FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
22
19%
Husref Musemić
21
19%
Zoran Zeljković
4
4%
Ostanak Simona Rožmana
66
58%
 
Ukupno glasova: 113

Lucas
Postovi: 3293
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 13 maj 2024, 09:00

Kako piše Sport 1, priče o dolasku novog trenera na Koševo traju već duže vrijeme. Zvaničnih informacija nema i do njih je teško doći, ali ono što je jasno da odnosi u klubu na relaciji stručni štab - uprava nisu kao što su bili. Nezvanično saznajemo da ljudi koji vode klub nisu zadovoljni konačnim rezultatom, ali ni predstavama na terenu.
SLOVENCI TVRDE
Simon Rožman na kraju sezone napušta FK Sarajevo
Isti izvor navodi da u prilog tome ide i podatak da je najavljen dolazak Mirvića, ali i Vincenta Tana u Sarajevo tokom narednih dana, kada bi se moglo pričati o odlasku ili ostanku aktuelnog stručnog štaba. Bordo tim odmah po završetku sezone krajem maja očekuje kratka pauza, a pripreme za novu sezonu bi mogle početi već u prvoj sedmici juna, s obzirom na to da ih očekuju prve evropske utakmice već 11. jula, za kad je zakazana prva utakmica prvog pretkola.
Kakvu će odluku donijeti čelnici kluba sa Koševa vidjet ćemo u narednim danima, a sasvim sigurno da nas očekuje još jedan interesantan uvod u novu sezonu, bar što se tiče dešavanja na Koševu

Avatar
donDondon
Postovi: 3670
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 13 maj 2024, 09:15

Antonio Conte slobodan a trazi klub,njeg nisu jos kontaktirali
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8300
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 13 maj 2024, 09:54

Čuj titula cilja slijedeće sezone!? S kim, sa Julardžijom, Matanovićem, Radovićem, Mehmedovićem, Kapetanovićem ili Soldom. Koliko je titula osvojio to Rožman u svojoj karijeri pa ima iskustva da zna šta mu je raditi, koliko igrača u rosteru je osvojilo titula? Za tutilu se prvo moraju dobiti 90% utakmica kući i ne smije izgubiti 3:0 od jedne Sloge ili izgubuti od konkurencije. Nek oni ne gube kući od Sloge i Lištice za početak, pa za nešto više nek vide kasnije.

Avatar
Surreal
Postovi: 7811
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 13 maj 2024, 09:59

Stroj1946 je napisao/la:
13 maj 2024, 09:54
Čuj titula cilja slijedeće sezone!? S kim, sa Julardžijom, Matanovićem, Radovićem, Mehmedovićem, Kapetanovićem ili Soldom. Koliko je titula osvojio to Rožman u svojoj karijeri pa ima iskustva da zna šta mu je raditi, koliko igrača u rosteru je osvojilo titula? Za tutilu se prvo moraju dobiti 90% utakmica kući i ne smije izgubiti 3:0 od jedne Sloge ili izgubuti od konkurencije. Nek oni ne gube kući od Sloge i Lištice za početak, pa za nešto više nek vide kasnije.
Halo, halo ba, kako možeš dirati sveti gral Simona Rožmana, čovjek je osvojio kup, ali i igrao Evropu, ostalo ćemo zanemarit
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Seipronto
Postovi: 162
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 13 maj 2024, 10:25

Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čačić
Zadnja izmjena: Seipronto, dana/u 13 maj 2024, 11:36, ukupno mijenjano 1 put.

ajdohordas
Postovi: 3878
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 maj 2024, 10:45

Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 10:25
Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čičić
Sad je stvarno u kombinacijama, do sad su bile šuplje.

Seipronto
Postovi: 162
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 13 maj 2024, 10:49

ajdohordas je napisao/la:
13 maj 2024, 10:45
Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 10:25
Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čičić
Sad je stvarno u kombinacijama, do sad su bile šuplje.
On je malo introvertniji, mirniji trener, izgleda da nama u FKS ne odgovaraju takvi, nama trebaju strogi diktatori kao Hus i Ante Čičić...

Avatar
Vanja8
Postovi: 10400
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 10:53

pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 07:51
Samo da probudim forumase: strucni stab i ljudi unutra pojma nemaju o cemu pisu te slovenske novine. Oni imaju ugovor jos godinu dana i slijedece godine je cilj titula. Za ovu godinu je cilj ispunjen.
Da je tacno ono sto pisu te novine, da se pozdravlja sa svima i igracima i svima, znali bi njegovi u strucnom stavu, jelde?
Hajd sad na poso ko radi, ko ne radi nek pije kafu :bih:
Podrska Rozmanu!!
Ma covjece, uopste nije vazno da li Rozman ide...
Kad kazem nije vazno, mislim ,on ce ici, sad, za godinu, za pet, nije bitno i mi generalno uvijek moramo biti spremni da se trener mijenja, jednostavno takva smo sredina...
Ali prizivati danas, sutra , za tri mjeseca, za tri godine, Husa za trenera... :crazy:

I to navodeci nekakve prednosti kako nam treba trener da se p.osere igracima u usta kako bi ih naucio disciplini...Nevjerovatno sta se pise ovdje... :o
Pa ako cemo tako, hajde da angazujemo Celikovog babu, neka dovede jos ovih par kolega specijalaca kao pomocnike i imacemo disciplinu kao u S. Koreji, niko a nece smjeti zucnuti... :urnebes: :urnebes:
Takve se gluposti ovdje pisu, da se covjek upita, da li se pojedinci zahebavaju ili su ozbiljni...

Evo da pitam, kad ode Rendulic, sto to Zrinja ne angazova Baku Sliskovica, pa i on im je donio toliko trofeja ?

Amarovo, Husovo, Bakino vrijeme kao treneri je proslo, koliko god da je nekom zao, koliko god ga vukla nostalgija, koliko god bili ili ne fanovi imenovanih, realnost je takva , kakva je...Ili sto bi Hus rekao " sta je, tu je..."

Avatar
Surreal
Postovi: 7811
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 13 maj 2024, 11:14

Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 10:25
Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čičić
Pa hajdemo redom Ivaylo Petev, u posljednja dva mandata vodio Ludogorets i Craiovu, ukupno se na klupi oba kluba zadržao 49 utakmica, u oba slučaja dobio otkaz. Dominantno koristi dvije formacije (4-2-3-1 i 4-3-3). Dobar izbor, ali "dugotrajnost" njegovog staža je upitna.

Zekić, Kerkez, Tomić svi već imaju posao, tako da sigurno nismo ušli u kontakte sa takvim trenerima.

Čačić i Musemić su slični treneri, obojica arhaični, sa upitnom motivacijom i željom za radom, pritom bi nas prvi oderao velikom plaćom, a drugi dužinom ugovora, sigurno da im je plus iskustvo, naročito Čačićevo, ali i autoritet.

Ardijan Nuhiji - može trenirati Tuzlu City ili Radnik, za nas nije, zar da se opet neko uči na nama.

Karoglan mi djeluje kao jako dobro rješenje, ali mislim da bi on radije čekao ponudu iz inostranstva.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
donDondon
Postovi: 3670
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 13 maj 2024, 11:24

sto se ne pise o mirzi varsenovicu
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Seipronto
Postovi: 162
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 13 maj 2024, 11:29

Surreal je napisao/la:
13 maj 2024, 11:14
Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 10:25
Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čičić
Pa hajdemo redom Ivaylo Petev, u posljednja dva mandata vodio Ludogorets i Craiovu, ukupno se na klupi oba kluba zadržao 49 utakmica, u oba slučaja dobio otkaz. Dominantno koristi dvije formacije (4-2-3-1 i 4-3-3). Dobar izbor, ali "dugotrajnost" njegovog staža je upitna.

Zekić, Kerkez, Tomić svi već imaju posao, tako da sigurno nismo ušli u kontakte sa takvim trenerima.

Čačić i Musemić su slični treneri, obojica arhaični, sa upitnom motivacijom i željom za radom, pritom bi nas prvi oderao velikom plaćom, a drugi dužinom ugovora, sigurno da im je plus iskustvo, naročito Čačićevo, ali i autoritet.

Ardijan Nuhiji - može trenirati Tuzlu City ili Radnik, za nas nije, zar da se opet neko uči na nama.

Karoglan mi djeluje kao jako dobro rješenje, ali mislim da bi on radije čekao ponudu iz inostranstva.

A Stjepan Tomas?

Avatar
Maroon1946
Postovi: 282
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 13 maj 2024, 11:29

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 10:53
pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 07:51
Samo da probudim forumase: strucni stab i ljudi unutra pojma nemaju o cemu pisu te slovenske novine. Oni imaju ugovor jos godinu dana i slijedece godine je cilj titula. Za ovu godinu je cilj ispunjen.
Da je tacno ono sto pisu te novine, da se pozdravlja sa svima i igracima i svima, znali bi njegovi u strucnom stavu, jelde?
Hajd sad na poso ko radi, ko ne radi nek pije kafu :bih:
Podrska Rozmanu!!
Ma covjece, uopste nije vazno da li Rozman ide...
Kad kazem nije vazno, mislim ,on ce ici, sad, za godinu, za pet, nije bitno i mi generalno uvijek moramo biti spremni da se trener mijenja, jednostavno takva smo sredina...
Ali prizivati danas, sutra , za tri mjeseca, za tri godine, Husa za trenera... :crazy:

I to navodeci nekakve prednosti kako nam treba trener da se p.osere igracima u usta kako bi ih naucio disciplini...Nevjerovatno sta se pise ovdje... :o
Pa ako cemo tako, hajde da angazujemo Celikovog babu, neka dovede jos ovih par kolega specijalaca kao pomocnike i imacemo disciplinu kao u S. Koreji, niko a nece smjeti zucnuti... :urnebes: :urnebes:
Takve se gluposti ovdje pisu, da se covjek upita, da li se pojedinci zahebavaju ili su ozbiljni...

Evo da pitam, kad ode Rendulic, sto to Zrinja ne angazova Baku Sliskovica, pa i on im je donio toliko trofeja ?

Amarovo, Husovo, Bakino vrijeme kao treneri je proslo, koliko god da je nekom zao, koliko god ga vukla nostalgija, koliko god bili ili ne fanovi imenovanih, realnost je takva , kakva je...Ili sto bi Hus rekao " sta je, tu je..."
Isto ko da smo sa Husom osvajali titule 1970tih a ne 2019te

BigZlatan
Postovi: 197
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 13 maj 2024, 11:38

Ja bi Igora Biscana :thumbup:

Avatar
FCUM
Postovi: 7174
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 13 maj 2024, 11:43

titulu sa invalidima Anicicem , Durakovicem mozemo jedino ganjati u Federalnoj
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

ajdohordas
Postovi: 3878
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 maj 2024, 11:44

Ja ne bi nikog i nadam se da nije istina da Simon ide. Istrpili smo kad je bilo najgore, volio bih da probamo jednom i ovako. Zakorači u novu sezonu sa istim trenerom pa da i to jednom pokušamo i da vidimo na šta će ličit. Da konačno ubijemo i tu teoriju kontinuiteta.

Mada sam mišljenja da pogrešnog trpimo, više sam volio da je Feđa na njegovom mjestu ali sta je tu je.

James1987
Postovi: 208
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 13 maj 2024, 11:47

Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 11:29
Surreal je napisao/la:
13 maj 2024, 11:14
Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 10:25
Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čičić
Pa hajdemo redom Ivaylo Petev, u posljednja dva mandata vodio Ludogorets i Craiovu, ukupno se na klupi oba kluba zadržao 49 utakmica, u oba slučaja dobio otkaz. Dominantno koristi dvije formacije (4-2-3-1 i 4-3-3). Dobar izbor, ali "dugotrajnost" njegovog staža je upitna.

Zekić, Kerkez, Tomić svi već imaju posao, tako da sigurno nismo ušli u kontakte sa takvim trenerima.

Čačić i Musemić su slični treneri, obojica arhaični, sa upitnom motivacijom i željom za radom, pritom bi nas prvi oderao velikom plaćom, a drugi dužinom ugovora, sigurno da im je plus iskustvo, naročito Čačićevo, ali i autoritet.

Ardijan Nuhiji - može trenirati Tuzlu City ili Radnik, za nas nije, zar da se opet neko uči na nama.

Karoglan mi djeluje kao jako dobro rješenje, ali mislim da bi on radije čekao ponudu iz inostranstva.

A Stjepan Tomas?
Ma kakav tomas dok je bio u Osijeku svaku tekmu primali po 3 gola dokazana neznalica

Avatar
mnon46
Postovi: 3371
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 13 maj 2024, 11:47

Samo nemojte trenere koji imaju ili su imali ikakve veze sa željom i hajdukom
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Seipronto
Postovi: 162
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 13 maj 2024, 11:54

Surreal je napisao/la:
13 maj 2024, 11:14
Seipronto je napisao/la:
13 maj 2024, 10:25
Ivaylo Petev
Zoran Zekić
Goran Tomić
Mislav Karloglan
Husref Musemić
Dušan Kerkez
Ardijan Nuhiji
Ante Čičić
Pa hajdemo redom Ivaylo Petev, u posljednja dva mandata vodio Ludogorets i Craiovu, ukupno se na klupi oba kluba zadržao 49 utakmica, u oba slučaja dobio otkaz. Dominantno koristi dvije formacije (4-2-3-1 i 4-3-3). Dobar izbor, ali "dugotrajnost" njegovog staža je upitna.

Zekić, Kerkez, Tomić svi već imaju posao, tako da sigurno nismo ušli u kontakte sa takvim trenerima.

Čačić i Musemić su slični treneri, obojica arhaični, sa upitnom motivacijom i željom za radom, pritom bi nas prvi oderao velikom plaćom, a drugi dužinom ugovora, sigurno da im je plus iskustvo, naročito Čačićevo, ali i autoritet.

Ardijan Nuhiji - može trenirati Tuzlu City ili Radnik, za nas nije, zar da se opet neko uči na nama.

Karoglan mi djeluje kao jako dobro rješenje, ali mislim da bi on radije čekao ponudu iz inostranstva.
Btw Kerkezu u junu ističe ugovor u Botevu, može se bez problema dovesti ako mu se ponudi konkretna plata

Avatar
Vanja8
Postovi: 10400
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 12:09

Maroon1946 je napisao/la:
13 maj 2024, 11:29
Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 10:53
pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 07:51
Samo da probudim forumase: strucni stab i ljudi unutra pojma nemaju o cemu pisu te slovenske novine. Oni imaju ugovor jos godinu dana i slijedece godine je cilj titula. Za ovu godinu je cilj ispunjen.
Da je tacno ono sto pisu te novine, da se pozdravlja sa svima i igracima i svima, znali bi njegovi u strucnom stavu, jelde?
Hajd sad na poso ko radi, ko ne radi nek pije kafu :bih:
Podrska Rozmanu!!
Ma covjece, uopste nije vazno da li Rozman ide...
Kad kazem nije vazno, mislim ,on ce ici, sad, za godinu, za pet, nije bitno i mi generalno uvijek moramo biti spremni da se trener mijenja, jednostavno takva smo sredina...
Ali prizivati danas, sutra , za tri mjeseca, za tri godine, Husa za trenera... :crazy:

I to navodeci nekakve prednosti kako nam treba trener da se p.osere igracima u usta kako bi ih naucio disciplini...Nevjerovatno sta se pise ovdje... :o
Pa ako cemo tako, hajde da angazujemo Celikovog babu, neka dovede jos ovih par kolega specijalaca kao pomocnike i imacemo disciplinu kao u S. Koreji, niko a nece smjeti zucnuti... :urnebes: :urnebes:
Takve se gluposti ovdje pisu, da se covjek upita, da li se pojedinci zahebavaju ili su ozbiljni...

Evo da pitam, kad ode Rendulic, sto to Zrinja ne angazova Baku Sliskovica, pa i on im je donio toliko trofeja ?

Amarovo, Husovo, Bakino vrijeme kao treneri je proslo, koliko god da je nekom zao, koliko god ga vukla nostalgija, koliko god bili ili ne fanovi imenovanih, realnost je takva , kakva je...Ili sto bi Hus rekao " sta je, tu je..."
Isto ko da smo sa Husom osvajali titule 1970tih a ne 2019te
Koliko je ta titula iz 2019 g, bila kriticna svi mi ovdje itekako dobro znamo, a znamo i kakav smo ocajan fudbal krenuli da igramo, tako da se ja ne bih zavlacio dublje u osvajanje tog trofeja, vise sreca nego igra, ali nejse...

TrofejiSuTu
Postovi: 461
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 13 maj 2024, 12:29

Jedno je sigurno,od “sta je tu je” nema nista!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 11 gostiju.