FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
32%
Ne
108
68%
 
Ukupno glasova: 159

Amcho1
Postovi: 818
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 13 maj 2024, 23:23

Šta ste se upalili kao kutnjaci, ovaj izvještaj je obični bilans, a koji je generički sa generičkim stavkama i svako pravno lice ga podnosi. Dižu se mali plavi kao slične plate imaju u Sarajevu igrači hahhaha, how yes no što jeste kako da ne. Bilans pokazuje finansisko stanje odliva i priliva novca unutar BiH, a igrači vjerojatno primaju dobar dio plate uplatama iz inostranstva, tačnije iz USA, na što se također plati porez, ali to nije porez na plate bruto/neto, nego porez na prihode ostvarene vani i vjerojatno se nalazi u dijelu ostali troškovi. Nadalje BiH je slika i prilika lažiranja finansijskih izvještaja, a kod nas je sve po PS. Možda vam ovaj minus izgleda čudno ali on je sasvim normalan ako sve radiš uredno.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

mirzatele
Postovi: 11992
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 13 maj 2024, 23:32

JVVVST je napisao/la:
13 maj 2024, 23:07
Conscious je napisao/la:
13 maj 2024, 23:02
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 20:42


Najveca ublehaska prica da on trosi neke svoje pare.
Na koji to nacin on moze ubaciti svoje privatne pare u klub? Pojasni mi.
Istina, ima nekih placanja plata preko Amerike i firki tamo, ali ni to nisu nuegove pare sigurno.
Gdje su na izvjestaju ta ubacena sredstva? Svaki prihod mora biti naznacen.

Potrosile su se pare od prodaje Dala i ostal8h prodaja i procenata, koje su za nase prilike bile odlicne pare.

Starletan-papak je samo marioneta Tana.
Zar ti nisi ekonomista?

Pasiva u bilansu stanja pokazuju kako se pravno lice finansira.
Covjek vozi kamion u Radu, kakav ekonomist :mrgreen:
Pa jest EKOnomista ako se misli na njegov doprinos čistoći grada kroz prevoz smeća

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9612
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 maj 2024, 23:36

Nadam se @Senner da te neko zayebao.
Haj sve, ali Avdić SD :rol:
Ma da što kažeš, na kraju će neko pedeseti biti ko što je bio slučaj i sa zadnja dva trenera. Praktički na dan predstavljanja smo tek saznali ko će biti.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Dadox
Postovi: 1152
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 13 maj 2024, 23:40

Rendulić

Avatar
BijeliBordo1946
Postovi: 432
Pridružen/a: 15 jan 2021, 00:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BijeliBordo1946 » 13 maj 2024, 23:41

Zapravo, nije ko se dosad spominjao. :D

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 502
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 13 maj 2024, 23:43

pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 16:56
ledesma je napisao/la:
13 maj 2024, 16:50
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 16:45
Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.
Gdje si ti Evanderu stara kurvetino?
Kaze skupili se Evander, Turkish, Surreal i rekli Mirvicu, mrs iz kluba, mi preuzimamo.
Trazio Mirvic 2000 oni se povukli, nemaju.
Nije tacno. :nene:
Imaš dvije nule viška.
1946

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 23:50

fera je napisao/la:
13 maj 2024, 22:38
Pregovara se ozbiljno sa A.O. da nas preuzme vec od kraja ove sezone. Nece biti cekanja pregovori su pri kraju samo se cekaju jos dva potpisa i to je to.
Najsigurnija opcija Abdulah Oruc... :kafa:

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 23:53

Amcho1 je napisao/la:
13 maj 2024, 23:23
Šta ste se upalili kao kutnjaci, ovaj izvještaj je obični bilans, a koji je generički sa generičkim stavkama i svako pravno lice ga podnosi. Dižu se mali plavi kao slične plate imaju u Sarajevu igrači hahhaha, how yes no što jeste kako da ne. Bilans pokazuje finansisko stanje odliva i priliva novca unutar BiH, a igrači vjerojatno primaju dobar dio plate uplatama iz inostranstva, tačnije iz USA, na što se također plati porez, ali to nije porez na plate bruto/neto, nego porez na prihode ostvarene vani i vjerojatno se nalazi u dijelu ostali troškovi. Nadalje BiH je slika i prilika lažiranja finansijskih izvještaja, a kod nas je sve po PS. Možda vam ovaj minus izgleda čudno ali on je sasvim normalan ako sve radiš uredno.
Bolje reci REALAN...
Ti si imao zivce objasnjavati, ja to stvarno nisam mogao :thumbup:

NajvecaRadosti
Postovi: 6432
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 maj 2024, 00:28

pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 21:52
FoSte95 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:28
Ako je istina za Rožmana ( s sve su prilike da jeste ) a da su glavni pretedenti Kodro i Petev onda mi stvarno ništa nema smisla......
Ja se sve nadam da nije istina, tako su potvrdili i ljudi iz strucnog staba.
U svakom slucaju, klub se mora i oko glasina oglasiti. Kao sto je Dinamo uradio! Pa ako ne znaju sami, sto ne prepisu hebemu mater vise!
Ma ne znaju ni oni.Govore da ostaju a nije to tako bas.Prije bi rekao da idu samo im jos niko nije javio...U svakom slucaju za par dana dolaze Mirvic i Tan u grad i tu ce se sve znati i vidjeti.Sjest ce sigurno,popricati i pokusati naci najbolju opciju za dalje.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Amcho1
Postovi: 818
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 14 maj 2024, 00:33

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 23:53
Amcho1 je napisao/la:
13 maj 2024, 23:23
Šta ste se upalili kao kutnjaci, ovaj izvještaj je obični bilans, a koji je generički sa generičkim stavkama i svako pravno lice ga podnosi. Dižu se mali plavi kao slične plate imaju u Sarajevu igrači hahhaha, how yes no što jeste kako da ne. Bilans pokazuje finansisko stanje odliva i priliva novca unutar BiH, a igrači vjerojatno primaju dobar dio plate uplatama iz inostranstva, tačnije iz USA, na što se također plati porez, ali to nije porez na plate bruto/neto, nego porez na prihode ostvarene vani i vjerojatno se nalazi u dijelu ostali troškovi. Nadalje BiH je slika i prilika lažiranja finansijskih izvještaja, a kod nas je sve po PS. Možda vam ovaj minus izgleda čudno ali on je sasvim normalan ako sve radiš uredno.
Bolje reci REALAN...
Ti si imao zivce objasnjavati, ja to stvarno nisam mogao :thumbup:
Hahhah ma nemam ni ja živaca Druže vjeruj mi ali okrene me pa pokušam ponekad nešto napisati. Ali razumijem ja raju jer kod nas svi vide samo negativu, ako je ne vide onda je pokušaju kreirati - klasično stanje potlačenog naroda koji živi od nade. Sva sreća pa nisu svi isti i nisu svi istomišljenici, pa postoje i pozitivci koji u većini slučajeva vide stvari drugačije, vide priliku, vide rješenje i fokusiraju se na svijetle tačke. Ako konstantno gledaš i iznosiš ono što ne valja, onda se u svemu tome izgube dobre stvari i kreiran je motiv bedaka gdje je sve crnilo i vidiš samo ono što ne valja. Jbga biće bolje samo raja trebaju da shvate da bi svi ostali klubovi dali guzice da imaju ono što mi imamo i samo je pitanje vremena kada se prestane politika, mahala i ostali gorki faktori miješati,.mi ćemo napraviti BUM aBd, kako lokalno tako i eksterno. :bih:
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Sanchez87hz
Postovi: 693
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 14 maj 2024, 01:35

FoSte95 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:28
Ako je istina za Rožmana ( s sve su prilike da jeste ) a da su glavni pretedenti Kodro i Petev onda mi stvarno ništa nema smisla......
Petev je za Slovenca izmislio trenerski posao...cuj u 100-j ligi svijeta dobijes sta pozelis i ti opet jedva evropu izboris,mene vise brine sto smo uvijek kontra radili,sad ce mozda doci neko dobro trenersko ime al ce mu se reci eto imas sta imas pa probaj nesto,dok smo ovom zutokljuncu,smucaru dali odrijesene ruke i da radi sta hoce a ustvari dobili ogromne troskove i jedno veliko nista.

Avatar
stojko
Postovi: 1656
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 14 maj 2024, 03:34

Ibricic kaze da Rozman ostaje.

Avatar
stojko
Postovi: 1656
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 14 maj 2024, 03:47

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
13 maj 2024, 23:43
pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 16:56
ledesma je napisao/la:
13 maj 2024, 16:50


Gdje si ti Evanderu stara kurvetino?
Kaze skupili se Evander, Turkish, Surreal i rekli Mirvicu, mrs iz kluba, mi preuzimamo.
Trazio Mirvic 2000 oni se povukli, nemaju.
Nije tacno. :nene:
Imaš dvije nule viška.
Nema razloga vrijedjati covjeka samo zato sto ne misli kao vecina.
Vise od pola ovoga sto je evander naveo je istina. U ovih 5 miliona ima puno mirvicevog tala tj ''sporazumnih raskida'' sa propalitetima koje on dovodi i ''tjera''. Kad ameri skontaju kako ih kerojed uzima lopatom pobjeci ce kao sto je i prosli investitor.

Senner
Postovi: 568
Pridružen/a: 20 jul 2020, 19:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Senner » 14 maj 2024, 07:09

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
13 maj 2024, 23:36
Nadam se @Senner da te neko zayebao.
Haj sve, ali Avdić SD :rol:
Ma da što kažeš, na kraju će neko pedeseti biti ko što je bio slučaj i sa zadnja dva trenera. Praktički na dan predstavljanja smo tek saznali ko će biti.
Vidjeti ćemo, Tan i Mirvić bi trebali u četvrtak biti u Sarajevu.

Najgore od svega što čovjek ne može biti siguran da u nastavku sezone nećemo opet svjedočiti blamažama kao što je to bio slučaj u ovoj tekućoj sezoni.

Na sudijske kradje smo već navikli i dok se nešto radikalno ne desi možemo kurcu svirati.

Ono što je meni pod moranje je da igra mora biti drastično popravljena i da se više ne dešava da nam ekipe tipa GOŠK, Sloga, Igman i slične pripizdine uzimaju bod/bodove. Oni se rutiniraju, pa neka završio i 1:0 za nas ali protiv ovakvih ekipa nema šta da strahujemo za bodove, TO SE MORA ZGAZITI. Postavlja se pitanje može li Role to ispoštovati sljedeće sezone?

ŠTA_JE
Postovi: 1061
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 maj 2024, 07:14

Eh te sudijske kradje cemo ovako rijesiti: Pokrade nas sudija a ti Mirviću Spahovića posalji da ode obić' kući sydije. Nek im "prenese selame"!

Avatar
nokee
Postovi: 2278
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 14 maj 2024, 07:41

Koliko god nisam za Husrefa i mislim stvarno da je prevazidjen trener, s druge strane on je tata za ovu ligu i dobro zna kako plivati u njoj. Mislim da je stvarno bolja opcija od nekih novih trenera kojima ce strebati polusezona da uopste skontaju gdje su dosli.

Sve razumijem i uz ovaj ss igra se na varijantu da se vrate ljudi koji vole i znaju sta je FKS (Vule Krste i Ahmet to jesu sigurno) ali ALEN AVDIC SD hahahaha majko mila. Nadam se da je bar to laz. Pa frajer radi plocasti namjestaj u jednoj firmi da je ne pominjem. Jel moguce to?
Mada Krste i Ahmet jos igraju, vjerovatno aktivno razmisljaju o zavrsavanju, dodouse Ahmet da je pametan bio kod nas bi i zavrsio na onoj polusezoni, ovo u Igmanu je bilo bas srozavanje imena.
Vule vec ima iskustva kao trener a voli FKS tako da mi je on realna i dobra opcija ako se vec ide u tom smjeru.
Da napomenem da je Alen Skoro dosao u klub tako da ova prica Husref (Vule Krste Ahmet) ima smisla.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2410
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 14 maj 2024, 07:48

BijeliBordo1946 je napisao/la:
13 maj 2024, 23:21
Istna je da se "prica" sa nekim trenerskim imenima, samo neformalno, ali iz razloga zato sto ni sam Rozman nije 100% siguran u svoju odluku.
Takvi borci, nesigurni nam i trebaju u borbi protiv saveza.

Pa ko god nije 100% u Sarajevu, tjeraj ****
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

Avatar
GangEvil
Postovi: 941
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 14 maj 2024, 08:28

Surreal je napisao/la:
13 maj 2024, 14:52
Pa šta se čudite za Aylu, žena otišla sa pozicije prije mjesec dana, dolaskom Belgijanca
Al u qrtzu.

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 14 maj 2024, 08:44

nokee je napisao/la:
14 maj 2024, 07:41
Koliko god nisam za Husrefa i mislim stvarno da je prevazidjen trener, s druge strane on je tata za ovu ligu i dobro zna kako plivati u njoj. Mislim da je stvarno bolja opcija od nekih novih trenera kojima ce strebati polusezona da uopste skontaju gdje su dosli.

Sve razumijem i uz ovaj ss igra se na varijantu da se vrate ljudi koji vole i znaju sta je FKS (Vule Krste i Ahmet to jesu sigurno) ali ALEN AVDIC SD hahahaha majko mila. Nadam se da je bar to laz. Pa frajer radi plocasti namjestaj u jednoj firmi da je ne pominjem. Jel moguce to?
Mada Krste i Ahmet jos igraju, vjerovatno aktivno razmisljaju o zavrsavanju, dodouse Ahmet da je pametan bio kod nas bi i zavrsio na onoj polusezoni, ovo u Igmanu je bilo bas srozavanje imena.
Vule vec ima iskustva kao trener a voli FKS tako da mi je on realna i dobra opcija ako se vec ide u tom smjeru.
Da napomenem da je Alen Skoro dosao u klub tako da ova prica Husref (Vule Krste Ahmet) ima smisla.
Ma bolan zajebavaju se ljudi sta ste se upecali kakav Alen kakve trice i Husref i Vule i hahahaha. Jel moguce da ste povjerovali?
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
nokee
Postovi: 2278
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 14 maj 2024, 09:04

pjankesarajevo je napisao/la:
14 maj 2024, 08:44
nokee je napisao/la:
14 maj 2024, 07:41
Koliko god nisam za Husrefa i mislim stvarno da je prevazidjen trener, s druge strane on je tata za ovu ligu i dobro zna kako plivati u njoj. Mislim da je stvarno bolja opcija od nekih novih trenera kojima ce strebati polusezona da uopste skontaju gdje su dosli.

Sve razumijem i uz ovaj ss igra se na varijantu da se vrate ljudi koji vole i znaju sta je FKS (Vule Krste i Ahmet to jesu sigurno) ali ALEN AVDIC SD hahahaha majko mila. Nadam se da je bar to laz. Pa frajer radi plocasti namjestaj u jednoj firmi da je ne pominjem. Jel moguce to?
Mada Krste i Ahmet jos igraju, vjerovatno aktivno razmisljaju o zavrsavanju, dodouse Ahmet da je pametan bio kod nas bi i zavrsio na onoj polusezoni, ovo u Igmanu je bilo bas srozavanje imena.
Vule vec ima iskustva kao trener a voli FKS tako da mi je on realna i dobra opcija ako se vec ide u tom smjeru.
Da napomenem da je Alen Skoro dosao u klub tako da ova prica Husref (Vule Krste Ahmet) ima smisla.
Ma bolan zajebavaju se ljudi sta ste se upecali kakav Alen kakve trice i Husref i Vule i hahahaha. Jel moguce da ste povjerovali?
Pa ako smo naucili nesto to je sigurno da je s nama sve moguce, pa tako da i Alen Avdic bude SD ne djeluje neralno!
Ok mozda jeste zajebancija ali ovaj momak Senner je ima poprilicno tacne informacije do sada, nadam se i ja da se prvi put dobro nasalio!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533 i 21 gost.