FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
68
33%
Ne
136
67%
 
Ukupno glasova: 204

Hz1946
Postovi: 182
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 16 maj 2024, 23:18

PikachuSA je napisao/la:
16 maj 2024, 23:10
Morpheus je napisao/la:
16 maj 2024, 23:02
Hz1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 22:30
Nema Simona ovdje a da mu se ostaje vjerujem da bi bio na ovim slikama tako da moguće da naredne sezone ulazimo sa novim trenerom osim naravno ako Simon nije opravdano odsutan ili nije ni bilo u planu da trener prisustvuje ovome, nemam nikakve info nemojte me samo odmah napasti :D
Bio je Simon na dočeku, na zajedničkoj slici malo viri iz zadnjih redova.
Iza Anđušića, ako se ne varam
Bravo momci, ja eto kofol gledao sliku da vidim ko je sve tu i vidim tu glavu ali ako vjerujete meni na Hamzu ličilo iako Hamza onda ponovno stoji desno u prvom redu ni skontao nisam :rol:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4468
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 16 maj 2024, 23:20

Sa muškarcima
slika
Sa djevojkama
Amidža, amidža :mrgreen:
slika
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2076
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 16 maj 2024, 23:33

sjedim s amidzom i u po frke kaze
Ramize jel matere ti nako bilo sa komandosima il si izmislio
od sporednih stvari rece da kupuje Vijecnicu

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24210
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 16 maj 2024, 23:39

JVVVST je napisao/la:
16 maj 2024, 22:46
muhamedhulk je napisao/la:
16 maj 2024, 22:31
Seipronto je napisao/la:
16 maj 2024, 21:14
https://www.transfermarkt.com/vladimir- ... 2024-05-16

Evo prilike
imao je kratak boom kao interni trener i cak se pricalo kako ce i ostati. jedan trener iz mog grada je trebao da ide za njim u rusiju da je ostao, ovaj trener je vise video analiticar. eto na kraju nista.
ako ode simon, mozda bi se moglo probati sa njim, osim ako ne ostane dio trenerskog tima novog trenera stankovica.
Sta je interni trener :mrgreen:
Bezbeli suprotno od eksternog trenera. :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

plisek
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 16 maj 2024, 23:49

Evo nesto se zezam sa starim sa nekim idejama sto su tu i zamisljamo; sta kaze sultan evo 30 miliona za stadion al se mora zvat Stadion Sultan Abdullah? Ja sam za,koga boli briga, stari jok. sta kazete vi, da ili ne? Naravno samo mastanje, ne vjerujem da bi iko dao kesh onako 😄

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2076
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 16 maj 2024, 23:50

hoce li biti kakvih izlaznih transfera
nemoj kad portali objave da bude znao sam ja

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2076
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 16 maj 2024, 23:53

plisek je napisao/la:
16 maj 2024, 23:49
Evo nesto se zezam sa starim sa nekim idejama sto su tu i zamisljamo; sta kaze sultan evo 30 miliona za stadion al se mora zvat Stadion Sultan Abdullah? Ja sam za,koga boli briga, stari jok. sta kazete vi, da ili ne? Naravno samo mastanje, ne vjerujem da bi iko dao kesh onako 😄
sta ce mu stadion
dace lovu za dzamije il neki islamski centar
al nisu ni oni ko sto su bili
samo da ga ne odvedu u Bosnu u zivot bio bi ko Dzinovic
kriv bi bio samo sto je davao

Avatar
H8Z7
Postovi: 4468
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 16 maj 2024, 23:57

plisek je napisao/la:
16 maj 2024, 23:49
Evo nesto se zezam sa starim sa nekim idejama sto su tu i zamisljamo; sta kaze sultan evo 30 miliona za stadion al se mora zvat Stadion Sultan Abdullah? Ja sam za,koga boli briga, stari jok. sta kazete vi, da ili ne? Naravno samo mastanje, ne vjerujem da bi iko dao kesh onako 😄
Naravno da bi se trebalo pristati na prodaju imena stadiona. Novac je ovdje pokretač onaj glavi kotačići u ovoj mašini zvana fudbal. Wanda Metropolitano, Allianz Arena, Allianz Stadion, Emirates, Spotify Camp Nou, Mercedes-Benz Arena.
Sve što se može prodati a nije važno za sam klub u tolikoj mjeri ja sam za, pa i naziv stadiona (ako ga ikad budemo imali).
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Amcho1
Postovi: 829
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 17 maj 2024, 00:36

Osttribine je napisao/la:
16 maj 2024, 17:17
SamoDaKazeem je napisao/la:
16 maj 2024, 16:52


Klub objavi bilans stanja i bilans uspjeha u kojem jasno piše višak rashoda 33 M i onda takvi kao ti me ubjeđuju da sam štrumf i da lažem.
Drugi pišu kako je mit da Zrnjiski ulaže više te da smo mi u rangu željezničara.

Sram vas bilo što se služite štrumfovskim debilizmima.
Ali ovo je fascinantno, cijelu sezonu ih nazivaju bijedom, prosjacima, kanticarima, a onda povjeruju da smo mi sa finansijama tu negdje u istom rangu. Tesko prihvatiti cinjenicu da se na rezultatskom planu lose radi, o cemu nas nekoliko pisemo povremeno (bar ja, ima ih/vas koji svakodnevno o tome pisu istina), da Sarajevo nikad nakon rata nije svezalo tri sezone u kojima je na cetvrtom mjestu zavrsavalo. Da od te tri sezone dva puta u Evropu izlazis jer ti je neko drugi omogucio da te i cetvrta pozicija vodi u Evropu, a jednu sezonu si ostao bez iste.

S obzirom kolika se sredstva ulazu u igracki kadar mogli smo i morali vise, ok, ne bi smo bili prvaci i da smo imali perfektnu sezonu, ali ne mozes pravdati ni ove tri u kojima za prvacima drzave si sakupio ukupni zaostatak od 100 i kusur bodova. Shvatite "pozitivci" da ne mozemo svi imati isto misljenje i zabiti glavu u pijesak i mitomaniju siriti kako su nam svi drugi krivi za lose rezultate. Ako vam se ne citaju postovi ljudi koji drugacije misle, a nemate argumentovan odgovor sem ove suplje floskule "idite na svoje teme, zeljovci, husrefovci, mahalasi itd" onda jednostavno iskoristite tu opciju blokiranja odredjenog forumasa i zavrsite pricu. Zivite onda u uvjerenju da smo mi najbolja ekipa ali eto neko nam ne da, da bar budemo drugi ili treci na tabeli za promjenu. Forum i jeste da se razmijenjuju misljenja, koja bi fora bila sada da svi pisemo isto pa nebitno bilo ono pozitivno ili negativno, zato i ne stavljam nikoga na listu "gnjavatora" jer zelim vidjeti kakvo je generalno misljenje navijaca Sarajeva, ali dobro.
Suštinski problem jeste upravo u javnom spinovanju putem medija , a zašto?

Svi žele instant rezultat, a pored instant rezultata žele konstantne promjene. Svi bi da se pitaju i odlučuju šta je dobro za klub, a šta ne i kako klub treba da funkcioniše. Šta sa novcem i sa koliko novca treba da radi, ko da bude direktor, ko da bude trener, ko treba da igra i sve dok je takva situacija ispunjavanja želja navijačima, nama nema napretka, zapamtite to.

Onog trenutka kada klub čvrsto stane i kaže "u politiku kluba i u ciljeve kluba se može samo i isključivo miješati klub, za sve radnje i odluke se pita i odlučuje isključivo klub" tog trenutka ćemo krenuti naprijed. Dizanje kluba na veći nivo je isključivo zadatak kluba i uposlenih ljudi u istom. Zadatak navijača je sve ali nikako ne može da bude miješanje u politiku kluba.

U demokratskom društvu priznajem i prihvatam da je dozvoljeno pohvaliti ali i uputiti kritiku, ipak ukoliko je ta kritika ili pohvala po svaku cijenu forsirana više puta svakodnevno onda niti je to pohvala niti je to kritika, već se radi o nekoj čudnoj namjeri ili interesu.

Lijep pozdrav
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

pitara
Postovi: 1053
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 17 maj 2024, 01:47

Da skrenemo sa ovih teskih tema, evo par igraca po pozicijama za koje mislim da je realno da bi ih mogli dovesti, sta mislite?
Stoperi:
Renato Gojkovic - Orenburg
Danijel Loncar - Pogon
Amir Feratovic - Slobodan
Sinisa Sanicanin - Partizan
Nermin Mujkic - Sloboda

Bekovi:
Mihael Kupresak - Siroki
Luka Hujber - Istra
Petar Mamic - Cluj
Ionnis Kotsiras - Panathinaikos (ovaj se spominajo već pa zato)

Veza:
Sanjin Prcic - Slobodan
Amer Gojak - Ferencvaros
Neven Đurasek - Aris
Lazar Tufegdzic - CSKA

Napad:
Alen Ozbolt - Hapoel Tel Aviv
Franko Kovacevic - Wehen
Smail Prevljak - Hertha
Said Hamulic - Toulouse
Admir Bristric - Olimpija

Skoro svim igracima ili istice ugovor ili slabo igraju, nekako mi se Gojkovic i ovaj grk cine najmanje mogucim ali eto ima ovdje igraca koji bi bili neki zalog za buducnost, npr Bristric ali bi ga morali platiti, a ima i ovih kojima je karijera u padu tima Prevljaka, Hamulica i Sanicanina koji bi bili realno upgrade za nase prvenstvo.

Sve zavisi naravno od potencijalnih odlazaka, Radovicu i Anicicu isticu ugovori, Renan, Kyeremeh, Catakovic, Ðurickovic, Anđusic, Soldo, Mustafic i Duljevic ulaze u zadnju godinu ugovora, vjerovatno ce se gledati da se unovce neki od njih.
Volio bi da ostanu Đurickovic, Kyeremeh, Catakovic i Buljubasic, Renan i Mustafic bi se mogli negdje uvaliti, a Duljevica, Soldu i Anđusica svakako ne mozes unovciti.

Bolje bacati suplju oko mogucih pojacanja nego se raspravljati sa pojedinim forumasima realno

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5903
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 maj 2024, 06:07

Cim sam vidio da je Sultan otiso kod zeljka, znao sam da je novcanik ostavio kod zene.. Tan je svoj zakljuco u sef odporan na atomsko oruzuje i istavio u kuci u vodi..

Al bolje i zeljin isprdak zeljko nego nas bjednik bakir koji nije ni ridjenu zenu mogo da natjera da navija aa FK SARAJEVO. Seljanku iz pripizdine plav gusinhe

Bakir da se rukovo sa kraljem saudiske arabije nafta bi presusila

Mirvic mora kupit direktore sudija i 4 covjeka u ns bh
Bolja opcija kupit Vica i beusa

Onda 10 tku
Stopera
I lijevo krilo

Otjerat penisa

Avatar
Osttribine
Postovi: 2804
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 17 maj 2024, 06:19

Amcho1 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:36
Osttribine je napisao/la:
16 maj 2024, 17:17
SamoDaKazeem je napisao/la:
16 maj 2024, 16:52


Klub objavi bilans stanja i bilans uspjeha u kojem jasno piše višak rashoda 33 M i onda takvi kao ti me ubjeđuju da sam štrumf i da lažem.
Drugi pišu kako je mit da Zrnjiski ulaže više te da smo mi u rangu željezničara.

Sram vas bilo što se služite štrumfovskim debilizmima.
Ali ovo je fascinantno, cijelu sezonu ih nazivaju bijedom, prosjacima, kanticarima, a onda povjeruju da smo mi sa finansijama tu negdje u istom rangu. Tesko prihvatiti cinjenicu da se na rezultatskom planu lose radi, o cemu nas nekoliko pisemo povremeno (bar ja, ima ih/vas koji svakodnevno o tome pisu istina), da Sarajevo nikad nakon rata nije svezalo tri sezone u kojima je na cetvrtom mjestu zavrsavalo. Da od te tri sezone dva puta u Evropu izlazis jer ti je neko drugi omogucio da te i cetvrta pozicija vodi u Evropu, a jednu sezonu si ostao bez iste.

S obzirom kolika se sredstva ulazu u igracki kadar mogli smo i morali vise, ok, ne bi smo bili prvaci i da smo imali perfektnu sezonu, ali ne mozes pravdati ni ove tri u kojima za prvacima drzave si sakupio ukupni zaostatak od 100 i kusur bodova. Shvatite "pozitivci" da ne mozemo svi imati isto misljenje i zabiti glavu u pijesak i mitomaniju siriti kako su nam svi drugi krivi za lose rezultate. Ako vam se ne citaju postovi ljudi koji drugacije misle, a nemate argumentovan odgovor sem ove suplje floskule "idite na svoje teme, zeljovci, husrefovci, mahalasi itd" onda jednostavno iskoristite tu opciju blokiranja odredjenog forumasa i zavrsite pricu. Zivite onda u uvjerenju da smo mi najbolja ekipa ali eto neko nam ne da, da bar budemo drugi ili treci na tabeli za promjenu. Forum i jeste da se razmijenjuju misljenja, koja bi fora bila sada da svi pisemo isto pa nebitno bilo ono pozitivno ili negativno, zato i ne stavljam nikoga na listu "gnjavatora" jer zelim vidjeti kakvo je generalno misljenje navijaca Sarajeva, ali dobro.
Suštinski problem jeste upravo u javnom spinovanju putem medija , a zašto?

Svi žele instant rezultat, a pored instant rezultata žele konstantne promjene. Svi bi da se pitaju i odlučuju šta je dobro za klub, a šta ne i kako klub treba da funkcioniše. Šta sa novcem i sa koliko novca treba da radi, ko da bude direktor, ko da bude trener, ko treba da igra i sve dok je takva situacija ispunjavanja želja navijačima, nama nema napretka, zapamtite to.

Onog trenutka kada klub čvrsto stane i kaže "u politiku kluba i u ciljeve kluba se može samo i isključivo miješati klub, za sve radnje i odluke se pita i odlučuje isključivo klub" tog trenutka ćemo krenuti naprijed. Dizanje kluba na veći nivo je isključivo zadatak kluba i uposlenih ljudi u istom. Zadatak navijača je sve ali nikako ne može da bude miješanje u politiku kluba.

U demokratskom društvu priznajem i prihvatam da je dozvoljeno pohvaliti ali i uputiti kritiku, ipak ukoliko je ta kritika ili pohvala po svaku cijenu forsirana više puta svakodnevno onda niti je to pohvala niti je to kritika, već se radi o nekoj čudnoj namjeri ili interesu.

Lijep pozdrav
Isto se moze reci onda da je u necijem interesu da spinuje svakodnevno na ovom forumu da su ovi rezultati dobri i da su nam svi drugi krivi sto ne mozemo bolje ostvariti. Ne znam o kakvom instant rezultatu govoris, nama su tri sezone zaredom katastrofa, a ne vidimo neke pomake da se nesto konkretno radi da bi smo se poboljsali sem eto sto nam je dosadilo mijenjati pa eto trpili bi smo Rozmana koji je napravio rezultat koji bi mogao i svaki domaci trener da se ne lazemo.
O tome koliko se navijaci pitaju i uplicu ti je pokazano potezom MIrvica imenovanjem Varesanovica za trenera i ako su mu noc prije Horde zla javno najavile da ce klub izgubiti podrsku najvatrenijih navijaca na domacim utakmicama ukoliko se taj njegov naum ostvari. Znamo dalje svi sta je bilo i da smo ostali bez Hz na domacim tekmama, tako da ta prica da smo mi navijaci nekoga otjerali je potpuno suplja. Mi mozemo iskazati nezadovoljstvo ili na tribinama ili na forumima ali ne pije to puno vode. A rezultati naseg kluba jesu za iskazivanje nezadovoljstva to je cinjenica, niti jedan navijac Sarajeva sa ovim ne smije biti zadovoljan, da uz ovolika novcana ulaganja postajes prosjek nase lige gdje te razvaljuju neke Sloge, Zvijezde, SB itd, i da se zadovoljajemo porazom od Zrinjskog golom razlike. Jednostavno hocemo bolje rezultate,

LP i tebi.

Antikloc
Postovi: 2552
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 17 maj 2024, 06:33

pitara je napisao/la:
17 maj 2024, 01:47
Da skrenemo sa ovih teskih tema, evo par igraca po pozicijama za koje mislim da je realno da bi ih mogli dovesti, sta mislite?
Stoperi:
Renato Gojkovic - Orenburg
Danijel Loncar - Pogon
Amir Feratovic - Slobodan
Sinisa Sanicanin - Partizan
Nermin Mujkic - Sloboda

Bekovi:
Mihael Kupresak - Siroki
Luka Hujber - Istra
Petar Mamic - Cluj
Ionnis Kotsiras - Panathinaikos (ovaj se spominajo već pa zato)

Veza:
Sanjin Prcic - Slobodan
Amer Gojak - Ferencvaros
Neven Đurasek - Aris
Lazar Tufegdzic - CSKA

Napad:
Alen Ozbolt - Hapoel Tel Aviv
Franko Kovacevic - Wehen
Smail Prevljak - Hertha
Said Hamulic - Toulouse
Admir Bristric - Olimpija

Skoro svim igracima ili istice ugovor ili slabo igraju, nekako mi se Gojkovic i ovaj grk cine najmanje mogucim ali eto ima ovdje igraca koji bi bili neki zalog za buducnost, npr Bristric ali bi ga morali platiti, a ima i ovih kojima je karijera u padu tima Prevljaka, Hamulica i Sanicanina koji bi bili realno upgrade za nase prvenstvo.

Sve zavisi naravno od potencijalnih odlazaka, Radovicu i Anicicu isticu ugovori, Renan, Kyeremeh, Catakovic, Ðurickovic, Anđusic, Soldo, Mustafic i Duljevic ulaze u zadnju godinu ugovora, vjerovatno ce se gledati da se unovce neki od njih.
Volio bi da ostanu Đurickovic, Kyeremeh, Catakovic i Buljubasic, Renan i Mustafic bi se mogli negdje uvaliti, a Duljevica, Soldu i Anđusica svakako ne mozes unovciti.

Bolje bacati suplju oko mogucih pojacanja nego se raspravljati sa pojedinim forumasima realno
Sta ce nam igraci kojima je karijera u padu i koji slabo igraju ?? :?:
Nikakvih propalih polovnjaka,samo djecu ,koja imaju perspektivu,pred kojima je karijera. Bolje dati ljudski ugovor nasoj djeci da odigraju jos par godina kod nas,da pravimo tim,nego kamarati propale polovnjake.
A ako mislimo ista rezultatski napredovati,prvo moramo otjerati Skijasa. On je ovdje zalutao.
Mada mislim da je Gospodinu Vincentu Tanu ,kao i sto sam kaze prioritet akademija ,proizvodnja djece,nego prvi tim. Mozda i stadion,to je nekretnina,siguran biznis. Ne zavisi od toga hoce li budala pogoditi gol ili precku. :mrgreen:
Ovaj Kralj,Sultan,Sah ,Padisah ili sta li je vec mi je nejasan. Sto li je ono doslo ?? Nadamo se dobrom,pozitivni smo,pogleda uprtog u svijetlu buducnost. Kako licnu,tako Grada i voljenog kluba :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Senner
Postovi: 569
Pridružen/a: 20 jul 2020, 19:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Senner » 17 maj 2024, 07:22

Amcho1 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:36
Osttribine je napisao/la:
16 maj 2024, 17:17
SamoDaKazeem je napisao/la:
16 maj 2024, 16:52


Klub objavi bilans stanja i bilans uspjeha u kojem jasno piše višak rashoda 33 M i onda takvi kao ti me ubjeđuju da sam štrumf i da lažem.
Drugi pišu kako je mit da Zrnjiski ulaže više te da smo mi u rangu željezničara.

Sram vas bilo što se služite štrumfovskim debilizmima.
Ali ovo je fascinantno, cijelu sezonu ih nazivaju bijedom, prosjacima, kanticarima, a onda povjeruju da smo mi sa finansijama tu negdje u istom rangu. Tesko prihvatiti cinjenicu da se na rezultatskom planu lose radi, o cemu nas nekoliko pisemo povremeno (bar ja, ima ih/vas koji svakodnevno o tome pisu istina), da Sarajevo nikad nakon rata nije svezalo tri sezone u kojima je na cetvrtom mjestu zavrsavalo. Da od te tri sezone dva puta u Evropu izlazis jer ti je neko drugi omogucio da te i cetvrta pozicija vodi u Evropu, a jednu sezonu si ostao bez iste.

S obzirom kolika se sredstva ulazu u igracki kadar mogli smo i morali vise, ok, ne bi smo bili prvaci i da smo imali perfektnu sezonu, ali ne mozes pravdati ni ove tri u kojima za prvacima drzave si sakupio ukupni zaostatak od 100 i kusur bodova. Shvatite "pozitivci" da ne mozemo svi imati isto misljenje i zabiti glavu u pijesak i mitomaniju siriti kako su nam svi drugi krivi za lose rezultate. Ako vam se ne citaju postovi ljudi koji drugacije misle, a nemate argumentovan odgovor sem ove suplje floskule "idite na svoje teme, zeljovci, husrefovci, mahalasi itd" onda jednostavno iskoristite tu opciju blokiranja odredjenog forumasa i zavrsite pricu. Zivite onda u uvjerenju da smo mi najbolja ekipa ali eto neko nam ne da, da bar budemo drugi ili treci na tabeli za promjenu. Forum i jeste da se razmijenjuju misljenja, koja bi fora bila sada da svi pisemo isto pa nebitno bilo ono pozitivno ili negativno, zato i ne stavljam nikoga na listu "gnjavatora" jer zelim vidjeti kakvo je generalno misljenje navijaca Sarajeva, ali dobro.
Suštinski problem jeste upravo u javnom spinovanju putem medija , a zašto?

Svi žele instant rezultat, a pored instant rezultata žele konstantne promjene. Svi bi da se pitaju i odlučuju šta je dobro za klub, a šta ne i kako klub treba da funkcioniše. Šta sa novcem i sa koliko novca treba da radi, ko da bude direktor, ko da bude trener, ko treba da igra i sve dok je takva situacija ispunjavanja želja navijačima, nama nema napretka, zapamtite to.

Onog trenutka kada klub čvrsto stane i kaže "u politiku kluba i u ciljeve kluba se može samo i isključivo miješati klub, za sve radnje i odluke se pita i odlučuje isključivo klub" tog trenutka ćemo krenuti naprijed. Dizanje kluba na veći nivo je isključivo zadatak kluba i uposlenih ljudi u istom. Zadatak navijača je sve ali nikako ne može da bude miješanje u politiku kluba.

U demokratskom društvu priznajem i prihvatam da je dozvoljeno pohvaliti ali i uputiti kritiku, ipak ukoliko je ta kritika ili pohvala po svaku cijenu forsirana više puta svakodnevno onda niti je to pohvala niti je to kritika, već se radi o nekoj čudnoj namjeri ili interesu.

Lijep pozdrav
100% se slažem s tobom, ali ne mogu se oteti utisku da i dalje ne znamo kuda gonimo.

Mislim da sam to rekao davno ovdje na forumu, a to je:
-kratkoročni,
-srednjoročni i
-dugoročni plan

sa preciznim rokovima i odgovornostima uposlenih koji za svoj rad/nerad primaju platu.

Gledam ovu Poturu, ona kao ima neku poziciju u klubu, nikako je nema na radnom mjestu u klubu, a kao ona se nešto pita za određene procese u klubu.

Kada se riješimo svih tih pozera i nesposobnjakovića unutar kluba možda i budemo vidjeli neke rezultate, ovako mrka kapa brate moj.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2037
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 17 maj 2024, 08:45

slika
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

plisek
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 17 maj 2024, 09:19

pitara je napisao/la:
17 maj 2024, 01:47
Da skrenemo sa ovih teskih tema, evo par igraca po pozicijama za koje mislim da je realno da bi ih mogli dovesti, sta mislite?
Stoperi:
Renato Gojkovic - Orenburg
Danijel Loncar - Pogon
Amir Feratovic - Slobodan
Sinisa Sanicanin - Partizan
Nermin Mujkic - Sloboda

Bekovi:
Mihael Kupresak - Siroki
Luka Hujber - Istra
Petar Mamic - Cluj
Ionnis Kotsiras - Panathinaikos (ovaj se spominajo već pa zato)

Veza:
Sanjin Prcic - Slobodan
Amer Gojak - Ferencvaros
Neven Đurasek - Aris
Lazar Tufegdzic - CSKA

Napad:
Alen Ozbolt - Hapoel Tel Aviv
Franko Kovacevic - Wehen
Smail Prevljak - Hertha
Said Hamulic - Toulouse
Admir Bristric - Olimpija

Skoro svim igracima ili istice ugovor ili slabo igraju, nekako mi se Gojkovic i ovaj grk cine najmanje mogucim ali eto ima ovdje igraca koji bi bili neki zalog za buducnost, npr Bristric ali bi ga morali platiti, a ima i ovih kojima je karijera u padu tima Prevljaka, Hamulica i Sanicanina koji bi bili realno upgrade za nase prvenstvo.

Sve zavisi naravno od potencijalnih odlazaka, Radovicu i Anicicu isticu ugovori, Renan, Kyeremeh, Catakovic, Ðurickovic, Anđusic, Soldo, Mustafic i Duljevic ulaze u zadnju godinu ugovora, vjerovatno ce se gledati da se unovce neki od njih.
Volio bi da ostanu Đurickovic, Kyeremeh, Catakovic i Buljubasic, Renan i Mustafic bi se mogli negdje uvaliti, a Duljevica, Soldu i Anđusica svakako ne mozes unovciti.

Bolje bacati suplju oko mogucih pojacanja nego se raspravljati sa pojedinim forumasima realno
Lista propaliteta, nadam se da ce nas sve i jedno ime zaobici, a posebno vazi za Sanicanina. Sto dovodit igrace koji su istroseni, u padu karijere?

Avatar
Surreal
Postovi: 7726
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 17 maj 2024, 10:13

pitara je napisao/la:
17 maj 2024, 01:47
Da skrenemo sa ovih teskih tema, evo par igraca po pozicijama za koje mislim da je realno da bi ih mogli dovesti, sta mislite?
Stoperi:
Renato Gojkovic - Orenburg
Danijel Loncar - Pogon
Amir Feratovic - Slobodan
Sinisa Sanicanin - Partizan
Nermin Mujkic - Sloboda

Bekovi:
Mihael Kupresak - Siroki
Luka Hujber - Istra
Petar Mamic - Cluj
Ionnis Kotsiras - Panathinaikos (ovaj se spominajo već pa zato)

Veza:
Sanjin Prcic - Slobodan
Amer Gojak - Ferencvaros
Neven Đurasek - Aris
Lazar Tufegdzic - CSKA

Napad:
Alen Ozbolt - Hapoel Tel Aviv
Franko Kovacevic - Wehen
Smail Prevljak - Hertha
Said Hamulic - Toulouse
Admir Bristric - Olimpija

Skoro svim igracima ili istice ugovor ili slabo igraju, nekako mi se Gojkovic i ovaj grk cine najmanje mogucim ali eto ima ovdje igraca koji bi bili neki zalog za buducnost, npr Bristric ali bi ga morali platiti, a ima i ovih kojima je karijera u padu tima Prevljaka, Hamulica i Sanicanina koji bi bili realno upgrade za nase prvenstvo.

Sve zavisi naravno od potencijalnih odlazaka, Radovicu i Anicicu isticu ugovori, Renan, Kyeremeh, Catakovic, Ðurickovic, Anđusic, Soldo, Mustafic i Duljevic ulaze u zadnju godinu ugovora, vjerovatno ce se gledati da se unovce neki od njih.
Volio bi da ostanu Đurickovic, Kyeremeh, Catakovic i Buljubasic, Renan i Mustafic bi se mogli negdje uvaliti, a Duljevica, Soldu i Anđusica svakako ne mozes unovciti.

Bolje bacati suplju oko mogucih pojacanja nego se raspravljati sa pojedinim forumasima realno
Bravo na postu, jedan od rijetkih koji je postavio koliko-toliko realna pojačanja, mislim volio bih i ja Igora Matanovića, ali ne ide to baš tako.

Što se defanzivaca tiče, budući da pratim Romu, ne mogu da vjerujem da Feratović nema kluba i dalje, to je jedan odličan dečko, veliki radnik i bio je tada prepoznat u ekipi Rome, sjedio je nekoliko puta na klupi, tako da nije ono neki nebitan faktor. Roma je imala period kada je dovodila Slovence, a dečko je i dalje mlad, prosto odlično pojačanje. Renato je već "ispričana" priča - dečko je jednostavno klasa za ovu ligu, ukoliko ga možemo platiti, definitivno bi nam se isplatio.

Rekoše da je Kuprešak gotova stvar i da je već sada naš igra, Petar Mamić mi se baš sviđa, odličan igrač i nadam se da će ga Ibričić (?) uzeti u razmatranje.

Lazar Tufegdžić isto odličan igrač, pa njega je Spartak prodao za 500.000e, znači nije on neki srpski polovnjak, u to vrijeme ga tražilo pola Saudijske Arabije i neki rumunski klubovi, igrao je fenomenalnu sezonu u Srbiji, neko ga je već spominjao, ne znam koliko je to istina, ali vjerujem da bi bio silan upgrade. Gojaka i Prcića svi znamo, uvijek će biti preseravanja, ljudi kojima su oni nepotrebni igrači, koji nemaju motivaciju - ali upravo ovakav tip igrača ti eksponencijalno pojača ekipu, pa koliko samo Gojak ima evropskih utakmica u karijeri?

Što se napada tiče Bistrić bi bio neka nova verzija Nardina, a da se ne lažemo Prevljak nije realan. Vjerujem i dalje u Hamulića, ali njegov karakter i ponašanje u svakom klubu su bili totalno kritični, eh ovaj Ozobolt mi djeluje kao dobar igrač.

Idealan scenarij: Feratović, Gojković, Kuprešak, Tufegdžić, Prcić i Ozobolt - znam da nije realno, ali nek dovedemo trojicu od navedenih, ja presretan.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
FKSzuti
Postovi: 707
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 17 maj 2024, 10:25

slika

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9647
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 maj 2024, 10:27

Ma najgore u svemu je što sad ni ne možeš očekivati da iko bude dogovoren kad ti je i trener pod upitnikom, a sportski direktor pogotovo( samo čekamo da nam neko kaže da je to to što se tiče njegove “avanture” kod nas ).
Od navedenih, volio bi vidjeti Gojkovića kod nas, Feratovića i Kuprešaka. 2 stopera dovesti u slučaju da ostane Simon( i nastavi sa 352) ili dođe neki trener koji planira forsirati sa 3 nazad, a ako ćemo igrati sa 2 stopera, onda ili Gojković ili Feratović, ne trebaju nam obojica.
Kuprešak odličan drugu sezonu zaredom, vrijeme mu je za iskorak. On i Duraković na lijevoj strani, odlično. A očekujem i od Elvira da proradi iduću sezonu.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2525
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 17 maj 2024, 10:45

BegovicRamiz je napisao/la:
16 maj 2024, 23:50
hoce li biti kakvih izlaznih transfera
nemoj kad portali objave da bude znao sam ja
Sta radis zenama, Ramize

Vodimo ljubav, a ne rat

slika
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.