Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Zutti
Postovi: 1212
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zutti » 16 maj 2024, 17:57

Federer17 je napisao/la:
16 maj 2024, 17:55
Zutti je napisao/la:
16 maj 2024, 17:48
Šta da ti odgovaram na post kad statistiku uzimaš kao najrelevantniji podatak za mjerenje kakav je neko igrač. Ne valja Buljubašić, kao što ni Kova nije neki poseban golman (imamo boljih :rol:)

Hajd sreća pa se ja ne pitam nego stručnjaci vode repku evo već 30 godina. Zato smo tu gdje jesmo. Zadnja reprezentacija Evrope. Uživajte :bih:
Nazivas Kosovo - Kosmetom, a ne iskazujes postovanje prema predsjedniku gosp. Zeljkovicu, Borcu, igracima Borca, te indirektno upucujes njemu krivicu za stanje u repci zadnjih godina. Ne valja ti to tako. :nene:
Yebo mene svak' ako sam te ja skontao. Kakvo Kosovo, kakve pm? Da me i ti nisi pomiješao s drugim žutim :rol:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

fanatik19
Postovi: 216
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 16 maj 2024, 17:57

Horoz je napisao/la:
16 maj 2024, 17:55
Nepozivanje Čatakovića, Hasića je veliki propust
Treba komplet Sarajevo pozvat da vas se zadovolji. Svakom dobar spisak samo vama ne valja . Mrs u pm svi ako ovo nije najbolji spisak u zadnjih par godina ja ne znam sta je onda

Avatar
Herson
Postovi: 992
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Herson » 16 maj 2024, 17:58

Nema krila, nema bekova, Rahmanović koji igra u životnoj formi nije pozvan, ali je tu Vuković sa 20 utakmica seniorskog fudbala... Nek' nam je Bog na pomoći!

Avatar
Surreal
Postovi: 7749
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Surreal » 16 maj 2024, 17:58

Sramota da Ibričić nije došao na mjesto skauta, a da Rožman nije preuzeo reprezentaciju, fuj.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Horoz
Postovi: 1810
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 16 maj 2024, 17:58

fanatik19 je napisao/la:
16 maj 2024, 17:57
Horoz je napisao/la:
16 maj 2024, 17:55
Nepozivanje Čatakovića, Hasića je veliki propust
Treba komplet Sarajevo pozvat da vas se zadovolji. Svakom dobar spisak samo vama ne valja . Mrs u pm svi ako ovo nije najbolji spisak u zadnjih par godina ja ne znam sta je onda
:D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
harden
Postovi: 23805
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la harden » 16 maj 2024, 17:59

Treba pustiti RS i KS da se odvoje, bili bi jaci od Austrije za pola godine.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la delinjo » 16 maj 2024, 17:59

Rahmanovic igra nikad goru i losiju Rusku ligu,ni oni gore ne znaju za sta igraju i gore igra samo ko mora.Selam
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Oikamid
Postovi: 3241
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Oikamid » 16 maj 2024, 18:00

KS i treba odvojiti, i uvesti vize za TK i Krajinu. Ostali mogu preko granice.

Avatar
DamirT
Postovi: 14846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 16 maj 2024, 18:01

Zutti je napisao/la:
16 maj 2024, 17:53
DamirT je napisao/la:
16 maj 2024, 17:50
Zutti je napisao/la:
16 maj 2024, 17:48


Šta da ti odgovaram na post kad statistiku uzimaš kao najrelevantniji podatak za mjerenje kakav je neko igrač. Ne valja Buljubašić, kao što ni Kova nije neki poseban golman (imamo boljih :rol:)

Hajd sreća pa se ja ne pitam nego stručnjaci vode repku evo već 30 godina. Zato smo tu gdje jesmo. Zadnja reprezentacija Evrope. Uživajte :bih:
Hvala Bogu da Kovacevic nece nikad ni dobiti poziv. Toliko dobar golman, a ne moze bolje od prve lige Poljske. :bih:
Hvala bogu imamo dobre golmane, Husarin Pirić, Šehić rupa tolike godine pored Vasilja branio i slično :rol: Jbg, uzalud pišem jer ne želiš shvatit. Mržnja prema glavnom gradu, nema veze, nisi jedini iz Tz takav. Većina je. Živio :thumbup:
Jest, to pisem jer vas mrzim :urnebes:

Pa bolan, citav forum misli isto osim navijaca Sarajeva. Je li vas to svi mrze? Slobodno prelistaj teme, uvjerit ces se sam.
Eto nema vise Sehica, branit ce sigurno najbolji golman u reprezentaciji Vasilj. :bih:

Mrzim vas jer ne zelim da brani u reprezentaciji golman koji je prvom prilikom otisao kod agresora?

Nastupali Mujakic, Duljevic, Stevanovic (igrao za Zelju) itd, ne mogu se vise sjetiti igraca koji su donedavno igrali u reprezentaciji, a imaju veze sa Sarajevom ili Zeljom. Nikad losu rijec nisam protiv ovih iznad momaka rekao. Civic ima veze sa mojim klubom za koji navijam, a smislit ga ocima ne mogu.

Ne znam o kojoj ti mrznji govoris bez zezanja. Ugodan dan. :thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Federer17
Postovi: 7160
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 16 maj 2024, 18:01

Zutti je napisao/la:
16 maj 2024, 17:57
Da me i ti nisi pomiješao s drugim žutim :rol:
Ako nisi onaj FKS Zuti s 483882 banova i jos vise profila na forumu, onda sam te pomijesao. :mrgreen:

Horoz
Postovi: 1810
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 16 maj 2024, 18:02

Surreal je napisao/la:
16 maj 2024, 17:58
Sramota da Ibričić nije došao na mjesto skauta, a da Rožman nije preuzeo reprezentaciju, fuj.
Tako je. Realno samo da presvuku dresove i iitrče na teren da igraju za reprezentaciju. Eventualno dodati Dedića i Ahmedhodžića da budu na klupi.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2251
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 16 maj 2024, 18:02

Ja sam stava da bi reprezentacija FK Sarajeva odvalila repku 2 do 3 razlike, ovisno od raspoloženja Lav Kovačevića i Hamze Čatakovića kojeg filuje loptama Buljubašić.

Avatar
harden
Postovi: 23805
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la harden » 16 maj 2024, 18:02

Surreal je napisao/la:
16 maj 2024, 17:58
Sramota da Ibričić nije došao na mjesto skauta, a da Rožman nije preuzeo reprezentaciju, fuj.
Kad citas komentare rekao bi da je FKS sampion sa 20 bodova prednosti :urnebes: dobro, pitari svakako misle da njih samo sudjenje dijeli od titule.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Varg
Postovi: 2711
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Varg » 16 maj 2024, 18:04

:tokralju:

najveći plus pored ovih naturalizovanih je VUKOVIĆ, nisam vjerovao da će se odazvati, doduše nije jos ništa rijeseno finalno obzirom da su prijateljske utakmice
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1791
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la hordasDoboj » 16 maj 2024, 18:04

Vukovic od 1. lige RS-a na jesen do poziva u repku za tekme protiv Engleske i Italije. Zivot pise romane :mrgreen:
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Sindikat12
Postovi: 772
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sindikat12 » 16 maj 2024, 18:05

Spisak je dobar! Samo ne razumijem kako sa dva beka? Jos je Seo povredjen i ima tekmu ublizu tekme sa englezima? Neko da pojasni?

Avatar
Baboon
Postovi: 1307
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Baboon » 16 maj 2024, 18:05

delinjo je napisao/la:
16 maj 2024, 17:54
Fin spisak,ugodno sam iznenadjen.Pitare ignorisite samo jer su njima kao srbima isprani mozgovi i vode neke izmisljenje borbe non stop,sa nekim izmisljenim neprijateljima,ne sumnjam da se i Barbarez okomio na njih.
treba im psihijatar
it's football day

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4324
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 16 maj 2024, 18:05

Sheyi je napisao/la:
16 maj 2024, 17:46
E kako fino i u miru, nisu imali kvazinovinarcici sa bhfudbala i repka ba da nas bombarduju vijestima unaprijed
To je to, najpozitivnija stvar u svemu. U miru do kraja zavrsili 4-5 igraca za ovako kratko vrijeme, bez da je iko ista znao.

Stoperske pozicije su dobro pokrivene, pogotovo sto se ocekuje da jos Barisic i Mujakic mogu uskociti (narocito ako Nihad napravi neki transfer naljeto). Od Katica i Radeljica ocekujem da budu bolji od Gojkovica i Kovacevica + Bicakcic kao provjereno ime. Pohvala za poziv Muharemovicu, iako nije toliko zasluzio, ali mu ovo moze puno pomoci u pogledu samopouzdanja.

Vezni red mi je takodjer po mjeri. Tu su svi koji i trebaju biti. Eventualno jos moze uskociti Rahmanovic i to je to, mada je Barba ocigledno isao na kartu mladosti i dao prednost Varesanovicu. Tu je sest izuzetno mladih momaka (reci cemo da je i Burnic relativno mlad) + Rade i Haris kao nesto iskusniji.

Bekovskoj liniji fale bar 2 igraca, a taj problem mogu rijesiti Jasic i Karic i nadam se da ce to sto prije zavrsiti. Ofanzivnoj liniji (napadaci i krila) takodjer fale bar 2-3 igraca i tu se moraju maksimalno potruditi. Ja se jos uvijek potajno nadam da Prevljak i pogoto Hamulic nisu zavrsili s ozbiljnim fudbalom. Od potencijalnih se sto prije trebaju zaganjati Huskovic i Bajraktarevic. Pohvala i za poziv Vukovicu.

Sve u svemu, reklo se puno pozitivnih stvari danas i ja licno nikad nisam bio optimisticniji u vezi reprezentacije.

Avatar
Bolivia
Postovi: 672
Pridružen/a: 01 dec 2022, 19:41
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bolivia » 16 maj 2024, 18:06

Pored Kovacevica Pirica zove, nema bekova al et nema mjesta za Sabanovica i Pidru, zove neke hrvate a Mujakic jedan od najboljih stopera u turskoj ligi ostade nepozvan. Buljubasic najbolji mladi fudbaler lige i nije dobio poziv a zove se vukovic iz borca jer se mora vratiti usluga vici za dobiveni posao. Rahmanovica ni na vidiku a Hamzu Čatakovića najboljeg napadača trenutačno maksimalno izignorisao. Brao poker maestro brao!

Avatar
Maroon1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Maroon1946 » 16 maj 2024, 18:07

Sergej i Spaha :salut: :clap:

Ima li kakvih info za Jasica steta sto jos on nije tu? Pozitivno sam iznenadjen sa Gigovicem i svaka im cast dugo sam ga prizeljkivao. Zasluzio je i Burnic poziv. Mogao je i Catakovica zvati bar na sirem spisku jer je najbolji igrac nase lige ove polusezone.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 16 maj 2024, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: izdzezveubrazil i 14 gostiju.