Premijer liga BiH - aktuelno

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 18:08

Radobolja je napisao/la:
07 maj 2024, 18:02
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 17:48
Ovako dakle precizno govorim što mi je čovjek rekao a vi miskite što hoćete ....
Da je starija ekipa kojoj je i sam pripadao sad je obiteljski čovjek kao i ja, užasno ljuta na mlađu garnituru koja je vodila sve .
Nepojmljivo im je da su podcijenili Ultrase i da su bili uljuljkani tim trijumfom prije mjesec dana. Da trenutno ni sami neznaju kako će postupiti da ima velikih neslaganja između ekipa jer je situacija jako izazovna. Naime kako mi je naglasio da se sumnja da je netko odao podatke svjesno ili nesvjesno da nitko nikome više ne vjeruje u potpunosti.
Priznao mi je privatno da bi ovu priliku koju su Ultrasi iskoristili uradila svaka ekipa tko kaže drugačije laže kao i ono što su oni uradili prije mjesec dana. Kaže da osjeća grč i nelagodu u stomaku da ljudi ne mogu spavat ipak je to duga tradicija i te su se zastave nosile generacijama pogotovo one koje su stare 20 -30 godina. Neizvjesno je što će biti dalje ali mi je rekao da neće ljudima više biti isto stati npr. Iza neke nove zastave iako će ekipa nastaviti djelovati dalje na što sam mu ja isto rekao da osobno mislim da Ra neće prestati . S čovjekom poslujem preko 10 godina čovjek je realan i ozbiljan normalna raja 100 pića smo popili skupa čestitamo si blagdane . Kad se desilo ono Ultrasima prije mjesec dana samo mi je napisao jbga kolega ...ja mu na to odgovaram neće to baš tako proći vez odgovora .
Razlog zbog čega su tako bili uljuljkani Ra navodno im je netko dilao info da su se Ultrasi posvađali između sebe i da nisu više sposobni napraviti bilo kakvu akciju . Eto toliko od mene pozdrav normalnoj raji.
Hahahahhahahah,jeli i on bio na sastanku ahahaha,upravu je u jednom nespavamo nikako(ne zbog lopovluka i kradje transparenata) nego zbog “neceg” drugog,a sta ti kaazu tvoji jado znas li ista malo bi vi ko nekad djeca sa slicicima,e jbg pokojni ste vi ima mjesec,!
Majstore jesi ti normalan taj čovjek je bio prije 7 8 10 godina ozbiljna njuška na tribini ako ti misliš da sam išta iznislio nemoj vjerovati samo sam prenio razgovor dvojice navijača neprijateljskih klubova . Ja balavac nisam i znam vrlo dobro o čemu pričam . S vama čovjek ne može voditi neku normalnu diskusiju a da nema vrijeđanja na više osnova.

opalaopala
Postovi: 2291
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 18:10

Addo1922 je napisao/la:
07 maj 2024, 18:06
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 18:04
Addo1922 je napisao/la:
07 maj 2024, 17:52

Andersenove bajke
Pisali sastav iz osnovne da sam ja neko i on ovo smislio hahahahaa
Joj price i debilizma cuj svak bi to uradio, momci dosli ispred stana gdje drzite sve transove uzeli samo sa te utakmice ogradu nisu ni pomisnjali da se upada u stan. Dobro si ti to sastavio prema svojim zeljama, a vidim da nisi ni upucen sto mi je veoma drago. Svak je znao da ce biti kontra al niko nije ocekivao da ce se upadat u kuce, Ali moram priznat da imas bujnu mastu i da si se veoma potrudio i da vjerovatno imas dobre ocjene iz pisanja sastava. Sjedi 5
Jedina istina u bajci je da ultrasi nisu sposobni uzvratiti s toga su angazirali kriminalce.
Momak ima bujnu mastu i nekad bas sa gustom procitam njegove sastave jer to direktno inicira njegove zelje. Njegove zelje su jedno al stvarnost je nesto drugo. Zanimljivo je koliko daleko moze ici pa redom optuzivat sve, a jos je zanimljivije da se covjek toliko moze divit upadima u kucu. Da malo ima mozga i opravdanja akciju gdje kaze da bi svako to uradio a momci stoje pred stanom i ne pomisljaju da udju u stan jer to nema nikakvog smisla. Al fino je to srocio koda ga je Sagolj pravio i koda je clan hb foruma.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 18:11

Addo1922 je napisao/la:
07 maj 2024, 18:06
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 18:04
Addo1922 je napisao/la:
07 maj 2024, 17:52

Andersenove bajke
Pisali sastav iz osnovne da sam ja neko i on ovo smislio hahahahaa
Joj price i debilizma cuj svak bi to uradio, momci dosli ispred stana gdje drzite sve transove uzeli samo sa te utakmice ogradu nisu ni pomisnjali da se upada u stan. Dobro si ti to sastavio prema svojim zeljama, a vidim da nisi ni upucen sto mi je veoma drago. Svak je znao da ce biti kontra al niko nije ocekivao da ce se upadat u kuce, Ali moram priznat da imas bujnu mastu i da si se veoma potrudio i da vjerovatno imas dobre ocjene iz pisanja sastava. Sjedi 5
Jedina istina u bajci je da ultrasi nisu sposobni uzvratiti s toga su angazirali kriminalce.
Ultrasi nisu sposobni a vi ostadošte bez svih zastava ...

RubikovaKocka
Postovi: 1384
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 07 maj 2024, 18:12

Ovih velezovih par sabana smorise ko niko. Popustite malo jbt dandil. Sta god ko napise jok, oni sve upravu i sve znaju. A u pm ..

opalaopala
Postovi: 2291
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 18:13

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 18:08
Radobolja je napisao/la:
07 maj 2024, 18:02
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 17:48
Ovako dakle precizno govorim što mi je čovjek rekao a vi miskite što hoćete ....
Da je starija ekipa kojoj je i sam pripadao sad je obiteljski čovjek kao i ja, užasno ljuta na mlađu garnituru koja je vodila sve .
Nepojmljivo im je da su podcijenili Ultrase i da su bili uljuljkani tim trijumfom prije mjesec dana. Da trenutno ni sami neznaju kako će postupiti da ima velikih neslaganja između ekipa jer je situacija jako izazovna. Naime kako mi je naglasio da se sumnja da je netko odao podatke svjesno ili nesvjesno da nitko nikome više ne vjeruje u potpunosti.
Priznao mi je privatno da bi ovu priliku koju su Ultrasi iskoristili uradila svaka ekipa tko kaže drugačije laže kao i ono što su oni uradili prije mjesec dana. Kaže da osjeća grč i nelagodu u stomaku da ljudi ne mogu spavat ipak je to duga tradicija i te su se zastave nosile generacijama pogotovo one koje su stare 20 -30 godina. Neizvjesno je što će biti dalje ali mi je rekao da neće ljudima više biti isto stati npr. Iza neke nove zastave iako će ekipa nastaviti djelovati dalje na što sam mu ja isto rekao da osobno mislim da Ra neće prestati . S čovjekom poslujem preko 10 godina čovjek je realan i ozbiljan normalna raja 100 pića smo popili skupa čestitamo si blagdane . Kad se desilo ono Ultrasima prije mjesec dana samo mi je napisao jbga kolega ...ja mu na to odgovaram neće to baš tako proći vez odgovora .
Razlog zbog čega su tako bili uljuljkani Ra navodno im je netko dilao info da su se Ultrasi posvađali između sebe i da nisu više sposobni napraviti bilo kakvu akciju . Eto toliko od mene pozdrav normalnoj raji.
Hahahahhahahah,jeli i on bio na sastanku ahahaha,upravu je u jednom nespavamo nikako(ne zbog lopovluka i kradje transparenata) nego zbog “neceg” drugog,a sta ti kaazu tvoji jado znas li ista malo bi vi ko nekad djeca sa slicicima,e jbg pokojni ste vi ima mjesec,!
Majstore jesi ti normalan taj čovjek je bio prije 7 8 10 godina ozbiljna njuška na tribini ako ti misliš da sam išta iznislio nemoj vjerovati samo sam prenio razgovor dvojice navijača neprijateljskih klubova . Ja balavac nisam i znam vrlo dobro o čemu pričam . S vama čovjek ne može voditi neku normalnu diskusiju a da nema vrijeđanja na više osnova.
Dvojica navijaca neprijateljskih klubova jedan drugom pricaju kakvo je stanje u grupi :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Cudi me pa ti nije rekao naredne poteze, i cudi me u toj prici da ti njemu nisi rekao kako ce vasa grupa upast u stan ahhahahaahah
Koji si ti debil Boze dragi.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

19vendetta87
Postovi: 4853
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 maj 2024, 18:14

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 18:08
Majstore jesi ti normalan taj čovjek je bio prije 7 8 10 godina ozbiljna njuška na tribini ako ti misliš da sam išta iznislio nemoj vjerovati samo sam prenio razgovor dvojice navijača neprijateljskih klubova . Ja balavac nisam i znam vrlo dobro o čemu pričam . S vama čovjek ne može voditi neku normalnu diskusiju a da nema vrijeđanja na više osnova.
Druze, ovaj jedan vas ovdje se ubi pisanjem kako ne treba vjerovati da su ultrasi prosuli kiselinu po stadionu jer nema dokaza, a trazis da se tebi vjeruje na rijec o nekom razgovoru za koje je pitanje da li se ikad i desio...
Tacno niko normalan nema u Mostaru, onaj @tuta je iole normalan lik, ostali luđi od luđeg.
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

napapijri1987
Postovi: 320
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la napapijri1987 » 07 maj 2024, 18:21

Ljudi od puta nisu navijacka skupina,koliko god laznih profila na fb napravili i pricali nekakve price njih u BiH niko vise ne smatra navijackom grupom.
Ljudi od puta su kriminalna organizacija,produzena ruka hdz-a i nemaju sta da pisu o navijacima jer u iste se razumiju kao mara u kriv k.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la alan_kardec » 07 maj 2024, 18:21

@opalaprovala pere životom :tokralju: :rol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13640
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la QUARTERBACK » 07 maj 2024, 18:23

tuta jesi vratio parolu iz svabije :mrgreen:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8104
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 07 maj 2024, 18:27

Vranac iz Opina se baš dao u pisanje ovih dana.
goveđigulašmajka

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11794
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 maj 2024, 18:27

Rubice popusti malo.

O internet brigadama pisu oni koji po internetu stavljaju "ne dirajte hrvate." :urnebes:

To je meni ovdje najsmjesnije. Jednim je ovo sve navijacki incident, a drugim, nazalost zaostalim glavama, ovo je nacionalisticki incident i problem. Zato ovi drugi nisu ultrasi iako se formalno drze tog imena, nego obicna fasisticka ****.
Celik!3,2,2.

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 18:32

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 18:13
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 18:08
Radobolja je napisao/la:
07 maj 2024, 18:02

Hahahahhahahah,jeli i on bio na sastanku ahahaha,upravu je u jednom nespavamo nikako(ne zbog lopovluka i kradje transparenata) nego zbog “neceg” drugog,a sta ti kaazu tvoji jado znas li ista malo bi vi ko nekad djeca sa slicicima,e jbg pokojni ste vi ima mjesec,!
Majstore jesi ti normalan taj čovjek je bio prije 7 8 10 godina ozbiljna njuška na tribini ako ti misliš da sam išta iznislio nemoj vjerovati samo sam prenio razgovor dvojice navijača neprijateljskih klubova . Ja balavac nisam i znam vrlo dobro o čemu pričam . S vama čovjek ne može voditi neku normalnu diskusiju a da nema vrijeđanja na više osnova.
Dvojica navijaca neprijateljskih klubova jedan drugom pricaju kakvo je stanje u grupi :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Cudi me pa ti nije rekao naredne poteze, i cudi me u toj prici da ti njemu nisi rekao kako ce vasa grupa upast u stan ahhahahaahah
Koji si ti debil Boze dragi.
Ajde molim te pročitaj još jednom što sam napisao onako razgovjetno sa razmišljanjem . Čovjek mi je rekao osobne dojmove i razmišljanja kao i ja njemu što je sasvim legitimno . Tako ste isto napravili skandal samo zato što su neki Manijaci privatno u dobrim odnosima s nekima iz Srbije . Vi pojedinci stvarno niste normalni znači ako je čovjek druge vjere , nacije i navija za drugi klub nesmiješ s njim imati korektne odnose ma daj ohanite malo s tim . Dvije godine kad sam radio u Telemachu stalno sam surađivao s nekim ljudima iz prve ekipe Ra oni su bili kooperantni pa skupa smo provukli milion metara kabla za internet i dan danas se čujemo pretežito za blagdane . Sretali smo se i na ulici ali na posku je uvijek bio korektan odnos s poštovanjem .

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1989
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 07 maj 2024, 18:34

I da ovi navijači Velaža, ma koliko ja bio na njihovoj strani, prestanu više da kmeče po društvenim mrežama, forumima, plačenim medijima, za to što ste ostali bez svega što su generacije stvarale najmanje su krivi navijači Zrinskog.
Budite dostojanstveni i u porazu kao i u pobjedi.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
gloryhunter
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gloryhunter » 07 maj 2024, 18:37

1. Transparenti i krpe su dignute u apartmanu u centru Mostara, nisu pale u nečijoj privatnoj kući ili stanu.

2. izgleda da je zadnji lik s videa(RA) što je izašao spavao za vrijeme akcije.... koji amaterizam haha

https://www.booking.com/hotel/ba/aparme ... ro.hr.html

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 172
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineDiarra » 07 maj 2024, 18:38

napapijri1987 je napisao/la:
07 maj 2024, 18:21
Ljudi od puta nisu navijacka skupina,koliko god laznih profila na fb napravili i pricali nekakve price njih u BiH niko vise ne smatra navijackom grupom.
Ljudi od puta su kriminalna organizacija,produzena ruka hdz-a i nemaju sta da pisu o navijacima jer u iste se razumiju kao mara u kriv k.
evo i predstavnika svih, ma tko oni bili, i člana komisije za licenciranje navijačkih grupa.
dobro nam došao akademski diskutante.

Direktorcic
Postovi: 1932
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 07 maj 2024, 18:39

napapijri1987 je napisao/la:
07 maj 2024, 18:21
Ljudi od puta nisu navijacka skupina,koliko god laznih profila na fb napravili i pricali nekakve price njih u BiH niko vise ne smatra navijackom grupom.
Ljudi od puta su kriminalna organizacija,produzena ruka hdz-a i nemaju sta da pisu o navijacima jer u iste se razumiju kao mara u kriv k.
I puno ih nije odavde

nekoIzMostara
Postovi: 4162
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 maj 2024, 18:40

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 18:11
Addo1922 je napisao/la:
07 maj 2024, 18:06
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 18:04


Pisali sastav iz osnovne da sam ja neko i on ovo smislio hahahahaa
Joj price i debilizma cuj svak bi to uradio, momci dosli ispred stana gdje drzite sve transove uzeli samo sa te utakmice ogradu nisu ni pomisnjali da se upada u stan. Dobro si ti to sastavio prema svojim zeljama, a vidim da nisi ni upucen sto mi je veoma drago. Svak je znao da ce biti kontra al niko nije ocekivao da ce se upadat u kuce, Ali moram priznat da imas bujnu mastu i da si se veoma potrudio i da vjerovatno imas dobre ocjene iz pisanja sastava. Sjedi 5
Jedina istina u bajci je da ultrasi nisu sposobni uzvratiti s toga su angazirali kriminalce.
Ultrasi nisu sposobni a vi ostadošte bez svih zastava ...
Tuti sam ponudio, nije odg, tebi cu ponuditi isto. Kad se sazna sve tacno, a zna se vec, al helenejse. Ukoliko i jedan od onih 5 likova sa snimka nije iz Mostara javno ces se ovdje izvinuti za sirenje dezinformacija o tome da niste angazovali placenike, a ako svaki od njih bude lokalni momak, tj. ako bude tacna tvoja tvrdnja da ste samo vi to isplanirali ja cu se vama izvinuti za tu dezinformaciju. Ja ti kazem da 2 od njih nisu odavde, mozda cak i vise, al 2 sigurno.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 18:43

AVNOJ je napisao/la:
07 maj 2024, 18:34
I da ovi navijači Velaža, ma koliko ja bio na njihovoj strani, prestanu više da kmeče po društvenim mrežama, forumima, plačenim medijima, za to što ste ostali bez svega što su generacije stvarale najmanje su krivi navijači Zrinskog.
Budite dostojanstveni i u porazu kao i u pobjedi.
Mene nije sramota reći da mi je bilo teško kao i drugima zbog gubitka zastava ali smo zbili redove sabrali se i osvetili u rekordnom broju . Trebali bi biti svi dostojanstveni u porazu i pobjedi .

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 18:48

nekoIzMostara je napisao/la:
07 maj 2024, 18:40
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 18:11
Addo1922 je napisao/la:
07 maj 2024, 18:06

Jedina istina u bajci je da ultrasi nisu sposobni uzvratiti s toga su angazirali kriminalce.
Ultrasi nisu sposobni a vi ostadošte bez svih zastava ...
Tuti sam ponudio, nije odg, tebi cu ponuditi isto. Kad se sazna sve tacno, a zna se vec, al helenejse. Ukoliko i jedan od onih 5 likova sa snimka nije iz Mostara javno ces se ovdje izvinuti za sirenje dezinformacija o tome da niste angazovali placenike, a ako svaki od njih bude lokalni momak, tj. ako bude tacna tvoja tvrdnja da ste samo vi to isplanirali ja cu se vama izvinuti za tu dezinformaciju. Ja ti kazem da 2 od njih nisu odavde, mozda cak i vise, al 2 sigurno.
Majstore garantiram da su sve bili ljudi iz užeg kruga grupe nikakvi plaćenici . To s plaćenicima je jedna obična lažna konstrukcija . Najbolji dokaz toga je fizionomija i način oblačenja.

Avatar
gloryhunter
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gloryhunter » 07 maj 2024, 18:49

https://www.booking.com/hotel/ba/aparme ... ro.hr.html

Akcija je ovom apartmanu digla slavu.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, Kamaga11, Redred, Truba1905burazeru i 40 gostiju.