FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
27
22%
Husref Musemić
24
19%
Zoran Zeljković
4
3%
Ostanak Simona Rožmana
69
56%
 
Ukupno glasova: 124

Avatar
nokee
Postovi: 2320
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 13 maj 2024, 18:21

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:39
Forum i jeste u osnovi razmjena razlicitog misljenja...Nemam ja nikakav problem sto pojedinci pljuju, kritikuju, izrazavaju nekakve svoje zelje...
To je sve meni ok, medjutim, ako si navijac kluba, ako si nezadovoljan i to javno pises, onda moras imati i mentalnu snagu da nesto pohvalis kad se uradi dobro, ali to kod pojedinaca ne postoji, zato i stoji u ovoj recenici " ako si navijac kluba "...

E sad, ti isti se slomise oko Mirvica i analize finansijskog izvjestaja...
Eto svi nesto pametuju oko tog minusa, pa onako iz neutralnog ugla se upitam ko od klubova guli ovu napacenu zemlju i to prolazi kao kroz maslac...

E vidi sad, fin. izvjestaj kona nam kaze da su poslovali u plusu 1,5 miliona KM...Klub koji ima humanitarni broj, ljudi posluju u plusu i automatski rade protivzakonito, novac od Opstine, Kantona, Vlade Federacije,novac za trafo volumen 12...I svi sute
Tuzla prijavljuje igrace na 920 KM i svi sute...
Zrinjskom se uopste ne zna priliv novca i opet svi sute
listica, to ne treba ni komentarisati...

Da ne nabrajam vise...

Jedini klub koji posluje onako kako zakon predvidja, e tu svi laju i traze da im se obrazlozi stavka OSTALO...

Opet cu ponoviti " ako si navijac kluba"...
Vidi kralju ja ovdje na forumu sam sa svima ulazio u diskusiju i sve kontam hajde razlicita gledanja na situaciju, konstruktivna kritika itd.
Ma nema to veze s tim ba. Ima veze samo da se hrakne na moj klub (jer sigurno nije njihov, veze nemaju s njim) ovi Evanderi Turkisi i slicni idioti koji su ne znam iz kojih razloga tu.
Ali ima lista gnjavatora i moze se onda uci na temu, samo mi je problem kad mi se sam izloguje pa ne skontam na vrijeme i uletim..
Evo ja sam i na fksinfo, doduse vise citam, nisam aktivan u pisanju, tamo neces naci na ove mazlume, ocito jer moras proci neku provjeru.

Istinasamo123
Postovi: 796
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 13 maj 2024, 18:22

plisek je napisao/la:
13 maj 2024, 16:38
Najjaci su mi ovi strucnjaci sto ne znaju ni procitat ovaj izvjestaj, pa pocnu pametovat oko ovih 5 mil u ostalim troskovima. Sta god da je unutra, imaju ljudi koji znaju sta rade, nista ilegalno se ne desava to je sigurno, davno bi nas chetalji povalili, jedva bi docekali. Mirvic je tezak preko 80 miliona po procjenama dostupnim na netu, minus od 3 miliona je smijesan za njega i dio plana koji ima. Serite, pricajte sta hocete, za mene ce covjek koji je upumpao preko 15 miliona u moj voljenu klub, a NIJE MORAO, vjecna legenda. Da ne zna sta radi ne bi imao toliki kes, ko sam ja da mu palamudim sa svojom miljom mjesecno? Ismire, vjecni smo ti duznici, radi kako znas i umijes, jednog dana ce se sve vratiti!
I onaj iz celzija je milijarde upumpao i napravio od kluba skupinu karinasa kao sto smo i mi.
Dzaba mu sve pare svijeta kad se ne razumijr u tekmatiku zvanu fudbal.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2575
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 13 maj 2024, 18:30

Ovom noketu bas neko dobro drma kavez.

Kazem ono sto mislim, bez ikakve uvrede na kraju to tako i bude, a on ko pseto neko psuje :rol:

On je jedan od onih sto im je glava pregrijana razmisljajuci na ciju stranu stati, Rozmanovu ili Mirvicevu.

Noke heroj Ismira a ne FK Sarajeva. :bih:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
mnon46
Postovi: 3371
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 13 maj 2024, 18:34

Šta se sikirate, bit će milionskih transfera standardno, bit će para od Evrope.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Conscious
Postovi: 318
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 13 maj 2024, 18:41

SHZ82 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:56
svi muljaju sa izvjestajima i stimaju kako njima odgovara. pa ovo je smijesno kako izgleda.
mnogo transparetnije treba da izgleda.
troskovi na prvi tim plate, premije
trodkovi na ulazne transfere
troskovi akademije
troskovi administracije
troskovi na kazne

prihodi od ulaznica
prihodi od izlaznih transfera
prihodi od saveza, tv prava, nagrade
prihodi od nastupa u Europi
prihodi od sponzora

ovaj izvkestaj je takav da ostavlja milion pitanja bez odgovora

uglavnom cca 90k prihod od clanarina mnogo govori o tome koliko se voli FKSarajevo, tu sva prica zavrsava
Joj, pa ne odredjuje klub kako se knjizi nego racunovodstveni standardi.
Neces odvajati plate zaposlenika po radnom mjestu :crazy:

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 13 maj 2024, 18:43

Ne vidim šta je problem s izvještajem. Trošimo puno? Ja, i? U velikom minusu? Pa i Real je

Istinasamo123
Postovi: 796
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 13 maj 2024, 18:54

PeppermintSA je napisao/la:
13 maj 2024, 18:43
Ne vidim šta je problem s izvještajem. Trošimo puno? Ja, i? U velikom minusu? Pa i Real je
Real je 50 godina gazda u ligi mi u svojoj srednja zalost e tu je problem potrosnje.
Kakav smo krs od tima ce se pokazati u evropi...

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 13 maj 2024, 19:08

Pitar6785 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:07
Penetanda VIVAROS, su
Ne moram dalje
NEMA NAZAD

fera
Postovi: 12869
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 13 maj 2024, 19:09

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:12
fera je napisao/la:
13 maj 2024, 18:07
Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:39
Forum i jeste u osnovi razmjena razlicitog misljenja...Nemam ja nikakav problem sto pojedinci pljuju, kritikuju, izrazavaju nekakve svoje zelje...
To je sve meni ok, medjutim, ako si navijac kluba, ako si nezadovoljan i to javno pises, onda moras imati i mentalnu snagu da nesto pohvalis kad se uradi dobro, ali to kod pojedinaca ne postoji, zato i stoji u ovoj recenici " ako si navijac kluba "...

E sad, ti isti se slomise oko Mirvica i analize finansijskog izvjestaja...
Eto svi nesto pametuju oko tog minusa, pa onako iz neutralnog ugla se upitam ko od klubova guli ovu napacenu zemlju i to prolazi kao kroz maslac...

E vidi sad, fin. izvjestaj kona nam kaze da su poslovali u plusu 1,5 miliona KM...Klub koji ima humanitarni broj, ljudi posluju u plusu i automatski rade protivzakonito, novac od Opstine, Kantona, Vlade Federacije,novac za trafo volumen 12...I svi sute
Tuzla prijavljuje igrace na 920 KM i svi sute...
Zrinjskom se uopste ne zna priliv novca i opet svi sute
listica, to ne treba ni komentarisati...

Da ne nabrajam vise...

Jedini klub koji posluje onako kako zakon predvidja, e tu svi laju i traze da im se obrazlozi stavka OSTALO...

Opet cu ponoviti " ako si navijac kluba"...
Ovi navijaci poslije dobre igre i pobjede ne mogu sebi da dodju pa na temi ne bude vise od desetak postova. Al kad treba proljuvati tada se navijaci probude.
E hvala buraz, nisam skontao da to sto pojedinci ne pisu ovdje i ne cestitaju neki neki pozitivan šok...
Neka mi halale, izvine, kako god, sto ih opanjkah... :wtf:
Trebaju kao Rule sve iz sebe na Istoku izbaciti :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2575
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 13 maj 2024, 19:09

holyman je napisao/la:
13 maj 2024, 19:08
Pitar6785 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:07
Penetanda VIVAROS, su
Ne moram dalje
:urnebes:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

fera
Postovi: 12869
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 13 maj 2024, 19:19

Vidi ti ovih debila na portalu, kazu postoji mogucnost da borac osvoji veceras titulu. A titulu im dali prije nego sto je liga pocela, djeca mala znaju jos od starta sezone.
You are someone else I am still right here

ŠTA_JE
Postovi: 1070
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 13 maj 2024, 19:24

Sve je ovo teška sirotinja. Mizerija. Mislim, hvala Mirviću, Tanu, svim sponzorima ali...3 500 000 za godišnje za plate je u prosjeku 290 000 mjesečno (kalkulišem da ima minimum 35 na plati, igrača I uposlenika). To je braćo malo za ozbiljan rezultat I u nasoj ligi a kamoli u evropi.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2048
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 13 maj 2024, 19:27

Samo te rezultati tj pobjede drže, evo sad ovaj minus u poslovanju lako je mogao biti namiren od tih kvalifikacija za KL da si došao bar do te zadnje runde nisi morao ući u grupe bar do tog kvalifikacionog meča sasvim bi druga stvar bila. Novac od UEFA,ulaznica, marketinga, članstva znatno bi umanjio taj dug ali za to sve trebaš dobro igrati i pobjeđivati. Isto sad i da se kojim slučajem pojavio taj "minus" da ekipa igra na zavidnom nivou, da ti prvi ne bježi 20+ bodova pa i ako zaostaješ 9-10 bodova koji su uzrokovani sudijskim krađama niko se tim novčanim gubitcima ne bi bavio. Mi smo fudbalski klub i sve što se dešava bilo dobro ili loše vezano je za igru na terenu i direktna je posljedica toga i riješenje naših problema treba tražiti u treneru i igračima a ne u tamo nekoj Ajli koja je potisala neki izvještaj.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

jurisicduska
Postovi: 4664
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 13 maj 2024, 19:44

Vi ste tvarno budale što se zamarate koliko je I kako neko privstnih sredstava utrošio.

Jedino što me interesuje da smo mi 4. Na tabeli sve ostalo apsolutno nema veze s nama.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

James1987
Postovi: 209
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 13 maj 2024, 19:44

Zna li se u koliko sati je protiv posusija

Avatar
skullcrusher
Postovi: 986
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 13 maj 2024, 19:47

Ako nekog zanima na areni 1 premium emisija o FKS
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2048
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 13 maj 2024, 19:52

skullcrusher je napisao/la:
13 maj 2024, 19:47
Ako nekog zanima na areni 1 premium emisija o FKS
I od tolikog Sarajave ovde našli da snimaju ovaj razgovor sa Ferhatovićem :damn:
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

plisek
Postovi: 80
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 13 maj 2024, 20:08

Istinasamo123 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:22
plisek je napisao/la:
13 maj 2024, 16:38
Najjaci su mi ovi strucnjaci sto ne znaju ni procitat ovaj izvjestaj, pa pocnu pametovat oko ovih 5 mil u ostalim troskovima. Sta god da je unutra, imaju ljudi koji znaju sta rade, nista ilegalno se ne desava to je sigurno, davno bi nas chetalji povalili, jedva bi docekali. Mirvic je tezak preko 80 miliona po procjenama dostupnim na netu, minus od 3 miliona je smijesan za njega i dio plana koji ima. Serite, pricajte sta hocete, za mene ce covjek koji je upumpao preko 15 miliona u moj voljenu klub, a NIJE MORAO, vjecna legenda. Da ne zna sta radi ne bi imao toliki kes, ko sam ja da mu palamudim sa svojom miljom mjesecno? Ismire, vjecni smo ti duznici, radi kako znas i umijes, jednog dana ce se sve vratiti!
I onaj iz celzija je milijarde upumpao i napravio od kluba skupinu karinasa kao sto smo i mi.
Dzaba mu sve pare svijeta kad se ne razumijr u tekmatiku zvanu fudbal.
a ti se razumijes? sto nemas svoje milione? svoj klub? svoje ljude? sjedis ovdje na forumu i palamudis covjeku koji je nesto napravio od svog zivota, eto sad svi odjednom finansijski savjetnici, sve vas treba zaposlit u klubu da govorite Mirvicu kako da trosi kes

Pitaristok
Postovi: 1717
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 13 maj 2024, 20:27

Ulaze covjek svoje pare da klub ziv i onda ti dođes da palamudis na sta je potrosio 5 miliona.
Jel te on guzi pa poslije sexa ga pitas, ko zena mu, sto bolan trosis pare od sarajva.

Avatar
kempes
Postovi: 527
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 13 maj 2024, 20:29

Nisam znao da imamo ovoliko vrlih stručnjaka u finansijama i računovodstvu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, FCUM, napoleon72 i 70 gostiju.