Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Licniznanstvenik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 08 maj 2024, 16:18

čuj ugasiti FTV... :facepalm:
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37678
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 maj 2024, 16:28

Rosicky je napisao/la:
08 maj 2024, 14:49
Ja sam radio detaljan i jako skup sistematski u Plavoj klinici i malo je reć da sam razočaran načinom na koji se to radi i koliko je to sve amaterski posloženo
Ja sam radio u svim ovim po Tuzli i Plava od njih najbolja. Znaci ovi su drugi i losiji od plave :mrgreen:

Avatar
Asteriks
Postovi: 14379
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 08 maj 2024, 16:28

April 2024 was warmer globally than any previous April in the data record, with an average ERA5 surface air temperature of 15.03°C, 0.67°C above the 1991-2020 average for April and 0.14°C above the previous high set in April 2016. This is the eleventh month in a row that is the warmest in the ERA5 data record for the respective month of the year
slika
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rosicky
Postovi: 8429
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Rosicky » 08 maj 2024, 16:55

tuzlak1987 je napisao/la:
08 maj 2024, 16:28
Rosicky je napisao/la:
08 maj 2024, 14:49
Ja sam radio detaljan i jako skup sistematski u Plavoj klinici i malo je reć da sam razočaran načinom na koji se to radi i koliko je to sve amaterski posloženo
Ja sam radio u svim ovim po Tuzli i Plava od njih najbolja. Znaci ovi su drugi i losiji od plave :mrgreen:
Pa moguće da je to bilo samo u mojem slučaju ali govorim iz nekog iskustva gdje je par pregleda bilo u smislu "da te skinemo s kurca" :D

Imam od prije dijagnozu na desnom oku i dioptriju i npr ni jednu stvar nisam dobio u papirima jer je pregled bio onako,pogledala me u oči i dala da pročitam par slova :D

Za test sluha sam dobio slušalice a pored mene u prostoriji su bile neke mašine koje drndaju i udaraju i sada bih ja trebao kada čujem određeni zvuk dići ruku :D a cijelo vrijeme se čuje buka iz druge prostorije i sa tim slušalicama.Na sugestiju u vezi toga kaže "a tako nam je" i nastavi dalje :D

U principu osim nalaza i snimke pluća ništa drugo nije bilo dobro :D
Psihologinja je došla sa pričom kako joj je pauza kratka morala je ćevape pojest na brzinu da ja ne čekam :D
Pitala me dal se drogiram,da li znam baratat oružjem i smatram li se agresivnim,,riješio par kockica i tutanj :D


Da bi moja firma dobila certifikat ja sam morao proći detaljnu analizu sposobnosti rukovođenja,vođenja (kako je već formulirano) velike skupine ljudi.
Osim tog nekog testa da li sam debil ovaj drugi dio je bio onako,3 pitanja koja sam mogao slagat :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37678
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 maj 2024, 16:57

E da taj snimak pluca urade ok, dobijes CD.
Ostali ti samo kazu ok je i ne dobijes nista :D

Za oci je dobra Vase Zdravlje, fino sve priloze rezultate.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4330
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 08 maj 2024, 17:31

numanumaye22 je napisao/la:
08 maj 2024, 11:10
Judd je napisao/la:
08 maj 2024, 10:42
Ugasiše nam FTV :yawn:
Trebali su se ugasit ima 15 godina. Isto kao i BHRT realno.
BHRT najgori progam na svijetu, ne znam kad sam šta zadnji put gledao kod njih. Nema mi odvratnijeg od njih. Drugo mjesto Hayat drži. :puke: :puke: :puke:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Tekashi
Postovi: 16042
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 08 maj 2024, 17:40

U vijestima BHT1 Armija RBiH nazvana "takozvanom", najavljene sankcije za odgovorne novinare
Ovo **** je odavno trebalo ugasiti.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 08 maj 2024, 18:18

Možete vi u Njemačkoj ići na sistematski pregled u klinike kad za 10-15 eura mjesečno dobijete full uslugu.

Kod nas u Bejha ja odem kod lokalnog vrača u selo, on udari tri puta štapom o pod i kaže jesam li zdrav ili nisam...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Baboon
Postovi: 1305
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Baboon » 08 maj 2024, 18:36

U Bejha možeš i kod hodže. On ti izrecituje neku pjesmu na arapskom i kaže jesi li dobar ili ne. Oko 50 maraka to naplati.
it's football day

soko
Postovi: 3808
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la soko » 08 maj 2024, 18:39

kraljttbvb je napisao/la:
08 maj 2024, 18:18
Možete vi u Njemačkoj ići na sistematski pregled u klinike kad za 10-15 eura mjesečno dobijete full uslugu.

Kod nas u Bejha ja odem kod lokalnog vrača u selo, on udari tri puta štapom o pod i kaže jesam li zdrav ili nisam...
Odes kod Brajlovica, njegovo meso lijeci sve

https://startbih.ba/clanak/sejo-brajlov ... onu/138724

Licniznanstvenik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 08 maj 2024, 18:56

prati li neko izbore u MK?
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
feniksptica
Postovi: 15586
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 08 maj 2024, 19:10

armando je napisao/la:
08 maj 2024, 13:53
Opštepoznato da je ogromna korupcija u Njemačkoj, ali se to iz nekih razloga ne iznosi dovoljno ili gotovo nikako.
Jedino gore od tog je birokracija. Pa BiH je bolja po tom pitanju.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
alemsa
Postovi: 24305
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 08 maj 2024, 19:20

armando je napisao/la:
08 maj 2024, 13:53
Opštepoznato da je ogromna korupcija u Njemačkoj, ali se to iz nekih razloga ne iznosi dovoljno ili gotovo nikako.
Mislim da je @numan u pravu sto se toga tice, kradu i muljaju i po Svabiji i po Usa, ali jebga kad i narod ima/daju narodu pa te libo/slabo ko gleda/interesuje, dok u nekim drzavama nea se para za gradjanske usluge, nije u budzetu a on iz tog budzeta kule i gradove, logicno da ce se vise gledati.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Asteriks
Postovi: 14379
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 08 maj 2024, 19:26

Prema indexu korupcije, koji uključuje podatke o percepciji iste u oblastima kao što su podmićivanje javnih službenika, mito u javnim nabavkama, pronevjeru državnih sredstava i djelotvornost vladinih napora, imamo statistiku za zemlje EU.

Što je index korupcije u nekoj državi veći, to pokazuje kako je ta zemlja manje korumpirana.
slika
Kao što vidimo na grafikonu za 2022., Švabija dobro kotira. Istina uvijek ima prostora za napredak, ali mogu se povući paralele u odnosu na druge, za neku jasniju sliku.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
GefufnaII
Postovi: 281
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 08 maj 2024, 19:31

feniksptica je napisao/la:
08 maj 2024, 19:10
armando je napisao/la:
08 maj 2024, 13:53
Opštepoznato da je ogromna korupcija u Njemačkoj, ali se to iz nekih razloga ne iznosi dovoljno ili gotovo nikako.
Jedino gore od tog je birokracija. Pa BiH je bolja po tom pitanju.
Ja sam se na to zalio i jedan stariji cikica mi objasni da to navodno nije slucajno.
Naustrb efikasnosti i, prije svega, frustracije kompletnog stanovnistva, odlucili su se pojacat osjecaj za detaljnost i jasno pridrzavanje pravila, a mnoge procedure su namjerno usloznjene da bi se povecala transparentnost i sprijecila zloupotreba polozaja pri izdavanju i ovjeravanju raznih vrsta dokumentacije. Ima logike, ali da frustrira sporost kad ti treba obicni papir - frustrira. :mrgreen:

Kao i kod svih razvijenijih drzava, nema sitne korupcije koja takodjer frustrira obicnog postenog covjeka (cvaja policajcu, kesa doktoru, koverta ginekologu, 4 zmigavca i samo da nesto platim/kupim ili nedjeljom ostavit na trotoaru pa otic na misu, i sl mozes li mi zavrsit situacije). Ali na vecem nivou ima svega. Ako te ne uhvate - hadzija si, ako te uhvate - cuza. Sto je i posteno. :mrgreen:

Nekad sam spominjao mog bivseg kolegu koji je radio u Cimosu (Fadil mu bio prvi nadredjeni :mrgreen: ), i njemu su cesto dolazili u kancelariju potencijalni dobavljaci i zaboravljali aktovke sa po tipa 30-50k KM, a on uvijek uredno vracao. Kaze moja je formula bruto plata x 12 mj x broj godina do penzije. Ako bi to neko slucajno zaboravio, onda bih otvorio bocu vina i dobro razmislio koliko jos treba dodat na taj iznos. Sve ispod toga - ne zelim ni razmisljat. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Arvid
Postovi: 17549
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Arvid » 08 maj 2024, 20:14

Tekashi je napisao/la:
08 maj 2024, 17:40
U vijestima BHT1 Armija RBiH nazvana "takozvanom", najavljene sankcije za odgovorne novinare
Ovo **** je odavno trebalo ugasiti.
Ne znam jeste upratili ono gostovanje Ćamila na tom smeću od televizije i odrona od "novinarke" :puke:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18009
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 maj 2024, 21:44

Arvid je napisao/la:
08 maj 2024, 20:14
Tekashi je napisao/la:
08 maj 2024, 17:40
U vijestima BHT1 Armija RBiH nazvana "takozvanom", najavljene sankcije za odgovorne novinare
Ovo **** je odavno trebalo ugasiti.
Ne znam jeste upratili ono gostovanje Ćamila na tom smeću od televizije i odrona od "novinarke" :puke:
koliko sam ja upucen FTV je nasljednik nekadasnje TVSA i TVBIH iz ratnog vremena dok je ovaj BHT formiran nekad pocetkom 2000-tih

da se mene pita najradije bih da se sve to ugasi i srusi ono ruglo od RTV doma, pa napraviti novu zgradu na drugoj lokaciji i normalan javni servis
Don't believe the hype.

huupmil
Postovi: 516
Pridružen/a: 25 jun 2018, 21:15
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la huupmil » 08 maj 2024, 21:46

numanumaye22 je napisao/la:
08 maj 2024, 13:27
Edin Gačanin Tito je momak iz Boljakovog Potoka u Sarajevu. Sin je Miralema Gačanina koji je bio ozbiljan kriminalac u Sarajevu. Edin Gačanin je u vrhu svjetskog kriminala. On je u top 10 narko bosova u svijetu. Ni jedan Bosanac ni u čemu nikad nije bio toliko u vrhu kao on
Jedan od inspektora američke agencije za borbu protiv narkotika 2019. godine mi je rekao da je promet kartela 23 milijarde eura. Ako uzmemo u obzir da je budžet Bosne i Hercegovine u jednom momentu bio milijardu KM, to je na nivou budžeta Bosne i Hercegovine za sljedećih 40 godina
Samo u novembru 2017. godine kartelu Gačanina je zaplijenjeno osam tona kokaina. Pao je u Hong Kongu, Africi, Belgiji, Nizozemskoj i Španiji. Dakle, Gačanin je držao tri kontinenta. To je sve iz dokumenata nizozemskog pravosuđa
Plan je bio da se preuzme politička scena u BiH. Bilo mu je dosadno i zato ga je zanimala politička scena u BiH. O tome je počeo razmišljati u vremenu koronavirusa. Onda je uzeo telefon i preko sky aplikacije počinje s pokušajima da preuzme političku scenu u BiH. Kod njega se može vidjeti određena razina patriotizma prema BiH i da ima neku potrebu pomagati ljudima u BiH. On je nalazio ljude koji nisu imali kriminalni dosje. Zadatak im je bio da osnivaju firme. On im je rekao da se samo bave uvozom voća i povrća i da su konkurentni na tržištu. A, posao drugih osoba je bio proizvodnja, transport i preuzimanje kokaina", kazao je.
On se bavio tržištem BiH jer mu je bilo dosadno. Tržište BiH što se droge tiče je smiješno za takve ljude. On je taj novac u BiH davao radi nekih ranijih prijateljstava. On ljude koji su radili za njega ne ostavlja tek tako. U Edinu Gačaninu prepoznajem Pabla Escobara. Mnogo je ljudi čijim porodicama je pomogao. Tim metodama se mafijaši služe
E ovo ti je rec kriminalcina a ne Golubovici, Hatici, Smrkovi i ostala buranija. Respekt. Bukvalno za Netflix serije. :salut:
nakon dugo vijesti jedna od onih koje su mi interesantne za pracenje. prema svemu onome sto o kriminalu znam, ovakav uspjeh emigranta bez neke strukture iza je nemoguca (barem da si albanac ili marokanac sa sirokom mocunoscu da crpis foot soldiere), jake mafije su generacijske stvari i da neko iz mikro zajednice bude jak igrac i pritom novi je hmmm.
druga stvar - ako se laze i napuhava, zasto se to radi i sa kojim ciljem u pozadini.

NoDi80
Postovi: 4405
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la NoDi80 » 08 maj 2024, 21:53

Numa Smrk je **** igrac sta god vi mislili da nije ne bi dva Ferrarija imo vec bi pjeske iso i snimo tiktok s Mirzom
Albanci su u velikim vodama zato sto rade direktno za jenkije
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15867
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 08 maj 2024, 22:10

NoDi80 je napisao/la:
08 maj 2024, 21:53
Numa Smrk je **** igrac sta god vi mislili da nije ne bi dva Ferrarija imo vec bi pjeske iso i snimo tiktok s Mirzom
Albanci su u velikim vodama zato sto rade direktno za jenkije
Šmrk je podružnica Tite i Dine za sarajevsku regiju
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.