Svašta-RA

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

nidjeveze1
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 jun 2021, 15:39
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la nidjeveze1 » 05 maj 2024, 12:37

CampobelloDiMazara je napisao/la:
05 maj 2024, 12:27
Nisi u pravu jer nagrada za trece mjesto od saveza iznosi 210 hiljada dok cetvrti dobija 185 hiljada. Treba se potruditi da treci zavrsimo to su dvije pobjede. Nije malo 25 hiljada
Mislim da nisi upravu,jer nije sve u novcu.Da jeste Velwž bi se davno ugasio.Iskustvo koje bi ti mlasući stekli i još bitnije motiv koji bi dobila sva djeca koja treniraju svakodnevo i sanjaju dan da obuku dres veleža mnogo je bitnija od tih 25000KM. Možda sada izgubimo taj novac ali dugoročno će Velež više dobiti davanjem prilike mladim igračima u ovim preostalim tekmama.

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1295
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Kulesza » 05 maj 2024, 12:39

Kad smo već kod ovoga zna li se je li isti nagradni fond za ovu sezonu i za prošle dok je m:tel bio glavni sponzor?
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

CampobelloDiMazara
Postovi: 3264
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 05 maj 2024, 13:29

nidjeveze1 je napisao/la:
05 maj 2024, 12:37
CampobelloDiMazara je napisao/la:
05 maj 2024, 12:27
Nisi u pravu jer nagrada za trece mjesto od saveza iznosi 210 hiljada dok cetvrti dobija 185 hiljada. Treba se potruditi da treci zavrsimo to su dvije pobjede. Nije malo 25 hiljada
Mislim da nisi upravu,jer nije sve u novcu.Da jeste Velwž bi se davno ugasio.Iskustvo koje bi ti mlasući stekli i još bitnije motiv koji bi dobila sva djeca koja treniraju svakodnevo i sanjaju dan da obuku dres veleža mnogo je bitnija od tih 25000KM. Možda sada izgubimo taj novac ali dugoročno će Velež više dobiti davanjem prilike mladim igračima u ovim preostalim tekmama.
Oni trebaju prvo na kaljenje u federalnu pa tek kada se tamo dokazu vratiti ih u Velez. I kako nije do para 25 hiljada je mjesecna plata za par igraca zasto ne probati dobiti dvije i uzeti to. A i ljepse je zavrsiti treci nego cetvrti. U slucaju dobrog rezultata vise razlike onda ih ubacivati

nidjeveze1
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 jun 2021, 15:39
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la nidjeveze1 » 05 maj 2024, 14:14

CampobelloDiMazara je napisao/la:
05 maj 2024, 13:29
nidjeveze1 je napisao/la:
05 maj 2024, 12:37
CampobelloDiMazara je napisao/la:
05 maj 2024, 12:27
Nisi u pravu jer nagrada za trece mjesto od saveza iznosi 210 hiljada dok cetvrti dobija 185 hiljada. Treba se potruditi da treci zavrsimo to su dvije pobjede. Nije malo 25 hiljada
Mislim da nisi upravu,jer nije sve u novcu.Da jeste Velwž bi se davno ugasio.Iskustvo koje bi ti mlasući stekli i još bitnije motiv koji bi dobila sva djeca koja treniraju svakodnevo i sanjaju dan da obuku dres veleža mnogo je bitnija od tih 25000KM. Možda sada izgubimo taj novac ali dugoročno će Velež više dobiti davanjem prilike mladim igračima u ovim preostalim tekmama.
Oni trebaju prvo na kaljenje u federalnu pa tek kada se tamo dokazu vratiti ih u Velez. I kako nije do para 25 hiljada je mjesecna plata za par igraca zasto ne probati dobiti dvije i uzeti to. A i ljepse je zavrsiti treci nego cetvrti. U slucaju dobrog rezultata vise razlike onda ih ubacivati
Da li znas koliko je odricanje tih mimaka i djece koja svakodnevnov treniraju, koji je to napor i na kraju koji su to troškovi koje snose najvise njihove porodice.Mnogo veći od tih 25 000KM.Velež ako želi dibro i tim momcina i sebi ne treba razmišljati samo o novcu nego jednostavno dati priliku moncina da ost are svoje snove.A ti kao da radiš u računovodstvu na obračunu plata.Velež je ljubav i ponos a ne novac.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3264
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 05 maj 2024, 14:25

Ne radim u racunovodstvu i stvarno me boli qrac za izdvajanja njihovih roditelja :thumbup:

Postoji neka hijerarhija do prvog tima i tako je uvijek bilo u Velezu jer su se igraci na kaljenje slali u nizerazredne klubove. Klafuric je skoro svima dao sansu od Kuke,Puce,Halilagica,Djulimana,Milaka. Ako ti se gleda kako u kompletu izgledaju zajedno mogao si jucer doci na pomocni izgubili 0:1 od Borca. Najmanje nam je potrebno da ti sutra Igman ili neki davljenik kaze izveo si juniore prodali. Posteno do kraja sve :thumbup:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 05 maj 2024, 15:25

Pohvalna je briga za finansije kluba ali kako onda shvatiti redovno tjeranje kluba da plača kazne za baklje? 100 000 ili ne puno manje....

Cernica22
Postovi: 1410
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Cernica22 » 17 maj 2024, 19:22

CampobelloDiMazara je napisao/la:
26 apr 2024, 09:02
Moje izvinjenje zbog koristenja teme ali mislim da se nece vodja ljutiti :thumbup:

Tice se novog semafora kod ine i kako su zamislili tu regulaciju saobracaja jer me iskljucivo zanima samo zbog utakmica jer je i u ovakvom slobodnom toku cirkus. Pa kasniti cemo svi na utakmice a o povratku sa neke posjecenije tipa derbi Zeljo ili Sarajevo da ne govorim. Kolona ce blokirati i one koji zele prema pasareli tako da mozda najveca glupost u zadnje vrijeme koja ce biti napravljena. U dogledno vrijeme od objektivne mostarske publike pored zelje za pilanjem stubova na stadionu ocekujem i one za pilanjem semafora :rol:
Kakvo su sranje sa semaforima uradili, ne moze covjek na harem na Sutinu otici, a da ne zaglavi 40 minuta u povratku.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

CampobelloDiMazara
Postovi: 3264
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 17 maj 2024, 21:08

Cernica22 je napisao/la:
17 maj 2024, 19:22
CampobelloDiMazara je napisao/la:
26 apr 2024, 09:02
Moje izvinjenje zbog koristenja teme ali mislim da se nece vodja ljutiti :thumbup:

Tice se novog semafora kod ine i kako su zamislili tu regulaciju saobracaja jer me iskljucivo zanima samo zbog utakmica jer je i u ovakvom slobodnom toku cirkus. Pa kasniti cemo svi na utakmice a o povratku sa neke posjecenije tipa derbi Zeljo ili Sarajevo da ne govorim. Kolona ce blokirati i one koji zele prema pasareli tako da mozda najveca glupost u zadnje vrijeme koja ce biti napravljena. U dogledno vrijeme od objektivne mostarske publike pored zelje za pilanjem stubova na stadionu ocekujem i one za pilanjem semafora :rol:
Kakvo su sranje sa semaforima uradili, ne moze covjek na harem na Sutinu otici, a da ne zaglavi 40 minuta u povratku.
Eto vidis zasto sam pisao onda. Sto je najgore to je osmisljeno kao prevenciju za udese na onom mjestu

Sada zamisli u sezoni sta ce se desavati onima koji se vracaju sa mora kada ih doceka kolona na Sehovini :mrgreen:

Pa ima da se prevrcu do Jablanice ko cunjevi kada ga zagasaju od huje jer su cekali sat dva zbog nekog mozgonje

Addo1922
Postovi: 544
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Addo1922 » 17 maj 2024, 21:11

CampobelloDiMazara je napisao/la:
17 maj 2024, 21:08


Pa ima da se prevrcu do Jablanice ko cunjevi kada ga zagasaju od huje jer su cekali sat dva zbog nekog mozgonje
:tokralju: :rol:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 17 maj 2024, 21:20

Addo1922 je napisao/la:
17 maj 2024, 21:11
CampobelloDiMazara je napisao/la:
17 maj 2024, 21:08


Pa ima da se prevrcu do Jablanice ko cunjevi kada ga zagasaju od huje jer su cekali sat dva zbog nekog mozgonje
:tokralju: :rol:
Najjači forumaš :tokralju: :tokralju:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 19 maj 2024, 12:57

slika

slika

Volimo fudbal :ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 19 maj 2024, 18:42

Tehnologija pruža uvid i u druga prvenstva. Ćurnem tako tražeći da li ima neka liga gore od ove ovdašnje. Prvi kandidat je Montenegro ali jpš nism zuzeo konačan stav. I tamo ulijeću ovce psi lutalice, ali gledaj ti Gabelu, Čitluk...šta reć?

Redred
Postovi: 145
Pridružen/a: 06 okt 2018, 11:56
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Redred » 19 maj 2024, 19:04

Putevi vode na jedno mjesto da li znate gdje treba te biti za 55 min pozdrav vidimo se :wave:

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8083
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la *p!p!t@* » 19 maj 2024, 20:09

Redred je napisao/la:
19 maj 2024, 19:04
Putevi vode na jedno mjesto da li znate gdje treba te biti za 55 min pozdrav vidimo se :wave:
Ima li ikakav link, ne mogu nigdje ništa da nađem...
Red Army prestati neće nikada!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 20 maj 2024, 12:25

I šta bi sinoć?

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 20 maj 2024, 12:39

Hajp je svi mars iza gola. Ono što neke zanima je koliko to iznosi u brojkama, to svi. 100,200,300?
Ne valja pregoniti ali izgleda da tako to ide među navijačkim plemenima i vjernicima. Sreća da imamo vjernici Svetog oca koji zna spustiti loptu i reći da je u Međugorju financijsko ukazanje a ne nadnaravno ali ko će navijačima?
U medijima susjeda provlači se teza da Jokić i Dončić nemaju pojma a kao dokaz je da daju previše koševa, imaju previše asistencija i skokova. Ne znam da li sam propustio nešto u pravilima košarke, da li je isto zabranjeno drugima a napose Rvatima koji igraju u NBA?
Rijetko tu tezu upratim u BiH medijima. Šta je reći?

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 20 maj 2024, 12:49

Brat Kuleša ima dobar avatar. Ova skica je bila na plakatima pred utakmicu početkom 60 - tih i uvijek u meni je bio nemir kako ćemo proći kad vidim ovu sliku. Lijepo se vidi igrač rođenih kako se srcem bori za loptu jer to je bila jaka,prejaka liga da se moglo tek tako pobijediti. Sjećm se jednog plakata Velež Pobeda, kup utakmica. Mi kontali ovo no sikiriki već pobjeda upisana a oni nas mlatnu 4:3...ne mogu se sjetitit s kim je igrao Hrvaski Pepeonik ali u svakom slučaju bila dobra vremena. Grad miran i uredan, saobraćaj uredan bez gužvi, hodže i popovi iza zidića a kafane pune. A tek korzo.....

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 20 maj 2024, 12:51

I na kraju ali nije nevažno kad će Forum?
S partijskom knjižicom only.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3264
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 20 maj 2024, 12:54

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
20 maj 2024, 12:49
Brat Kuleša ima dobar avatar. Ova skica je bila na plakatima pred utakmicu početkom 60 - tih i uvijek u meni je bio nemir kako ćemo proći kad vidim ovu sliku. Lijepo se vidi igrač rođenih kako se srcem bori za loptu jer to je bila jaka,prejaka liga da se moglo tek tako pobijediti. Sjećm se jednog plakata Velež Pobeda, kup utakmica. Mi kontali ovo no sikiriki već pobjeda upisana a oni nas mlatnu 4:3...ne mogu se sjetitit s kim je igrao Hrvaski Pepeonik ali u svakom slučaju bila dobra vremena. Grad miran i uredan, saobraćaj uredan bez gužvi, hodže i popovi iza zidića a kafane pune. A tek korzo.....
:tokralju:

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1295
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Kulesza » 20 maj 2024, 13:23

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
20 maj 2024, 12:49
Brat Kuleša ima dobar avatar. Ova skica je bila na plakatima pred utakmicu početkom 60 - tih i uvijek u meni je bio nemir kako ćemo proći kad vidim ovu sliku. Lijepo se vidi igrač rođenih kako se srcem bori za loptu jer to je bila jaka,prejaka liga da se moglo tek tako pobijediti. Sjećm se jednog plakata Velež Pobeda, kup utakmica. Mi kontali ovo no sikiriki već pobjeda upisana a oni nas mlatnu 4:3...ne mogu se sjetitit s kim je igrao Hrvaski Pepeonik ali u svakom slučaju bila dobra vremena. Grad miran i uredan, saobraćaj uredan bez gužvi, hodže i popovi iza zidića a kafane pune. A tek korzo.....
Hvala druže, evo izvora sa moje strane :thumbup:

Ovo je klub skenirao povodom stogodišnjice, kao i neke ostale plakate, nažalost slabo su ih objavili, ovo i Bosna Visoko u kupu po mom sjećanju
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.