Premijer liga BiH - aktuelno

napapijri1987
Postovi: 339
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la napapijri1987 » 08 maj 2024, 13:10

MostarskiBijeli je napisao/la:
08 maj 2024, 11:29
Obrukali su se za ovih par dana kao niko nikad. RA nije trebao čačkat gdje ne treba,to je i njima jasno sad,ali je kasno. Ni jedna akcija nije bila regularna ali sta sad,postavili su sami pravac price i kad im se vratilo svak im je kriv. Lazne pretpostavke citamo ovih dana od njih ne bi li se nekako oprali. Stvarna istina je da im je to bio štek apartman za te potrebe koja je provaljena.Cak taj apartman mozete na bookingu naci pod imenom El Centro,zato je I akcija zavrsila za 4min. Vracali su zastave poslije svake utakmice kao omanji svatovi u koloni,tako da nije bilo tesko uci u trag. Niko nije ozlijedjen u akciji niti dlaka sa glave nekom falila za ovih mjesec dana u gradu. Zavrsit cu tekst i demantom da nikakva politika nije bila ukljucena,ni lica kriminalnog svijeta,niti neke silne pare koje se spominju,cista traljavost i javasluk pomenute grupe. Zao mi je da se sve ovo desilo ,obe grupe su imali svoj smek trebat ce puno vremena da se opet stvari stave na svoje mjesto ,ali jedna grupa je bila zeljna paznje,a nije bila spremna na ono sto ih ceka u buducnosti. Ultrasi su im za ne punih mjesec dana pokazali da su mogli mnogo prije ovako nesto uraditi ali ni jednoj generaciji sa obe strane nije nesto takvo palo na pamet osim ovih par idiota na celu sa slaufistom i skakaćem na noge kojeg trebate objesit jer vam je ugasio grupu.



Ps. Akcije isti K.
U prvoj momak dobio degenek teleskopom na kucnom pragu kad je vrata otkljucavo.Jel se on mogao odbraniti?
Kodeksujete po vasim zeljama,ne ide to tako.
Ma ne mozes ni poredit. Putari nisu navijaci i ne treba ih se gledat tako. Cuj oni znali gdje su transovi ali nisu smjeli napast pa su cekali da cijela mahala utone u san i dosli po zastave,i to poredit sa akcijom gdje jedan covjek nosi zastave nakon tekme.
I ne spominji ime Ultrasi jer to ne postoji,prikladnije je hdz jugend ili krimi organizacija.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9299
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Aduka87 » 08 maj 2024, 13:12

19vendetta87 je napisao/la:
08 maj 2024, 12:59
Ovo je akcija piccke jedne mostarske, a ne ti vasi moleri, staklari, provalnici, pumpadžije
Ishod akcije, Horde otisle na gostovanje u Gornji Vakuf hagahahaha.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

12345678922
Postovi: 211
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 08 maj 2024, 13:12

JedanIzMostara1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 12:36
12345678922 je napisao/la:
08 maj 2024, 12:23
MostarskiBijeli je napisao/la:
08 maj 2024, 11:29
Obrukali su se za ovih par dana kao niko nikad. RA nije trebao čačkat gdje ne treba,to je i njima jasno sad,ali je kasno. Ni jedna akcija nije bila regularna ali sta sad,postavili su sami pravac price i kad im se vratilo svak im je kriv. Lazne pretpostavke citamo ovih dana od njih ne bi li se nekako oprali. Stvarna istina je da im je to bio štek apartman za te potrebe koja je provaljena.Cak taj apartman mozete na bookingu naci pod imenom El Centro,zato je I akcija zavrsila za 4min. Vracali su zastave poslije svake utakmice kao omanji svatovi u koloni,tako da nije bilo tesko uci u trag. Niko nije ozlijedjen u akciji niti dlaka sa glave nekom falila za ovih mjesec dana u gradu. Zavrsit cu tekst i demantom da nikakva politika nije bila ukljucena,ni lica kriminalnog svijeta,niti neke silne pare koje se spominju,cista traljavost i javasluk pomenute grupe. Zao mi je da se sve ovo desilo ,obe grupe su imali svoj smek trebat ce puno vremena da se opet stvari stave na svoje mjesto ,ali jedna grupa je bila zeljna paznje,a nije bila spremna na ono sto ih ceka u buducnosti. Ultrasi su im za ne punih mjesec dana pokazali da su mogli mnogo prije ovako nesto uraditi ali ni jednoj generaciji sa obe strane nije nesto takvo palo na pamet osim ovih par idiota na celu sa slaufistom i skakaćem na noge kojeg trebate objesit jer vam je ugasio grupu.



Ps. Akcije isti K.
U prvoj momak dobio degenek teleskopom na kucnom pragu kad je vrata otkljucavo.Jel se on mogao odbraniti?
Kodeksujete po vasim zeljama,ne ide to tako.
Evo ti prvi izjednačavaš akciju RA i Ljudi od puta.

Ja to gledam na ovaj način, sutra kad krenem na utakmicu, kad stavim šal oko vrata ja sam potencijonalna meta sve na putu do stadiona i na putu do svoje kuće. Kad udjem u kuću i ostavim šal, i odem vani na piće i neko mi obije stan i uzme šal, jel to navijački ? Nije . Jednostavno su imali priliku od stadiona do kuće ili kuće do stadiona da mi odrade taj šal i da me skinu.

U ovom slučaju Red Army je pratio to par mjeseci, i ispratili su da momak nosi krpe i sačekali su ga na zadnjoj mogućoj tački napada pred ulazom u stan, to što njegovi drugovi nisu toliko dovoljno osigurali put krpe do stana to nije RA kriv. Da su vas presreli negdje opet ne bi stali i opet bi bježali i akcija propada cijela jer bi vi mjenjali lokaciju zastava. Tako isto, da ste krenuli vas 10-15 za momkom do stana vi bi njih primjetili i akcija bi im propala još bi dobili po njušci.

Eh sad Ljudi od puta rade ovu drugu situaciju koju sam naveo u svom primjeru koja nema veze s navijačkim svijetom. Zašto Ljudi od puta nisu isto uradili, sačekali u dvorištu ili nešto i presreli krpe ako su znali da su tu, a ne obili kuću u 3:30 ?

Mogao je i Red Army da upadne u stan od tog momka i iznese još koju krpu a nije.
Sve si objasnio brate!! Ko hoce shvatit ce.
Ma tako je kako je, ko hoće da gleda tako gledat će. Nemam ništa ni sa UZM ni sa RA.

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la since1948 » 08 maj 2024, 13:27

Kako se Rođeni obrukaše s ovom pričom o nekakvoj kiselini i kupovonim vremena za RA. Popisa ih onaj lik sto je strucnjak za terene, kaze kakva kiselina ovo igraci ugazili travnjak 😂😂😂😂
SAMO ŠIROKI!

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 08 maj 2024, 13:30

since1948 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:27
Kako se Rođeni obrukaše s ovom pričom o nekakvoj kiselini i kupovonim vremena za RA. Popisa ih onaj lik sto je strucnjak za terene, kaze kakva kiselina ovo igraci ugazili travnjak 😂😂😂😂
Traze izgovore. Imat muda ibnastaviti dalje, dodi bez transova navijaj dok se ne vidi sta dalje. Kad su ljudi od puta mogu i oni. Ali ocigledo je rasulo medu njima poslije svega.

Vjeverica777
Postovi: 732
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vjeverica777 » 08 maj 2024, 13:31

club21 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:30
since1948 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:27
Kako se Rođeni obrukaše s ovom pričom o nekakvoj kiselini i kupovonim vremena za RA. Popisa ih onaj lik sto je strucnjak za terene, kaze kakva kiselina ovo igraci ugazili travnjak 😂😂😂😂
Traze izgovore. Imat muda ibnastaviti dalje, dodi bez transova navijaj dok se ne vidi sta dalje. Kad su ljudi od puta mogu i oni. Ali ocigledo je rasulo medu njima poslije svega.
Ja šta je s kiselinom....istraga

opalaopala
Postovi: 2304
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 08 maj 2024, 13:34

since1948 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:27
Kako se Rođeni obrukaše s ovom pričom o nekakvoj kiselini i kupovonim vremena za RA. Popisa ih onaj lik sto je strucnjak za terene, kaze kakva kiselina ovo igraci ugazili travnjak 😂😂😂😂
Vjerovatno aludiraš na plaćenog “stručnjaka” iz hrvatske kojeg je angažirao Bljesak, imao si takvih stručnjaka iz iste te hrvatske kada su govori o starom mostu i to je poznata mantra. Policija je uzela za analizu pa ćemo vidit šta je, golemi su to stručnjaci preko slika da prepoznaju šta je u pitanju.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 08 maj 2024, 13:40

Bljesak smiljko sagolj skola lazi i obmane. Halooo frajer na osnovu slika procijenio da nije kiselina :urnebes:

Avatar
Balorda
Postovi: 3726
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 08 maj 2024, 13:42

Šagoljanje je dobar izraz, a ovaj članak je dobar primjer.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Bosanac1997
Postovi: 67
Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bosanac1997 » 08 maj 2024, 13:43

Jadni su "ovi"sto misle da je ovo sa terenom "kupovina vremena".Garant za terene je Savez ,cekaju se strucnjaci koje je angazovao savez da procjene kakva je steta i kako da se adekvatno reaguje. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

exFighter1926
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 nov 2022, 19:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la exFighter1926 » 08 maj 2024, 13:46

Mozemo pricati sta hocemo, ali RA se veceras zvanicno gasi…
OBRAZ, PRIJATELJI I MAJKA SRBIJA!

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la since1948 » 08 maj 2024, 13:48

Addo1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:40
Bljesak smiljko sagolj skola lazi i obmane. Halooo frajer na osnovu slika procijenio da nije kiselina :urnebes:
Covjek se zove Antonio Vidakovic, direktor kompanije koja odrzava terene cijelom HNL-u. Zar netko s dva grama mozga moze misliti da bi takva firma riskirala svoju reputaciju s procjenom u za njih ovako nebitnoj situaciji kao sto je neki navijacki obracun u Mostaru? Ovo nesto za stari most sto napisa neko necu ni komentirati, spominanje takvih situacija u ovom kontekstu iskljucivo je dokaz razmisljanja i same inteligencije pojedinca :mrgreen:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 08 maj 2024, 13:51

opalaopala je napisao/la:
08 maj 2024, 13:34
since1948 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:27
Kako se Rođeni obrukaše s ovom pričom o nekakvoj kiselini i kupovonim vremena za RA. Popisa ih onaj lik sto je strucnjak za terene, kaze kakva kiselina ovo igraci ugazili travnjak 😂😂😂😂
Vjerovatno aludiraš na plaćenog “stručnjaka” iz hrvatske kojeg je angažirao Bljesak, imao si takvih stručnjaka iz iste te hrvatske kada su govori o starom mostu i to je poznata mantra. Policija je uzela za analizu pa ćemo vidit šta je, golemi su to stručnjaci preko slika da prepoznaju šta je u pitanju.
Ne brukajte se sa pričom o unistenom travnjaku i posutom kiselinom. Smiju vam se ljudi i stručnjaci i iz našeg saveza. Lično znam čovjeka koji vrši predavanja kako odrzavati naše nove travnjake u drzavi i koji sam odrzava jedan preko 10 godina, koji je specijalizaciju radio prije 15 godina po zapadu kada kod nas se nije znalo sta je hibrid. Da je litar kiseline samo prosuto iz drona sve bi se raspršilo po travnjaku i cijeli bi bio izgoren. Slika koju ste uslikali kao oštećenje može samo nastati prilikom korištenja travnjaka na utakmici ili treningu tj fizicko oštećenje. Zato su svi šokirani naslovima i propagandom napadnut i uništen travnjak rodjenih.

Ne nije, on je u fenomenalnom stanju, neka neko objavi slike danas nakon košenja, nikad nije bio u boljem stanju od kako je napravljen.

Ja sam jos prije dva dana pisao evo sportsport neutralan neka pitaju stručnjake iz saveza, iz Srbije, Hrvatske bilo kuda i sve ce biti jasno. Mislim sve je vec jasno, travnjak danas nakon košenja izgleda bolje nego Wembley.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3787
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 08 maj 2024, 13:55

Placeni strucnjak za terene iz Hrvatske..haaaahahaha sta sve nece pokusat provuc

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 08 maj 2024, 13:56

Šejtani očitujte se jeli istina da se vratila stara garda vratila a dosadasnji dobili šup kartu...jesam li upravu mada znam da jesam.
Priča se da su se na Istočnoj strani pojavile neke mikro pčele najezda nakva sta je to reć ???😮Da Elon Musk ne radi kakvu sabotažu ?

MikeEhrmantraut
Postovi: 774
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 08 maj 2024, 13:56

Mostarci da vas nema trebalo bi vas izmisliti :urnebes:

Kakvi se sve scenariji napisase ovdje zadnjih mjesec dana, film se moze snimiti, Jasmila citas li? :D

nekoIzMostara
Postovi: 4183
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 08 maj 2024, 13:57

exFighter1926 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:46
Mozemo pricati sta hocemo, ali RA se veceras zvanicno gasi…
Kako ce nas ugasiti grupa koja ne postoji? Moze li tebe covjek koji je mrtav mjesec dana ubiti?
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la since1948 » 08 maj 2024, 13:59

MikeEhrmantraut je napisao/la:
08 maj 2024, 13:56
Mostarci da vas nema trebalo bi vas izmisliti :urnebes:

Kakvi se sve scenariji napisase ovdje zadnjih mjesec dana, film se moze snimiti, Jasmila citas li? :D
Tarantino bi imo sta naucit ovdje :rol:
SAMO ŠIROKI!

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 08 maj 2024, 14:03

nekoIzMostara je napisao/la:
08 maj 2024, 13:57
exFighter1926 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:46
Mozemo pricati sta hocemo, ali RA se veceras zvanicno gasi…
Kako ce nas ugasiti grupa koja ne postoji? Moze li tebe covjek koji je mrtav mjesec dana ubiti?
Može ! ako je naručio tvoje ubistvo ;)
LETS GO FIGHTER

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1527
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 08 maj 2024, 14:03

avenija je napisao/la:
08 maj 2024, 13:51
opalaopala je napisao/la:
08 maj 2024, 13:34
since1948 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:27
Kako se Rođeni obrukaše s ovom pričom o nekakvoj kiselini i kupovonim vremena za RA. Popisa ih onaj lik sto je strucnjak za terene, kaze kakva kiselina ovo igraci ugazili travnjak 😂😂😂😂
Vjerovatno aludiraš na plaćenog “stručnjaka” iz hrvatske kojeg je angažirao Bljesak, imao si takvih stručnjaka iz iste te hrvatske kada su govori o starom mostu i to je poznata mantra. Policija je uzela za analizu pa ćemo vidit šta je, golemi su to stručnjaci preko slika da prepoznaju šta je u pitanju.
Ne brukajte se sa pričom o unistenom travnjaku i posutom kiselinom. Smiju vam se ljudi i stručnjaci i iz našeg saveza. Lično znam čovjeka koji vrši predavanja kako odrzavati naše nove travnjake u drzavi i koji sam odrzava jedan preko 10 godina, koji je specijalizaciju radio prije 15 godina po zapadu kada kod nas se nije znalo sta je hibrid. Da je litar kiseline samo prosuto iz drona sve bi se raspršilo po travnjaku i cijeli bi bio izgoren. Slika koju ste uslikali kao oštećenje može samo nastati prilikom korištenja travnjaka na utakmici ili treningu tj fizicko oštećenje. Zato su svi šokirani naslovima i propagandom napadnut i uništen travnjak rodjenih.

Ne nije, on je u fenomenalnom stanju, neka neko objavi slike danas nakon košenja, nikad nije bio u boljem stanju od kako je napravljen.

Ja sam jos prije dva dana pisao evo sportsport neutralan neka pitaju stručnjake iz saveza, iz Srbije, Hrvatske bilo kuda i sve ce biti jasno. Mislim sve je vec jasno, travnjak danas nakon košenja izgleda bolje nego Wembley.
Laži me laži :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.