FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 495
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 09 maj 2024, 19:44

Nikad neću osporiti trofej ili bilo koji uspjeh, ma ko bio u tom trenutku na čelu kluba. Taj dio, kako je kup nebitan je nastao nakon utakmice u Mostaru. Čekao si toliko željenu titulu i u pet minuta je prokockaš. Tada je i nastalo to, i to je čisti plod frustracije i onoga što je slijedilo nakon te utakmice. Ali i nakon toga, ne mogu osporiti trofej, kao što ni pojedinci ne mogu osporiti trofeje nastale u periodu 2000-2013.

Zbog čega pojedinci planu na spomen skupine preplaćenih i mentalno nedoraslih igrača? Šta tu nije tačno?

Sportski segment skupine ljudi koji su u tom periodu bili na čelu kluba je bio očajan i katastrofalan. To je činjenica. Možemo reći da je ostatak kluba bio uredan, ali taj dio je bio KATASTROFA. I da budemo načisto, sportski dio mora biti prioritet, normalno sa omladinskim pogonom i infrastrukturom, da ne bude da je football samo bitan.

Ne mogu da ne spomenem maga Kostića i ostale ublehe, Adžem i pokojni Oda su Capello i Sacchi spram ubleha koji su proglašeni stranim stručnjacima.

Bilo šta spominjati po pitanju sportskog segmenta te skupine ljudi je smiješno nakon potpisa Kajkuta i nakon priče kako igrači nama plaćaju raskide, pa toga nema nigdje, ti hoćeš da otjeraš igrača, a on će raskinuti i oštetiti sebe a ne klub, ma ja, tako to ide.

Ne mogu dušu griješiti bilo je tu i dobrih igrača ali kad ih uporediš sa šljeperima preplaćenih ubleha, mislim da je taj broj dobrih, puno manji od drugih loših.

Kako god, kup se ne smije osporiti, nažalost, to je naš posljednji trofej u salonu.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Pablo11
Postovi: 1343
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 09 maj 2024, 20:13

Bacary je napisao/la:
09 maj 2024, 18:36
**** ti ekipa pleme ono ofucano karinasko sa istoka bodris psujes ili sa kerovskog sjevera smradu jedan pljujes igrace razne necu nikoga imenovati jer zbog njih dolazimo karino jedna odes na termin pa nemozes jaranima da sam dadnes 3 4 gola a ovdje lijecis na svakoj tekmi zivce jer si ker kojeg zena vikendom istjera iz kuce.zeljo se voli bodri i kad neide i ide to je pravi fanatik a ne kvazikarinas u okolnom prigradskom naselju.
Na koga se odnosi?

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 495
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 09 maj 2024, 20:44

Nadam se da će Fočo, Babaluk i Šabić dobiti priliku u nedjelju, barem po pola sata, da vidimo koliko mogu i šta znaju.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 09 maj 2024, 20:48

Nemojte mislit da sam zaboravio na ona pitanja od neki dan :mrgreen:
Bersaga je napisao/la:
05 maj 2024, 14:05
Mnogo je pitanja realno, ako ostane/ne ostane a sve zavisi od toga. Moje neko viđenje je sljedeće:
Golmani: Muftić - odlična sezona iza njega. Uspio je i uz našu nakaradnu odbranu 10 puta sačuvati mrežu. Najbolja bi bila opcija za njega a i za klub da ga probamo unovčiti.
Mulalić - ono što smo vidjeli u Evropi, u najmanju ruku čudan lik (makazice bolje izvodi od 95% igrača u ligi). Izgleda da se odlično snašao u Sloveniji. Igrat će i finale kupa protiv drugoligaša, pretpostavljam da osvajač ide u Evropu a bilo bi iznenađenje da ne osvoje. Poznato je ime tamo i zašto i njega ne prodati ako postoji mogućnost?
Dujmović - ne znamo na čemu smo s njim, ugovor ističe krajem sezone.
Mnogo je kombinacija, volio bih da Muftića i Mulalića prodamo, Dujmovića ostaviti kao drugog golmana i dovesti jednog da bude jedinica.

Bekovi: Pavić - ne može se na njega ozbiljno računati, staklene noge.
Radinović - dobar na derbiju, ostalo prosjek. Za klupe oke.
Galić - Solidan, ne bih imao ništa protiv da ostane prva opcija desno.
Ovčina - razočarenje, grohnuo malo je reći.
Zahvaliti se Paviću i Ovčini, dovesti po jednog beka na obje strane.

Štoperi: Cocalić - generalno loša njegova sezona ali i ne čudi jer su svi loši bili. Pričalo se da ide u penziju tako da zavisi od te odluke. Može sigurno pomoći još jednu sezonu kao štoper/zadnji vezni, potreban je i mlađim igračima jer sigurno mogu naučiti dosta od njega.
Cavnić - pristojno rješenje. Vjerovatno da će biti prva opcija na ovoj poziciji sljedeće sezone.
Selimović - ne znam šta bih rekao za Vahida. Jak je k'o zemlja i ide 200% na svaku loptu ali previše je rizično. Ne znam da li momak igra ovako cijelu svoju karijeru jer ako igra, onda se to ne može promijeniti.
Drina - ima ugovor do kraja sljedeće sezone ali nema tragova života. Opcija za klupe.
Mahmić - zavisi od odluke Veleža. Zaštićeno je godište za sljedeću sezonu, za beka nije to je definitivno.
Mijić i Bilal - nismo ih ni vidjeli kako treba, sretan im put.
Cavnić i dovesti malo bržeg štopera koji zna sa loptom.

Vezni: Karić, Radovac, Al Jaber, Fočo, Hiroš, Štiliću produžiti ugovor - najjači dio ekipe
Mekiću se zahvaliti na doprinosu.
Biber je tu još u ekipi, bio je na jednoj slici sa treninga :D
Foči dati šansu u ova 3 kola, ako se pokaže kako treba onda nema potrebe za dovođenjem.

Krila: Boljević - nema dileme, zaslužuje biti u ekipi.
Amoah - zahvaliti mu se, ne treba produžavati ugovor. Situacija prije par mjeseci, on i Mekić nisu htjeli produžiti i neka na tome ostane.
Drljo - raskinuti ugovor, prestaje biti zaštićeno godište i što dalje od Grbavice. Bekrić lično da ga isplati.
Šabić i Efendić - teško je očekivati nešto od njih jer smo ih malo vidjeli. Šabić igrao i beka a Efendić igrao protiv Konyaspora. Prilika da im se da šansa do kraja sezone.
Dovesti po jedno lijevo i desno krilo.

Napadači: Krpić - ostaje i nadati se da će popraviti nišanske sprave.
Haračić - zahvaliti mu se, posebno za Evropu i poželjeti mu sreću.
Zubanović - ne očekujem ništa od njega, daj Bože da bude igračina ali nema od toga ništa. Odavno čudnije trčanje i kretnju nisam vidio.
Babaluk - momka nismo nikako vidjeli. Isto kao za mlade nade navedene iznad, dati šansu u ova 3 kola.
Ja bih se posebno osvrnuo na krila.

Mislim da krila moramo drastično pojačati, sljedeće sezone ispadaju 4 ekipe i ne smijemo dovoditi sebe u situaciji više da nemamo nikakve širine na tako bitnoj poziciji poput krila. Pod tim mislim da i pored dva krila koja bi igrala u prvoj postavi, moramo imati i na klupi ako ništa solidna krila koja mogu dati ruke. Prethodne 2 sezone rotacijske opcije na krilima su Drljo, Gasal, Allyson, Benjo Šehić, Ovčina (dakle opcije mimo startnih krila tipa Santos, Amoah i Boljević), što je realno tanko. To si nekako jedva i mog'o da zamaskiraš jer si imao prošle sezone Santosa i Amoaha u formi, plus ih je i zdravlje poslužilo pa ti nisu toliko trebale ove rezervna krila s klupe, ali ove sezone kad si ostao bez Santosa, a Amoah pao u formi, onda je došla do izražaja limitiranost i nedostatak širine na krilima.

U svjetlu toga, U-21 pravilo je po meni generalno u ligi pokazalo da U-21 igrači na krilnim i špic pozicijama nisu najsretnije opcije. Mi smo to vidjeli na primjeru Gasala i Drlje. Naravno to ne znači da će to tako i u budućnosti biti, da će uvijek svi mladi ofanzivci biti klocevi i da sutra možda Babaluk ili Šabić neće biti dobre U-21 opcije, ali eto dosadašnji uzorak je takav.

Ako ćemo dalje gledati po ekipama u Borcu je prvu polusezonu Čavić igrao dobro, ali je ovu drugu polusezonu tanak i općenito mislim da ga je više malo i posrećilo jer iskreno kad sam ga gledao prije i poslije toga nije me nešto dojmio. Kulašin ove sezone nema ni gola ni asistencije, iako je do oktobra bio out zbog povrede, ali od svog povrataka evo ima preko pola godine i uglavnom je rezerva tamo. Vuković se recimo pokazao i on mi je jedini uz Mamića iz Širokog da mi se dopadaju kao U-21 ofanzivci.

Pitari, Zrinjski i Velež uopšte ne koriste U-21 igrače na krilnim i špic pozicijama. Zrinjski je imao u prvoj polusezoni na tim pozicijama Prskala i Sabljića i obojica su se ispostavila kao loše opcije. Prskalo haman nije ni igrao, a bio je brutalan u mlađim kategorijama, poslali ga sad na zimu na posudbu u 2. HNL u Zmijavce i ni tamo ne igra. Sabljić sjedi na klupi od dolaska trenera Petrovića, a ni u 1. polusezoni navijači Zrinjskog nisu bili zadovoljni sa njim.

Ako ćemo ići dalje po ekipama koje su ispred nas na tabeli, Sloga također ne koristi nijednog U-21 igrača na tim pozicijama, a Posušje posljednje 3 utakmice koristi Rozića koji ima samo 2 gola ove sezone, čas je klupa, čas je prva postava, ali u globalu je odigrao 60 utakmica u ligi ukupno u karijeri i dao 4 gola.

Čak ni prethodnih sezona me nisu puno dojmili tadašnji U-21 igrači na tim pozicijama, onaj špic Širokog Lukić je imao ok statistiku, ali i on je ove sezone u padu, samo 3 gola, a većinu sezonu je bio startni špic tamo, posljednjih nekoliko kola ga je Chinedu izbacio iz prvih 11.

Hoću da kažem da se ja ne bih zajebavao s krilnim pozicijama i doveo sad lupam jedno dobro krilo uz Boljevića, a da mi jedini backup budu mali Šabić za kojeg ne znaš kakav će biti i lupam Ovčina. Ponavljam, naše lično iskustvo sa lošim rotacijskim opcijama na toj poziciji je katastrofalno posljednje 2 sezone, a ni drugi klubovi očigledno ne računaju baš na U-21 krila/špiceve. Ako finansija dozvole, pokušao bih te krilne pozicije popunit što više. Naravno, ne kažem da moramo imati 4 krila extra klase jer je to nerealno, ali da uz dobra dva startna krila imamo i solidne backup opcije.


AjkulaCekicarka je napisao/la:
05 maj 2024, 14:32

Misliš na Dujmovića ili sam nešto propustio?
Filip ima kvalitet da eventualno zamijeni Muftića.


Što se tiče ostatka tima pitanje je možemo li dovest pojačanje ili opet lovit u mutnom pa ako ubodemo, dobro je.

Ako se Cocalić oprosti treba nam kvalitetan stoper+Cavnić, Drina i Mahmić su ok za rotacije.

Na Haračića, Ovčinu, Zubanovića, Bismarka i Pavića ne bi ozbiljnije računao.

Kvalitetan napadač i bek još, ostalo pokušat popunit iz omladinskog i to je to.
Mislio sam na Mulalića koji je na posudbi u Sloveniji, jer ne znam ostaje li se i njemu ovdje i da li naši uopšte žele da ga zadrže.
Brkooo je napisao/la:
05 maj 2024, 15:13

@Braco, Treba razlikovati veznjake, treba znati ko je defanzivni vezni, ko je centralni veznjak, ko je ofanzivni veznjak itd, ne trebamo ih sve gurati u jedan kos. To jesu veznjaci, ali sa razlicitim pozicijama i ulogama u veznom redu..
Dan prije ovoga sam baš pisao o tome 2 posta i da upravo to pitanje sami sebi moramo postaviti kad je u pitanju prijelazni rok. Samo kad sam postavio ovaj post sa ovim pitanjima nisam htio opet u pitanju da ponavljam ovo o različitim ulogama veznih igrača, pa mi je lakše bilo ovako ugrubo napisati.

Pablo11
Postovi: 1343
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 09 maj 2024, 21:51

Tesko da ce se ponoviti ova sezona, barem po najavama, mogli bi ciljevi biti veci od opstanka :bih:

Avatar
mamonelafo
Postovi: 519
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 10 maj 2024, 08:28

Pablo11 je napisao/la:
09 maj 2024, 21:51
Tesko da ce se ponoviti ova sezona, barem po najavama, mogli bi ciljevi biti veci od opstanka :bih:
Nadam se. :tokralju:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
godrina
Postovi: 2986
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 10 maj 2024, 11:20

Po meni cilj bi nam trebao bit dovest pametno igrace koji ce nas unaprijediti. Mladi, brzi i da znaju igrat svoju poziciju.
Stvarat ekipu za sezonu poslije.
Napokon poslozit OP.
Sledece sezone se vrtit negdje u gornjem dijelu i pokusat uzet Kup, jer je kontam lakse kad zavisis od sebe samo, nema poklapanja rezultata.
Primarni cilj, pravit ekipu. Dopunjavat je sa 2 3 igraca.
Pretesko je to ali po meni puno bolja opcija nego ovo na all in, ho ruk.
Skrsit neke papire i onda cundara. Evo pitari sad, istresli lovu i cekaj ko ce uzet kup da odu u Evropu i ispadnu u prvom pretkolu.
Nije ovo igra za stvorit nesto preko noci.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
gegenpressing
Postovi: 235
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 10 maj 2024, 11:23

Pablo11 je napisao/la:
09 maj 2024, 21:51
Tesko da ce se ponoviti ova sezona, barem po najavama, mogli bi ciljevi biti veci od opstanka :bih:
Želji treba uvijek da bude cilj borba za vrh,samo ne znam na čemu temeljiš taj optimizam.
Jer se trenutno ne zna ni ko će činiti upravu,ni ko će biti trener i stručni štab,ni ko se oprašta,ko ostaje od igrača.
Možda znaš nešto što ovde mi ne znamo,pa nas obraduj.
Brohra ribo se...

zeljovolimte
Postovi: 1656
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 10 maj 2024, 11:33

Zar je ove sezone cilj bio opstanak?

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lewy21 » 10 maj 2024, 14:42

Bacary je napisao/la:
09 maj 2024, 18:36
**** ti ekipa pleme ono ofucano karinasko sa istoka bodris psujes ili sa kerovskog sjevera smradu jedan pljujes igrace razne necu nikoga imenovati jer zbog njih dolazimo karino jedna odes na termin pa nemozes jaranima da sam dadnes 3 4 gola a ovdje lijecis na svakoj tekmi zivce jer si ker kojeg zena vikendom istjera iz kuce.zeljo se voli bodri i kad neide i ide to je pravi fanatik a ne kvazikarinas u okolnom prigradskom naselju.
Ma bravo sve si pogodio o meni. :damn:

Ne bih trebao ni da ti odgovaram zbog ovakvog izražavanja, ali hajd. Ima nas puno koji bodrimo Želju i kad ne ide, što ne znači da treba poštedit kritika igrače koji nas prave budalama, a platu u Želji zarađuju. Ekipa 2016-17 je bila redovna i u Walteru i u Kleopatri, a titule nam obečavali, sigurno ništa bolja situacija za generaciju poslije. Priredili su nam možda i dvije najodvratnije sezone što nas je najvećim dijelom i dovelo do ovakve situacije.

Ali dok je vas kojima 'rezultati nisu bitni', sve je to dopustivo. Tri gola primit u nadoknadi, prokockat prednost od 5 bodova 3 kola prije kraja, tebi je to sve uredu.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 495
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 10 maj 2024, 15:52

Problem je što nemaš plan. Od ljeta si promijenio tri predsjednika, tri UO-a i četiri trenera. Šta će reći treneri i igrači na to kad pričaš sa njima? Plan je od danas do sutra. Eto sedam dana je prošlo kako smo matematički osigurali opstanak, da li je iko u klubu sjedio i pričao o budućnosti? Šta je sa UO? Oni su tu još tri sedmice tačno. Šta dalje, ostaju li, idu li, ko je predsjednik? Trener? Stručni štab? Igrači? Jedino na što se oslanjamo su mahalske.

Pristigla pisma namjere, šta je sa tim, zbog čega se klub ne oglasi?

Nama sad treba apsolutna ozbiljnost, četiri ispadaju a kod nas je situacija lagodna.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Brkooo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 10 maj 2024, 15:54

Volio bih do kraja sezone, u ove 3 preostale utakmice, da sansu dobiju i odigraju sve minute, talentovani mladi igraci(Foco, Sabic, Dzafo, Babaluk). Nadam se da se nece gurati antitalenti u vidu Drine, Drlje, Zubanovica, mada kakvi smo mi amateri, ne bih se zacudio da se to i desi.

Golman: Dujmovic
Lijevi bek: Dzenan Sabic( u ono malo vremena sto je odigrao, dobro se pokazao, protiv Sloge na Grbavici bukvalno je sve duele dobio, odlican bio i odjednom su ga samo sklonili u stranu).

Desni bek: Amoah, volio bih da vidim moze li odigrati na ovoj poziciji, ima brzinu i prodornost ali je los u zavrsnici, mozda bi mu ova pozicija odgovarala.

Stoperi: Cavnic i Radinovic

Vezni red: Harun Karic, Afan Foco i Al Jaber

Lijevo krilo: Arman Dzafo
Desno krilo: Boljevic
Napad: Babaluk

Avatar
obagol
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la obagol » 10 maj 2024, 15:58

Lewy21 je napisao/la:
10 maj 2024, 14:42
Bacary je napisao/la:
09 maj 2024, 18:36
**** ti ekipa pleme ono ofucano karinasko sa istoka bodris psujes ili sa kerovskog sjevera smradu jedan pljujes igrace razne necu nikoga imenovati jer zbog njih dolazimo karino jedna odes na termin pa nemozes jaranima da sam dadnes 3 4 gola a ovdje lijecis na svakoj tekmi zivce jer si ker kojeg zena vikendom istjera iz kuce.zeljo se voli bodri i kad neide i ide to je pravi fanatik a ne kvazikarinas u okolnom prigradskom naselju.
Ma bravo sve si pogodio o meni. :damn:

Ne bih trebao ni da ti odgovaram zbog ovakvog izražavanja, ali hajd. Ima nas puno koji bodrimo Želju i kad ne ide, što ne znači da treba poštedit kritika igrače koji nas prave budalama, a platu u Želji zarađuju. Ekipa 2016-17 je bila redovna i u Walteru i u Kleopatri, a titule nam obečavali, sigurno ništa bolja situacija za generaciju poslije. Priredili su nam možda i dvije najodvratnije sezone što nas je najvećim dijelom i dovelo do ovakve situacije.

Ali dok je vas kojima 'rezultati nisu bitni', sve je to dopustivo. Tri gola primit u nadoknadi, prokockat prednost od 5 bodova 3 kola prije kraja, tebi je to sve uredu.
Pa onda isto to možemo reći i za sezonu 2019/2020. Kako je moguće da Željo u 19 i 20 kolu prospe bodove protiv Veleža i Radnika Bijeljina (izgubimo kući od Veleža, sa Radnikom igramo 0:0) i zbog toga ispušimo titulu. Što je sezona 2016-2017 odvratnija od ove? Možda zato što je Amar bio na klupi pa se ne gledaju izgubljeni bodovi nego samo osvojeni?

Brkooo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 10 maj 2024, 15:59

muharemovicdzelo je napisao/la:
10 maj 2024, 15:52
Problem je što nemaš plan. Od ljeta si promijenio tri predsjednika, tri UO-a i četiri trenera. Šta će reći treneri i igrači na to kad pričaš sa njima? Plan je od danas do sutra. Eto sedam dana je prošlo kako smo matematički osigurali opstanak, da li je iko u klubu sjedio i pričao o budućnosti? Šta je sa UO? Oni su tu još tri sedmice tačno. Šta dalje, ostaju li, idu li, ko je predsjednik? Trener? Stručni štab? Igrači? Jedino na što se oslanjamo su mahalske.

Pristigla pisma namjere, šta je sa tim, zbog čega se klub ne oglasi?

Nama sad treba apsolutna ozbiljnost, četiri ispadaju a kod nas je situacija lagodna.
Bez obzira sto su navodno pristigla neka pisma namjere, javni poziv je otvoren do 26.5.2024, bilo bi neozbiljno i nema logike, da se prije tog roka klub oglasi..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61930
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 maj 2024, 16:55

Ma ko je ono gore kod ograde? :ljepota:



slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Bacary
Postovi: 25
Pridružen/a: 01 feb 2024, 15:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bacary » 10 maj 2024, 16:58

Lewy21 sta pricas klosaru koje si god kretenu jedan spominjes sezone kad je amar vodio itd svaki igrac koji je igrao u zelji je tu bio jer voli klub i stalo mu je naravno nemoze uvijek da ide sve po planu kako mi zamislimo a to je samo pobijeda nekad se ne pitamo ni mi ni oni dole na ternu svega tu ima sta ti papak znas cim spominjes walter..neznas ri kad je oda treniro kad smo karali redom taktikom sve e moj abilu jedan kukas za tri gola sto su ye stigli..
Ljudi neki dan u 5 min prolockase finale lige prvaka pa ce opet iducu tekmu bit alianz arena puna niko igrace ne vrijedza klosaru sa istoka idi ponudi starom da te zigu keru prigradski

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 495
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 10 maj 2024, 17:23

Au, Brko na treningu, mnogima će čir proraditi.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Bacary
Postovi: 25
Pridružen/a: 01 feb 2024, 15:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bacary » 10 maj 2024, 18:01

Da da prati brkica nas lagano ko moze a ko ne mada on to xna sve u dusu cak ima i par igraca sto bi ofma s njim dosli a nama i tekako mogu pomoci ajde bar jedno cu spomenuti da ce se vratit sigurno to je br 1 vecaaa

BIZMARK66
Postovi: 549
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 10 maj 2024, 18:35

Šta ce nam degenko Pablo. Konta kakve gadosti da pise iz štale..

Hansestadt
Postovi: 2603
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 10 maj 2024, 18:48

Bacary je napisao/la:
10 maj 2024, 18:01
Da da prati brkica nas lagano ko moze a ko ne mada on to xna sve u dusu cak ima i par igraca sto bi ofma s njim dosli a nama i tekako mogu pomoci ajde bar jedno cu spomenuti da ce se vratit sigurno to je br 1 vecaaa
Pisi :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 3 gosta.