NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Jedinstva?

Anketa je završila: 22 maj 2024, 13:00.

Pobjeda
15
79%
Neriješeno
1
5%
Poraz
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

senadbrkic
Postovi: 94
Pridružen/a: 01 sep 2023, 12:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la senadbrkic » 12 maj 2024, 23:00

Venom je napisao/la:
12 maj 2024, 19:28
https://www.transfermarkt.com/ajdin-muj ... ler/328122

Zamjena za Masica :opaopa:
Selmir Mahmutović ;)

Avatar
Truhlo
Postovi: 5406
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 12 maj 2024, 23:14

Najmanja mi je briga za napadača, valja dovesti 2 beka i 2 krila plus kvalitetnog veznjaka. Kakve god ambicije bile naredne sezone, moramo se kvalitetno pojačati. Ne smije nas zavarati ova sezona u koju je dosta klubova lagano ušlo u prvoj polusezoni.

Ako iz PL bude ispadalo 4 kluba, realno 3 će ispadati u prvu ligu federacije, što znači da će naredne sezone iz ove lige ispadati 4 kluba i više od pola lige će se boriti za opstanak. Tu se neće čekati proljeće da te lome sa sudijama na gostovanjima, nego ide u kost od prvog kola. Da ne pričamo dalje ukoliko uđu Travnik i Famos, tu neće biti kante za nabijanje, kao što je mladost ove sezone.

Volio bih vidjeti Huseinspahića u našem dresu, momak je igračina za ove lige, uz to u Banovićima je igrao oba beka, oba krila i desetku.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Stativa88
Postovi: 404
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 12 maj 2024, 23:20

laudrop je napisao/la:
12 maj 2024, 13:55
avenija je napisao/la:
12 maj 2024, 11:20
Da smo izgubili ovdje bi izbio rat, ispisalo bi se 3463636373 stranica.

Ovako pobjeda i sve ušutiš. :D

Moram Mašića da pohvalim covjek se nadava golova i to sa slabim ledjima iza sebe. Na proljeće svojim golovima sve direktne bodove donio pogadjajuci za nerjeseno i pobjede.
Žao mi je što najvjerovatnije nećemo moći zadržati Mašića na kraju sezone. Ode on u inostranstvo, pogotovo nakon što je napunio 23 godine i naredni njegov klub ne mora platiti trening kompenzaciju u velikom iznosu.
Ni jedan igrac Čelika trenutno ne moze igrat ni u jednom osrednjem timu u premier ligi ,a kamoli preko granice da idu .Moze ali ne kao fudbaler vec neko drugo zanimanje” Ni Jedan “100%. Čelik je njima svima vrh u karijeri i vise od pola ekipe nije ni za ovaj rang takmicenja,mi jesmo borba sa dugovima i samo zbog tog su oni tu drugacije nikad ne bi bili

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11794
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 13 maj 2024, 07:30

slika
Celik!3,2,2.

FRLegioen
Postovi: 504
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 13 maj 2024, 08:01

AllGunsBlazing je napisao/la:
13 maj 2024, 07:30
slika
Odlicna :clap: :bih:

kirat410
Postovi: 706
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 13 maj 2024, 12:19

AllGunsBlazing je napisao/la:
13 maj 2024, 07:30
slika
Brutalno.

Avatar
Celicni
Postovi: 1644
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 13 maj 2024, 13:36

Veležu poželiti što duži boravak u Evropi i da nam kroz svoj ostanak na Bilinom dovedu barem 3 dobra igrača.Sigurno će nas uskratiti za par panjeva.Nadamo se barem ovdje da će nas sreća pogledati ako nas nije vec sa deblokadom.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5406
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 13 maj 2024, 15:00

Celicni je napisao/la:
13 maj 2024, 13:36
Veležu poželiti što duži boravak u Evropi i da nam kroz svoj ostanak na Bilinom dovedu barem 3 dobra igrača.Sigurno će nas uskratiti za par panjeva.Nadamo se barem ovdje da će nas sreća pogledati ako nas nije vec sa deblokadom.
Neočekivani prihod od rentanja stadiona iskoristiti za vraćanje preostalih dugovanja prema UIO, kako bi napokon prodisali nakon 20 godina.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5006
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 16:24

Velezu svaka cast za Zenicu isto kao sarajlijama zelim ugodan boravak u Zenici i da se osjecaju kao u Mostaru i da bar udju u grupu kao Zrinjski.Odlicno ce nam doci ovo rentanje stadiona bar za tu poresku i odmah ce nam bit lakse dovest i neke igrace.
Dobrro je sto u Tuzlu idemo rastereceni bez pritiska pa igraci srce na teren u Robiju ne sumnjam da ce bit bolji od Fukara i glasom i brojcano a razultat vidjet cemo kakav ce bit.
Ja bi u Tuzli nazad poceo i sa Horicem i Isakovicem ako je ikako moguce da Isakovic igra tu utakmicu a ovo ostalo klasika sve osim Mašica,koga u spic stavit ne znam da li Ahmetspahica od 1 minute.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 17:47

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:24
Velezu svaka cast za Zenicu isto kao sarajlijama zelim ugodan boravak u Zenici i da se osjecaju kao u Mostaru i da bar udju u grupu kao Zrinjski.Odlicno ce nam doci ovo rentanje stadiona bar za tu poresku i odmah ce nam bit lakse dovest i neke igrace.
Dobrro je sto u Tuzlu idemo rastereceni bez pritiska pa igraci srce na teren u Robiju ne sumnjam da ce bit bolji od Fukara i glasom i brojcano a razultat vidjet cemo kakav ce bit.
Ja bi u Tuzli nazad poceo i sa Horicem i Isakovicem ako je ikako moguce da Isakovic igra tu utakmicu a ovo ostalo klasika sve osim Mašica,koga u spic stavit ne znam da li Ahmetspahica od 1 minute.
Pa mi smo vam otvorili vrata za rentanje... :rol: :rol:

Salim se...Sretno momci i brz povratak u PL :salut:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5006
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 18:32

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:47
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:24
Velezu svaka cast za Zenicu isto kao sarajlijama zelim ugodan boravak u Zenici i da se osjecaju kao u Mostaru i da bar udju u grupu kao Zrinjski.Odlicno ce nam doci ovo rentanje stadiona bar za tu poresku i odmah ce nam bit lakse dovest i neke igrace.
Dobrro je sto u Tuzlu idemo rastereceni bez pritiska pa igraci srce na teren u Robiju ne sumnjam da ce bit bolji od Fukara i glasom i brojcano a razultat vidjet cemo kakav ce bit.
Ja bi u Tuzli nazad poceo i sa Horicem i Isakovicem ako je ikako moguce da Isakovic igra tu utakmicu a ovo ostalo klasika sve osim Mašica,koga u spic stavit ne znam da li Ahmetspahica od 1 minute.
Pa mi smo vam otvorili vrata za rentanje... :rol: :rol:

Salim se...Sretno momci i brz povratak u PL :salut:
Ja svaki put se zahvalim vama prvo za ono rentanje stadiona i u Europi i ligi ,ne samo ja nego svi mi i uvjek ste za respekt sto se toga tice evo i sad sam vas naveo .
Sto se tice PL ili Wwin lige po novom bgm daleko smo mislim ni iduce sezone necemo moci osim kad bi sve poklopilo ali tesko,vratit cemo se valjda jednom .Sretno i vama u Europi a u ligi vam se neda do titule uvijek neke trzavice a niko sabura nema nizasta ,citam i Rozman ode i onda hajd opet ponovo.
Nego posaljite nam kojeg igraca ali dobrog 👋👋

almir2018
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 13 maj 2024, 18:48

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:47
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:24
Velezu svaka cast za Zenicu isto kao sarajlijama zelim ugodan boravak u Zenici i da se osjecaju kao u Mostaru i da bar udju u grupu kao Zrinjski.Odlicno ce nam doci ovo rentanje stadiona bar za tu poresku i odmah ce nam bit lakse dovest i neke igrace.
Dobrro je sto u Tuzlu idemo rastereceni bez pritiska pa igraci srce na teren u Robiju ne sumnjam da ce bit bolji od Fukara i glasom i brojcano a razultat vidjet cemo kakav ce bit.
Ja bi u Tuzli nazad poceo i sa Horicem i Isakovicem ako je ikako moguce da Isakovic igra tu utakmicu a ovo ostalo klasika sve osim Mašica,koga u spic stavit ne znam da li Ahmetspahica od 1 minute.
Pa mi smo vam otvorili vrata za rentanje... :rol: :rol:

Salim se...Sretno momci i brz povratak u PL :salut:
Očekujemo i vas opet ove godine na BP da igrate evropu i jos kojeg igrača pošaljite nam i dosta od vas 🤣🤣

nicaze95
Postovi: 843
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicaze95 » 13 maj 2024, 18:52

almir2018 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:48
Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:47
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:24
Velezu svaka cast za Zenicu isto kao sarajlijama zelim ugodan boravak u Zenici i da se osjecaju kao u Mostaru i da bar udju u grupu kao Zrinjski.Odlicno ce nam doci ovo rentanje stadiona bar za tu poresku i odmah ce nam bit lakse dovest i neke igrace.
Dobrro je sto u Tuzlu idemo rastereceni bez pritiska pa igraci srce na teren u Robiju ne sumnjam da ce bit bolji od Fukara i glasom i brojcano a razultat vidjet cemo kakav ce bit.
Ja bi u Tuzli nazad poceo i sa Horicem i Isakovicem ako je ikako moguce da Isakovic igra tu utakmicu a ovo ostalo klasika sve osim Mašica,koga u spic stavit ne znam da li Ahmetspahica od 1 minute.
Pa mi smo vam otvorili vrata za rentanje... :rol: :rol:

Salim se...Sretno momci i brz povratak u PL :salut:
Očekujemo i vas opet ove godine na BP da igrate evropu i jos kojeg igrača pošaljite nam i dosta od vas 🤣🤣
nemoj da salju ovo zadnje je katarsofa

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 18:52

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:32
Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:47
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:24
Velezu svaka cast za Zenicu isto kao sarajlijama zelim ugodan boravak u Zenici i da se osjecaju kao u Mostaru i da bar udju u grupu kao Zrinjski.Odlicno ce nam doci ovo rentanje stadiona bar za tu poresku i odmah ce nam bit lakse dovest i neke igrace.
Dobrro je sto u Tuzlu idemo rastereceni bez pritiska pa igraci srce na teren u Robiju ne sumnjam da ce bit bolji od Fukara i glasom i brojcano a razultat vidjet cemo kakav ce bit.
Ja bi u Tuzli nazad poceo i sa Horicem i Isakovicem ako je ikako moguce da Isakovic igra tu utakmicu a ovo ostalo klasika sve osim Mašica,koga u spic stavit ne znam da li Ahmetspahica od 1 minute.
Pa mi smo vam otvorili vrata za rentanje... :rol: :rol:

Salim se...Sretno momci i brz povratak u PL :salut:
Ja svaki put se zahvalim vama prvo za ono rentanje stadiona i u Europi i ligi ,ne samo ja nego svi mi i uvjek ste za respekt sto se toga tice evo i sad sam vas naveo .
Sto se tice PL ili Wwin lige po novom bgm daleko smo mislim ni iduce sezone necemo moci osim kad bi sve poklopilo ali tesko,vratit cemo se valjda jednom .Sretno i vama u Europi a u ligi vam se neda do titule uvijek neke trzavice a niko sabura nema nizasta ,citam i Rozman ode i onda hajd opet ponovo.
Nego posaljite nam kojeg igraca ali dobrog 👋👋
Napisah ja da se zezam, hvala vama na zeljama...
A hebiga, da kod nas nema stalnih trzavica ne bi ni bili FKS :rol:

Moguce je da cemo imati za vas igraca, bar kod nas nikada se nije desilo da vam ne izadjemo u susret, znas i sam sve zavisi od trenera, a i od igraca, da ste u PL, bilo bi sigurno dosta kvalitetnije...

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 13 maj 2024, 21:40

Prvo da cestitam momcima na pobjedi protiv Kosove, koliko to nekima bilo smjesno, ljudi su bolji od nas, ali momci su nasi igrali ko osice. Valja izdrzati kritike papaka iz grada zeljnih Čelikovih poraza, da bise moogli izivljavati i ismijavati pod drustvenim mrezama.

Ovi sto pricaju o pojacanjima, de budite pametni, mozete dovesti qrcinu moju, nista bez para.

Pitanje za ove prepametne, koji sve znaju i imaju informaciju iz prve ruke, KAD CE SE TO DEBLOKIRATI RACUN. Dugo bio Fudo problem, pa Fudo popuščo, dao tih pola miliona gdje su se neki iz uprave kleli da im samo treba ono sto je Fudo obecao a nije dao pa da se racun deblokira. Sad su problem kazu aljkavost sluzbenika u bankama. Za sve one koji bolje poznaju situaciju kod zaposlenim u bankama, za aljkavost ide noga. Ja reko sta sam cuo, a vi demantujte , ispravite, uvrijedite, nije problem, samo kazite na cemu smo(ako znate)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
redbull93
Postovi: 14537
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 maj 2024, 22:17

Crni gavran je napisao/la:
13 maj 2024, 21:40

Pitanje za ove prepametne, koji sve znaju i imaju informaciju iz prve ruke, KAD CE SE TO DEBLOKIRATI RACUN. Dugo bio Fudo problem, pa Fudo popuščo, dao tih pola miliona gdje su se neki iz uprave kleli da im samo treba ono sto je Fudo obecao a nije dao pa da se racun deblokira. Sad su problem kazu aljkavost sluzbenika u bankama. Za sve one koji bolje poznaju situaciju kod zaposlenim u bankama, za aljkavost ide noga. Ja reko sta sam cuo, a vi demantujte , ispravite, uvrijedite, nije problem, samo kazite na cemu smo(ako znate)
Kao prvo nisam prepametan i ne znam sve. Ono sto se iz prilozenog moze vidjeti, da su nas banke i sud zaklali sa ovim racunom. Govorim samo ono sto sam sam shvatio i "nacuo", nisu zvanicne informacije ni sa jedne strane.

Kada smo krenuli u deblokadu, bila je jedna prica i na osnovu tih informacija u datom trenutku, postupalo se sa pregovorima i dogovorima. Izmedju ostalog, dogovor i sa poreznom, gdje su ljudi ispali korektni i krsili zakon zbog nas. Nakon isplate svih povjerioca i dijela njih uz sporazum da ce se isplatiti na rate, nadajuci se brzom odblokiranju i da cemo vec u septembru doci do nekih para od kantona po osnovu javnog konkursa. Nakon toga, banka kaze jedno, pa poslije drugo, sud rjesenja o skidanju blokade salje i nakon 10 mj. od isplacivanja istog.

U periodu prepucavanja banki i suda kako treba, ko kome rjesenja salje, jer je trebala jedna banka sve koordinirati sa ostalima, pa na kraju svaka banka trazila od suda pojedinacno rjesenja, a ovi slali jednoj samo valjda i tu je nastao isto problem. Onda dolazi do otkrica podracuna, sta je sa njim bilo, ne bi znao reci.

U medju vremenu povjerioci aktiviraju opet blokade, jer nismo uspjeli ispuniti obecanje. Porezna poslije nove godine mislim isto legla nam na ledja, gdje je klub bukvalno bez prihoda, jer sve porezna naplacuje sebi prvo.

Samo cu vam reci da je ovo yeben period za klub, gdje jedini prihodi od karata i donatorski, pa podrzite nar na taj nacin.

Samo porezne da se rijesimo i ici ce ovo opet u pravom smjeru. Kostalo nas je dosta i jos kosta, jer su se banke i sudovi izmedju sebe preko kluba prepucavali ko ima pravo. Fulili smo 2 ili 3 javna poziva za sredstva sa kojim bi sve rijeseno vec bilo.

Bilo kako bilo, idemo dalje, rijesit ce se i ovo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 13 maj 2024, 22:27

Imas 20 hiljada u novcaniku odes i platis Seji Cerimovicu dresove i magnete za frizidere.Rijesis to veoma brzo.
Imas 20 hiljada na blokiranom racunu, trebas to isto platit, oduzi se na mjesec minimalno.Od advokata,potrazioca,suda,banke,onog ko ti je blokiro racun pa tvog advokata i opet sve nazad jedan papir kruzi.Da ne pricamo o advokatima,sudijama i ostalim koji su nasljedili ili smjenjeni sa slucaja.Pa se ceka novi sudija itd itd itd.Ide, bice, polako.
!

convict35
Postovi: 382
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 13 maj 2024, 22:56

Mislim da su sudovi daleko vise kocili nego same banke.
Medzutim ev malo i pozitivne info da se pokrenulo sa mrtve tacke i da bi uskoro mozda neki 10 ili 15dana trebala bit rjesena jedna blokada bivseg igraca iz nekog davnog perioda 2013 ili 2015 nisam siguran i trebalo bi se blokada i rjesit do pocetka iduce sezone jer nema puno nesto tih rjesenja za rhesit al je sporo jbg

Avatar
FliX
Postovi: 4729
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 13 maj 2024, 23:41

Ispast u drugu federalnu i mirno igrat i pokusat odblokirat taj racun. Ebo mu vise i mater i taj racun, ocito smo prerano usli u prvu federalnu. Meni svejedno igro protiv Tomislava ili protiv Zepca, samo daj vise da se taj racun odblokira.

almir2018
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 13 maj 2024, 23:53

FliX je napisao/la:
13 maj 2024, 23:41
Ispast u drugu federalnu i mirno igrat i pokusat odblokirat taj racun. Ebo mu vise i mater i taj racun, ocito smo prerano usli u prvu federalnu. Meni svejedno igro protiv Tomislava ili protiv Zepca, samo daj vise da se taj racun odblokira.
De mi molim te objasni kakve veze ima deblokada računa sa tim koju ligu igramo? Bas me interesuje

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.