FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9723
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 06 maj 2024, 20:55

Aduka87 je napisao/la:
06 maj 2024, 20:48
sportsport pise da imamo nekoliki upita za Guliasvilia, postoji mogucnost da ode.
Gdje to brate?
Listam cijeli ssba, nigdje da nađem. Pošalji link :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
H8Z7
Postovi: 4707
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 06 maj 2024, 21:06

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
06 maj 2024, 20:55
Aduka87 je napisao/la:
06 maj 2024, 20:48
sportsport pise da imamo nekoliki upita za Guliasvilia, postoji mogucnost da ode.
Gdje to brate?
Listam cijeli ssba, nigdje da nađem. Pošalji link :)
Evo brate
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

NajvecaRadosti
Postovi: 6546
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 06 maj 2024, 21:21

Bit ce problem ako ostanemo bez sva 3 startera u napadu za narednu sezonu(Renan,Hasic,Guli).Hasic je izjavio da ide vec,Renan isto 90% cim trazimo napadaca a evo i za Giorgia upiti.Ako planiramo igrati sa krilima morat cemo 3 dovesti.
Moguce da ce se ostati pri 352
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
mnon46
Postovi: 3385
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 06 maj 2024, 21:25

NajvecaRadosti je napisao/la:
06 maj 2024, 21:21
Bit ce problem ako ostanemo bez 3 startera u napadu za narednu sezonu(Renan,Hasic,Guli).Hasic je izjavio da ide vec,Renan isto 90% cim trazimo napadaca a evo i za Giorgia upiti.Ako planiramo igrati sa krilima morat cemo 3 dovesti.
Moguce da ce se ostati pri 352
Možda se planira ostati u ovom sistemu sa špicom i jednim malo iza njega, sviđa mi se ova formacija jer se lako može promijeniti u 3+ formacija, u zavisnosti od potrebe.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
nokee
Postovi: 2335
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 06 maj 2024, 21:35

Guliashvili idealan za obje formacije i za 352 da bude drugi napadac a i za formaciju sa krilima moze igrati obje strane. Prije bi Renana prodao nego njega.

pjankesarajevo
Postovi: 576
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 06 maj 2024, 21:58

NajvecaRadosti je napisao/la:
06 maj 2024, 21:21
Bit ce problem ako ostanemo bez sva 3 startera u napadu za narednu sezonu(Renan,Hasic,Guli).Hasic je izjavio da ide vec,Renan isto 90% cim trazimo napadaca a evo i za Giorgia upiti.Ako planiramo igrati sa krilima morat cemo 3 dovesti.
Moguce da ce se ostati pri 352
Gdje je Guli starter? Kod nas?
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

vedinjo98
Postovi: 2118
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 06 maj 2024, 21:59

nokee je napisao/la:
06 maj 2024, 21:35
Guliashvili idealan za obje formacije i za 352 da bude drugi napadac a i za formaciju sa krilima moze igrati obje strane. Prije bi Renana prodao nego njega.
Slazem se. Nije Renan sad nesto nezamjenjiv. Onakvih spiceva ima.

Giorgija bi ostavio da vidimo moze li sta nakon posudbe, trebalo bi da moze. Viverosa vidjeti da li je sad spreman doci ovdje ili ga neko pak reketira. Kyeremehu probati da sredimo srbijanske papire...
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Lucas
Postovi: 3332
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 06 maj 2024, 22:04

nokee je napisao/la:
06 maj 2024, 21:35
Guliashvili idealan za obje formacije i za 352 da bude drugi napadac a i za formaciju sa krilima moze igrati obje strane. Prije bi Renana prodao nego njega.
Ako je najbolji na desnom krilu, nek tu igra kod nas ili nek ostane u Velezu ili se proda. Mirza ga je šaltao na drugim pozicijama, vidjelo se odmah da nije to to.

NajvecaRadosti
Postovi: 6546
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 06 maj 2024, 22:04

pjankesarajevo je napisao/la:
06 maj 2024, 21:58
NajvecaRadosti je napisao/la:
06 maj 2024, 21:21
Bit ce problem ako ostanemo bez sva 3 startera u napadu za narednu sezonu(Renan,Hasic,Guli).Hasic je izjavio da ide vec,Renan isto 90% cim trazimo napadaca a evo i za Giorgia upiti.Ako planiramo igrati sa krilima morat cemo 3 dovesti.
Moguce da ce se ostati pri 352
Gdje je Guli starter? Kod nas?
Ako ostane bit ce sljedece sezone.Ne bi volio da ga prodamo za neku sicu 300-400k.Mislim da mozemo puno vise izvuci iz njega
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
benko21
Postovi: 2608
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 06 maj 2024, 22:05


kad se sjetim kakav je centarsut imao iz trka
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Riki10HZ
Postovi: 325
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 06 maj 2024, 22:42

Razumljivo je da mnogi strumfovski i dusmanaki portali opcenito opet krecu sa vrsenjem pritiska na nas klub prije pocetka slj sezone jsr tako to rade godinama. Klasicno krenu sa najavama laznih imena nekih velikih tipa Pjanic i ostali samo kako bi nagčasili kako mi imamo parr ali kao veze nemamo ni u cemu i kao ocekuje se da opet sve pregazimo a drugi zaboga nema niko fenininga i ko god naa pobijedi eto uslio je u zivotu... I sve je to jasno zasto se radi ali niau ki jasne nase stranice i naai navijaci koji popuse svaki put tu foru! Kakav debil moras biti da ne skontas sta i kako se radi. Zasto uvijek nas klub? Imal gdje najava Zrinjakog i Borca o pojacanjima i napadima na titule? Svi rade u tisini samo mi se pecamo na prixe da cemo soveat sve zivo.. Shvatite nama treba mir i nikakva prica da cemo mi nesto pregaziti. Dosta toga. Nikakva pojacanja zvucna. Nistaaa. Zadrzati kostur najvece pojacanje!! Uz par akademaca i 2 3 pojacanja u odbrani i sredini probati biti u igri za tirulu do kraja sezpne i tjt... Samo tako imamo iapijeh bez pritiska nekog famoznog. Zauzvrat trebali bi ovako vrsiti prisitisak na Nacelnika da nam ne opstruise pokrivanje Istoka a da ne gpvorim o tome da treba da napunimo Kosevo konacno nekih 9 10 milja... I naravno cčanske karte koje su stale pravo ali jok ki sve kontra samo daj da stwtimo klubu... Cccc sami sebi najveci dusmanii

Avatar
avalkaB
Postovi: 126
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avalkaB » 06 maj 2024, 22:49

Riki10HZ je napisao/la:
06 maj 2024, 22:42
Razumljivo je da mnogi strumfovski i dusmanaki portali opcenito opet krecu sa vrsenjem pritiska na nas klub prije pocetka slj sezone jsr tako to rade godinama. Klasicno krenu sa najavama laznih imena nekih velikih tipa Pjanic i ostali samo kako bi nagčasili kako mi imamo parr ali kao veze nemamo ni u cemu i kao ocekuje se da opet sve pregazimo a drugi zaboga nema niko fenininga i ko god naa pobijedi eto uslio je u zivotu... I sve je to jasno zasto se radi ali niau ki jasne nase stranice i naai navijaci koji popuse svaki put tu foru! Kakav debil moras biti da ne skontas sta i kako se radi. Zasto uvijek nas klub? Imal gdje najava Zrinjakog i Borca o pojacanjima i napadima na titule? Svi rade u tisini samo mi se pecamo na prixe da cemo soveat sve zivo.. Shvatite nama treba mir i nikakva prica da cemo mi nesto pregaziti. Dosta toga. Nikakva pojacanja zvucna. Nistaaa. Zadrzati kostur najvece pojacanje!! Uz par akademaca i 2 3 pojacanja u odbrani i sredini probati biti u igri za tirulu do kraja sezpne i tjt... Samo tako imamo iapijeh bez pritiska nekog famoznog. Zauzvrat trebali bi ovako vrsiti prisitisak na Nacelnika da nam ne opstruise pokrivanje Istoka a da ne gpvorim o tome da treba da napunimo Kosevo konacno nekih 9 10 milja... I naravno cčanske karte koje su stale pravo ali jok ki sve kontra samo daj da stwtimo klubu... Cccc sami sebi najveci dusmanii
To je problem nas i mentalitet onda svake godine ili ne obezbjediš evropu ili ispadneš u prvom kolu.
Hajp se stvori za duplu krunu sa tim nekim pojacanjima.
U ove 3-4 godine svaka naša sezona je ovako išla:
- Dupla kruna (onda poslije 15-tak kola, prekriženo), pa ti ostane Kup
- Kup (onda četvrtfinale - polufinale prekriženo), pa ti ostane Evropa
- Evropa ???? (Staviš je pod upitnik jer ne znaš da li ces je ostvariti ili ne ili ces ovisiti o drugim klubovima)

Mi moramo "smiriti loptu", jer evo kako sam popratio ovaj forum, Rožman ako ne uzme prvo mjesto sa 20 bodova prednosti do Decembra i on ce otici zbog tog svog pritiska što mi kao navijaci pravimo.
Season 2022/2023 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=abztBASD7qo&t

Season 2023/2024 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=ssV5io6Bmx4

𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Avatar
kempes
Postovi: 576
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 06 maj 2024, 22:53

pjankesarajevo je napisao/la:
06 maj 2024, 21:58
NajvecaRadosti je napisao/la:
06 maj 2024, 21:21
Bit ce problem ako ostanemo bez sva 3 startera u napadu za narednu sezonu(Renan,Hasic,Guli).Hasic je izjavio da ide vec,Renan isto 90% cim trazimo napadaca a evo i za Giorgia upiti.Ako planiramo igrati sa krilima morat cemo 3 dovesti.
Moguce da ce se ostati pri 352
Gdje je Guli starter? Kod nas?
Čovjek ti je već objasnio, idu ti Hasić i potencijalno Oliveira, ako budemo igrali 3-5-2 ostaje jedno prazno mjesto u napadu.

Rožman Kyeremeha koristi kao prvu izmjenu s klupe. .
Ako sva trojica budu išla, onda moraš i napadača da tražiš koji će igrati sa Hamzom.

Riki10HZ
Postovi: 325
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 06 maj 2024, 23:01

avalkaB je napisao/la:
06 maj 2024, 22:49
Riki10HZ je napisao/la:
06 maj 2024, 22:42
Razumljivo je da mnogi strumfovski i dusmanaki portali opcenito opet krecu sa vrsenjem pritiska na nas klub prije pocetka slj sezone jsr tako to rade godinama. Klasicno krenu sa najavama laznih imena nekih velikih tipa Pjanic i ostali samo kako bi nagčasili kako mi imamo parr ali kao veze nemamo ni u cemu i kao ocekuje se da opet sve pregazimo a drugi zaboga nema niko fenininga i ko god naa pobijedi eto uslio je u zivotu... I sve je to jasno zasto se radi ali niau ki jasne nase stranice i naai navijaci koji popuse svaki put tu foru! Kakav debil moras biti da ne skontas sta i kako se radi. Zasto uvijek nas klub? Imal gdje najava Zrinjakog i Borca o pojacanjima i napadima na titule? Svi rade u tisini samo mi se pecamo na prixe da cemo soveat sve zivo.. Shvatite nama treba mir i nikakva prica da cemo mi nesto pregaziti. Dosta toga. Nikakva pojacanja zvucna. Nistaaa. Zadrzati kostur najvece pojacanje!! Uz par akademaca i 2 3 pojacanja u odbrani i sredini probati biti u igri za tirulu do kraja sezpne i tjt... Samo tako imamo iapijeh bez pritiska nekog famoznog. Zauzvrat trebali bi ovako vrsiti prisitisak na Nacelnika da nam ne opstruise pokrivanje Istoka a da ne gpvorim o tome da treba da napunimo Kosevo konacno nekih 9 10 milja... I naravno cčanske karte koje su stale pravo ali jok ki sve kontra samo daj da stwtimo klubu... Cccc sami sebi najveci dusmanii
To je problem nas i mentalitet onda svake godine ili ne obezbjediš evropu ili ispadneš u prvom kolu.
Hajp se stvori za duplu krunu sa tim nekim pojacanjima.
U ove 3-4 godine svaka naša sezona je ovako išla:
- Dupla kruna (onda poslije 15-tak kola, prekriženo), pa ti ostane Kup
- Kup (onda četvrtfinale - polufinale prekriženo), pa ti ostane Evropa
- Evropa ???? (Staviš je pod upitnik jer ne znaš da li ces je ostvariti ili ne ili ces ovisiti o drugim klubovima)

Mi moramo "smiriti loptu", jer evo kako sam popratio ovaj forum, Rožman ako ne uzme prvo mjesto sa 20 bodova prednosti do Decembra i on ce otici zbog tog svog pritiska što mi kao navijaci pravimo.
Bas tako prijatelju. Najveci dusmani sami svom klubu. Ima tu gresaka i Ismira sa nekim zvucnim pojacanjima a ona i sa pricama nekih ljudi kako imamo pare ha hu pa se stvori prica eto samo mi imamo plate i pare i eto pritiska i hajpa da moras sve dobiti... Zato sad pametno bez ikakvoh najava i bez pojacanja nekih aman zaman samo polako. Sa akademcima i sa par pojacanja zdrzati kostur i uz jak trud rad i borbu na terenu a uz podrsku navijaca nadam se dobrom rezultatu i tjt. Nikakve najave duplih kruna i grulnih faza iako se podrazumjeva da ciljamo vrh ali sto to mi moramo potencirati vazda. Zasto to n eradi Zrinjaki nikad? Sta oni se nece boriti za ititulu a ne nego su pametni prebace na nas pritisak pa onda oni rastereceni i imaju bolji pocetak i dok se mi snadjemo nakon prvog poraza i smjene trenera odose nam vec na minus 6 i kraj... Glupi amo mi ali eto sta ocekivat kad imamo 6 hiljada clanova za klub sa ovlkikom navijackom bazom. A svima puna usta Sarajeva... Fuj

SamoDaKazeem
Postovi: 500
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 06 maj 2024, 23:04

Lako se može desiti da mi ponovo u sezonu uđemo sa novim stručnim štabom i sve jovo nanovo.
Nije ovaj nikoga impresionirao.
Navijači su ga istrpili,ali se čini da su ovi što keš upumpavaju nezadovoljni.

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 06 maj 2024, 23:05

SedrenikHz je napisao/la:
06 maj 2024, 14:09
idemo do kraja da budemo najposjeceniji
:!:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4707
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 06 maj 2024, 23:40

PikachuSA je napisao/la:
06 maj 2024, 20:46
H8Z7 je napisao/la:
06 maj 2024, 19:53
JavierBosnia je napisao/la:
06 maj 2024, 19:37
Renan ide u Leganes ocito, oni su iz Madrida
Vidim zapratio nekog Jose Manuel Rodrigueza u opisu mu stoji Leganes
Da nije opet neki điđi miđi glumac ko onaj lik što nas navuče? :mrgreen:
Oj sjećam se te fore, i mene su zeznuli k'o budalu :rol:
Ja ja hahahahaha :urnebes:
Bilo je vala svega, kad se sjetim one utakmice protiv TC i kako smo furali ljude na onu djevojku. :urnebes:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 511
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 07 maj 2024, 00:20

SamoDaKazeem je napisao/la:
06 maj 2024, 23:04
Lako se može desiti da mi ponovo u sezonu uđemo sa novim stručnim štabom i sve jovo nanovo.
Nije ovaj nikoga impresionirao.
Navijači su ga istrpili,ali se čini da su ovi što keš upumpavaju nezadovoljni.
Ako je to istina, bilo bi glupo sad liku dati otkaz ali i to bi bilo u dure ako bi se smisljeno i ciljano nasla zamjena prije samog otkaza - znaci bez stalnih trenerskih imena koja se vrte po clancima. Nego odmah po vijesti o otkazu, dan kasnije pressica i novi trener. Sve drugo bi bilo vracanje mahalskom mentalitetu i spaljivanje do zemlje sav trud i rad u organizacionom smislu.

Iako ne vjerujem da ce tako bit. Licno moje misljenje.
1946

Avatar
holyman
Postovi: 8521
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 07 maj 2024, 00:37

maksimalno 4000 protiv zvijezde. Mislim da se narod jos nije oporavio od raka ociju iz proslog kola, prvi ja.
NEMA NAZAD

bvsic
Postovi: 115
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 07 maj 2024, 00:37

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
07 maj 2024, 00:20
SamoDaKazeem je napisao/la:
06 maj 2024, 23:04
Lako se može desiti da mi ponovo u sezonu uđemo sa novim stručnim štabom i sve jovo nanovo.
Nije ovaj nikoga impresionirao.
Navijači su ga istrpili,ali se čini da su ovi što keš upumpavaju nezadovoljni.
Ako je to istina, bilo bi glupo sad liku dati otkaz ali i to bi bilo u dure ako bi se smisljeno i ciljano nasla zamjena prije samog otkaza - znaci bez stalnih trenerskih imena koja se vrte po clancima. Nego odmah po vijesti o otkazu, dan kasnije pressica i novi trener. Sve drugo bi bilo vracanje mahalskom mentalitetu i spaljivanje do zemlje sav trud i rad u organizacionom smislu.

Iako ne vjerujem da ce tako bit. Licno moje misljenje.
Gluposti pise lik, jos jedan od onih koji vise vole da izgubimo nego bilo sta da moze srat po mirvicu i rozmanu

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.