese robu na ulicu i da se na ferku pomarisu. To bi bio kao vas neki kodeks :urnebes: Svaka grupa koja osmeka drugu grupu ne bira sredstva.
Rahmetlije su upali u zgradu preruseni u molere prebili lika i uzeli krpe,pa se to slavilo kao pobjeda,to je kao po kodeksu.
Jbg cuvajte robu rodjaci :kafa:

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3636
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mozak » 05 maj 2024, 19:48

Najbolje za grad bi bilo da obje grupe nastave svoje postojanje.
Nije ispunjen ni jedan uslov iz tih navijačkih kodeksa ako ćemo otvoreno i realno pričati.
Liga i sve oko našeg fudbala je okovano potpunim medijskim mrakom iako je svima kao dan jasno, šta se ustvari dešava. Nema više sukoba interesa, a politike i političara u fudbalu nikad više. Ne tako davno, Savez je bio pred suspenzijom zbog toga.
Postavlja se pitanje zbog čega onda poštovati nekakve kodekse.
Ukratko
Pravila imaju, ne poštuju se!
Kodeksa nema, hajmo ih poštovat.

Zbog mira u gradu, grupe nastavljaju postojanje a vrijednost otimanja ili krađe transparenata gubi na važnosti.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

killafrommanilla
Postovi: 3586
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 05 maj 2024, 19:51

KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 19:40
killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 19:28
KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 19:26


Sve ok, nego haj ti nama napisi jos koji post kako su Manijaci placenici jer “sute”, dok vam u avliji neko prodaje citavu historiju :pray:
A to tebe boli, istina jel :D pa sto odmah tako ne napises a ne ujedas s druge strane.

Dap, placenici itekako, vidjet cemo koje sezone cete krenuti naprijed s klubom, ja tipujem 2029/2030 :D

Kakav si ti mali mis pa to nigdje nema, sve ono eto vamo tamo a zapravo ga boli ono sto sam napisao prije par mj :rol:
Upali mozak! Mjesecima si ovdje pisao romane i neistinu “Manijaci placenici” “Samo sute” :kuknjava: a gledaj sta ti ljudi iz grupe ucinise :silent:
Bila je prica o odnosu navijaci - klub, sta navijaci rade za klub kolektivno. Kako si ti to dvoje uspio nekako povezati dokaz je da te pogodila istina a i svoje sposobnosti okretanja na svoj mlin si vec apsolvirao ovdje

Uostalom, sta cemo s Lakacom i prodajom transa Robijasima? :rol: to s ovim mozes porediti a ne ono sto ti hoces i sto tebe boli :D
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Predatod
Postovi: 441
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 05 maj 2024, 19:52

E ovo se zove cijela ograda a ne ono. Dan te **** tuge, sve i jedan trans. Od gostujucih, malih, velikih ,zastava..ma sve zivo odnjeli. Sto neko uze 100 milja.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3003
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 05 maj 2024, 19:55

Pitari su na svojoj kozi osjetili "kodekse" kada su skripari branili grad sa pistoljima i puskama.Te ultra furke u BiH su jako opasne , zamisli da je onaj lik u sorcu uzao kalasa pa povaljao one na terasi i branio se na sudu da je spasavao svoj vlastiti zivot od naoruzanih provalnika.Mostarci ovo nije zeza predaleko idete bolje na vrijeme stanite sa ovim brutalnim kradjama.

nekoIzMostara
Postovi: 4186
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 05 maj 2024, 19:55

Lewy21 je napisao/la:
05 maj 2024, 19:09
nekoIzMostara je napisao/la:
05 maj 2024, 18:36
Mozda si zivio u Mostaru, mozda si ga i dobro izucio , al nisi dovoljno.

Kakvi dvostruki arsini, ovo 2 se ne moze porediti, iako jest za osudu obje situacije. Pusti price 10 momaka ga sacekalo, znaci nije tacno.

1) Sacekali su ga u haustoru nenaoruzani sa transparentima u rukama odmah nakon utakmice, nije ih vratio na finalnu destinaciju. KRIVA GRUPA koja ga nije otpratila na lokaciju.
Ovo se moze navesti kao narusavanje javnog reda i mira, mozda i neka krivicna prijava

2) 4 naoruzana kriminalca upala u kucu gdje je bio sam momak duboko u noci kako bi uzeli transparente, znaci transparenti su bili ostavljeni, dosli na lokaciju. Ovo je ozbiljno krivicno djelo, mnogo ozbiljnije neg ovo iznad, zatvorska kazna jer se klasificira kao oruzana pljacka.

Ne pravdam ja nikoga da budemo nacisto, takav sam tip poput tebe, komentarisi utakmicu i uzivaj.
Ne bih se ni javio na tvoje komentare, poprilicno se slazem sa njima u dosta toga napisanog, ali ovo se ne moze porediti, ni mjesto, ni vrijeme, ni nacin egzekucije svojih planova. Zivio drug :bih:
Nisam baš živio, boravio na kratke periode jesam. Nedovoljno dugo da ga dovoljno izučim svakako.

Ukoliko se utvrdi korištenje pištolja preostat će mi samo da se složim s tobom. Neozbiljnost Red Army je samo u tome što se moralo očekivati korištenje svih mogučih sredstava. To je problem te tifo scene, puno je situacija u kojima je skoro nemoguće očekivati da ti nekakav kodeks staviš iznad svojih ciljeva.

Ono što je meni najčudnije je kako su tako brzo našli te torbe, po timestampu su oni bili par minuta u kući koliko sam uspio vidjeti.
Niko nikad ne ide u pljacku necije kuce bez da je spreman da te odradi, u slucaju da krene drugacije od onoga kako si ti zamislio. Nezz detalje, saznace se uskoro puno vise, samo kazem da je nacin i vrijeme izvodenja drugacije, mada i po meni je nejasno zasto su svi transovi bili na jednom mjestu, jednostavno kockice sve se nisu slozile, ima nejasnoca, nadam se da ce biti razjasnjene kad tad.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 05 maj 2024, 20:00

Poslije svega najbolje bi bilo da grupe sjednu sve u bih mozda nije nemoguce i da dogovore postiva je kodexa. Kap sto su rusi i poljaci naprimjer.

Hole82
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hole82 » 05 maj 2024, 20:04

Ljudi im oteli zene, djecu, odjecu, krpe, stadion, sve sto su imali, ostali im opanci sto su donijeli iz Nevesinja i oni objasnjavaju sta je ko trebao, kad je trebao i kako je trebao da bi bilo po njihovom seljackom mentalitetu ispravno...
RAhmetlije ni Neretva vas oprati ne moze, nego lagano pocinite pratiti kakav drugi sport pod drugim imenom...

let3
Postovi: 29286
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 05 maj 2024, 20:05

club21 je napisao/la:
05 maj 2024, 20:00
Poslije svega najbolje bi bilo da grupe sjednu sve u bih mozda nije nemoguce i da dogovore postiva je kodexa. Kap sto su rusi i poljaci naprimjer.
Prije svega, zna li iko ovdje sta su ti kodeksi :mrgreen: koji autoritet ih je smislio, napiso ili objavio ? sta je to ? ima li gdje napismeno, pa da procitamo i naucimo.

Ili je to neka usmena predaja :mrgreen:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 05 maj 2024, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 05 maj 2024, 20:07

let3 je napisao/la:
05 maj 2024, 20:05
club21 je napisao/la:
05 maj 2024, 20:00
Poslije svega najbolje bi bilo da grupe sjednu sve u bih mozda nije nemoguce i da dogovore postiva je kodexa. Kap sto su rusi i poljaci naprimjer.
Prije svega, zna li iko ovdje sta su ti kodeski :mrgreen: koji autoritet ih je smislio, napiso ili objavio ? sta je to ? ima li gdje napismeno, pa da procitamo i naucimo.

Ili je to neka usmena predaja :mrgreen:
Pa valjda ima sto svi on ome pricaju. Ima 100%

Bilizma
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 okt 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bilizma » 05 maj 2024, 20:07

Ovdje jedino policija treba da se ugasi a ne navijači. Napadi, krađe, maltretiranja, prerušavanja, prijetnje...šta rade ti ljudi, za šta primaju plaću ? Nijedan slučaj nisu rješili

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19422
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MocMahale444 » 05 maj 2024, 20:09

Ne znam ali krpe kao da je neko prodao.

Cuvati sve na jednom mjestu nije ludost vec najveca glupost ikad.

Ljudi od puta e vidi zivota ti eto šaka jada zajebana, lici kao da je sve smisljeno i namjesteno da bi se uje revansirale.
1921 1921 1921 1921


Idem ja do bara, da vidim koga vidit cu, baunser nesto tripa Hamdo izvali mu vilicu. Ode u zatvor ali pojavi se opet samo trazi nekoga s kim ce da pocne.
Voli te raja, Hamdo “bole me jaja, ja stojim veci nego planina Himalaja”.

Avatar
Riziko
Postovi: 5945
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 05 maj 2024, 20:11

Još dan dva zabave oko zastava, i sve će se zaboraviti
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 05 maj 2024, 20:12

Riziko je napisao/la:
05 maj 2024, 20:11
Još dan dva zabave oko zastava, i sve će se zaboraviti
O cemu onda pisati :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.