FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
79
35%
Ne
145
65%
 
Ukupno glasova: 224

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5910
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 10 maj 2024, 03:05

Petev
Husref
Dudic

Nisu do koljena Rozmanu, kao ni vinko ni petrovic

Covjek kad je tek dosao u klub obecao izlazak u evropu, izborio evropu 4 kola I prije kraja.. To sto je vico za stolom odradio neke stvari zato NIJE ROZMAN KRIV.

Da je bilo sudjenje koliko toliko korektno uzo bi sigurno 3 mjesto i KUP BH..

Igrace koje je doveo svi su se pokazali i mogu dobit prolaznu ocjenu plus CELIKA JE PREKOMANDOVAO IZ JUNIORA DIREKTNO U PRVIH 11..

Ostete koje su placene jedino moze se reci da je fula SA matanovicem, (neznam jesmol i platili ostetu cinimi se da jesmo)

Mozda greska je jos Serbedzic

Sve ostalo pogodio..

Sa najacim ekipama odigrao veoma dobro pokradeni smo

Jedino eto sto mu se moze prigovorit taj veliki zaostatak za borcem i zrinjskijem al te ekipe nisu pobjegle toliko bodova radi bolje igre sto je i medju omjer pokazao


Ako nemozes dovest JAKIROVICA ILI ONOG IZ RIJEKE TRENERA NEDIRAT JER OVI DRUGI SU DOWN GRADE PREM ROZMANU

Avatar
bibula
Postovi: 353
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 10 maj 2024, 06:54

Cisto da ne zaboravimo, simon je izborio evropu srecom zbog kupa i to nam je bilo upitno do prije par kola.

Ali sad njega mijenjati pa sve ispocetka nema smisla osim ako ce doci neki vrhunski trener.

bordospartanac
Postovi: 404
Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordospartanac » 10 maj 2024, 07:02

pjankesarajevo je napisao/la:
09 maj 2024, 23:10
pitara je napisao/la:
09 maj 2024, 22:59
U suštini Ibričić je suspendovan sa klupe, na istoj ne može sjediti na utakmicama, a osnovu posla kojeg radi može normalno da obavlja. Kako ćeš ti njemu zabraniti da pregovara sa igračima, čak i da uspiješ klub može tu postaviti nekoga privremeno kao posrednika da Ibričić preko njega završava te stvari. Ne kontam što bi ga otjerali
Ma naravno to samo predpostavljaju ovi realni navijaci. A do kraja 10. mjeseca proci ce to zacas.

Ne mijenati nista samo pojacati. Taman su se igraci upoznali.
Slazem se.
Dolazi Evropa samo utegnuti ekipu.

pjankesarajevo
Postovi: 558
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 10 maj 2024, 07:25

bordospartanac je napisao/la:
10 maj 2024, 07:02
pjankesarajevo je napisao/la:
09 maj 2024, 23:10
pitara je napisao/la:
09 maj 2024, 22:59
U suštini Ibričić je suspendovan sa klupe, na istoj ne može sjediti na utakmicama, a osnovu posla kojeg radi može normalno da obavlja. Kako ćeš ti njemu zabraniti da pregovara sa igračima, čak i da uspiješ klub može tu postaviti nekoga privremeno kao posrednika da Ibričić preko njega završava te stvari. Ne kontam što bi ga otjerali
Ma naravno to samo predpostavljaju ovi realni navijaci. A do kraja 10. mjeseca proci ce to zacas.

Ne mijenati nista samo pojacati. Taman su se igraci upoznali.
Slazem se.
Dolazi Evropa samo utegnuti ekipu.
I reci ovim pitarcinama da carsijske price ostave za djecu pred spavanje neka im pricaju. Ovdje procitaju njihovu zahebanciju ovi sa ss.ba napisu tekst i onda destabilizacija lagana
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2560
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 10 maj 2024, 07:41

Simon je krv propiso da nam Evropu obezbjedi. Nema dalje.

Takvog ratnika ne smijemo propustiti.

Leprsavo, lijepo i efikasno igramo. Da ima jos 20 kola sigurno bi do treceg mjesta dogurali.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 10 maj 2024, 07:48

Ma ja sam i dalje za Simona, ali u slucaju odlaska kako pojedini pisu, FEĐA :pray: :pray:
Ismire, nadam se da si shvatio kome nisi dao podrsku i koga smo ispustili, a ima Feđa nekih nezavrsenih poslova :ljepota:

VECERAS SVI NA KOSEVO, IGRA SARAJEVO, SVI ZNACI !
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3598
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 10 maj 2024, 08:06

bosnas_ je napisao/la:
09 maj 2024, 15:29
Sta ja znam, ali Rozman meni ne ulijeva nadu, sa najvecim budzetom i najskupljim igracima u ligi, zauzeo je jedva 4 mjesto. Birao ekipu koju hoce, ne znam sta se od njega vise od ovoga moze ocekivati.
Ako se moze dovesti bolji trener, ne oklijevati tu puno.. uz 3-4 provjerena pojacanja i uz Hasica ako ostane, mogli bi to biti puno bolje naredne sezone.. treba krenuti konacno i sa renoviranjem Koseva, dosta je vise praznih priča i planova..
Kako najveći budžet, najskuplji igrači lige. Ova pojačanja što su došla u zimskom i na ljeto pod Rožmanom su jeftiniji od onih koji su tu ranije bili Vrančić, Balta, Zeljković, Avrmovski itd... Druga stvar, igrači iz Borca i Zrinjskog igraju iz duše za te klubove. Sami sebi najbijamo taj pritisak da je ovo najskuplje i najbolje pa oni moraju sve i onda kad dođu rezultati ništa ne valja.

Ko je bolji trener? Ko garantuje rezultat jel... Eto sutra da dođe, Bjelica, Vaha istog će te ga prozivati za par mjeseci kao i danas Rožmana. 3-4 provjerena pojačanja, isto kao i Bagarići, Stepanovi, Balići, što su ranije dolazili, pa ništa. Ako se ne stvori ekipa džaba sve. A evo sad se napokon stvorila i treba to sve rastjerat. Isto i za trenera, ko god dođe, treba par mjeseci adaptacije, pa on svoje nove igrače, pa dok oni dođu na svoje ode pola godine u ništa i propade i naredna sezona.

Kada se otjerao Sablić, rekao sam da je propala i ta i naredna sezona, tako je i bilo. Vasoski nije ništa ni uradio, Dudića previše nesreće zadesilo, a i nisi imao za šta da se uhvatiš da ga sačuvaš kao trenera. Eh ista situacija je i sada, ako se Rožman otjera sad, nema ništa od naredne sezone, ništa.

nokee je napisao/la:
09 maj 2024, 14:03
Ko o cemu mi o promjenama. Ja se nadam da Rozman ostaje i nema razloga da ide za Senijadom, ako je profesionalac.
Upgrade kad cujem kosa mi se digne na glavi. Realno je da niko vise ne znas jel upgrade od ovih nama dostupnih. Ko ti garantuje da je Coric upgrade ili Petev? Po cemu?
Nama je "big upgrade" bio i Rozman kad je dosao pa evo sad daj novog nekog dok ne dosadi raji za mjesec dana. Petev nikakvu igru nije imao u repki, par rezultata je sastavio i tjt. Ne kazem da je losiji od Rozmana ali je upitno da li bi napravio bolji rezultat!

Al brat kaze daj nam Vahu, dokle mi idemo sa pretjerivanjem.. Hocete da gubite i dalje od Goska? Pa daj Vahu necemo gubiti.. :urnebes:
Samo se šuplje vrte. Treba kontinuitet, kad se to shvati može i bit nekog rezultat. I baš što sam neki dan pisao, kako vjetar puhne, Rožman na početku veliki upgrade, sad je niko i ništa. A Petev kao garantuje nešto i treba predstavljat neki upgrade, otjeran, ali bukvalno otjeran gdje je god bio. A repka u njegovo vrijeme najveći pad doživjela.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

stokastoka23
Postovi: 21
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 10 maj 2024, 08:46

Čitam upravo razilaze se Kiš i zrinja. Moguće pojačanje ? Mišljenja ? Može igrati poziciju iza napadača a ima nos za gol

Avatar
donDondon
Postovi: 3663
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 10 maj 2024, 08:49

NisamInSajder je napisao/la:
10 maj 2024, 08:06
bosnas_ je napisao/la:
09 maj 2024, 15:29
Sta ja znam, ali Rozman meni ne ulijeva nadu, sa najvecim budzetom i najskupljim igracima u ligi, zauzeo je jedva 4 mjesto. Birao ekipu koju hoce, ne znam sta se od njega vise od ovoga moze ocekivati.
Ako se moze dovesti bolji trener, ne oklijevati tu puno.. uz 3-4 provjerena pojacanja i uz Hasica ako ostane, mogli bi to biti puno bolje naredne sezone.. treba krenuti konacno i sa renoviranjem Koseva, dosta je vise praznih priča i planova..
Kako najveći budžet, najskuplji igrači lige. Ova pojačanja što su došla u zimskom i na ljeto pod Rožmanom su jeftiniji od onih koji su tu ranije bili Vrančić, Balta, Zeljković, Avrmovski itd... Druga stvar, igrači iz Borca i Zrinjskog igraju iz duše za te klubove. Sami sebi najbijamo taj pritisak da je ovo najskuplje i najbolje pa oni moraju sve i onda kad dođu rezultati ništa ne valja.

Ko je bolji trener? Ko garantuje rezultat jel... Eto sutra da dođe, Bjelica, Vaha istog će te ga prozivati za par mjeseci kao i danas Rožmana. 3-4 provjerena pojačanja, isto kao i Bagarići, Stepanovi, Balići, što su ranije dolazili, pa ništa. Ako se ne stvori ekipa džaba sve. A evo sad se napokon stvorila i treba to sve rastjerat. Isto i za trenera, ko god dođe, treba par mjeseci adaptacije, pa on svoje nove igrače, pa dok oni dođu na svoje ode pola godine u ništa i propade i naredna sezona.

Kada se otjerao Sablić, rekao sam da je propala i ta i naredna sezona, tako je i bilo. Vasoski nije ništa ni uradio, Dudića previše nesreće zadesilo, a i nisi imao za šta da se uhvatiš da ga sačuvaš kao trenera. Eh ista situacija je i sada, ako se Rožman otjera sad, nema ništa od naredne sezone, ništa.

nokee je napisao/la:
09 maj 2024, 14:03
Ko o cemu mi o promjenama. Ja se nadam da Rozman ostaje i nema razloga da ide za Senijadom, ako je profesionalac.
Upgrade kad cujem kosa mi se digne na glavi. Realno je da niko vise ne znas jel upgrade od ovih nama dostupnih. Ko ti garantuje da je Coric upgrade ili Petev? Po cemu?
Nama je "big upgrade" bio i Rozman kad je dosao pa evo sad daj novog nekog dok ne dosadi raji za mjesec dana. Petev nikakvu igru nije imao u repki, par rezultata je sastavio i tjt. Ne kazem da je losiji od Rozmana ali je upitno da li bi napravio bolji rezultat!

Al brat kaze daj nam Vahu, dokle mi idemo sa pretjerivanjem.. Hocete da gubite i dalje od Goska? Pa daj Vahu necemo gubiti.. :urnebes:
Samo se šuplje vrte. Treba kontinuitet, kad se to shvati može i bit nekog rezultat. I baš što sam neki dan pisao, kako vjetar puhne, Rožman na početku veliki upgrade, sad je niko i ništa. A Petev kao garantuje nešto i treba predstavljat neki upgrade, otjeran, ali bukvalno otjeran gdje je god bio. A repka u njegovo vrijeme najveći pad doživjela.
Edin Terzic i Tuchel
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
FCUM
Postovi: 7170
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 10 maj 2024, 08:50

Fedja nema sanse da dodje
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Napapijri
Postovi: 4632
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 10 maj 2024, 09:11

Da li bi nam godio Kis? Napusta Zrinjski na kraju sezone.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Riki10HZ
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 10 maj 2024, 09:11

TurkishAirlines je napisao/la:
10 maj 2024, 07:41
Simon je krv propiso da nam Evropu obezbjedi. Nema dalje.

Takvog ratnika ne smijemo propustiti.

Leprsavo, lijepo i efikasno igramo. Da ima jos 20 kola sigurno bi do treceg mjesta dogurali.
E cuj ti price klasicnog navijaca pored malih ekrana ili mozda derbi navijaca sa istoka... E zbog ovakvih svaku tekmu na istoku malo fali da se zarati kad pocnu pljuvanja i pametovanja... Zato samo Sjever i Mirvicu samo tjeraj po svom!

Pena
Postovi: 76
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 10 maj 2024, 09:19

Pitar6785 je napisao/la:
10 maj 2024, 03:05
Petev
Husref
Dudic

Nisu do koljena Rozmanu, kao ni vinko ni petrovic

Covjek kad je tek dosao u klub obecao izlazak u evropu, izborio evropu 4 kola I prije kraja.. To sto je vico za stolom odradio neke stvari zato NIJE ROZMAN KRIV.

Da je bilo sudjenje koliko toliko korektno uzo bi sigurno 3 mjesto i KUP BH..

Igrace koje je doveo svi su se pokazali i mogu dobit prolaznu ocjenu plus CELIKA JE PREKOMANDOVAO IZ JUNIORA DIREKTNO U PRVIH 11..

Ostete koje su placene jedino moze se reci da je fula SA matanovicem, (neznam jesmol i platili ostetu cinimi se da jesmo)

Mozda greska je jos Serbedzic

Sve ostalo pogodio..

Sa najacim ekipama odigrao veoma dobro pokradeni smo

Jedino eto sto mu se moze prigovorit taj veliki zaostatak za borcem i zrinjskijem al te ekipe nisu pobjegle toliko bodova radi bolje igre sto je i medju omjer pokazao


Ako nemozes dovest JAKIROVICA ILI ONOG IZ RIJEKE TRENERA NEDIRAT JER OVI DRUGI SU DOWN GRADE PREM ROZMANU
Ahhah Celik je prekomandovan dok je Dudic bio, a Rozman mu je jedva dao sansu
Zadnja izmjena: Pena, dana/u 10 maj 2024, 10:02, ukupno mijenjano 1 put.

FoSte95
Postovi: 12851
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 10 maj 2024, 09:22

Ovdje se ljudi prave ludi, u ovakvim nemogućim uslovima ekipa ima priliku biti treća iza Borca i Zrinjskog
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Vanja8
Postovi: 10398
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 maj 2024, 09:25

Ljudi moji ,mi smo specificna klima za bilo kog trenera koji dodje...

Simona treba pustiti da radi, covjek je prosao vatreno krstenje i sa ekipom i sa navijacima i sa "dobrotvorima" kluba.
Kakav Dudic i qrci-palci, kad je jednostavno dokazao da nije trener za veliki klub.
Hus, uz duzno postovanje, ali mi valjda tezimo da nam klub ide prema savremenim standardima, a ne prema pocetku ovog vijeka.

Znam da vam je dosadno i da mlatite neke stvari i sto treba i sto ne treba, ali brate mili, veceras je tekma , pokupite raje sto vise i pravac Svetinja...

Pustite frustracije, ne ispoljavajte ih na stadionu, nema potrebe za dodatnim kaznama, a imamo Ruleta i ekipu na Istoku koji to sve nadoknade :rol: :rol:

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2560
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 10 maj 2024, 09:35

Riki10HZ je napisao/la:
10 maj 2024, 09:11
TurkishAirlines je napisao/la:
10 maj 2024, 07:41
Simon je krv propiso da nam Evropu obezbjedi. Nema dalje.

Takvog ratnika ne smijemo propustiti.

Leprsavo, lijepo i efikasno igramo. Da ima jos 20 kola sigurno bi do treceg mjesta dogurali.
E cuj ti price klasicnog navijaca pored malih ekrana ili mozda derbi navijaca sa istoka... E zbog ovakvih svaku tekmu na istoku malo fali da se zarati kad pocnu pljuvanja i pametovanja... Zato samo Sjever i Mirvicu samo tjeraj po svom!
Riki druze, jesi izbrojao clanske bgti?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8188
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 10 maj 2024, 09:36

Moze li Mulalic igrati veceras?

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2560
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 10 maj 2024, 09:38

SedrenikHz je napisao/la:
10 maj 2024, 07:48
Ma ja sam i dalje za Simona, ali u slucaju odlaska kako pojedini pisu, FEĐA :pray: :pray:
Ismire, nadam se da si shvatio kome nisi dao podrsku i koga smo ispustili, a ima Feđa nekih nezavrsenih poslova :ljepota:

VECERAS SVI NA KOSEVO, IGRA SARAJEVO, SVI ZNACI !
Ako Mirvic bude birao trenera, bez pomoci nekog strucnijeg lica, nista nam se bolje nece desiti nego sto nam se sad desava.

Covjek jednostavno ne zna oko sporta. Misli ima para pa konta da je najpametniji i da moze gurati svoje
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Surreal
Postovi: 7800
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 10 maj 2024, 09:59

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

SHZ82
Postovi: 153
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 10 maj 2024, 10:16

tacno sam znao cim se pojavila vijest da Kis napusta Zrinjski da ce se ovde pojaviti likovi sa pisanjem da bi nama dobro dosao.
**** vas Kis i kupovina u BiH
Prvo mozemo u BiH kupiti samo igraca od 16-17 godina sve preko toga je bacanje para.
Igrace treba traziti po Europi sa nasih podrucja zbog pravila o strancima. Europa puna nasihmladih talentovanih igraca gdje bi seniorski put krenuli od FKS

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.