FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
79
35%
Ne
145
65%
 
Ukupno glasova: 224

Lucas
Postovi: 3285
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 08 maj 2024, 01:29

sonpenn je napisao/la:
08 maj 2024, 00:46
Ako ode Rozamn i sd, nek dovedu Husrefa i Ibrakovica, nismo ni za bolje, realno.
Ne vidim po cemu je Ibricic bolji sportski direktor od Ibrakovica. Za mandata Ibrakovica smo uzeli kup, titulu, igrali play - off EL, imali onaj spektal decenije sa Borussiom na Koševu, a uz to još dovodio uglavnom dobre igrače i medijski se pišao po cijeloj ligi, pogotovo konama.Stvorio je fine temelje, druga je stvar sto su drugi sve to uprskali i uništili nakon njegovog odlaska.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4548
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 08 maj 2024, 01:36

zlo87 je napisao/la:
08 maj 2024, 01:17
Ibricic ide, vjerujem da ce i Rozman. Cirkus u reziji newera se nastavlja.
Ma to kralju samo rotiranje nek' radi. :puke:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Hz1946
Postovi: 184
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 08 maj 2024, 02:00

Terzić prošle sezone na nevjerovatan način izgubio titulu ostavili ga ljudi i evo ga u finalu lige šampiona.

Da je nama uvezati dvije sezone sa istim trenerom mislim da bi se planeta na pola prepolovila :rol:

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5910
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 maj 2024, 02:10

AVNOJ je napisao/la:
07 maj 2024, 21:13
Pitar6785 je napisao/la:
07 maj 2024, 20:54
NajvecaRadosti je napisao/la:
07 maj 2024, 20:44

Ja sam mislio da mene ovaj lik bomba bezveze ali evo jos 3 lika prenijela ovdje.
Glupo bi bilo.Ja sam bio za to da se otjera poslije onog prvog ponizenja na grbavici ali odlucili su stati uz njega i podrzat cu to do kraja pa cemo vidjeti jesu li bili upravu.

Predaleko smo otisli da se sad razidjemo.Istrpio se kompletnu sezonu,stalo se uz njega poslije 4-5 poraza u nizu,sve zelje se ispunile i da sad sve to bacimo u bunar.Ako dodje novi trener idemo ovo ljeto sve jovo nanovo,krizaj 15 igraca dovodi 15 novi i trpi i njegove zamisli.

Da sam zadovoljan skroz nisam,da smo izborili Evropu nismo jer Siroki da je osvojio kup mi je sa ove pozicije gdje smo sad ne bi igrali.To je samo sreca nasa.Ali da treba Simon poceti novu sezonu treba.Jednostavno previse smo ulozili,cekali i trpili.

Ljetni rok,ljetne pripreme
Neka pocne novu sezonu pa ako na drugoj reprezentativnoj pauzi(10ak kola) ne budemo prvi uz apsolutnu dominaciju hvala lijepo i dovidjenja!Nema tu govora a jedino ispravno bi bilo

Bar da mozemo reci probali smo pa Boze moj.Vidjet cemo ima li sta od ovi prica iskreno se nadam da nema
Ocemu ti kralju pricas, daje sb osvoio kup. Fk SARAJEVO i pored ove kradje od strane sudija je na -1 (vico uzo 3 boda) bod od veleza koji je treci, jos 3 utakmice do kraja i imamo bolji medju omjer od njih..A sb je lagano ispisko velez u kupu a borac ih bez vice rasturio u obje utakmice ubio nogama..

Navedim tacno u kojim utakmicama igracima bilo cemu je Rozman kriv da dobije otkaz

Rozman je izgubio od sloge svojom krivicom
I protiv sb na kosevu

I 50% je kriv za 3:0 u derbiju na grbavici. Jer go sa 43 m da golman kvliteta Ilijeva primi kod 0:0 nije krivica trenera, plus sut je bio toliko jak i precizan da bi alaim iz opstine bez treninga odbranio.. najgori golman u histori kluba koji je u penzi 15 godina

Konstantno se pokusava ovde stavit Rozmanu pritisak odnosno teret krivica i sve u kompletu za 80% stvari za koje covjek nije kriv..

Ljudi nesvataju da sa onakvim sudjenjem kakvo borac i zrinjski imaju bi gosk bio prvak

Jer nije to samo sto ti guras jedan klub (dajes ima moral samopouzdanje mirnocu i sigurnost ako zastekaju) to takodje njihovim konkurentima podsjeca noge i ubija ih u pojam i stvara pritisak sa svih strana..

FK SARAJEVO I ROZMAN CE POKAZAT U EVRO TAKMICENJIMA OVO STO JA PRICAM


FK SARAJEVO BI OSVOILO KUP BH SA 4 gola razlike u dvije utakmice protiv zrinjskom u finalu
Kralju, Rozman je kriv za izgubljene bodove protiv: Sloge, zeljezničara 2X, lištice, Veleža, zrinskog, Zvijezde, Igmana.

Zanimljivija je činjenica da smo mi, ne on, nego mi za sve te izgubljene bodove pronašli neki alibi. Da li smo bili upravu vidjet čemo, kako što kažeš u tim Europskim utakmicama.
Protiv sloge je jedino kriv..

Kazes Alibi

Za velez uzeli 6 od 9 bodova
Zeljo 4 od 9 2x na grbavici
Zrinjski 3 od moguci 9 Penal u 94 minuti za nas cust nije dosudjen
Borac 3 od 9 teska kradja go u 94 offside

Sloga 3boda od mogucih6 ( nije bio trener u prvoj utakmici) dvije sto je igro bile kao gost



Zvejzda 3 od 6 (jos jedna ima da se odigra) plus ovde se mora dodat da smo primili go iz offsida u 93 min

Plus kradja u kup
Ovo su cinjenice ovo nije nikakvo branjenje

Avatar
stojko
Postovi: 1763
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 08 maj 2024, 04:48

Lucas je napisao/la:
08 maj 2024, 01:29
sonpenn je napisao/la:
08 maj 2024, 00:46
Ako ode Rozamn i sd, nek dovedu Husrefa i Ibrakovica, nismo ni za bolje, realno.
Ne vidim po cemu je Ibricic bolji sportski direktor od Ibrakovica. Za mandata Ibrakovica smo uzeli kup, titulu, igrali play - off EL, imali onaj spektal decenije sa Borussiom na Koševu, a uz to još dovodio uglavnom dobre igrače i medijski se pišao po cijeloj ligi, pogotovo konama.Stvorio je fine temelje, druga je stvar sto su drugi sve to uprskali i uništili nakon njegovog odlaska.
Ibrakovic je najbolji sd kojeg je Sarajevo imalo nakon osamostaljenja. Svi ostali zajedno mu nisu ni do clanaka. Da ga kerojed sada postavi umjesto starletana mirvaha Sarajevo bi bilo dominantnije nego Dinamo u hnl

Avatar
ado-hz
Postovi: 3427
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 08 maj 2024, 07:20

Mozda je Ibricic ovom objavom mislio na Vicu....aaa

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5910
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 maj 2024, 07:29

Da krenemo od Vasovskog

Avramovski
Hamza (cinimi se da je dosao u njegovom mandatu)
Kapic

Mozda jos koji igrac

Dudic
Drobarov
Anicic
Onaj spic sto je sad u zrinjskom
Onaj vezni sto je prije igro u zrinjskom dobio crveni protiv zeljke
Ikic
Gulashvili

Mirza
Renam
Keremah
Rogic
Serbedzic
Balta
Durakovic
Radovic
Zeljkovic
Vivaros
Vrancic
Ziljkic
Peneranda


Rozman
Julardzija
Hasic
Metanovic
Djurickovic
Krdzalic
Ilijev
Mehmedovic
Od mladih vasovski je dao sansu varesanovicu dudic je dao sansu buljubasicu sehinovicu

Rozman celiku i kapetanovicu


Kad se ovo sagleda da se zakljucit da je Rozman doveo najmanji broj igraca i da su svi igraci koje doveo odigrali dobro osim Matanovica koji se pokazao kao fula prem da se u zadnje vrijeme poceo budit uz Matanovica se moze dorat Krdzalic koji se povrijedio.. tako reci dosad 1,5 fula

Dudic skoro sve sto je doveo il su podpisali povrijdzeni il su se povrijedili nakon 30 sekundi igre ovi sto nisu se povrijedili il su bili tropa il su igrali povrijdzeni pod inekcijama

Mirza je dosta igraca i doveo al je imao 2 prelazna roka takodje treba posteno reci dosta tih igraca je pod njim odigralo jednu maksimalno 2 utakmice..

Ali moze se jedino dat zeleno svjetlo za RENANA. Keremeh je doveden kao krilo i nista pokazao nije ovo sad kako je rozman ga zarotiro na laznu devetku je ok

Serbedzic u srbi igra dobro, sad mozese dat kredit zajnjeg
Zeljkovic neznam ovde se pisalo da igra
I to je to

Kod dudica prodali Nihada
Kod varesanovica smo prodali Djokanovica i Dala

Kod Rozmana sigurno da se buljubasic i celik mogu prodat za finu lovu

Bodovno Rozman ce osvoit vise bodova od oboice u prosjeku, i realno bolje je odigrao u kupu od oboice. Iako je Vasovski doguro do finala..govorim ako se uzme u obzir da smo bas brutalno pokradeno protiv borca..


Takodje sadasnjoj ekipi fale jos 2 igraca i da vratimo Besima i gulashvilija a da pritom odu dva igraca kojim isticu ugovori Anicic hasic. Sto je vrlo vazno naglasit jer ovo bi bio prvi prelazni rok gdje nebi trosili ogromne pare na raskide.

Peneranda je jedini igrac kojeg bi mogli a i nemoramo raskidat..

Vivaros isto prem da on ima ugovor na posudbi gdje fa moze odkupit klub gdje je na posudbi, i moglo bi se sanjim dogovorit da ga vratimo ako fa nehtjednu odkupit a prodat Renana..

I takodje po odlasku Anicica ovo ce bit najmladja ekipa od posle rata..

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2043
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 08 maj 2024, 07:31

Na osnovu čega je Ibričić zaključio da je Rozman u Sarajevu zbog njega a ne obratno, da sad i ovaj mora da napusti kad je Inričić dobio nogu jer vjerujem da je onaj natpis upučem upravo Rozmanu (valjda nije toliko ograničen da se poredi sa Mirvićem po bilo čemu)
Čovjek možda hoče da se malo distancira od njega kad je vidio o kakvom se primitivcu radi čim se stvori neki pritisak.
One priče i izjave sudija šta se dešavalo u svlačionicama na Koševu počinju da djeluju sasvim realne, naročito nakon onakvok njegovog ponašanja na Grbavici, smatram da nam.takvi ljudi ne trebaju u klubu i ne dolikuje da nas takvi predstavljaju bilo gdje i nastupaju ispred kluba.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2560
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 08 maj 2024, 07:41

Bas ce Rozman plakajuci da da otkaz i halali vrhunsku mjesecnu platu samo da bi s Ibricicem otisao.

Mada, za nas bi to bilo super.
Nije nista pokazao, od 9-10 mjeseci ima dvije dobre utakmice.

Nadam se da se strumf nece oplakivati ako/kad ode.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
FCUM
Postovi: 7170
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 08 maj 2024, 08:11

e jesmo cirkus postali. Mjenjamo svakih pola godine

2 dana do tekme nikakve info o kartama :tokralju: :tokralju:
Zadnja izmjena: FCUM, dana/u 08 maj 2024, 08:15, ukupno mijenjano 1 put.
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Zeko87
Postovi: 2285
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 08 maj 2024, 08:14

U svemu treba učiti od najboljih. Gledam primjer Dortmunda, mlad perspektivan trener dobije priliku da se dokaže. Prvo izgubi titulu na svom terenu protiv nekakvog Majnca u zadnjem kolu (nama ono da se desilo mrtva glava bi pala). Klub stane iza njega dobije podršku. Uđe loše u novu sezonu, peti na tabeli, neki od uticajnijih igrača mu počnu okretati leđa poput Hummelsa, klub opet stane iza njega i tako začepe usta galamdžijama...Čovjek im donese finale Lige prvaka.

Terzić sigurno nije neki svjetski kalibar trenera, mogli su ga šutnuti i dovesti nekog drugog boljeg ili iskusnijeg, ali tako se to radi kad klub ima glavu i rep i navijače koji ti vjeruju i koji te vole.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
donDondon
Postovi: 3663
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 08 maj 2024, 08:20

do juce nista znali ni ko nam dolazi ni ko ide ni bilo koju info iz kluba
a danas vec znate da ide ibricic i rozman
ma daj...
uozbiljite se,ne pitate se ni sekunde
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2043
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 08 maj 2024, 08:29

FCUM je napisao/la:
08 maj 2024, 08:11
e jesmo cirkus postali. Mjenjamo svakih pola godine

2 dana do tekme nikakve info o kartama :tokralju: :tokralju:
Čekali su juče disciplinsku, postojala je mogučnost zatvaranja stadiona zbog dešavanja na utakmici sa borcem.
Danas če karte i ostalo.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2043
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 08 maj 2024, 08:37

Zeko87 je napisao/la:
08 maj 2024, 08:14
U svemu treba učiti od najboljih. Gledam primjer Dortmunda, mlad perspektivan trener dobije priliku da se dokaže. Prvo izgubi titulu na svom terenu protiv nekakvog Majnca u zadnjem kolu (nama ono da se desilo mrtva glava bi pala). Klub stane iza njega dobije podršku. Uđe loše u novu sezonu, peti na tabeli, neki od uticajnijih igrača mu počnu okretati leđa poput Hummelsa, klub opet stane iza njega i tako začepe usta galamdžijama...Čovjek im donese finale Lige prvaka.

Terzić sigurno nije neki svjetski kalibar trenera, mogli su ga šutnuti i dovesti nekog drugog boljeg ili iskusnijeg, ali tako se to radi kad klub ima glavu i rep i navijače koji ti vjeruju i koji te vole.
Možda je i glupo porediti se sa nekim velikim Europskim klubovima ali treba tražiti pozitivne primjere ma gdje god oni bili.
Ja se često sjetim Mančestera i Fergusona, kad je on došao rekao je da je Junajted veliki klub i da sebi ne može dopustiti da čeka još 5 godina da bi osvojio titulu, osvojili su je tek nakon šest, pustili su ga a vjerujem da niko u tom momentu nije znao koliki je trenerski kapacitet.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9664
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 08 maj 2024, 08:39

donDondon je napisao/la:
08 maj 2024, 08:20
do juce nista znali ni ko nam dolazi ni ko ide ni bilo koju info iz kluba
a danas vec znate da ide ibricic i rozman
ma daj...
uozbiljite se,ne pitate se ni sekunde
Otpratili se Ismir i Senijad, tako da bi bilo to to.
Vjerujem da je i Simonov ostanak upitan.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
FCUM
Postovi: 7170
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 08 maj 2024, 08:43

kako se Vico sada smije nasim glupostima. Bar sam mislio da ce ova ekipa izdrzati sve . Bravo glupani
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 08 maj 2024, 08:48

Ako stvarno dovedu usru taldziju, neka stave kljuc u bravu slobodno

FoSte95
Postovi: 12851
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 08 maj 2024, 08:58

Neko lupi glupost na forumu i vi tome posvetite 10 stranica
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

SamoDaKazeem
Postovi: 464
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 08 maj 2024, 08:59

Eh eto,krenulo je i prije nego što sam očekivao,a najavljeno je.
Samo mi ja žao likova koji su ubijeđeni da navijači nešto mijenjau i tjeraju pa kao od navijača traže strpljenje u uzaludnim pokušajuma trpljenja nekakvog procesa.
Još jedna lekcija da ne pušite priče o nekakvim ratovima,sabotiranjima igrača ,trenažnim procesima itd.
Simon je sam sebe ukopao svojim neznanjem i bahatošću,**** se ko da je Klop i izgubio povjerenje igrača.
Zajedno sa ovim žutim papkom je tjerao i dovodio čisto onako, bez neke sportske vizije jer niko živ me ne može ubijediti da su pridošlice bolje od otjeranih.

Stabilizacija od iduće sezone vol 355.

Avatar
nokee
Postovi: 2311
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 08 maj 2024, 09:04

Bas je glup ako sebe usporedjuje sa Mirvicem.
Licno mislim da je story upucen ili Rozmanu (najvjerovatnije) ili Vici eventualno.
Najprije ce biti da je doslo do raskola na relaciji Rozman-Ibricic, nekako mi nista ostalo nema smisla, ali eto kod nas je sve moguce valjda smo davno naucili.
Moguce je i da Ismir nije htio placati ovih 7 mjeseci suspenzije Ibri i da je tu puklo.. Ko ce ga znati.
Covjek taman pomisli da ce se napraviti neki sistem, nesto dugorocnije i da je ova sezona bila hakde da se naprave nekakvi temelji ozbiljnog rada i profesionalizma. Medjutim izgleda nikad nista od nas.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zeko87 i 19 gostiju.