FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
52
31%
Ne
114
69%
 
Ukupno glasova: 166

Avatar
Zutti
Postovi: 1183
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 07 maj 2024, 11:54

Jel ima danas kakav prenos finala kupa juniora?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
Dave
Postovi: 937
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dave » 07 maj 2024, 11:56

Zutti je napisao/la:
07 maj 2024, 11:54
Jel ima danas kakav prenos finala kupa juniora?
Bice na yt saveza
This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

Avatar
Zutti
Postovi: 1183
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 07 maj 2024, 12:00

Dave je napisao/la:
07 maj 2024, 11:56
Zutti je napisao/la:
07 maj 2024, 11:54
Jel ima danas kakav prenos finala kupa juniora?
Bice na yt saveza
Odlično. Po 3. u nizu. Kad su seniori nesposobni nek djeca osvajaju, svakako su nam danas protivnici najveći gubitnici BH fudbala
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

JVVVST
Postovi: 948
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 07 maj 2024, 12:07

James1987 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:31


Apsolutno zasluženo, sto je Perez u Realu to je Mirvic u Sarajevu
I vise. Perez ne daje svoje pare.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Lucas
Postovi: 3269
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 maj 2024, 12:10

SamoDaKazeem je napisao/la:
07 maj 2024, 11:54
Amcho1 je napisao/la:
07 maj 2024, 11:34
SamoDaKazeem je napisao/la:
07 maj 2024, 08:28


Koji su to konkretno igrači i kojim igračima ih se misli zamjeniti,možda onim iz Reala i Bajerna oni su naučili na red i rad :eh:
Pa bolan pola tima su ti stranci i par akademaca .
Pa prvenstveno mlađi igrači, a što se i radi/forsira i to ti je pokazao zadnji transfer rok. Zašto, zato što će mlađi igrači lakše prihvatati i usvajati ono što se od njih traži. Ne možeš ti mijenjati jednog Ziljkica za kojeg ne možeš reći da ne zna igrati lopte, ali jednostavno to je samouk igrač i igrače jedino kako treba ako mu kažeš idi igraj lopte u suprotnom se gubi u pokušaju da ispuni zadatke. Od stranaca imaš Kyeremeh a i Renana koji aktivno igraju i na njima se vide da rade po šablonu trenera. Pena je malo zaspao što se tiče modernog fudbala i njemu ako nađe žicu da igra po šablonu trenera on će prekucati ligu budi siguran. Primjer školovanog golmana je recimo Iliev koji mora se priznati je imao olako shvatanje prema ovoj ligi i igračima koji tu igraju, ali sa ozbiljnim pristupom momak je 10 ka. Imaš Hasića koji je top ofanzivan igrač ali je defanzivno katastrofa i to je jedini razlog što je on danas u Sarajevu, a ne u Turskoj jer moderan fudbal zahtijeva igru i naprijed i nazad. Pozz
Sve ok,ali si nabrojao jednog igrača o kojem ima smisla govoriti da je divlji to je Ziljkić,a i on je u međuvremenu otpisan.
Svi ostali igrači su školovani ili u vlastitoj akademiji ili kao Hasić,Jularđija Dinamo ili su dovedeni kao pojačanja Ilijev ,Renan,Đuričković, Kieremeh,Matanović...
Mene zanima ko od igrača koji su trenutno u igračkom kadru ne može ili ne želi da isprati zamisli trenera?
To možda može biti Aničić koji je pred kraj karijere,drugog ne vidim.
Mi ćemo i dalje dovoditi pojačanja iz BiH,Crne Gore, Makedonije ponekog stranca tako da će onda vazda biti priča ne može im se prebaciti shift u glavama nisu navikli da treniraju.
Ispade samo se u Sarajevu trenira,a u svim ostalim klubovima se ljudi zajebavaju.
Da bi doveo stranca - kapitalca, pored što ces ga platiti, moraš mu predstaviti i dobar projekat, odnosno borbu za titulu od prvog kola i da nesto konkretno se proba uraditi u Evropi. Borbom za 3-4 mjesto i kupom, neces ga sigurno oboriti s nogu. Svi ovi kapitalci sto dođu u Dinamo i Zvezdu, dolaze zbog borbe za titulu, Evrope i grupnih faza, a ne da igraju po Koprivnici i Surdulici.

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1786
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 07 maj 2024, 12:22

Ja 3 dovodim u petak a vi? :bih:

SVI NA KOŠEVO
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

bosnas_
Postovi: 4032
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 07 maj 2024, 12:23

Sarajevo uz 3-4 provjerena pojacanja, ali provjerena, koja odmah mogu igrati u prvih 11 i praviti razliku na terenu, te ako zadrze glavne igrace iz ove sezone, a tu spada i Hasić, onda bi naredna sezona trebala biti mnogo bolja, i realnost bi bila borba za trofeje i dobar rezultat u Evropi.

Avatar
kempes
Postovi: 486
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 07 maj 2024, 12:23

Ne smiješ više nikom ni rođendane čestitat

SamoDaKazeem
Postovi: 409
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 07 maj 2024, 13:03

bosnas_ je napisao/la:
07 maj 2024, 12:23
Sarajevo uz 3-4 provjerena pojacanja, ali provjerena, koja odmah mogu igrati u prvih 11 i praviti razliku na terenu, te ako zadrze glavne igrace iz ove sezone, a tu spada i Hasić, onda bi naredna sezona trebala biti mnogo bolja, i realnost bi bila borba za trofeje i dobar rezultat u Evropi.
A ko su ta tri provjerena pojačanja?
Mi dovedemo Aničića,Vrančića,Viverosa,Avramovskog... svi skaču od sreće kad oni učinak slabiji od naših akademaca.
Mi trebamo dovoditi najbolje iz naše lige za početak,a ne se razbacivati parama.
Zbog toga se naše zvijeze umisle da su igrači, zbog toga svi idu na nož protiv nas,zbog toga te sudije kolju jer znaju da su zvijezde preplačene pa ko vele ko vas **** itd itd

Ps evo i rat sa savezom se nastavlja,aferim :salut:

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 07 maj 2024, 13:38

SamoDaKazeem je napisao/la:
07 maj 2024, 13:03
bosnas_ je napisao/la:
07 maj 2024, 12:23
Sarajevo uz 3-4 provjerena pojacanja, ali provjerena, koja odmah mogu igrati u prvih 11 i praviti razliku na terenu, te ako zadrze glavne igrace iz ove sezone, a tu spada i Hasić, onda bi naredna sezona trebala biti mnogo bolja, i realnost bi bila borba za trofeje i dobar rezultat u Evropi.
A ko su ta tri provjerena pojačanja?
Mi dovedemo Aničića,Vrančića,Viverosa,Avramovskog... svi skaču od sreće kad oni učinak slabiji od naših akademaca.
Mi trebamo dovoditi najbolje iz naše lige za početak,a ne se razbacivati parama.
Zbog toga se naše zvijeze umisle da su igrači, zbog toga svi idu na nož protiv nas,zbog toga te sudije kolju jer znaju da su zvijezde preplačene pa ko vele ko vas **** itd itd

Ps evo i rat sa savezom se nastavlja,aferim :salut:
pa i dovodimo najbolje iz nase lige otkako je Ismir dosao, ali sta se desi kod nas to niko ne zna. Svrsavalo se ovdje na zeljkovica, radovica, durakovica dok su bili u drugim klubovima.
NEMA NAZAD

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 07 maj 2024, 13:55

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
07 maj 2024, 00:20
SamoDaKazeem je napisao/la:
06 maj 2024, 23:04
Lako se može desiti da mi ponovo u sezonu uđemo sa novim stručnim štabom i sve jovo nanovo.
Nije ovaj nikoga impresionirao.
Navijači su ga istrpili,ali se čini da su ovi što keš upumpavaju nezadovoljni.
Ako je to istina, bilo bi glupo sad liku dati otkaz ali i to bi bilo u dure ako bi se smisljeno i ciljano nasla zamjena prije samog otkaza - znaci bez stalnih trenerskih imena koja se vrte po clancima. Nego odmah po vijesti o otkazu, dan kasnije pressica i novi trener. Sve drugo bi bilo vracanje mahalskom mentalitetu i spaljivanje do zemlje sav trud i rad u organizacionom smislu.

Iako ne vjerujem da ce tako bit. Licno moje misljenje.
Ma pusti ba ovoga on i takvk kao on destabiliziraju i klub i sve oko kluba. Ne citirsj ga bogati, stavio sam ga na ignore :-)
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 07 maj 2024, 13:59

Riki10HZ je napisao/la:
06 maj 2024, 23:01
avalkaB je napisao/la:
06 maj 2024, 22:49
Riki10HZ je napisao/la:
06 maj 2024, 22:42
Razumljivo je da mnogi strumfovski i dusmanaki portali opcenito opet krecu sa vrsenjem pritiska na nas klub prije pocetka slj sezone jsr tako to rade godinama. Klasicno krenu sa najavama laznih imena nekih velikih tipa Pjanic i ostali samo kako bi nagčasili kako mi imamo parr ali kao veze nemamo ni u cemu i kao ocekuje se da opet sve pregazimo a drugi zaboga nema niko fenininga i ko god naa pobijedi eto uslio je u zivotu... I sve je to jasno zasto se radi ali niau ki jasne nase stranice i naai navijaci koji popuse svaki put tu foru! Kakav debil moras biti da ne skontas sta i kako se radi. Zasto uvijek nas klub? Imal gdje najava Zrinjakog i Borca o pojacanjima i napadima na titule? Svi rade u tisini samo mi se pecamo na prixe da cemo soveat sve zivo.. Shvatite nama treba mir i nikakva prica da cemo mi nesto pregaziti. Dosta toga. Nikakva pojacanja zvucna. Nistaaa. Zadrzati kostur najvece pojacanje!! Uz par akademaca i 2 3 pojacanja u odbrani i sredini probati biti u igri za tirulu do kraja sezpne i tjt... Samo tako imamo iapijeh bez pritiska nekog famoznog. Zauzvrat trebali bi ovako vrsiti prisitisak na Nacelnika da nam ne opstruise pokrivanje Istoka a da ne gpvorim o tome da treba da napunimo Kosevo konacno nekih 9 10 milja... I naravno cčanske karte koje su stale pravo ali jok ki sve kontra samo daj da stwtimo klubu... Cccc sami sebi najveci dusmanii
To je problem nas i mentalitet onda svake godine ili ne obezbjediš evropu ili ispadneš u prvom kolu.
Hajp se stvori za duplu krunu sa tim nekim pojacanjima.
U ove 3-4 godine svaka naša sezona je ovako išla:
- Dupla kruna (onda poslije 15-tak kola, prekriženo), pa ti ostane Kup
- Kup (onda četvrtfinale - polufinale prekriženo), pa ti ostane Evropa
- Evropa ???? (Staviš je pod upitnik jer ne znaš da li ces je ostvariti ili ne ili ces ovisiti o drugim klubovima)

Mi moramo "smiriti loptu", jer evo kako sam popratio ovaj forum, Rožman ako ne uzme prvo mjesto sa 20 bodova prednosti do Decembra i on ce otici zbog tog svog pritiska što mi kao navijaci pravimo.
Bas tako prijatelju. Najveci dusmani sami svom klubu. Ima tu gresaka i Ismira sa nekim zvucnim pojacanjima a ona i sa pricama nekih ljudi kako imamo pare ha hu pa se stvori prica eto samo mi imamo plate i pare i eto pritiska i hajpa da moras sve dobiti... Zato sad pametno bez ikakvoh najava i bez pojacanja nekih aman zaman samo polako. Sa akademcima i sa par pojacanja zdrzati kostur i uz jak trud rad i borbu na terenu a uz podrsku navijaca nadam se dobrom rezultatu i tjt. Nikakve najave duplih kruna i grulnih faza iako se podrazumjeva da ciljamo vrh ali sto to mi moramo potencirati vazda. Zasto to n eradi Zrinjaki nikad? Sta oni se nece boriti za ititulu a ne nego su pametni prebace na nas pritisak pa onda oni rastereceni i imaju bolji pocetak i dok se mi snadjemo nakon prvog poraza i smjene trenera odose nam vec na minus 6 i kraj... Glupi amo mi ali eto sta ocekivat kad imamo 6 hiljada clanova za klub sa ovlkikom navijackom bazom. A svima puna usta Sarajeva... Fuj
Svaka cast na pozitivi momci. To se radi mozda i namjerno od neprijateljskih portala da nam dignu hype a imamo i ovdje na forumu i na komentarima dusmana koji su zivjeli od kluba (Bordo prijatelji i ostali) a sada nema vise para. Pa jos navijaju za Sarajevo ali su protiv ovih koji su im uskratili mjesecne uplate za njihove „inicijative“. Zato mi koji volimo klub, treba biti glasniji i podrzavati ko god za klub radi dobro. Sto je trenutno slucaj.
Naprije Ismire naprijed Rozman!
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Zeko87
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 07 maj 2024, 14:04

Koliko limitirane igrače znamo dovesti govori podatak da ti igrači odu u druge klubove i često ne budu bitan faktor. Dupovac, Hebib, Suljić, Džafić, Kobiljar, Sven Sušić nikakve uloge nemaju haman, Fanimo od najboljeg krila do petoligaša...ČAk i igrači za koje smo fine pare uzeli, gubi im se svaki trag: Pidro, Šabanović, Dizdarević... Jedino Mujakić, Kovačević i Dal da imaju karijeru vrijednu pomena, a i to nije sad neki top nivo.

Nekad pogodiš nekad fuliš, nekad zaradiš, nekad pare u bunar baciš.

Zamisli, plaćaš igrače za naše uslove megalomanski i onda ode u drugi klub u našoj ligi i ispade iz lige ili se grčevito bori za opstanak.


Isto kao i kad kupiš auto staro 20 god preko pika, mačak u vreći :D
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

boki86
Postovi: 2405
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 07 maj 2024, 14:32

Zeko87 je napisao/la:
07 maj 2024, 14:04
Koliko limitirane igrače znamo dovesti govori podatak da ti igrači odu u druge klubove i često ne budu bitan faktor. Dupovac, Hebib, Suljić, Džafić, Kobiljar, Sven Sušić nikakve uloge nemaju haman, Fanimo od najboljeg krila do petoligaša...ČAk i igrači za koje smo fine pare uzeli, gubi im se svaki trag: Pidro, Šabanović, Dizdarević... Jedino Mujakić, Kovačević i Dal da imaju karijeru vrijednu pomena, a i to nije sad neki top nivo.

Nekad pogodiš nekad fuliš, nekad zaradiš, nekad pare u bunar baciš.

Zamisli, plaćaš igrače za naše uslove megalomanski i onda ode u drugi klub u našoj ligi i ispade iz lige ili se grčevito bori za opstanak.


Isto kao i kad kupiš auto staro 20 god preko pika, mačak u vreći :D
Pidru su najvise pljuvali, lik je lahm za sve nase bekove

benko1946
Postovi: 152
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 07 maj 2024, 14:37

U petak ispostovati sa posjetom i upisati 3 bobe

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1502
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 07 maj 2024, 14:46

Zutti je napisao/la:
07 maj 2024, 12:00
Dave je napisao/la:
07 maj 2024, 11:56
Zutti je napisao/la:
07 maj 2024, 11:54
Jel ima danas kakav prenos finala kupa juniora?
Bice na yt saveza
Odlično. Po 3. u nizu. Kad su seniori nesposobni nek djeca osvajaju, svakako su nam danas protivnici najveći gubitnici BH fudbala

Avatar
FCUM
Postovi: 7141
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 07 maj 2024, 14:56

imal sta za karte . Neka stave neku akciju za ovu tekmu i za Posusje
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Pitaristok
Postovi: 1716
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 07 maj 2024, 15:08

Imate li link juniora

Istinasamo123
Postovi: 728
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 07 maj 2024, 15:15

JVVVST je napisao/la:
07 maj 2024, 12:07
James1987 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:31


Apsolutno zasluženo, sto je Perez u Realu to je Mirvic u Sarajevu
I vise. Perez ne daje svoje pare.
A tan je tu radi reda, forumski mahalasi zna ko daje cije pare hahahahaa

SamoDaKazeem
Postovi: 409
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 07 maj 2024, 15:28

holyman je napisao/la:
07 maj 2024, 13:38
SamoDaKazeem je napisao/la:
07 maj 2024, 13:03
bosnas_ je napisao/la:
07 maj 2024, 12:23
Sarajevo uz 3-4 provjerena pojacanja, ali provjerena, koja odmah mogu igrati u prvih 11 i praviti razliku na terenu, te ako zadrze glavne igrace iz ove sezone, a tu spada i Hasić, onda bi naredna sezona trebala biti mnogo bolja, i realnost bi bila borba za trofeje i dobar rezultat u Evropi.
A ko su ta tri provjerena pojačanja?
Mi dovedemo Aničića,Vrančića,Viverosa,Avramovskog... svi skaču od sreće kad oni učinak slabiji od naših akademaca.
Mi trebamo dovoditi najbolje iz naše lige za početak,a ne se razbacivati parama.
Zbog toga se naše zvijeze umisle da su igrači, zbog toga svi idu na nož protiv nas,zbog toga te sudije kolju jer znaju da su zvijezde preplačene pa ko vele ko vas **** itd itd

Ps evo i rat sa savezom se nastavlja,aferim :salut:
pa i dovodimo najbolje iz nase lige otkako je Ismir dosao, ali sta se desi kod nas to niko ne zna. Svrsavalo se ovdje na zeljkovica, radovica, durakovica dok su bili u drugim klubovima.
Desi se to da ih jedan trener dovede,a drugi otjera.Eto to se desi.
Sva ta trojica nabrojanih su dala ruke ili su mogli dati ruke,a puno su jeftiniji od nazovi provjerenih pojačanja od kojih ama baš nikakve koristi nemamo.
Nama od stranaca treba eventualno klasan napadač tipa Oliviere i možda destka ili krilo ako nema domaćih igrača i to je to.
Al jbg mi smo Internacionale,ne zna se kojim se jezikom u svlačionici govori i onda se pitamo što nema harmonije,šro ne igraju srcem što se ne bore za boje kluba .

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BordoBBoja, JavierBosnia i 44 gosta.