NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1215
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 09 maj 2024, 08:55

nevjerovatno mi je to da nam stranci misle bolje, nego mi sami sebi.. ali eto sve je moguće
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 09 maj 2024, 18:28

HeliosIzDomzala je napisao/la:
09 maj 2024, 06:52
zomir je napisao/la:
08 maj 2024, 23:56
HeliosIzDomzala je napisao/la:
08 maj 2024, 18:06


SIPA je čudo. Pozdravi i M. Mehmedicevica i S. Zovkica. Slabo to radis, ostavljas dokaze za sobom. Zaboravio si Kenu Bajraktarevica i ekipu.. Preko noci se umjesto "sportskog radnika" postane robijaš. I niko ovo ne piše jer se neko natovario na Zvijezdu. Jer samo glupa osoba moze pomisliti da ce TOŠK i Zvijezda ispasti.. a sad idi Pajdi uplati 50 marki da te spominje.
Ti si druze bas opsjednut Piskicem, ne kontam cime ti je nabijo taj kompleks al ga bas izrazavas. Cinjenica je da ako ne operutas dovoljan broj pilica da ce Madi muslimancina izbacit vas iz lige, porani prika čmar je mal da se svi zavučete.
daBogda se ugasili
admin je napisao/la:
vrijeme je da na ovoj temi ocistis pilicaru iz Tesnja
Inace se bumerang vrati naglo neocekivano. Ko drugome želi gašenje, taj se njegov ugasi. Pa samo niste Violeti dužni za tariguz, još od njih se čeka tužba. Ne gase se oni koji nemaju nikakvih dugova, hehehe. Ovo je moj zadnji komentar po pitanju Zvijezde, pokazujete svoje pravo lice ovakvim izjavama. Ne treba nama Dodik, i ostali. Imamo mi domaće sto bi nas s leđa u jamu.... sretno Zvijezdi, ali bez vas nekoliko neslanih ovnova. Ne kvarite imidž klubu koji je nekada igrao Premijer ligu, a sada diše na škrge uz milionske dugove. Flufy, necemo vise, nek zive u zabludi da je sve sjajno bajno, i "posteno". Pozzz.
Opet ti Helios o Zvijezdi i njenim dugovima iako te Zvijezda "ne interesuje". Osim toga vrijedjas,nazivas pogrdnim imenima i dajes kvalifikacije o forumasuma a tvoj vokabular govori dovoljno o tebi, ti nisi osoba koja moze nekome suditi. Drago mi je ako izdrzis da ne piskaras po ovom forumu dok ne budes imao nesti normalno da objavis. LP

Avatar
Volkan
Postovi: 300
Pridružen/a: 05 jul 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Volkan » 09 maj 2024, 19:50

Uzdamo se u vas, uzmite bar bod u subotu!
Sretno i pozz iz Tuzle!
🔴⚫ FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

Stevo
Postovi: 29
Pridružen/a: 27 avg 2023, 20:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Stevo » 10 maj 2024, 00:37

Joj jeste se vi iz tesnja uzdigli bas je kod vas forum iskljucen.
Prvo dragi moji tesanjci kod nas kad god ste dosli uvijek ste bili dobro docekani dobro znate zadnje gostovanje kod nas :D

slika
A zelim veliki pozdrav za Alema Kruskica aBd da se opet sretnemo i nek pozdravi svoju malu Selmu od srca da vidimo ko ce onda gace skidat

Stevo
Postovi: 29
Pridružen/a: 27 avg 2023, 20:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Stevo » 10 maj 2024, 00:39

Volkan je napisao/la:
09 maj 2024, 19:50
Uzdamo se u vas, uzmite bar bod u subotu!
Sretno i pozz iz Tuzle!
Kakav bod ide se po tri nije ovo zvijeda od prosle polusezone

Flufy
Postovi: 258
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 10 maj 2024, 07:50

Stevo je napisao/la:
10 maj 2024, 00:37
Joj jeste se vi iz tesnja uzdigli bas je kod vas forum iskljucen.
Prvo dragi moji tesanjci kod nas kad god ste dosli uvijek ste bili dobro docekani dobro znate zadnje gostovanje kod nas :D

slika
A zelim veliki pozdrav za Alema Kruskica aBd da se opet sretnemo i nek pozdravi svoju malu Selmu od srca da vidimo ko ce onda gace skidat
Alem je jedan obični čoban, prvi put vidim ovo. Njemu na sramotu. A pravi navijaci su i vas lijepo docekali i podijelili momcima pice koliko sam upucen.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1444
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 10 maj 2024, 08:57

Stevo je napisao/la:
10 maj 2024, 00:37
Joj jeste se vi iz tesnja uzdigli bas je kod vas forum iskljucen.
Prvo dragi moji tesanjci kod nas kad god ste dosli uvijek ste bili dobro docekani dobro znate zadnje gostovanje kod nas :D

slika
A zelim veliki pozdrav za Alema Kruskica aBd da se opet sretnemo i nek pozdravi svoju malu Selmu od srca da vidimo ko ce onda gace skidat
Jel ja trebam u isti koš stavljati momke koji su nam u Gradačcu donijeli piće sa onim sto je derao majicu i ulazio u sukob s navijačima suprotnog tima. Ne trebam niti cu ikad. Tako i ti zbog jednog ne bi trebao etiketirati sve navijače TOŠKa. A mislim da se slazes s tim.

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 16 maj 2024, 00:06

Zasto Zvijezda nije dobila licrncu za iducu godinu na Prvostepenoj komisiji?

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 16 maj 2024, 07:06

Zato sto knjigovođa nije kompletirao financijsku dokumentaciju, vjerujem da neće biti prepreke da Zvijezda dobije licencu na drugostepenoj. Dakle bez brige.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1444
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 maj 2024, 21:38

zvezdas1922 je napisao/la:
16 maj 2024, 07:06
Zato sto knjigovođa nije kompletirao financijsku dokumentaciju, vjerujem da neće biti prepreke da Zvijezda dobije licencu na drugostepenoj. Dakle bez brige.
Pitanje: Jel ti stvarno po pisanju ne možeš skontati ko vodi stranicu Za zelenim stolom? Iste greske, nepismen. Samo ovamo sto ne smije napisati, na ovoj drugoj udera u kontru.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 18 maj 2024, 10:36

Ma vise njih tu sudjeluje al nebitno, ne znam ko je jer brate oko kluba previše posla ima pa i ne pratim. Još uvijek ništa nije gotovo, ima još da se odigra dosta. Treba Počet sklapat ekipu za sljedeću sezonu.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 18 maj 2024, 22:29

combe je napisao/la:
11 nov 2023, 19:11
zvezdas1922 je napisao/la:
08 nov 2023, 22:48
Jurica, Combe i ostali pljuvači koliko ste karti kupili???
Ne znam zasto me prozivas ni ti ni Zvijezda mi niste ni na kraj pameti.
A i za bodove sto sam pisao 25-26 posto me prozivas. Trenutno 15 sa dogovorenom utakmicom protiv Buducnosti i jednim domacinstvom vise u ovoj polusezoni. Tako da je to taman tih 25-26 kao sto sam i predvidjeo. Jedina sreca sto ce mozda biti dva veca dreša od nas na kraju sezone. Jos jednom obiđi me slobodno jer ni ti ni ta prcija od kluba me ne interesujete. Dovoljno ste ljudima u gradu ogadili klub pa se na stadionu skupi jedva 150-200 ljudi.
Nekad se zapitaj zasto je to tako.
Combe šta ćemo sad jedva 31 bod oduzeto 3 =34 boda i još 12 u igri 😂😂😂 klub bez dugova prema dobavljačima, ostane samo poredak na kraju sezone… igraćim isplaćeni 😂😂😂 uličar pisko i carsijaneri njegovi 🫣😂😊😊😊
A jedva čekam već sljedeću sezonu, gdje se vraćam 100% u strukture kluba ovo je sad sve s ulice.

combe
Postovi: 2290
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 maj 2024, 23:11

zvezdas1922 je napisao/la:
18 maj 2024, 22:29
combe je napisao/la:
11 nov 2023, 19:11
zvezdas1922 je napisao/la:
08 nov 2023, 22:48
Jurica, Combe i ostali pljuvači koliko ste karti kupili???
Ne znam zasto me prozivas ni ti ni Zvijezda mi niste ni na kraj pameti.
A i za bodove sto sam pisao 25-26 posto me prozivas. Trenutno 15 sa dogovorenom utakmicom protiv Buducnosti i jednim domacinstvom vise u ovoj polusezoni. Tako da je to taman tih 25-26 kao sto sam i predvidjeo. Jedina sreca sto ce mozda biti dva veca dreša od nas na kraju sezone. Jos jednom obiđi me slobodno jer ni ti ni ta prcija od kluba me ne interesujete. Dovoljno ste ljudima u gradu ogadili klub pa se na stadionu skupi jedva 150-200 ljudi.
Nekad se zapitaj zasto je to tako.
Combe šta ćemo sad jedva 31 bod oduzeto 3 =34 boda i još 12 u igri 😂😂😂 klub bez dugova prema dobavljačima, ostane samo poredak na kraju sezone… igraćim isplaćeni 😂😂😂 uličar pisko i carsijaneri njegovi 🫣😂😊😊😊
A jedva čekam već sljedeću sezonu, gdje se vraćam 100% u strukture kluba ovo je sad sve s ulice.
Reko sam ti da me Zvijezda ne interesuje dok si ti i tebi slicni krkani u klubu. Al kad vec prozivas moras znat sta pricas.
Zasto si doveo 7 novih igraca koji su u drugom dijelu igrali prvu postavu?
Oni iz prvog djela sezone ne bi sakupili ni tih 25-26 koje sam naveo.
Opusti se i uzivaj u svom krkanluku, Zvijezda je za mene davno zavrsena prica kao i za vecinu normalne raje koja je dole dolazila.
O

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 18 maj 2024, 23:13

combe je napisao/la:
18 maj 2024, 23:11
zvezdas1922 je napisao/la:
18 maj 2024, 22:29
combe je napisao/la:
11 nov 2023, 19:11

Ne znam zasto me prozivas ni ti ni Zvijezda mi niste ni na kraj pameti.
A i za bodove sto sam pisao 25-26 posto me prozivas. Trenutno 15 sa dogovorenom utakmicom protiv Buducnosti i jednim domacinstvom vise u ovoj polusezoni. Tako da je to taman tih 25-26 kao sto sam i predvidjeo. Jedina sreca sto ce mozda biti dva veca dreša od nas na kraju sezone. Jos jednom obiđi me slobodno jer ni ti ni ta prcija od kluba me ne interesujete. Dovoljno ste ljudima u gradu ogadili klub pa se na stadionu skupi jedva 150-200 ljudi.
Nekad se zapitaj zasto je to tako.
Combe šta ćemo sad jedva 31 bod oduzeto 3 =34 boda i još 12 u igri 😂😂😂 klub bez dugova prema dobavljačima, ostane samo poredak na kraju sezone… igraćim isplaćeni 😂😂😂 uličar pisko i carsijaneri njegovi 🫣😂😊😊😊
A jedva čekam već sljedeću sezonu, gdje se vraćam 100% u strukture kluba ovo je sad sve s ulice.
Reko sam ti da me Zvijezda ne interesuje dok si ti i tebi slicni krkani u klubu. Al kad vec prozivas moras znat sta pricas.
Zasto si doveo 7 novih igraca koji su u drugom dijelu igrali prvu postavu?
Oni iz prvog djela sezone ne bi sakupili ni tih 25-26 koje sam naveo.
Opusti se i uzivaj u svom krkanluku, Zvijezda je za mene davno zavrsena prica kao i za vecinu normalne raje koja je dole dolazila.
O
Šta si uradio za Zvijezdu osim sto si prosipao ovdje pamet 😂😂😂😂Ništa, 0 km Donacije, 0 km pomoći… tako da u kolibu kerino jedna…. Vidiš kako nemaš pojma talisson ljetos došao, Hero ljetos došao nije mogao papire završit, ovdje novi igrač je Dobrilovic i Brzi, Pepic i trnka junior, mada nebi trnka igro da se Bajric nije povrijedio. I još nešto reci toj normalnoj raji nek pomogne oko vraćanja dugova sto su ostavili iza sebe, jer ti si iz ere PL navijač.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1215
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 19 maj 2024, 16:09

Žao mi je samo onih igrača, kojima je kulturni direktor jučer onako fino sasipao članove porodice, sve po spisku.
Svaki bod je gorak kad vidiš u šta smo se pretvorili, gašenje kluba bi puno manje bolilo.

Adios, do nekih boljih vremena, ne pratim ničiji privatni FK
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 19 maj 2024, 17:42

VivaLaStella je napisao/la:
19 maj 2024, 16:09
Žao mi je samo onih igrača, kojima je kulturni direktor jučer onako fino sasipao članove porodice, sve po spisku.
Svaki bod je gorak kad vidiš u šta smo se pretvorili, gašenje kluba bi puno manje bolilo.

Adios, do nekih boljih vremena, ne pratim ničiji privatni FK
druze marku u klub nikad nisi donio, nije ljubav samo pljeskanje gubicama… neko se dobro oznoji dole da donese neki dinar, mi već za ljeto smo obezbjedili 20.000 km za pojačanja.
Ti sebi uzmi koji gram trave i kagano zapali to samo i znaš… u životu

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1215
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 19 maj 2024, 18:43

Tebi ih sigurno ne bih donio
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1649
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zaniolo » 19 maj 2024, 19:03

zvezdas1922 je napisao/la:
19 maj 2024, 17:42
VivaLaStella je napisao/la:
19 maj 2024, 16:09
Žao mi je samo onih igrača, kojima je kulturni direktor jučer onako fino sasipao članove porodice, sve po spisku.
Svaki bod je gorak kad vidiš u šta smo se pretvorili, gašenje kluba bi puno manje bolilo.

Adios, do nekih boljih vremena, ne pratim ničiji privatni FK
druze marku u klub nikad nisi donio, nije ljubav samo pljeskanje gubicama… neko se dobro oznoji dole da donese neki dinar, mi već za ljeto smo obezbjedili 20.000 km za pojačanja.
Ti sebi uzmi koji gram trave i kagano zapali to samo i znaš… u životu
:rol: :rol: :tokralju:

Flufy
Postovi: 258
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 19 maj 2024, 19:24

VivaLaStella je napisao/la:
19 maj 2024, 18:43
Tebi ih sigurno ne bih donio
:salut:

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 19 maj 2024, 22:13

Previše se ovde pojedini likovi uzdižu iznad kluba I previše ovo postaje ja sam ovo ja sam ono.
Dobro jarane eto ti si donio pare u klub ti si spasio klub cjelo vrijeme sam te branio ali nemoj da se uzdižeš iznad kluba kao da je tvoje vlasništvo.
Tribine nikad praznije tokom cjele sezone nema više one euforije oko zvijezde već odavno zbog pojedinaca.
Još se ima igrat ne treba letit pred rudu,ubo si sa nekim igračima tipa talison ali ga nećeš moć zadržat tako I to sto dobijemo za njega će bit sića.
Moramo sagledat realno cjela sezona u nekom grču sad je ekipa ufatila malo ritam al da nisi Talisona doveo davno bi bili pred ispadanjem,tako da će ti on vjerovatno spasit sezone.
Ne trebaš se zalijetat mani se psovanja I krkanluka ako vec glumis nekog sportskog radnika počni se tako I da ponašaš.
Treba počet gradit lijepu priču oko kluba da se poslije financijske stabilizacije zna neki konkretan cilj za dvije tri sezone da se navijači počnu vraćat na stadion jer klub bez navijača je ništa.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.