Juventus FC

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

J1897
Postovi: 3979
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 16 maj 2024, 08:55

Sto ovakav pristup nisu imali tokom sezone?
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
jelle
Postovi: 5708
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

IRe: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 16 maj 2024, 09:13

J1897 je napisao/la:
16 maj 2024, 08:55
Sto ovakav pristup nisu imali tokom sezone?
Ocigledno da im pacov kur4c ne moze dignuti ...zato je i vrijeme za rastanak...

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2009
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 16 maj 2024, 10:05

Nama je sezona uništena realno u onoj utakmici protiv Empolija.
Mrtvi Milik dobije crveni hajde, povedemo da Vlahović gol, primimo ga u drugom za 1-1 i od tada ne možemo se sa loptom spojiti.

Inače, Alegri će izgleda otići u stilu Mad Maxa

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12753
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 maj 2024, 10:38

Pantelija je napisao/la:
14 maj 2024, 09:15
Mig_Mig je napisao/la:
14 maj 2024, 07:33
Juventinisimo je napisao/la:
14 maj 2024, 00:12
Trener cvrcak je jos tu?? Nece jos dugo... :evil:

Za tri godine je usrao sve sto je napravio za pet...da se pokupio na vrijeme, ostao bi gospodin...ovako mister ziherica cvrcak...
Kako druze? Sta cemo sa pauzom? U toj pauzi desio se najveci ponor Juventusa, veci i od calcipolija! Ono sto su Nedved i Paritrci uradili ostat ce zapisano! Max je uzeo klub u potpunom rasulu i nakon 27miliona ulaganja nakon tri godine stvorio ekipu koja ima glavu i rep ali nema kvalitet, on tome nije kriv!
Mi imamo glavu i rep?
Druze, sta ti gledas? Pa mi igramo najgori fudbal u italiji!
Pa nasa sreca je samo to sto mnogi ustuknu kod imena juventus, al mislim da bi jos da se igra 10ak kola mi ostali bez evrope skroz ne samo lige prvakaa.
Jesi ti svjedtan da ova spodoba ne moze da pobjedi ni zadnju ekipu i da strepimo do zadnje minute.
Mi nemamo ni glave ni repa, u isteno je sve sto je bilo "Juventus". Sve. Jos ce ubleha rastjerati i obo malo talenta u ekipi sto imamo... Jeb.o mu sandro sve
Sinoc si dobio odgovor! Naravno da smo ekipa koja ima glavu i rep ali nema 5 igraca koji bi radili prevagu! Jedan bek, dva veznjaka i desno krilo!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
dinoo
Postovi: 4967
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 16 maj 2024, 10:43

Mig_Mig je napisao/la:
16 maj 2024, 10:38
Pantelija je napisao/la:
14 maj 2024, 09:15
Mig_Mig je napisao/la:
14 maj 2024, 07:33


Kako druze? Sta cemo sa pauzom? U toj pauzi desio se najveci ponor Juventusa, veci i od calcipolija! Ono sto su Nedved i Paritrci uradili ostat ce zapisano! Max je uzeo klub u potpunom rasulu i nakon 27miliona ulaganja nakon tri godine stvorio ekipu koja ima glavu i rep ali nema kvalitet, on tome nije kriv!
Mi imamo glavu i rep?
Druze, sta ti gledas? Pa mi igramo najgori fudbal u italiji!
Pa nasa sreca je samo to sto mnogi ustuknu kod imena juventus, al mislim da bi jos da se igra 10ak kola mi ostali bez evrope skroz ne samo lige prvakaa.
Jesi ti svjedtan da ova spodoba ne moze da pobjedi ni zadnju ekipu i da strepimo do zadnje minute.
Mi nemamo ni glave ni repa, u isteno je sve sto je bilo "Juventus". Sve. Jos ce ubleha rastjerati i obo malo talenta u ekipi sto imamo... Jeb.o mu sandro sve
Sinoc si dobio odgovor! Naravno da smo ekipa koja ima glavu i rep ali nema 5 igraca koji bi radili prevagu! Jedan bek, dva veznjaka i desno krilo!
Roster nije zadovoljavajuci, to svako zna.

Ali max mora ici zato sto ne zna motivisati ekipu da opcua na gol salernitani do 70minute. To ti mi svi govorimo.

Ne postoji vise hemija izmedju strucnog staba i svlacionice.

Samo provincijski timovi se naloze na jake utakmicr, a prskaju uveliko male utakmice.

Juventus je u svom dna imao drugaciji pristup (dijametralno suprotan). Za te stvari je odgovoran iskljucivo strucni stab ma celu sa glavnim trenerom.

Kada klub kao Juvebtus to izgubi, mora ici trener. Ni promjena 20 igraca nece nista donijeti jer ce isti pristup biti.

Imao je dovoljno vremena, imao je skinut sav moguci pritisak rezultata sa ledja, imao je europa free sezonu....a mi drugi dio sezone rizikujemo i peto mjesto...znaci da ne ide.
To je sva poenta.

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2009
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 16 maj 2024, 10:56

Izgleda da je fizički napao novinara, realno odmah otkaz već danas

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 13009
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 16 maj 2024, 11:51

Wooow odigrali jednu tekmu kako treba kada su igraci sami od sebe motivisani za trofej .. svaka mu cast
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12753
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 maj 2024, 14:42

Pantelija je napisao/la:
16 maj 2024, 11:51
Wooow odigrali jednu tekmu kako treba kada su igraci sami od sebe motivisani za trofej .. svaka mu cast
Vidi, ekipa kad nema glavu i rep ne moze protiv ovakve ekipe odigrati finale i sa lakocom ga dobiti! Mi smo to sinoc uradili ! Naravno stvar je i motivacije ali generalno ekipa je posložena koliko moze biti i tacno se zna gdje skripi. Poenta je sto smo mi ganjali inter i kad smo protiv Empolija kiksali postali smo emotivno isprznjeni, od tad mi samo sezonu prividom kraju.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12753
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 maj 2024, 14:49

dinoo je napisao/la:
16 maj 2024, 10:43
Mig_Mig je napisao/la:
16 maj 2024, 10:38
Pantelija je napisao/la:
14 maj 2024, 09:15

Mi imamo glavu i rep?
Druze, sta ti gledas? Pa mi igramo najgori fudbal u italiji!
Pa nasa sreca je samo to sto mnogi ustuknu kod imena juventus, al mislim da bi jos da se igra 10ak kola mi ostali bez evrope skroz ne samo lige prvakaa.
Jesi ti svjedtan da ova spodoba ne moze da pobjedi ni zadnju ekipu i da strepimo do zadnje minute.
Mi nemamo ni glave ni repa, u isteno je sve sto je bilo "Juventus". Sve. Jos ce ubleha rastjerati i obo malo talenta u ekipi sto imamo... Jeb.o mu sandro sve
Sinoc si dobio odgovor! Naravno da smo ekipa koja ima glavu i rep ali nema 5 igraca koji bi radili prevagu! Jedan bek, dva veznjaka i desno krilo!
Roster nije zadovoljavajuci, to svako zna.

Ali max mora ici zato sto ne zna motivisati ekipu da opcua na gol salernitani do 70minute. To ti mi svi govorimo.

Ne postoji vise hemija izmedju strucnog staba i svlacionice.

Samo provincijski timovi se naloze na jake utakmicr, a prskaju uveliko male utakmice.

Juventus je u svom dna imao drugaciji pristup (dijametralno suprotan). Za te stvari je odgovoran iskljucivo strucni stab ma celu sa glavnim trenerom.

Kada klub kao Juvebtus to izgubi, mora ici trener. Ni promjena 20 igraca nece nista donijeti jer ce isti pristup biti.

Imao je dovoljno vremena, imao je skinut sav moguci pritisak rezultata sa ledja, imao je europa free sezonu....a mi drugi dio sezone rizikujemo i peto mjesto...znaci da ne ide.
To je sva poenta.
Po meni sve si pogrešeno zakljucio, Max se ocito bori sa vjetrenjačama! Na dnevnoj bazi po klubu udara ko stigne, ksznjavanje direktora, igraca itd.. Novinari koji svakodnevno pisu gluposti, savez koji direktno radi protiv kluba, zamisli, 43 utakmice Var se nije uključio da pogleda situaciju u nasu korist ?? I niko u klubu nista ne radi po tom pitanju? Max i ekipa su ostavljeni na cjedilu! On je sinoc svoje rekao predsjedniku saveza, pokazao m.uda i kako se to radi!!!!
Dolazi novi trener ali navike saveza nece se promjeniti!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2009
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 16 maj 2024, 15:45

Počinje....



MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Padovan
Postovi: 12688
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 16 maj 2024, 15:54

Zalomilo se izgleda opasno na relaciji Giuntoli-Alegri, Alegri je sinoć izbacio sve iz sebe, sigurno da je trebalo pošteno igrati i dogovoriti raskid mnogo ranije, ovako je teret bio do kraja i radilo se iza leđa, većini nam se smučio zbog fudbala koji je igrao, ali zaslužio je mnogo više respekta zbog svega što je uradio za ovaj klub, izigrali su ga i sa ekipom i svašta nešto, jer realno čovjek nije dobio pojačanje, pretrpio je prošle godine zbog gluposti uprave da na terenu osvoji LP, a istu na kraju ne igra. Nije lako zadnje dvije sezone bilo biti niti igrač , niti bilo šta u Juventusu.

Baš ružan kraj, malo je ovaj Giuntoli zafrkan igrač.

Kako god vrijeme je za rastanak, to je definitivno, samo se bojim da Giuntoli ne bude promašaj.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12753
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 maj 2024, 18:35

Padovan je napisao/la:
16 maj 2024, 15:54
Zalomilo se izgleda opasno na relaciji Giuntoli-Alegri, Alegri je sinoć izbacio sve iz sebe, sigurno da je trebalo pošteno igrati i dogovoriti raskid mnogo ranije, ovako je teret bio do kraja i radilo se iza leđa, većini nam se smučio zbog fudbala koji je igrao, ali zaslužio je mnogo više respekta zbog svega što je uradio za ovaj klub, izigrali su ga i sa ekipom i svašta nešto, jer realno čovjek nije dobio pojačanje, pretrpio je prošle godine zbog gluposti uprave da na terenu osvoji LP, a istu na kraju ne igra. Nije lako zadnje dvije sezone bilo biti niti igrač , niti bilo šta u Juventusu.

Baš ružan kraj, malo je ovaj Giuntoli zafrkan igrač.

Kako god vrijeme je za rastanak, to je definitivno, samo se bojim da Giuntoli ne bude promašaj.
Tanka je linija po kojoj on plese nakon ovog postupka! Raspali dvojac Nedved Paritrici bolje je radio posao! Barem su imali mu.da ovakve stvari saopstit u lice! Bojim se da se htio riješiti alfa muzijaka, ne bi li on bio taj... Vidjet ćemo na sta ce sve izaci..
Max Allegri 300 💪💪💪

Montoya
Postovi: 26
Pridružen/a: 13 apr 2023, 22:59
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Montoya » 16 maj 2024, 20:02

Lagano ovaj Cambiaso mi prelazi u najdražeg igrača u ovome Juveu,nešto kao nekad što mi je Camoranesi bio!!

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2009
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 16 maj 2024, 21:20

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Hardzavi
Postovi: 348
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Hardzavi » 16 maj 2024, 21:48

Sinoć sam baš pratio onog Atalantinog Koopmainersa, igrač koji mi nikako ne vrijedi 60 miliona eura i ne vidim da bi nam bio neka ogromna korist za naš vezni red...OK igrač i ništa više!

Kakav je vama?

Avatar
Pogba
Postovi: 19955
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 16 maj 2024, 22:01

Bezvezan. Juventus mora poceti dovoditi igrače van Italije ako misli biti ozbiljan.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2009
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 16 maj 2024, 22:09

Hardzavi je napisao/la:
16 maj 2024, 21:48
Sinoć sam baš pratio onog Atalantinog Koopmainersa, igrač koji mi nikako ne vrijedi 60 miliona eura i ne vidim da bi nam bio neka ogromna korist za naš vezni red...OK igrač i ništa više!

Kakav je vama?
Meni je beton u odnosu šta imamo, baš dominantan lik, najbolji njihov igrač. Bolji je od svakog našeg veznjaka i bio bi nam pojačanje
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Hardzavi
Postovi: 348
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Hardzavi » 16 maj 2024, 22:11

BocaJuniors1905 je napisao/la:
16 maj 2024, 22:09
Hardzavi je napisao/la:
16 maj 2024, 21:48
Sinoć sam baš pratio onog Atalantinog Koopmainersa, igrač koji mi nikako ne vrijedi 60 miliona eura i ne vidim da bi nam bio neka ogromna korist za naš vezni red...OK igrač i ništa više!

Kakav je vama?
Meni je beton u odnosu šta imamo, baš dominantan lik, najbolji njihov igrač. Bolji je od svakog našeg veznjaka i bio bi nam pojačanje
Slažem se da je u odnosu na naše dobar. Fizički naročito djeluje dobro, samo mi 60 miliona ne vrijedi nikako.

Avatar
Padovan
Postovi: 12688
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 16 maj 2024, 22:13

Prevelik rizik za te pare, bolje se ne upustati, tako smo ganjali Locatellia, platili debelo dobili solidnog igraca iz Primavere su izasli bolji.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12753
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 maj 2024, 22:24

Hardzavi je napisao/la:
16 maj 2024, 21:48
Sinoć sam baš pratio onog Atalantinog Koopmainersa, igrač koji mi nikako ne vrijedi 60 miliona eura i ne vidim da bi nam bio neka ogromna korist za naš vezni red...OK igrač i ništa više!

Kakav je vama?
Kompletan veznjak u svakom smislu, brutalne zadnje dvije sezone! Cijene na tržištu diktiraju njegovu cijenu, kad pogledam sta je Liverpool doveo i za kakve pare, on sigurno vrijedi ovih 60m!
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.