FC Bayern München

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 09 maj 2024, 02:56

Neuer je vrhunski golman ali sa remontom i on treba ici iamo moze jos min 2 sezone vrhunski braniti.

Pod bitno obnoviti vezni red i krila. Odbrana ce nadoci sa promjenama veznog reda.

Zao mi Kane, dosao u najgorem momentu kod nas.koliko bi lp imali da je on ranije dosao...

thomashasler
Postovi: 432
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thomashasler » 09 maj 2024, 04:48

lumani je napisao/la:
09 maj 2024, 02:07
Jbt ,ovi pricaju o golu gdje su igraci Reala stali i gledali :rol:
Ja eto stajali u muda češkili skupa s golmanom. Jesu li bas stali? Realno ili su pak nastavili igrati kao i Miler i De Light?

Avatar
GefufnaII
Postovi: 292
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GefufnaII » 09 maj 2024, 08:21

imal' se napisat ista sta nije vec sinoc napisano :mrgreen:

steta, prizeljkivao sam farmersko finale
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2185
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BenjooJutub » 09 maj 2024, 09:05

Neutral je napisao/la:
09 maj 2024, 02:56
Neuer je vrhunski golman ali sa remontom i on treba ici iamo moze jos min 2 sezone vrhunski braniti.

Pod bitno obnoviti vezni red i krila. Odbrana ce nadoci sa promjenama veznog reda.

Zao mi Kane, dosao u najgorem momentu kod nas.koliko bi lp imali da je on ranije dosao...
Imao si Lewandowskog, bolji napadač nije bio potreban.

Bundesliga
Postovi: 11659
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 09 maj 2024, 10:28

Nemamo se šta ljutiti više za sinoćnju utakmicu. Real zasluženo. Kad napraviš 3 onakve greške u polufinalu, čemu se imaš nadati nego ispadanju.

Bayo ima puno puno veći problem, a to je UŽASAN UŽASAN rad uprave. Ljudi su otpustili trenera bez da su našli zamjenu. Evo 5 mjeseci traže trenera, svi ih odyebali jer su svi svjesni u kakvim nemogućim uslovima se radi. Sve je počelo od Flicka, kojeg su otjerali kao kera, čovjek više nije mogao podnijeti palamuđenje i miješanje svakoga u njegov rad i otišao. Onda otjerali Tabletaša u pola sezone, doveli Tuchela da bi ga uslovljavali sa milion nekakvih zahtjeva, te mora ti ovaj igrati, te ne može bek, te ne može vezni. Imaš ovog nek krpi, imaš onog. Treba promovisati mlade u prvu postavu, nebitno kakav je kvalitet, ti trebaš od njih napraviti Bogove fudbala. Kako, nije nas briga. I uz to sve, osvojiti ligu, pokal i Ligu Prvaka. Ah, da nabacat ćemo ti još polovnjaka. Imaš Kanea, šta bi ti više. I pripremi se na Ulijev intervju 2 dana pred utakmicu polufinala Lige Prvaka, gdje će te popljuvati i sebe uzdizati. Iskreno se nadam da neće niko pristati da bude trener! Znači niko! Dosta je više nesposobnosti uprave i miješanja u sve. Igrajte bez trenera, svakako vode tim u prosjek.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

DonRamiz
Postovi: 175
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: FC Bayern München

Post Postao/la DonRamiz » 09 maj 2024, 11:19

Omerbavarac je napisao/la:
09 maj 2024, 00:45
Vazna cinjenica, Pavlovic je zaista dobar igrac. :salut:
Onoliko spor igrac nema sta traziti u modernom fudbalu u klubu poput Bayerna.
Dobar za Stutgart.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6268
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 09 maj 2024, 11:25

Pogledao sam snimak i ne mogu da vjerujem kako je Manu tek onako ispustio loptu kada primamo gol. Jedna od 100 mu onako "pobjegne" i to se dešava baš sinoć.

Zadnjih petnaestak minuta utakmice je paradigma propasti ove sezone, na svim nivoima.

Iz tih razloga nismo zaslužili finale, mada se mora priznat' da je Real im'o ozbiljnu količinu nafake i protiv nas i protiv Sitija. Ko zna, možda se i njima vraća "balans" kad su imali najskuplje igrače u timu a primali petice i šestice od Barse (čitaj Messija) na onom istom stadionu od sinoć.

Mi smo kod nekog trenera (ili više njih) negdje debelo zgriješili, odnosno napravili smo neku grehotu pa nije čudo da se se sve ovo dešava.

Pitanje je šta ćemo sa timom sad? Koga dovesti, a još važnije, koga otpustiti? Nije baš da se može dovesti 2-3 igrača, posebno skupa koja nam trebaju, bez konsultacija sa trenerom kojeg još "nema". Il' može :think:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
sljivo
Postovi: 14402
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 09 maj 2024, 11:30

Bila bi nepravda i prevara za sve u klubu da su ovim radom u zadnjih par godina zasluzili rezultat koji realno ne zasluzuju.

Bundesliga
Postovi: 11659
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 09 maj 2024, 11:34

Pitanje je samo ko će sada otići od bitnijih igrača. Ne bi me čudilo da Musiala digne sidro, vjerovatno je i njemu dosta ove toksične atmosfere. A trebali bi se riješiti Gnabrya i Comana. I Goretzku prodati, Rupamecana. Ali kako ćeš planirati kada nemaš trenera :urnebes:. Bravo idiotska uprava, još jedan maestralan potez, vrhunski!
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

SWOT
Postovi: 725
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 09 maj 2024, 12:07

Da Neuer nije napravio kardinalnu pogresku, danas bi svi pisali kakav je Tuchel Tactical Mastermind i kako je nadmudrio velikog Carla Ancelotija, sa genijalnom taktikom i jos boljim izmjenama.

Ovako je Neuer ispao kao najveća amterčina, sto se odmah stavlja po stranu, a Tuchela se poslije proglasava najgorim trenerom, jer je napravio "uzasne" izmjene.

Nogomet je čudo. Al koliko god to boljelo, jedini krivac za sinocnju katastrofu je Neuer, koji je unistio momentum sa kretenskom reakcijom. Neuer je juce bio krava koja je dala punu kantu mlijeka, da bi kasnije se sve prosula...

Hvala nasem najvecem golmanu svih vremena, sto je sinoc unistio dobivenu partiju, sa kretenskom reakcijom.

thomashasler
Postovi: 432
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thomashasler » 09 maj 2024, 12:32

SWOT je napisao/la:
09 maj 2024, 12:07
Da Neuer nije napravio kardinalnu pogresku, danas bi svi pisali kakav je Tuchel Tactical Mastermind i kako je nadmudrio velikog Carla Ancelotija, sa genijalnom taktikom i jos boljim izmjenama.

Ovako je Neuer ispao kao najveća amterčina, sto se odmah stavlja po stranu, a Tuchela se poslije proglasava najgorim trenerom, jer je napravio "uzasne" izmjene.

Nogomet je čudo. Al koliko god to boljelo, jedini krivac za sinocnju katastrofu je Neuer, koji je unistio momentum sa kretenskom reakcijom. Neuer je juce bio krava koja je dala punu kantu mlijeka, da bi kasnije se sve prosula...

Hvala nasem najvecem golmanu svih vremena, sto je sinoc unistio dobivenu partiju, sa kretenskom reakcijom.
Tri od 4 gola koja je real dao su kardinalne greske pojedinaca. Kim u Minhenu dva i sinoc Nojer. Finale je izgubljeno kući, i ovdje je neko to napominjao par puta. Moralo se otići u Madrid s kakvom takvom prednošću. A nije da nisu mogli, bili su bolji, agilniji. Sinoc da Nojeru nije ispala lopta siguran sam da Real ne bi dao gol do zore. Taj momenat je doveo i drugi gol jer smo bili u rasulu. Al sjeti se momenta kod 0-1 i igrac od 100 miliona sta fula. Sjeti se Sanea u Minhenu 40 sekunda, sjeti se Milera na kontri 3 na 1. Tako da Nojer nosi teret za onu amatersku grešku al puno je od tog jednog njegovog momenta momenata amaterskih. Ekipa ti je nespremna fizicki to je bilo ocito zadnji 10-15 minuta sinoc. I to je amaterski momenat trenera. Kao i prisilno vadjenje Kane, zasto? Jer mu igra svaku 90minuta u ligi. Nije Nojer jedini napravio amatrsku gresku, puno je bilo amatrerskih greskih a Nojer je zadnju napravio u nizu mnogih. To su cinjenice to je realnost. Tesko je i meni sto smo ispali. Al finale da smo usli mnoge stvari bi opet ostali i zasmirilo se na njih. Ekipa je neizbalansirana kvalitetom, u ekipi su invalidi u bolnicama, u ekipi su metalni patuljci, u ekipi su igraci penzioneri, Nojer, Laimer, De light, Musiala, Kane i Davis zbog gola sinoc mogu proci. Ostalo nisu vrijedni dresa Bayerna. Kimih je sinoc sve potvrdio sinoc od ranije da je izvikan igrac kako na sredini tako i na beku. Ono sto je sinoc pruzio je za zatvora, jos kad ode korner izvesti. Koliko god ruzno zvucalo za nas moze biti finale sto smo izgubili bolje nego da smo usli u finale.

toa
Postovi: 43
Pridružen/a: 30 jan 2021, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la toa » 09 maj 2024, 12:34

DonRamiz je napisao/la:
09 maj 2024, 11:19
Omerbavarac je napisao/la:
09 maj 2024, 00:45
Vazna cinjenica, Pavlovic je zaista dobar igrac. :salut:
Onoliko spor igrac nema sta traziti u modernom fudbalu u klubu poput Bayerna.
Dobar za Stutgart.
A Kroos npr. ima sta trazit u modernom fudbalu? Samo jedan primjer, a ima ih desetine bar.

Gorak poraz sinoc, vile su nas nosale u vise navrata, ali smo kaznili promašaje Reala. MORALO se zabit za 0:2, imali smo prilike. Onda idu izmjene koje mi nisu jasne al nikako. Tel > Chupo, Tel bi letio po terenu sinoc, a ovaj tek usao setka se lezerno. Al eto, to je to, dobro se i doguralo kakva je sezona.
Idemo zapet sljedece sezone. Daj Flicka, daj koga god ko hoce, rijesite vise to pitanje trenera majku mu.

DonRamiz
Postovi: 175
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: FC Bayern München

Post Postao/la DonRamiz » 09 maj 2024, 12:41

toa je napisao/la:
09 maj 2024, 12:34
DonRamiz je napisao/la:
09 maj 2024, 11:19
Omerbavarac je napisao/la:
09 maj 2024, 00:45
Vazna cinjenica, Pavlovic je zaista dobar igrac. :salut:
Onoliko spor igrac nema sta traziti u modernom fudbalu u klubu poput Bayerna.
Dobar za Stutgart.
A Kroos npr. ima sta trazit u modernom fudbalu? Samo jedan primjer, a ima ih desetine bar.
Znao sam da ce biti neko sto ce porediti Toni Kroosa i Pavlovica 😂😂.

toa
Postovi: 43
Pridružen/a: 30 jan 2021, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la toa » 09 maj 2024, 12:51

DonRamiz je napisao/la:
09 maj 2024, 12:41
toa je napisao/la:
09 maj 2024, 12:34
DonRamiz je napisao/la:
09 maj 2024, 11:19

Onoliko spor igrac nema sta traziti u modernom fudbalu u klubu poput Bayerna.
Dobar za Stutgart.
A Kroos npr. ima sta trazit u modernom fudbalu? Samo jedan primjer, a ima ih desetine bar.
Znao sam da ce biti neko sto ce porediti Toni Kroosa i Pavlovica 😂😂.
I sta je smiješno u tome?
Jel Casemiro brz?
Jesu li vezni igrači generalno brzi?

Avatar
Bilall
Postovi: 1428
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 09 maj 2024, 12:57

Ne zatvaras utakmicu 15 minuta prije isteka regularnih 90, pri minimalnoj prednosti i protiv Madrida na SB, ekipe koja ima mozda i najjaci ofanzivni potencijal na svijetu. 15 plus nadoknada je puno vremena da bi se isklucivo branio protiv jedne takve ekipe. Ja sam htio iskluciti tv kada je uveo Kima jer sam zivota mi znao da nece biti dobro.

Druga stvar, neka su izgubili zbog onog valjanja po terenu i kradje vremena. Ono se u Bayernu ne radi. Onaj ko je to donio u Bayern samo mi je ogadio ovaj tim. Nijemci inace to ne rade ili pak jako rijetko. Necu reci ciganska posla kao neki, ali spanska jeste svakako!
I ono samaranje Kimicha je za kartona.....ali eto pomalo se navikavam na sudijska sranja kada je Madrid u pitanju.

Avatar
Bayo
Postovi: 1431
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 09 maj 2024, 13:26

ledar je napisao/la:
09 maj 2024, 01:03
Osobno ne bih krivio Neuera koji vas je držao u utakmici, a ni Kimmicha jer onaj Vinicious je zvijer samo takva, uvjerljivo najbolji napadač današnjice (njega se jedino može udvajati, jedan na jedan prolazi svakog obrambenog bez pardona).
Može on dobro braniti ali prečesto prima glupe golove i općenito se glupira, skijanje, odlaženje u protivnički 16 metara, pretjerano driblanje i sl.

A tek Kimmich, ako ga je ovaj već dva puta napravio smiješnim jer se kockao i pokušao mu uzeti loptu i ovaj projurio desno, nemoj se kockati još 5 puta nego ga natjeraj da ode lijevo na pomoć koja je tu, ali ne. BVB daje iz kornera gol za prolazak u finale, a ovaj troši lopte iz kornera bezveze, u vezi je teško pušio, na beku je korisniji ali ako koristi mozak kad već nema fizikalije.

Njega ako produže onda su budale, godine ga stižu a on plaćen kao wc a tu plaću ne može opravdati niti bi je pogotovo u budućnosti mogao opravdati.

Avatar
ledar
Postovi: 3905
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 09 maj 2024, 13:27

Kažu neki "žao mi je Kanea što mu je opet izmakao trofej". Meni nije, da je bar jednog zabio u ove dvije utakmice onda bih se složio, ovako sorry, nisi nijednog dao i aj bok si. Ne kažem ja da je bio loš, ali nije ga išlo, a kad te ne ide ispadaš, to je tako. Više sreće drugi put.

Bundesliga
Postovi: 11659
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 09 maj 2024, 13:43

Žao mi je Kanea jer je došao u najpolovnjačkiji kadar od Klinsmanna.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
dirkules
Postovi: 4613
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 09 maj 2024, 13:51

Kadar kojeg ćemo se dugo sjećati.

Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Bayo
Postovi: 1431
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 09 maj 2024, 13:55

On i Neuer će koliko ono milja primiti sljedeće sezone, a Musialu drže na kruhu i vodi.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.