FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
36
21%
Husref Musemić
41
24%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
91
52%
 
Ukupno glasova: 174

Avatar
FCUM
Postovi: 7184
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 15 maj 2024, 12:51

James1987 je napisao/la:
15 maj 2024, 11:23
A sto se djele karte
kakve
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
alacious
Postovi: 4310
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 15 maj 2024, 12:52

Riki10HZ je napisao/la:
15 maj 2024, 12:08
Jadnimi je napisao/la:
15 maj 2024, 11:56
Naše žene šampionke, u mlađim kategorijama od tri uzeti ćemo dvije titule, naša futsal ekipa većeras iga prvu finalnu utakmicu za titulu...
Što bi rekli kvazinavijaći "raspadamo se" :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Bas tako. Al nisu bitni samo trpfeji oni dodju kao slag na tortu. Najbitniji je razvoj i proizvodnja igraca te prodaja u cemu smo najjaci iz BiH ubjedljivo... Steta sto Futsal klub nema nase dresove i da ae vode kao klub FKS pa da napunimo skenderiju i navijamo bila bi ludnica fkt....
Futsal klub, nazalost, nema nikakve veze sa FKS.

Avatar
JVVVST
Postovi: 969
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 15 maj 2024, 13:06

Riki10HZ je napisao/la:
15 maj 2024, 12:08
Jadnimi je napisao/la:
15 maj 2024, 11:56
Naše žene šampionke, u mlađim kategorijama od tri uzeti ćemo dvije titule, naša futsal ekipa većeras iga prvu finalnu utakmicu za titulu...
Što bi rekli kvazinavijaći "raspadamo se" :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Bas tako. Al nisu bitni samo trpfeji oni dodju kao slag na tortu. Najbitniji je razvoj i proizvodnja igraca te prodaja u cemu smo najjaci iz BiH ubjedljivo... Steta sto Futsal klub nema nase dresove i da ae vode kao klub FKS pa da napunimo skenderiju i navijamo bila bi ludnica fkt....
Inace fudbal se igra zbog razvoja igraca a ne zbog trofeja.

Onda bi Ajax bio najveci klub na svijetu, a ne Real.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

fera
Postovi: 12870
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 15 maj 2024, 13:22

nokee je napisao/la:
15 maj 2024, 12:35
Riki10HZ je napisao/la:
15 maj 2024, 11:59
propoklopac je napisao/la:
15 maj 2024, 10:03


Ma to su likovi iz bajke, naviklo decenijama pisati otrcane parole, napise jadnik ODLAZI, a i ne zna na kom principu mu radi klub, sta bolan "odlazi mirvicu-tanu", valjda tu vrijedi "prodaj nekom drugom(ako ce ko drugi kupiti)...
Admin treba da banujr ove debile koji dolaze ovdje da unose nemir a predstavljaju se kao navijaci naseg voljenog kluba. Naravno da pozitivna kritika je dopustiva ali pljuvanje po klubu, predsjedniku i igracima je nedopustivo. Pogotovo ako se na to doda fudbalsko znanje koje je ravbo nuli onda je jasno sta se pokusava i o kome je rijec... Previse smo dopustili da raja pljuje ovdje nasu svetinju i pisu svasta. Ima toga i na tribinama poslije prvog loseg poluvremena bude debila koji psuju svima ali i njih raja polako spusta na zemlju i niko im ne suti i ne dozvoljava da lijece svoje licne frustracije. Samo tako mozemo uspjet kao klub svi kao jedan da guramo u pozitivnom a one stvari koje struka odlucuje prepustiti njima uz veliku podrsku navijaca. A moramo to i ovdje pokazat i takve odrstranit jer ovo ne vodi nicemu... Hajmo admine reaguj!!
Dzaba vam prica, ovdje Ban NE POSTOJI!
Mozemo samo svi blokirati idiote da ih niko ne citira i tjt.
Sto bi bilo i najpametnije al mnogi se ne mogu suzdrzati.od citiranja valjda. Kod mene je vecina likova sa teme na ignore listi. Nije do mortema ovo nego do admina jer njima odgovara da je ovako.
You are someone else I am still right here

Avatar
H8Z7
Postovi: 4628
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 maj 2024, 13:55

Riki10HZ je napisao/la:
15 maj 2024, 12:08
Jadnimi je napisao/la:
15 maj 2024, 11:56
Naše žene šampionke, u mlađim kategorijama od tri uzeti ćemo dvije titule, naša futsal ekipa većeras iga prvu finalnu utakmicu za titulu...
Što bi rekli kvazinavijaći "raspadamo se" :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Bas tako. Al nisu bitni samo trpfeji oni dodju kao slag na tortu. Najbitniji je razvoj i proizvodnja igraca te prodaja u cemu smo najjaci iz BiH ubjedljivo... Steta sto Futsal klub nema nase dresove i da ae vode kao klub FKS pa da napunimo skenderiju i navijamo bila bi ludnica fkt....
Nadam se da se šališ.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7880
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 15 maj 2024, 13:57

čovjek živi u nekoj svojoj iluziji
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1791
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 15 maj 2024, 14:03

Nisam bio u prilici da citam ili komentarisem bilo sta, ali gledam ovaj nas izvjestaj. Sta je ovo? Malo, ali samo malo realniji od TC. Nije Mirvic ni blizu budala kao sto neki misle.

Conscious
Postovi: 320
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 15 maj 2024, 14:12

kempes je napisao/la:
15 maj 2024, 12:45
Samo da nam Čataković gdje ne ode
Ne samo da ga ne treba prodati ako bude ponuda, nego se treba dogovoriti produzenje ugovora.

ŠTA_JE
Postovi: 1078
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 15 maj 2024, 14:59

Ma sve ijedan klub je isfrizirao Izvještaj. Sve ijedan! Zašto? Iz ovih ili onih razloga. Željo je npr morao prikazati da je u plusu jer ce dignuti kredit. Svi ostali ugradjuju sebe raznim "uslugama" - stud minusi. Uzimati ih kao prikaz objektivnog poslovanja nekog Kluba je smiješno i žali Boze vremena utrosenog na analizu.

Avatar
Chony533
Postovi: 1443
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 15 maj 2024, 15:01

Malo vratim film u glavi i sjetim se kad je dosao tek Rozman, bilo je vise onih trening klipova po drustvenim mrezama i sjecam se da je bilo par puta isjecaka kako Rozman prica sam sa Hamzom, valjda je on vidio u startu da ima od njega nesto i da se moze koristit da valja a ne samo klupa :hmmmmm:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
nokee
Postovi: 2320
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 maj 2024, 15:04

Kenan Piric IN Rogic OUT

Mislim da bi nam dobro dosao Piric, slobodan je. Jest da mu je onaj mazlum menadjer, ali je sigurno dobar golman i onda bi imali dva kvalitetna golmana.
Osim toga 29 mu godina, najbolje godine za golmana. Mislio sam da ima vise..

Avatar
Surreal
Postovi: 7880
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 15 maj 2024, 15:08

E čuj Pirić ocm, sve kao da se sklonimo od papanluka i seljakluka, a da dovedemo igrača kome je Husarić agent i to kao drugog golmana :bow: :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
FCUM
Postovi: 7184
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 15 maj 2024, 15:08

nokee je napisao/la:
15 maj 2024, 15:04
Kenan Piric IN Rogic OUT

Mislim da bi nam dobro dosao Piric, slobodan je. Jest da mu je onaj mazlum menadjer, ali je sigurno dobar golman i onda bi imali dva kvalitetna golmana.
Osim toga 29 mu godina, najbolje godine za golmana. Mislio sam da ima vise..
nemoj onog mamlaza u klubu pa makar da je Ronaldu menadjer
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
nokee
Postovi: 2320
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 maj 2024, 15:17

Surreal je napisao/la:
15 maj 2024, 15:08
E čuj Pirić ocm, sve kao da se sklonimo od papanluka i seljakluka, a da dovedemo igrača kome je Husarić agent i to kao drugog golmana :bow: :bow:
Opet si fulio planetu, ovo je bordo pdf.
Ti znas jel Piric valja ili ne valja, i ko je rekao kao drugog golmana mazlume? Jel znas citati, jel vidis sta sam napisao? ko sto znas otici u plavoj kosuljici da podrzis atmosferu nasih najvecih suparnika?

Al nek si se javio tebe sam zaboravio na ovu listu staviti Turkisa i ostalih mazluma

Istinasamo123
Postovi: 827
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 15 maj 2024, 16:00

Post prije mu je kako se ne banuje pa sljedeci kako nekog naziva mazlumom i nekih pogrdni rijeci.
Sizofrenija i licemjerje jednog malog hrabrog bota varesanovica
Majki brata napravio.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2055
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 15 maj 2024, 16:37

Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

eccehomo
Postovi: 299
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 15 maj 2024, 17:06

holyman je napisao/la:
14 maj 2024, 14:34
TurkishAirlines je napisao/la:
14 maj 2024, 14:26
Politika je kriva sto nismo zelju "naPali" sa igracem vise i sto nismo napravili akcije.
Sto Rozman gurnu sve izmjene unutar, u sredinu, umjesto da siri igru i po bokovima se nesto napravi.

Pa bolan, kakva je to samo sramota sto zelju nismo dobili sa igracem vise.

Sve to sto vi hvalite Rozmana pada u vodu kad se pogleda stvarno stanje ekipe i njegove igre i odnosa igraca prema klubu.
I cirjak je dobio crveni na grbavici pa smo ih ubili sa 9 igraca, jos tad nisu bili predzadnji

Fudbal ko fudbal
A jadan, ne odgovaraj ovome idiotu, otići će sam sa teme

pjankesarajevo
Postovi: 567
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 15 maj 2024, 17:14

nokee je napisao/la:
15 maj 2024, 15:17
Surreal je napisao/la:
15 maj 2024, 15:08
E čuj Pirić ocm, sve kao da se sklonimo od papanluka i seljakluka, a da dovedemo igrača kome je Husarić agent i to kao drugog golmana :bow: :bow:
Opet si fulio planetu, ovo je bordo pdf.
Ti znas jel Piric valja ili ne valja, i ko je rekao kao drugog golmana mazlume? Jel znas citati, jel vidis sta sam napisao? ko sto znas otici u plavoj kosuljici da podrzis atmosferu nasih najvecih suparnika?

Al nek si se javio tebe sam zaboravio na ovu listu staviti Turkisa i ostalih mazluma
Jesi neiskusan noke ovaj je odavno na ignore
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5311
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 15 maj 2024, 17:16

Ajde sultane, zavrsi koju milijardu
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

pjankesarajevo
Postovi: 567
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 15 maj 2024, 17:16

MortemHz je napisao/la:
15 maj 2024, 17:11
Vincent Tan stigao u Sarajevo!

Vincent Tan, malezijski biznismen i jedan od vlasnika dionica FK Sarajevo, nalazi se u Sarajevu, saznaje SportSport pa se postavlja pitanje kako će se njegova posjeta odraziti na dešavanja u Bordo klubu.

Kada Tan dođe u Sarajevo onda bi to po automatizmu trebalo značiti da će se desiti nešto važno za FK Sarajevo.

Kako SportSport saznaje malezijski biznismen je već doputovao u bh. prijestolnicu, a u narednim danima ima u planu održati niz sastanaka.

S Tanom u bh. prijestolnicu je stigao i dosadašnji malezijski kralj Sultan Abdullah. Oni se sastati sa bh. zvaničnicima.

Sultan Abdullah je osoba kaoj je jako vezana za sport. Nalazi se u izvršnom odboru FS Azije gdje obavlja i funkciju podpredsjednika. Također je i predsjednik hokejaške asocijacije Azije.

Tan ima u planu obaviti i sastanak sa svim uposlencima FK Sarajevo.
Nije poznato da li će se Tanova posjeta bh. prijestolnici odnositi i na promjene u sportskom segementu Bordo kluba.

Prema nezvaničnim informacijama Tan će obaviti i sastanak sa predsjednikom FK Sarajevo, Ismirom Mirvićem.
Dobrodosao Amidza preuzmi sve opet bog ti dao.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, Antikloc, zagorski, Zeko87, ŠTA_JE i 64 gosta.