Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
redbull93
Postovi: 14583
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la redbull93 » 17 maj 2024, 01:10

Ono sto jos raduje, sto su pricali na pressu je, formiranje platforme putem koje ce se pratiti svi igraci. Ne samo oni pozivani, vec i potencijalni, a rekli su da ce biti platforma za sve selekcije, tako da ce svi treneri moci pratiti sve igrace, pa cak i one koji imaju pravo nastupa za nas.

Nahvalise vicu bgt ko da se nisu preko twittera prepucavali haha. Barbarez i Spahic mi bas djeluju dobro i vjerujem da smo svi pozitivno iznenadjeni. Ovo je trebalo odmah poslije Peteva uraditi, sad bi igrali EP, a one sva ova sranja.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
H8Z7
Postovi: 4666
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la H8Z7 » 17 maj 2024, 01:24

fanatik19 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:12
H8Z7 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:04
fanatik19 je napisao/la:
16 maj 2024, 23:56


Nek se nadje i 1 normalan pitar :bih:
Nisam pratio pa ne znam o čemu je riječ. :mrgreen:
Ako je u vezi poziva igrača stava sam da je Buljubašić se mogao naći na spisku, međutim selektor i sš su daleko kompetentniji od mene i oni znaju kakav im profil igrača treba za formaciju i sl.

Da li se ove utakmice broje da ako igrač zaigra za državu više nema pravo promjene reprezentacije?
Ako jeste, onda je jasno što je Vuković na spisku.
Ma ovi tvoji pitari tacnije najveci bolesnici na forumu govorili kako treba zvat Kovacevica za golmana Sabanovica Pidru i tako te qrcine od igraca i kako su mogli i Catakovic i Buljubasic u paketu u repku. Rekao je selektor da ce uvijek 1 iz nase lige zvat sad je to Vukovic mozda ce slj put neko drugi. Mali je zvijer od igraca siguran sam da ga na ljeto ceka ozbiljan transfer
Koliko god mi Kovačević bio drag on je svoje zatvorio ovdje nažalost.
Pidro i Šabanović eventualno bi mogli igrati al 2019 kad smo duplu uzeli i to da budu 3 izbor.

Ljudi olahko shvaćaju ove utakmice pa se žali što se ovaj, što onaj nije pozvao. Međutim ovaj će se sastav vjerojatno uigravati uskočiti eventualno 2 do 3 igrača koja sad nisu ovdje i krenuti tako u kvalifikacije odnosno LN. Najvažnije je da se usklade igrači da kliknu pa da kvalifikacije odnosno LN odigramo kako spada.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

TarpiTarpi
Postovi: 485
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la TarpiTarpi » 17 maj 2024, 01:48

H8Z7 je napisao/la:
17 maj 2024, 01:24
fanatik19 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:12
H8Z7 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:04


Nisam pratio pa ne znam o čemu je riječ. :mrgreen:
Ako je u vezi poziva igrača stava sam da je Buljubašić se mogao naći na spisku, međutim selektor i sš su daleko kompetentniji od mene i oni znaju kakav im profil igrača treba za formaciju i sl.

Da li se ove utakmice broje da ako igrač zaigra za državu više nema pravo promjene reprezentacije?
Ako jeste, onda je jasno što je Vuković na spisku.
Ma ovi tvoji pitari tacnije najveci bolesnici na forumu govorili kako treba zvat Kovacevica za golmana Sabanovica Pidru i tako te qrcine od igraca i kako su mogli i Catakovic i Buljubasic u paketu u repku. Rekao je selektor da ce uvijek 1 iz nase lige zvat sad je to Vukovic mozda ce slj put neko drugi. Mali je zvijer od igraca siguran sam da ga na ljeto ceka ozbiljan transfer
Koliko god mi Kovačević bio drag on je svoje zatvorio ovdje nažalost.
Pidro i Šabanović eventualno bi mogli igrati al 2019 kad smo duplu uzeli i to da budu 3 izbor.

Ljudi olahko shvaćaju ove utakmice pa se žali što se ovaj, što onaj nije pozvao. Međutim ovaj će se sastav vjerojatno uigravati uskočiti eventualno 2 do 3 igrača koja sad nisu ovdje i krenuti tako u kvalifikacije odnosno LN. Najvažnije je da se usklade igrači da kliknu pa da kvalifikacije odnosno LN odigramo kako spada.
Ma opušteno, vidjeli ljudi da se levati lože pa spomenuli svakog ko je nekad igrao za Sarajevo a ovi sve gori i gori :roll:

Avatar
Zutti
Postovi: 1227
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zutti » 17 maj 2024, 02:06

Beduin je napisao/la:
16 maj 2024, 22:44
Zutti je napisao/la:
16 maj 2024, 17:42
Buljubašića nema, Hamza je zaslužio poziv, Rahmanovića nema, al zato su tu Husarin Pirić, Vuković iz Borca :rol: Mislim, nije da se nešto čudim, spisak napravljen od strane nekog drugog, standard. Jedino pozitivno je pozivanje Hadžikića, ali i tu je Osman imao sreće da u Borcu nema golmana sa našim državljanstvom. :rol:

To si u pravi, svi ograju iste pozicije i nepravedno npr. pozvan Piric ispred Rahmanovica.

Grob te j3bo ko sve koristi internet danas i ima pravo pisati postove.
Hahahaha e baš te grob j3bo šta ja moram "objašnjavati". Govorim ti generalno, ne da mi se analize bilo kakve praviti. Znaš to i ti nego izvadiš iz konteksta ono što ti odgovara pa oko toga sereš, al dobro, na internetu si, kad mogu svi seri i ti, libo te racku.
Zadnja izmjena: Zutti, dana/u 17 maj 2024, 02:19, ukupno mijenjano 1 put.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
Zastone
Postovi: 1674
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zastone » 17 maj 2024, 02:07

Spisak kao spisak je odlican uzimajuci u obzir da je prvi, to je trenutno i najbolje sto su mogli pozvati i privoliti za ovako kratak period. Gledajuci ovu danasnju press konferenciju ovo bi moglo izgledati jako dobro i pozitivno, razlika izmedju prvog obracanja i ovog sada nebo i zemlja, vidi se da se slazu neke stvari i da je Emir jako ozbiljan i kao sto neko rece ne lici na onog kabadahiju :D od prije.. a Barba i izjava kada ce okupljanje kaze ja bih sada odmah.. bas se vidi da je zagrijan i nadam se da nece izgoriti u ovoj silnoj zelji, dobro je sto ima pored sebe Bajramovica koji ce sigurno tu biti za dosta taktickih stvari i nadomjestiti to neko neiskustvo.. sve u svemu ostaje zal sto se ovo nije uradilo bar prije 4-5 godina, ali nikad nije kasno i mirise na lijepu pricu. :bih: :bih:

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 1921ljoze » 17 maj 2024, 02:17

Realno dobra je stvar sto ce biti uvjek 1 ili 2 iz nase lige pa neka se nasi zapitaju neka se bore....pola ih po nargilama bolan....
Sto se tice Sarajeva Hamza je mogao biti al sad je Vukovic,Buljubasic ima potencijal i mozda ce se u buducnosti i on zvato sad nek zapne nek ima motiv vise.....na kraju imamo trenutno previse veznih i da ga je zvao mozda bi presjedio obe na klupi ovako se moze odmoriti i on i Hamza jer brzo nova sezona ide kod nas....

Avatar
Mokes
Postovi: 15026
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mokes » 17 maj 2024, 02:29

Poziv Bičakčiću nema nikkave logike. Ovo ostalo je manje više ok.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 1921ljoze » 17 maj 2024, 02:55

Mokes je napisao/la:
17 maj 2024, 02:29
Poziv Bičakčiću nema nikkave logike. Ovo ostalo je manje više ok.
Rekao je i zasto
Previse mladih ima i treba neko iskusan barem za ovu godinu.....moze Bico dati ruke jos...

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4350
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 17 maj 2024, 08:16

Beduin je napisao/la:
16 maj 2024, 23:32
Nemojmo pretjerivati sad toliko, koliko god nas derala euforija i radost usljed odlicno uradjenog posla u mjesec dana od strane Spahe.
I Miske je doveo Svedjane, Huseinbasica, na vrijeme privolio Dedica i Jusufa (mada njih nije bilo tesko privoliti) kao i Tahirovica, Tabakovica kad je proigrao. A sjecam se da je razgovarao i sa Jasicem i vrbovao ga, ali je i tad bilo nagovjestaja da momak ima pritisak od tamosnjeg kluba i Saveza. Samo ne znam gdje je kasnije zapelo. Ovo pisem vise onako jer ispade da ovi nikoga nisu doveli i nista radili, da ne ispadne da ih branim jer se i meni Miske zgadio u zadnje vrijeme, postao prava hijena i Vicina kujica.
Nigdje ja nisam negirao Misimoviceve zasluge zbog odluka nekih igraca da igraju za nas, a to su: trojica 'Svedjana', Tabakovic i Huseinbasic. Gazibegovic i Dedic nemaju nista s njim, jer su momci igrali i za nase U selekcije. Medjutim, cinjenica je da je on za 4-5 godina otkako je u savezu uspio zavrsiti 5 igraca, a da je Spahic za 25 dana uspio zavrsiti 4 igraca. Sve je to nekako bilo sporo i kilavo. Pojavi se neki Tabakovic, zabija lik kao na traci, a kod nas se to mjesecima, pa i godinama provlaci po medijima i presicama. Poslije se kao i obavi neki razgovor i izadje u javnost s informacijom da je igrac zainteresovan, ali se jos poprilicno mora sacekati dok se zavrsi ova ili ona papirologija itd, itd. Isto je bilo i za sve ostale. Ne kazem da je tu sve do Misimovica, jer nekad ni igraci nisu 100% sigurni sta zele i onda svjesno odugovlace, ali nemoguce je ne primijetiti ocitu razliku u ovome sto je Spahic uradio za mjesec dana u odnosu na sve svoje prethodnike. Za tako kratko vrijeme, bez ikakve medijske pompe, mi u rosteru imamo 4 igraca od kojih se s pravom ocekuje da udju u rotaciju i daju ozbiljan doprinos. Osim toga, obavljeni su razgovori i s ovim starijim igracima (Bicakcic, Stevanovic, Djuric itd) i nemoguce je ne primijetiti s koliko elana se radi sve to.

Nego, stoperi i vezni red su pojacani s po 2 igraca. Nek za Ligu nacija pojaca jos bekovske i krilne pozicije s po 2 igraca (Karic, Jasic + Bajrakterevic i Huskovic) i dosta od Spahe za ovu godinu. :mrgreen:


Avatar
Arvid
Postovi: 17741
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Arvid » 17 maj 2024, 09:14

Ono što me raduje je to što nema curenja više i nekakvih šupljih, izađe spisak šok i vjeverica. Bravo.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
katalinski
Postovi: 784
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la katalinski » 17 maj 2024, 09:38

Ghuraba je napisao/la:
17 maj 2024, 08:16
Beduin je napisao/la:
16 maj 2024, 23:32
Nemojmo pretjerivati sad toliko, koliko god nas derala euforija i radost usljed odlicno uradjenog posla u mjesec dana od strane Spahe.
I Miske je doveo Svedjane, Huseinbasica, na vrijeme privolio Dedica i Jusufa (mada njih nije bilo tesko privoliti) kao i Tahirovica, Tabakovica kad je proigrao. A sjecam se da je razgovarao i sa Jasicem i vrbovao ga, ali je i tad bilo nagovjestaja da momak ima pritisak od tamosnjeg kluba i Saveza. Samo ne znam gdje je kasnije zapelo. Ovo pisem vise onako jer ispade da ovi nikoga nisu doveli i nista radili, da ne ispadne da ih branim jer se i meni Miske zgadio u zadnje vrijeme, postao prava hijena i Vicina kujica.
Nigdje ja nisam negirao Misimoviceve zasluge zbog odluka nekih igraca da igraju za nas, a to su: trojica 'Svedjana', Tabakovic i Huseinbasic. Gazibegovic i Dedic nemaju nista s njim, jer su momci igrali i za nase U selekcije. Medjutim, cinjenica je da je on za 4-5 godina otkako je u savezu uspio zavrsiti 5 igraca, a da je Spahic za 25 dana uspio zavrsiti 4 igraca. Sve je to nekako bilo sporo i kilavo. Pojavi se neki Tabakovic, zabija lik kao na traci, a kod nas se to mjesecima, pa i godinama provlaci po medijima i presicama. Poslije se kao i obavi neki razgovor i izadje u javnost s informacijom da je igrac zainteresovan, ali se jos poprilicno mora sacekati dok se zavrsi ova ili ona papirologija itd, itd. Isto je bilo i za sve ostale. Ne kazem da je tu sve do Misimovica, jer nekad ni igraci nisu 100% sigurni sta zele i onda svjesno odugovlace, ali nemoguce je ne primijetiti ocitu razliku u ovome sto je Spahic uradio za mjesec dana u odnosu na sve svoje prethodnike. Za tako kratko vrijeme, bez ikakve medijske pompe, mi u rosteru imamo 4 igraca od kojih se s pravom ocekuje da udju u rotaciju i daju ozbiljan doprinos. Osim toga, obavljeni su razgovori i s ovim starijim igracima (Bicakcic, Stevanovic, Djuric itd) i nemoguce je ne primijetiti s koliko elana se radi sve to.

Nego, stoperi i vezni red su pojacani s po 2 igraca. Nek za Ligu nacija pojaca jos bekovske i krilne pozicije s po 2 igraca (Karic, Jasic + Bajrakterevic i Huskovic) i dosta od Spahe za ovu godinu. :mrgreen:
Ne samo sto su cetri igraca, uspjeli su kroz mjesec dana rijesiti papirologiju, ranije je to islo nekako sporo, kao da su igraci sami morali da stoje u redu i vraćaju se ponovo zbog jednog papira koji nedostaje :D
Ajvatar

Avatar
FKBilder
Postovi: 1765
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la FKBilder » 17 maj 2024, 10:17

Po meni steta sto igramo bas prejake utakmice odma na pocetku,

Sindikat12
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sindikat12 » 17 maj 2024, 10:19

Ovdje fali Dedic, Barisic i jos jedan bek (Jasic kad bi moglo) i to je to. Ovo forsirat. Ako neko od napadaca uhvati formu neka upadne i gas.

Jako fin mix, puno mladih igraca ali ima i par iskusni. 3-5-2 nam dobro lezi ali bi volio da vidim i neku drugu formaciju. 4-3-1-2. Sa presice se moglo nagovjestit da ce se gledat da je vezni red zgusnut i trkacki jak.

4-3-1-2

Jusuf-Anel-Dennis-Kolasinac
Krunic-Tahirovic-Dennis
Basic
Tabakovic - Ermedin

Na stoperskim pozicijama je fina konkurecija, Katic je jako zanimljiv, Barisic kad se oporavi ce sigurno konkurisat za prvi 11.

Vezni red je nas najaci adut, imamo razni kombinacija. Na ”desetki” mogu Hajradinovic i Basic, Gigovic ce pojacat konkurenciju i mislim da nije nista losiji od Huseinbasica.

U napadu malo škripi, valjda Dzeko izgura ligu nacije i valjda neki napadac do godine dodje. Nadam se Hamulicu mada mi ne ulijeva neku nadu.

Gdje najvise škripi jeste na bekovima, tu nam treba najmanje jedan bek, valjda se zavrsi sve sa Jasicem to bi bio šlag na tortu, on je kvalitetom sa Jukom.

babino
Postovi: 7214
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la babino » 17 maj 2024, 10:24

treba pohvaliti i doticnu Maju..dajte slike da vidimo gospodjicu, bitnija nam je od Spahe:-)

Spisak vise nego dobar, cak i odlican kako je moglo izgledati da je ostavio stare igrace:-)

Fale tu jos Jasic i Karic da bi bilo idilicno za prvi put.

Rezultati me trenutno uopste ne interesuju, bitno je vidjeti da su tu napokon ljudi koji vole i zive za ovu repku i drzavu..Cekam prvu himnu:-)

Jesam li ja ispravno shvatio da su Pjanic i Sehic objavili oprostaje tek nakon toga sto im je predocen plan koji im se i nije bas svidio:-)
Upitnik oko i Dzeke je mislim iz slicnih razloga, samo sto Dzeko kalkulise i ceka gdje ce igrati iduce godine pa da skonta isplate li mu se 'izleti' iz kluba.

Avatar
hurem
Postovi: 8723
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la hurem » 17 maj 2024, 10:42

Završili su 4 igraca za manje od mjesec dana. Ranije su nas uvjeravali da je ta procedura spora i da traje mjesecima. Mozda to sada svakako ide brze, ali za par sedmica završiti sve to je zapravo pokazatelj da su dobro zasukali rukave i učinili nemoguće...da nemoguće!

U svim linijama ćemo biti dobro popunjeni do septembra:

- Golman bundesligas + Piric koji je slobodan igrač i vjerovatno će ga to pogurati ka dobrom transferu.

- Zadnja linija vrlo dobra: Ahmedhodzic, Hadzikadunic, Kolasinac, Katic, Barisic, Radeljic, Bicakcic...Dedic, Gazibegovic, (Jasic, Karic).
Imamo dakle dobre stoperske opcije. Dovođenjem Karica i Jasica, pored Gazibegovica i Dedica, imat ćemo 4 klasicna beka i Kolasinac će definitivno igrati stopersku poziciju u formaciji s 3 nazad.

- Vezni red na prvu više nego pristojan. Vidjet ćemo kakvim transferima ćemo svjedočiti tokom ljeta. Mozda to bude još ljepse:
Tahirovic, Huseinbašić, Krunic (valjda ga Barbarez probudi), Gigovic, Bašić (velike stvari se od njega ocekuju), Burnic, Hajradinovic, Varesanovic...možemo očekivati Danilovica u LN, vidjet ćemo kakav će biti Hadziahmetovic nakon oporavka...ima tu i širine i raznolikosti...očekujem do LN još meka iznenađenja.

- Napad trenutno malo škripi: Demirovic i Tabakovic te penzioner Dzeko. Vrlo je važno da još jedan počne redovno igrati, da li Prevljak odlaskom Tabakovica, da li da se Hamulic nekim cudom negdje nametne...da li da nam Spahic iskoprca nekog neočekivanog.
Pored njih, završiti Bajraktarevica i Huskovica kako bismo imali širinu na terenu i u napadackim opcijama. Vidjet ćemo kako će se razvijati situacija u vezi s Bristricem.

Bit ce to dobro, kao što je Barbarez prije mjesec dana više puta naglasio.
____________________________
Barbarez:
Ja u karijeri nikada nisam igrao protiv Njemačke, Engleske, Italije, Nizozemske...ovim mladim fudbalerima to treba da bude kao nmini EP...i zaista, ako to neće motivisati neke da daju sve od sebe na terenu, neke druge da se odluče za nas i promijene sportsko državljanstvo, onda ne znam sta hoće?!

Avatar
Arvid
Postovi: 17741
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Arvid » 17 maj 2024, 10:44

Pick ur fighter:

1. Emoji BiH zastave na insti --> uradili smo sve što smo mogli, oni kojima su druge reprezentacije u glavi nam ne trebaju.
2. Konkretno djelovanje.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

retromoos
Postovi: 1018
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la retromoos » 17 maj 2024, 10:46

Spahic je juce najavio nesto izuzetno vazno, o tome niko ne pise. Rekao je da ce se ovaj nacin pozivanja igraca preslikati na U21, onda svi ostali uzrasti redom. To je znak da prestaje guranje raznih panjeva u mladje uzraste, samo da im babo ili tata mogu napisati na Instagramu kako sincina igra za reprezentaciju, a ne zna da hoda kako treba. To je nada da se prvi put nakon 30 godina uvodi sistem, da se konacno daje znak SIKTER raznim menOdzerima. Zanimljivo je da je Spaha direktor svih reprezentacija, dok Misimovic to nije bio.
Sto se tice Adisa Jasica, on bi trebao biti prioritet broj 1. On je puno veci potencijal od Jusufa, jedino on ima kvalitet da ide stopama Dedica. Ko ga je jednom gledao zna o cemu pricam. Zato se na tog momka u Austriji vrsi nenormalan pritisak sa svih strana. Tu bi Spahic morao ici licno razgovarati.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24563
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Goalgetter » 17 maj 2024, 10:47

Prije da je Spaha zaprijetio ovim momcicima na telefonu koji su se odmah prepali :mrgreen:

Avatar
DamirT
Postovi: 15083
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 17 maj 2024, 11:06

retromoos je napisao/la:
17 maj 2024, 10:46
Spahic je juce najavio nesto izuzetno vazno, o tome niko ne pise. Rekao je da ce se ovaj nacin pozivanja igraca preslikati na U21, onda svi ostali uzrasti redom. To je znak da prestaje guranje raznih panjeva u mladje uzraste, samo da im babo ili tata mogu napisati na Instagramu kako sincina igra za reprezentaciju, a ne zna da hoda kako treba. To je nada da se prvi put nakon 30 godina uvodi sistem, da se konacno daje znak SIKTER raznim menOdzerima. Zanimljivo je da je Spaha direktor svih reprezentacija, dok Misimovic to nije bio.
Sto se tice Adisa Jasica, on bi trebao biti prioritet broj 1. On je puno veci potencijal od Jusufa, jedino on ima kvalitet da ide stopama Dedica. Ko ga je jednom gledao zna o cemu pricam. Zato se na tog momka u Austriji vrsi nenormalan pritisak sa svih strana. Tu bi Spahic morao ici licno razgovarati.
Prva stvar koju za mladje selekcije treba uraditi je naci normalne trenere kao sto su ovi ljudi u A selekciji. Sasvim nebitno koje je nacionalnosti posto kod nas sve ide po tome. Je li Spaha zaduzen i za imenovanje trenera u mladjim selekcijama?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 26 gostiju.