FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 14595
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 maj 2024, 19:55

Ja samo ne znam sto se doveo Cvijanovic? Isti ucinak ima kao i svako od nas sa foruma sto bi imao... Dzaba se pare potrosile.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Sunderland
Postovi: 1136
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sunderland » 12 maj 2024, 19:59

DamirT je napisao/la:
12 maj 2024, 19:55
Ja samo ne znam sto se doveo Cvijanovic? Isti ucinak ima kao i svako od nas sa foruma sto bi imao... Dzaba se pare potrosile.
Isto sto Lelic trenira odvojeno , isti taj je Cvijanovića doveo
Sloboda je moja nacija

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 12 maj 2024, 20:03

IbrahimAga075 je napisao/la:
12 maj 2024, 19:41
Eeeeejjj kad se mi poredimo saStupcanicom i kaze imamo 2 od 2 sa njima,pa zar moze gora recenica da se napise?Ruzna ali istinita bolji smo od Stupcanice ccccc.Sta smo docekal Boze dragi.
Pa 25 godina nije se radilo kako treba, i došao si u tu situaciju da se boriš sa Stupčanicom. Je l' ova uprava kriva za 25 godina nerada? Moraš/morate biti realan/realni i shvatiti da je dugogodišnji nerad doveo do toga da si u drugoj ligi sa Stupčanicom, i normalno da je uspjeh ako si prvi u ligi koju igraš. Da bi bio bolji od Želje moraš igrati u ligi kao Željo.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 283
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 12 maj 2024, 20:08

Došli meleci i sad se sve radi po najvećim standardima. Med i mlijeko, poslije 25 godina.

A GORNJI RAHIC ne mogu dobiti. Sljedeće kolo kad kiksaju, vidjet ćemo šta će biti.

Pa kad ne udju, vidjet ćemo i tad. Biće stabilizacija, vraćanje dugova, ispadaju 4 bla bla bla.

Inače u klubu sve kako treba. 😃

Fullspeed
Postovi: 75
Pridružen/a: 20 feb 2021, 15:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Fullspeed » 12 maj 2024, 20:10

simonknows je napisao/la:
12 maj 2024, 20:03
IbrahimAga075 je napisao/la:
12 maj 2024, 19:41
Eeeeejjj kad se mi poredimo saStupcanicom i kaze imamo 2 od 2 sa njima,pa zar moze gora recenica da se napise?Ruzna ali istinita bolji smo od Stupcanice ccccc.Sta smo docekal Boze dragi.
Pa 25 godina nije se radilo kako treba, i došao si u tu situaciju da se boriš sa Stupčanicom. Je l' ova uprava kriva za 25 godina nerada? Moraš/morate biti realan/realni i shvatiti da je dugogodišnji nerad doveo do toga da si u drugoj ligi sa Stupčanicom, i normalno da je uspjeh ako si prvi u ligi koju igraš. Da bi bio bolji od Želje moraš igrati u ligi kao Željo.
Što bi ti reko "mogu i ja tako vodit klub". Kad vidim da sam nesposoban i da ne ide, samo se pozovem na prošlu upravu.

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 12 maj 2024, 20:27

Evo ga, najbolja uprava zadnjih 25god :urnebes:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Bosanac1997
Postovi: 48
Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosanac1997 » 12 maj 2024, 20:37

simonknows je napisao/la:
12 maj 2024, 20:03
IbrahimAga075 je napisao/la:
12 maj 2024, 19:41
Eeeeejjj kad se mi poredimo saStupcanicom i kaze imamo 2 od 2 sa njima,pa zar moze gora recenica da se napise?Ruzna ali istinita bolji smo od Stupcanice ccccc.Sta smo docekal Boze dragi.
Pa 25 godina nije se radilo kako treba, i došao si u tu situaciju da se boriš sa Stupčanicom. Je l' ova uprava kriva za 25 godina nerada? Moraš/morate biti realan/realni i shvatiti da je dugogodišnji nerad doveo do toga da si u drugoj ligi sa Stupčanicom, i normalno da je uspjeh ako si prvi u ligi koju igraš. Da bi bio bolji od Želje moraš igrati u ligi kao Željo.
"drug"seres ba previse,popusti malo sela se ne mogu dobiti,a ti spominjes 25 godina unazad.
Ako si clan uprave,ti bi trebao da se bavis poslom u Slobodi,a ne da pises po forumu.
Jedino si ti iz neke uprave da pise na forumu.
**** ti secer pleme

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 12 maj 2024, 20:53

Boriš se sa Stupčanicom, sa njihovim kupovinama sudija, sa njihovim premiranjima, sa kratkoročnim potraživanjima, sa Azmirom, sa Suljićem, redovno servisiraš trenutnu ekipu, hranarine, porez, stanarine, žensku ekipu, osvojiš omladinski kup, još uvijek si prvi na tabeli, radiš na rebalansu budžeta, gledaš da uljepšaš stadion, izmijeniš sve u OP na što su se navijači žalili, otvoriš vrata kluba svima, ljudi umjesto da dođu pričaju kako je neko privatizovao klub smatrajući valjda kako bi njima uprava trebala doći, pokucati na vrata i moliti ih da se pitaju nešto u klubu. Boriš se sa milionima dugova iz prošlih sezona i garnitura, radiš na licenci, dovodiš sponzore, pojačanja, i ljudi misle da je to sve tako lako. Ljudi koje opet kažem neko puni spinovima, poluinformacijama sa kafa i foruma kako bi sputavao ovu upravu da dobije podršku i krene u pravom smjeru pravim putem da klub ozdravi. Sloboda je jako bolestan klub zbog godina nemara i repovi samo stižu i otežavaju rad. Momci ne odustaju, momci žive 24/7 na stadionu, zapostavljaju svoje poslove i porodice, i opet se pljuju i sputavaju, ismijavaju od ljudi koji nisu dali nikakav doprinos... Ali ne može jednostavno, sad vidim da su pojedinci bili 100% ispravni po pitanju naših "navijača", koji ti neće pomoći, neće čak ni provjeriti sve što čuju, nego će jedva dočekati prvi kiks da te "poderu" i popljuju. Još ako na kraju može reći "eto, jesam rekao?"... Pokušao sam objasniti neke stvari, ali jednostavno prosječan "navijač" Slobode ili ne može ili ne želi da shvati neke stvari, da li se već godinama navikao na probleme toliko da se hrani njima, da li želi da ispadne pametan ili šta već ja stvarno ne znam... Pokušao sam da argumentima, činjenicama i kulturnim načinom pristupim svim forumašima ovdje jer znam da ima velikih i iskrenih navijača Slobode (a ima i onih drugih, izgleda puno više), koje samo treba malo uputiti, da svi guramo u jedno, da se strpimo, da razumijemo neke stvari, i neke repove iz prošlosti koji nas stežu i ne daju napretka, ali jednostavno opet se vraćam na to da ne želimo ili nećemo, ili nemamo prostora od ovih drugih da prihvatimo neke stvari koje su nove i kakve smo nekad tražili. Previše lutamo, ne znamo šta bismo, a sve zbog previše spinova i neprovjerenih informacija, poluinformacija itd, a to je ono što ja kažem dođi na stadion po informaciju jer je samo tu mjerodavna i 100% ispravna crno na bijelo... Ali se i to izvuče iz konteksta pa se piše kako ja tražim da navijači dolaze i daju pare a neko drugi da vodi, Bože sačuvaj. Zna se šta je posao navijača, a šta uprave. Samo eto mislim da smo svi zakazali puno puta i kao navijači, mada i tu se opet vraćam na spinove i poluinformacije koje ciljano dolaze kako bi se narušio svaki iole ozbiljan pokušaj da se Sloboda oporavi. Dakle, navijači Slobode, oni pravi, su zaslužili sve suprotno od onog što se godinama radilo i dešavalo, bolju igru, bolje rezultate, trofeje, nažalost sve je to izostalo ali nadam se kako će vremenom doći. Navijači Slobode, opet oni pravi, nisu krivi i nikad neću reći da su pravi Slobodaši na tribini krivi za ovo stanje, samo se trebaju malo više raspitati, pravu adresu imaju i kad svi budemo gurali u jedno bit će nam bolje. Oni koji se samo predstavljaju Slobodašima, neka ih, doći će i naše.

Nejse, ja nemam stvarno ni toliko vremena niti kakve koristi niti živaca više da se ja sa bilo kim natežem jer vidim da odavno nema svrhu, tako da mislim da nema potrebe da piskaram po forumu više.
Znao sam i ja imati loše procjene, ljudski je da se nekad razilazimo u mišljenjima i da se pogriješi, ali mi je drago što su uvijek informacije ispadale tačne i da sam nekim ljudima kojima to znači prije vremena donosio neke novosti koje su ih zanimale. Za ove moje gotivne likove @sky, @sunderland, @damir itd veliki pozdrav, a @skver, @crvenocrnaarmija i @ibrahim nek' halale ako mogu ako sam ih uvrijedio gdje, takođe i ostali sa kojima sam se razilazio u mišljenjima i stavovima :D
Iako sam imao dosta puta priliku da se i ja ogrebem, utalim, okoristim, iako ima veze s tim ljudima, prisjela mi svaka marka koju sam uzeo od Slobode (a nisam :D ), haram para je najgora ljudi. Niti bih kad uzeo od svog kluba, koliko god moja mišljenja bila ispravna ili ne, i koliko god se razilazila od nečijeg tuđeg mišljenja, hoću da vjerujem da su to svi Slobodaši sa različitim pogledima na situaciju/e, i da će sve jednom doći na svoje i da će Sloboda biti gdje pripada, a sve to počevši od juna.

Velika je borba pred nama i klubom, a vjerujem da će naša Sloboda kao i uvijek od 1919. do danas sve prevazići.

Da se više ne natežemo, halalite i živi mi bili. :)
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Beduin
Postovi: 16552
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 12 maj 2024, 21:10

Sretno Simone. 💪
I prije nego odes, de samo objasni zasto je Secer ostsvi odugove, a dopustilo mu se da glumi prosvjetitelja i pomagaca klubu i Federalnoj? Zasto je nestalo para pred kraj sezone kad je najvise trebalo, mislim na proslu sezonu, a hvali ga se kako sad hoce da se iskupi. Valjda je prvo trebao pocistiti repove za sobom pa onda cista obraza se gurati da pomogne kod povratka u PL. Ili ja pogresno tumacim i poimam sve oko njega i Slobode?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Wanderson
Postovi: 2707
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wanderson » 12 maj 2024, 21:14

Evo smijenjuju Nalica na Hotelu u Srebreniku.
Sudije su isto tu, ne daju pare Kapi, cirkus :rol: :rol:

Avatar
Beduin
Postovi: 16552
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 12 maj 2024, 21:18

Wanderson je napisao/la:
12 maj 2024, 21:14
Evo smijenjuju Nalica na Hotelu u Srebreniku.
Sudije su isto tu, ne daju pare Kapi, cirkus :rol: :rol:
Bas se moze smijeniti i NA hotelu? Gore na terasi? 😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 maj 2024, 21:22

Wanderson je napisao/la:
12 maj 2024, 21:14
Evo smijenjuju Nalica na Hotelu u Srebreniku.
Sudije su isto tu, ne daju pare Kapi, cirkus :rol: :rol:
Kazi im nek silaze sa hotela, pa nek dalje nastave.
Volim tebe, više od sebe

Wanderson
Postovi: 2707
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wanderson » 12 maj 2024, 21:22

Beduin je napisao/la:
12 maj 2024, 21:18
Wanderson je napisao/la:
12 maj 2024, 21:14
Evo smijenjuju Nalica na Hotelu u Srebreniku.
Sudije su isto tu, ne daju pare Kapi, cirkus :rol: :rol:
Bas se moze smijeniti i NA hotelu? Gore na terasi? 😂
Unutra, Vojvoda vam je novi trener po prici ovdje.

Avatar
DamirT
Postovi: 14595
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 maj 2024, 21:23

Ako ga nisu dosad smijenili, tesko da ce u ovih par kola do kraja. Realno vjerujem u ulazak jedno 25-30%. Bas, bas ocajno izgledamo, a imamo do kraja par bas zeznutih ekipa.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Bosanac1997
Postovi: 48
Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosanac1997 » 12 maj 2024, 21:23

Al najjaci su ovi iz uprave kad kazu da pravi navijaci ne zasluzuju ovakvu Slobodu.Pa ako vam je stalo do navijaca i da vratite publiku na stadion,a samim time i povjerenje navijaca, zasto ne objavite svaka tri mjeseca prihode i rashode kluba(isto sto je prije par godina radila uprava Veleza)pa da vidimo gdje se trosi gradski novac posto je grad najveci finansijer Slobode.Da imamo UPRAVU pa da se ta transa koristi za rekonstrukciju stadiona,a uprava da omogucuje rad kluba.

IbrahimAga075
Postovi: 106
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 12 maj 2024, 21:33

simonknows je napisao/la:
12 maj 2024, 20:53
Boriš se sa Stupčanicom, sa njihovim kupovinama sudija, sa njihovim premiranjima, sa kratkoročnim potraživanjima, sa Azmirom, sa Suljićem, redovno servisiraš trenutnu ekipu, hranarine, porez, stanarine, žensku ekipu, osvojiš omladinski kup, još uvijek si prvi na tabeli, radiš na rebalansu budžeta, gledaš da uljepšaš stadion, izmijeniš sve u OP na što su se navijači žalili, otvoriš vrata kluba svima, ljudi umjesto da dođu pričaju kako je neko privatizovao klub smatrajući valjda kako bi njima uprava trebala doći, pokucati na vrata i moliti ih da se pitaju nešto u klubu. Boriš se sa milionima dugova iz prošlih sezona i garnitura, radiš na licenci, dovodiš sponzore, pojačanja, i ljudi misle da je to sve tako lako. Ljudi koje opet kažem neko puni spinovima, poluinformacijama sa kafa i foruma kako bi sputavao ovu upravu da dobije podršku i krene u pravom smjeru pravim putem da klub ozdravi. Sloboda je jako bolestan klub zbog godina nemara i repovi samo stižu i otežavaju rad. Momci ne odustaju, momci žive 24/7 na stadionu, zapostavljaju svoje poslove i porodice, i opet se pljuju i sputavaju, ismijavaju od ljudi koji nisu dali nikakav doprinos... Ali ne može jednostavno, sad vidim da su pojedinci bili 100% ispravni po pitanju naših "navijača", koji ti neće pomoći, neće čak ni provjeriti sve što čuju, nego će jedva dočekati prvi kiks da te "poderu" i popljuju. Još ako na kraju može reći "eto, jesam rekao?"... Pokušao sam objasniti neke stvari, ali jednostavno prosječan "navijač" Slobode ili ne može ili ne želi da shvati neke stvari, da li se već godinama navikao na probleme toliko da se hrani njima, da li želi da ispadne pametan ili šta već ja stvarno ne znam... Pokušao sam da argumentima, činjenicama i kulturnim načinom pristupim svim forumašima ovdje jer znam da ima velikih i iskrenih navijača Slobode (a ima i onih drugih, izgleda puno više), koje samo treba malo uputiti, da svi guramo u jedno, da se strpimo, da razumijemo neke stvari, i neke repove iz prošlosti koji nas stežu i ne daju napretka, ali jednostavno opet se vraćam na to da ne želimo ili nećemo, ili nemamo prostora od ovih drugih da prihvatimo neke stvari koje su nove i kakve smo nekad tražili. Previše lutamo, ne znamo šta bismo, a sve zbog previše spinova i neprovjerenih informacija, poluinformacija itd, a to je ono što ja kažem dođi na stadion po informaciju jer je samo tu mjerodavna i 100% ispravna crno na bijelo... Ali se i to izvuče iz konteksta pa se piše kako ja tražim da navijači dolaze i daju pare a neko drugi da vodi, Bože sačuvaj. Zna se šta je posao navijača, a šta uprave. Samo eto mislim da smo svi zakazali puno puta i kao navijači, mada i tu se opet vraćam na spinove i poluinformacije koje ciljano dolaze kako bi se narušio svaki iole ozbiljan pokušaj da se Sloboda oporavi. Dakle, navijači Slobode, oni pravi, su zaslužili sve suprotno od onog što se godinama radilo i dešavalo, bolju igru, bolje rezultate, trofeje, nažalost sve je to izostalo ali nadam se kako će vremenom doći. Navijači Slobode, opet oni pravi, nisu krivi i nikad neću reći da su pravi Slobodaši na tribini krivi za ovo stanje, samo se trebaju malo više raspitati, pravu adresu imaju i kad svi budemo gurali u jedno bit će nam bolje. Oni koji se samo predstavljaju Slobodašima, neka ih, doći će i naše.

Nejse, ja nemam stvarno ni toliko vremena niti kakve koristi niti živaca više da se ja sa bilo kim natežem jer vidim da odavno nema svrhu, tako da mislim da nema potrebe da piskaram po forumu više.
Znao sam i ja imati loše procjene, ljudski je da se nekad razilazimo u mišljenjima i da se pogriješi, ali mi je drago što su uvijek informacije ispadale tačne i da sam nekim ljudima kojima to znači prije vremena donosio neke novosti koje su ih zanimale. Za ove moje gotivne likove @sky, @sunderland, @damir itd veliki pozdrav, a @skver, @crvenocrnaarmija i @ibrahim nek' halale ako mogu ako sam ih uvrijedio gdje, takođe i ostali sa kojima sam se razilazio u mišljenjima i stavovima :D
Iako sam imao dosta puta priliku da se i ja ogrebem, utalim, okoristim, iako ima veze s tim ljudima, prisjela mi svaka marka koju sam uzeo od Slobode (a nisam :D ), haram para je najgora ljudi. Niti bih kad uzeo od svog kluba, koliko god moja mišljenja bila ispravna ili ne, i koliko god se razilazila od nečijeg tuđeg mišljenja, hoću da vjerujem da su to svi Slobodaši sa različitim pogledima na situaciju/e, i da će sve jednom doći na svoje i da će Sloboda biti gdje pripada, a sve to počevši od juna.

Velika je borba pred nama i klubom, a vjerujem da će naša Sloboda kao i uvijek od 1919. do danas sve prevazići.

Da se više ne natežemo, halalite i živi mi bili. :)

Ja ti halalim sve jer znam da si Slobodas od glave do pete,samo ti ne mogu halaiti grobara Elmira nikako.
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Avatar
Semper
Postovi: 2694
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Semper » 12 maj 2024, 21:37

Stupčanica ulazi, tako je odluceno. Gazda Alma rasa i Vico imaju neke zajednicke poslove.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2515
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 12 maj 2024, 21:40

Opet jako lose na strani,opet losa utakmica na proljece....Opet maneken sa klupe sere sa postavom,opet se vidi da ne ide,opet se vidi da neko ocigledno gura neke igrace da moraju igrati...Luka Merdovic dajte mi i jednu utakmicu njegovu gdje je odigro kako treba.Dino Kalesic igrac koji treba biti motor ove ekipe opet sjedi na klupi.Opet rokada na golu,bez potrebe.Sem ranog gola Kurtalica ,jako jako lose i tanko..Mogli su nas ljudi nabit momacki,imali smo srece,igre nemamo....Ako cemo ovako ulaziti u ligu onda i ne trebamo,ovdje treba generalni remont,pocevsi od trenera pa nadalje kako se bude prosijavalo....Tenzije na terenu,i posle utakmice bez potrebe....Ja vjerujem u ove momke iz uprave,nadam se da ce izgurati zapoceto do kraja,uvesti nas u ligu,,previse je smradova oko Slobode to je nevjerovatno....Da smo dobili 2 3 ,bilo bi nezasluzeno,penal dal je bio dal nije nisam siguran,prije da nije,ali eto....Tanko je ovo skroz,nadam se da ce promjene krenuti smjenom smrada sa klupe..ps valjda ima morala da ode sam,sigurno je cuo uvrede sa Harfa od nasih navijaca i simpatizera od samog pocetka utakmice...Tanko tanko....
PS Ispade neka frka posle utakmice s Fukarama i domacim,totalno bez potrebe,ne znam detalje ali nema potrebe za tim stvarima,cinjenica je da svaki stadion ima svoje krkane i seljake,ali ne treba generalizovati....
Lokalni ljidi iz Rahica danas sasvim korektni i ok,prije utakmice,tijekom i posle...Barem ovaj dio gdje je jedan dio nasih bio...
Ko je nama kriv sto mag sa klupe ne zna uigrane akcije sastavit momcima na terenu,nego sve nazor,pa ako kome od individualaca prodje.....
Jos 5 teskih utakmica do kraja,steta bi bilo usrati na kraju.....

Smradovi iz Olova ce gurat do kraja,valjda nadjacamo,ali ovako ne ide def
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 maj 2024, 21:43

Semper je napisao/la:
12 maj 2024, 21:37
Stupčanica ulazi, tako je odluceno. Gazda Alma rasa i Vico imaju neke zajednicke poslove.
Hvala sto si nam javio.
Sta ce radit Alma Ras za njih, gace posebne neke?
Mi ako ne udjemo, nece bit krivi ni Vico, ni Stupcanica nit bilo ko drugi, osim samih NAS.
Imali su sve moguce uslove, kako na terenu, tako i van terena.
I stvari koje Sloboda ima na utakmicama, da ne govorim koje, ne uklapaju se u tvoju pricu.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Gifron
Postovi: 4164
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 12 maj 2024, 21:45

Wanderson je napisao/la:
12 maj 2024, 21:14
Evo smijenjuju Nalica na Hotelu u Srebreniku.
Sudije su isto tu, ne daju pare Kapi, cirkus :rol: :rol:
100% tacna informacija. Izvor:
slika
Jedan grad, jedna ljubav!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: mk1008 i 8 gostiju.