SS.ba Kviskoteka

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Fiksni termin Kviskoteke?

Ponedjeljak
19
16%
Utorak
9
8%
Srijeda
11
9%
Četvrtak
17
15%
Petak
6
5%
Subota
11
9%
Nedjelja
43
37%
 
Ukupno glasova: 116

Avatar
PikachuSA
Postovi: 510
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la PikachuSA » 14 maj 2024, 14:04

scholsey je napisao/la:
14 maj 2024, 13:31
Malo duža obavijest za drugove kvizaše.

Pisalo mi je nekoliko ljudi u privatne da malo ranije napišem kad je kviz, pa da se mogu na vrijeme organizovati da igraju. Uglavnom, danas pravimo novce, nekad sutra novi kviz. :zviz:

Premijera sutra u 21h. Opet opšte znanje, 40 pitanja, 50 odgovora, 100 bodova. Novost će biti 2 nove grupe pitanja, koje do sada niste mogli vidjeti u našim kvizovima, i koje će vam milijardu % biti interesantne.

Generalno svaki novi bude bolji od prethodnog, tako da sam siguran da ni ovaj neće biti izuzetak. Također da znate, što vas više bude igralo, to ćete brže otključavati neke nove koncepte za buduće kvizove.

U planu (za nekih 7-10 dana) je i jedna special edition kviza. Puno ozbiljnija pitanja, više vremena, pravi pravcati kviz. Ali sve zavisi od interesa.

Svaki feedback je dobrodošao, jer nam je to od velike pomoći za neke buduće projekte.. tako da se nemojte ustručavati da kažete šta mislite.

Na kraju krajeva, ovo nije škola, nije način da se prepucava, liječe kompleksi ili bilo šta slično. Sve ovo se pravi isključivo u cilju normalne zajebancije. Da svi skupa skrenemo misli sa teških i retardiranih tema, malo se iznerviramo (jer j.ebeš kviz koji te ne iznervira), i eto eventualno ponešto naučimo. :zviz:

Ako vas slučajno ima da niste igrali jučerašnji (a ne bi vam bilo mrsko), slobodno napišite jbg. Meni nije problem pustiti pošto sam većinu dana uglavnom ispred laptopa.. ali ne mogu čitati misli i nagađati ima li koga ili ne.

Još nešto, primjetio sam da ima jedan ili vjerovatno više mongoloida, koji redovno uđu u kviz, čekaju do zadnjih sekundi, i onda izađu - samo da bi uzeli nečije mjesto. Valjda im je to način da u svojim bijednim životima nekome napakoste, šta li. Kakogod, ništa time ne postižete, jer puštam kvizove i kad su ljudi sami, i kao što rekoh.. broj repriza nikad nije problem.

Na vrijeme vam kažem da sam vam ja pogrešna osoba za dječije zajebancije. Učinite uslugu sebi i svom okruženju.. i ili se liječite ili se roknite, jer budite sigurni da će vam to šatro mangupisanje nekad, negdje, nekako skočiti na nos.

Eto, toliko od mene. Ako ne bude potrebe za reprizom, čujemo se sutra poslijepodne. :salut:
:clap: :salut:

Iz istog razloga sam odlučio da više neću puštati kad se skupi 10, već ću se striktno držati termina za kviz kojeg napišem.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

filip13
Postovi: 38294
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2024, 15:57

scholsey je napisao/la:
14 maj 2024, 13:31
Malo duža obavijest za drugove kvizaše.

Pisalo mi je nekoliko ljudi u privatne da malo ranije napišem kad je kviz, pa da se mogu na vrijeme organizovati da igraju. Uglavnom, danas pravimo novce, nekad sutra novi kviz. :zviz:

Premijera sutra u 21h[/b]. Opet opšte znanje, 40 pitanja, 50 odgovora, 100 bodova. Novost će biti 2 nove grupe pitanja, koje do sada niste mogli vidjeti u našim kvizovima, i koje će vam milijardu % biti interesantne.

Generalno svaki novi bude bolji od prethodnog, tako da sam siguran da ni ovaj neće biti izuzetak. Također da znate, što vas više bude igralo, to ćete brže otključavati neke nove koncepte za buduće kvizove.

U planu (za nekih 7-10 dana) je i jedna special edition kviza. Puno ozbiljnija pitanja, više vremena, pravi pravcati kviz. Ali sve zavisi od interesa.

Svaki feedback je dobrodošao, jer nam je to od velike pomoći za neke buduće projekte.. tako da se nemojte ustručavati da kažete šta mislite.

Na kraju krajeva, ovo nije škola, nije način da se prepucava, liječe kompleksi ili bilo šta slično. Sve ovo se pravi isključivo u cilju normalne zajebancije. Da svi skupa skrenemo misli sa teških i retardiranih tema, malo se iznerviramo (jer j.ebeš kviz koji te ne iznervira), i eto eventualno ponešto naučimo. :zviz:

Ako vas slučajno ima da niste igrali jučerašnji (a ne bi vam bilo mrsko), slobodno napišite jbg. Meni nije problem pustiti pošto sam većinu dana uglavnom ispred laptopa.. ali ne mogu čitati misli i nagađati ima li koga ili ne.

Još nešto, primjetio sam da ima jedan ili vjerovatno više mongoloida, koji redovno uđu u kviz, čekaju do zadnjih sekundi, i onda izađu - samo da bi uzeli nečije mjesto. Valjda im je to način da u svojim bijednim životima nekome napakoste, šta li. Kakogod, ništa time ne postižete, jer puštam kvizove i kad su ljudi sami, i kao što rekoh.. broj repriza nikad nije problem.

Na vrijeme vam kažem da sam vam ja pogrešna osoba za dječije zajebancije. Učinite uslugu sebi i svom okruženju.. i ili se liječite ili se roknite, jer budite sigurni da će vam to šatro mangupisanje nekad, negdje, nekako skočiti na nos.

Eto, toliko od mene. Ako ne bude potrebe za reprizom, čujemo se sutra poslijepodne. :salut:


:thumbup:

Avatar
scholsey
Postovi: 1783
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la scholsey » 14 maj 2024, 16:50

Još jednom stvarno hvala svima na sudjelovanju, ali vas trojica ćete dobiti specijalne zahvalnice kad se proguramo na TV. :salut: :mrgreen:

Nego, nemam ni vremena ni živaca da se peglam sa privatnim porukama - napisaću još jednom ovako javno i da završim s ovim. Stvarno me ne interesuje ko i zašto glumi budalu. Razumijem svačiju muku, bilo prošlo, sve okej.

Nije meni zbog mene, Bogami. Mene ne možete poremetiti, jer odlično znam kakvih morona ima u ovoj državi i navikao sam na njih. Nije da sam cvjećka.. možda sam svojim pisanjem ili nečim drugim i zaslužio da me se nekad handri, pa se nemam šta žaliti.

Problem je što nervirate osobu koja nema trunke zla u sebi. Osobu kojoj je ta vrsta virtualnog bivstvovanja totalno nepojmljiva, i koja teško prihvata činjenicu da fakat postoje toliki besposličari.

Normalno vam kažem, ništa mangupski, nego ljudski: Bogami vam to ne treba!

Da budem konkretan - jedino što možete postići je da vas neko nađe u babinoj kući tamo negdje oko Tuzle, u Sarajevu, u Njemačkoj ili gdje već, i da vam te terapije koje rokate pred svima strpa u pakaš.

Zapamtite - tad će vam biti kasno za izvlakuše. Nikog neće interesovati koliko imate godina, od čega bolujete, šta vam se desilo u životima da vam je toliko dosadno, itd. Nego ćete, vrlo vjerovatno po prvi put u životu, pojesti sva vnago koja ste izasrali.. i puno više. Ne postoji instanca koja vas može spasiti.

Ovo vam fakat najozbiljnije kažem. Znam da se vama te vaše gluposti po forumima čine benignim, možda i mislite da vam te VPN-ove pravi CIA pa ste nedodirljivi.. ali vam toplo preporučujem da razmislite o tom fejk mafijanju. Ne mislim samo na ovu temu, nego generalno.

Svjestan sam da vi pojma nemate o opasnosti toga, jer ste po vazdan u kućama i živite u nekim paralelnim univerzumima, u kojima ste vi i Superhero i Villain istovremeno. Sve okej, furajte šta hoćete. Čisto da znate, na svijetu postoje baš blentavi ljudi.. bezveze ćete nekad naletiti na nekog takvog, pa zbog debilizma sebi i ljudima koje volite napraviti belaj epskih razmjera.

Ako vam se igra - super, igrajte. Ako vam se ne igra - opet super, nemojte. Ne omalovažavajte tuđi trud i ne kvarite ugođaj drugim ljudima. Simple as that. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Surreal
Postovi: 7674
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Surreal » 14 maj 2024, 16:52

Ne kontam šta se desilo, ali ako se neko javljao u PP zbog kviza i srao, stvarno mislim da je vrijeme da se uputi na područje Nahoreva.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
scholsey
Postovi: 1783
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la scholsey » 14 maj 2024, 16:59

Surreal je napisao/la:
14 maj 2024, 16:52
Ne kontam šta se desilo, ali ako se neko javljao u PP zbog kviza i srao, stvarno mislim da je vrijeme da se uputi na područje Nahoreva.
Ma nebitno. Svakako se ne odnosi na vas 90%.. a ovi levati će se sami pronaći.

Ovo čisto pišem da shvate da se nećemo zajebavati na ovaj način. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

filip13
Postovi: 38294
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2024, 17:00

ne kontam ni ja šta je to toliko naljutilo čovjeka

Avatar
L-Train
Postovi: 18656
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la L-Train » 14 maj 2024, 17:02

filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:00
ne kontam ni ja šta je to toliko naljutilo čovjeka
Pa i tebe bi fićo naljutilo da ti neko udje na kviz i pred pocetak izadje.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

filip13
Postovi: 38294
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2024, 17:05

L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:02
filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:00
ne kontam ni ja šta je to toliko naljutilo čovjeka
Pa i tebe bi fićo naljutilo da ti neko udje na kviz i pred pocetak izadje.
vjerovatno bi

Avatar
L-Train
Postovi: 18656
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la L-Train » 14 maj 2024, 17:05

filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05
L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:02
filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:00
ne kontam ni ja šta je to toliko naljutilo čovjeka
Pa i tebe bi fićo naljutilo da ti neko udje na kviz i pred pocetak izadje.
vjerovatno bi
Al ti si velicina,pa bi oprostio.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7552
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la kraljttbvb » 14 maj 2024, 17:54

L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05
filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05
L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:02


Pa i tebe bi fićo naljutilo da ti neko udje na kviz i pred pocetak izadje.
vjerovatno bi
Al ti si velicina,pa bi oprostio.
A i nije Filip toliko opasan, pa da preko IP adrese nadje nekoga i da mu život ogadi...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
scholsey
Postovi: 1783
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la scholsey » 14 maj 2024, 18:32

A Subhan'Allah.. čuj ogaditi život. :wtf:

Više hoću reći da je insan generalno hajvan. Kako se ono zainati pa handri okolinu, tako se i njemu može usrati u ćejf. Ali helem nejse, sve prođe.. :zviz:

Nego, znam da ima par zainteresovanih za reprizu, pa ako još neko usput naleti.. počinje u 20h.

https://play.myquiz.org/p/00881860

00881860
The saddest thing in life is wasted talent.

filip13
Postovi: 38294
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2024, 18:35

L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05
filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05
L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:02


Pa i tebe bi fićo naljutilo da ti neko udje na kviz i pred pocetak izadje.
vjerovatno bi
Al ti si velicina,pa bi oprostio.
to si ti napisao

filip13
Postovi: 38294
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2024, 18:38

kraljttbvb je napisao/la:
14 maj 2024, 17:54
L-Train je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05
filip13 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:05


vjerovatno bi
Al ti si velicina,pa bi oprostio.
A i nije Filip toliko opasan, pa da preko IP adrese nadje nekoga i da mu život ogadi...
**** forum, ko da bi se time bavio

RobertHrkac555
Postovi: 1057
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la RobertHrkac555 » 14 maj 2024, 19:09

Ovaj što je u 21h jel za sve ili za ograničen broj ljudi?
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
scholsey
Postovi: 1783
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la scholsey » 14 maj 2024, 19:22

RobertHrkac555 je napisao/la:
14 maj 2024, 19:09
Ovaj što je u 21h jel za sve ili za ograničen broj ljudi?
Večeras repriza sinoćnjeg u 20h, sutra je novi u 21h.

Uvijek su svi otvoreni za sve. Treba samo par minuta da se registruje tamo na stranici. Nego ima limit od po maksimalno 10 učesnika po kvizu. Odatle reprize, da svi stignu odigrati.

Zato me i nervira što maloumnici bezveze zauzimaju mjesta ljudima koji bi inače igrali. :damn:

Uglavnom je taj limit na starijim nalozima 50, ali ja sam nedavno napravio pa je 10. Možda nekad proširim broj učesnika, pošto se to plaća.. ali to ako i kad se stvore odgovarajući uslovi. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Kompromis
Postovi: 2668
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Kompromis » 14 maj 2024, 20:26

@Scholsey

Svaka čast na trudu za kviz... extra odradjeno, extra pitanja...

Na kraju solidan rezultat od mene... kostalo me dosta fulanja gdje su 2 odgovora tacna (msm da sam samo oskarovce pogodio a i to jer su bili glumci za koje znam, coline pjesme i neko geografsko pitanje)... gdje god je stranjska muzika i sl uvijek corak... msm da sam jedan od rijetkih koji bas malo zna stranu muziku...

Avatar
Sheyi
Postovi: 12278
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Sheyi » 14 maj 2024, 20:51

Ima li sta veceras

Avatar
PikachuSA
Postovi: 510
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la PikachuSA » 14 maj 2024, 23:21

Ako je neko nešto planirao za 16.05., tj. prekosutra:

slika
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
scholsey
Postovi: 1783
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la scholsey » 15 maj 2024, 13:49

I've created a monster. :zviz:

Bez zajebancije, samo da potvrdim kviz opšteg znanja večeras u 21h. Kod će biti nešto poslije 20h. Kasnije reprize na svako pola sata ili tako nešto.

Nadam se da će vas biti toliko da ga ponavljamo do ponoći. :salut:

@Kompromis, čisto da znate da se trudim da izaberem nešto što bi najveći procenat mogao znati. Ono, da ne morate nužno poslušati pjesmu ili gledati film da biste znali.

Tipa on:
slika
Vjerujem da je skoro svima nekad negdje na YT ili TikToku ako ništa izletilo ono "Ludacris lookin motherfucker".. pa da se odatle pokupi ime. :mrgreen:

A i btw, kad su po dva tačna, vjerovatno ste skontali da obično bude jedan očitiji.. i jedan za koji treba malo razmisliti. Ko zna - ubode oba. Ko ne zna - može uvijek bar 2 boda čvaknuti, pa nek nadoknadi na nekim kasnijim pitanjima. Na kraju se sve to samo od sebe izniveliše, jer teško da postoji neko ko ama baš sve zna.

Uglavnom sve ima neki svoj smisao. Ni jedna riječ tamo nije onako bezveze napisana. Nešto je tu da pomogne, nešto da zbuni. Kviz je.. nije fazon da se sve zna ili sve lupa, nego da se raja snalazi u različitim situacijama. :hmmmm:
The saddest thing in life is wasted talent.

filip13
Postovi: 38294
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2024, 15:40

svaka tebi čast na trudu oko kviza

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, greenwood, Judd, numanumaye22, StevieG8 i 4 gosta.