Premijer liga BiH - aktuelno
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5189
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovi vlasi baš obraza nemaju, pa svaku **** utakmicu namjestiti nema ni u Africi
Našima noge polomiti zadnje kolo ako se poredaju kod tunela da im čestitaju
Našima noge polomiti zadnje kolo ako se poredaju kod tunela da im čestitaju
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako nista vi necete imati vise gradski derbi. TC posto su ispali mogli bi se i ugasiti kroz 2 3 sezone.mk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.
90KA pobjednik SS foruma.
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
-
adis_macak
- Postovi: 168
- Pridružen/a: 04 okt 2008, 22:03
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa naravno da hocemo,kao i vi jedni drugima sto ste cestitali 2020 i ljubili se i grlili sa njima.
**** mame jedni drugima
-
RubikovaKocka
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Druze, realno stanje je da cete vi puno brze nazad nego sto cemo mi u PLmk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jbg kakve emocije kad ih prati 25 ljudi? Dosli igraci samo radi para u TC.mk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- tutankamon1905
- Postovi: 5255
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta rece
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Argentina je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:05Upravo tako! Od kada ti pratis ligu?!b00t je napisao/la: ↑20 maj 2024, 18:58Borac dobio ovacije na Grbavici ??? HAHAHAHAHAHAHAHAHArgentina je napisao/la: ↑20 maj 2024, 18:56Borac je prije skoro 15tak godina na Grbavici dobivao ovacije kompletnog stadiona kada je direktno uzeo kup, a sezonu poslije i titulu. Sada se to nece desiti, jer to nije isti klub. Onda su bili sportski, sada su politicki.
U BL gotove sve nade Zrinjskog. Drago mi je jedino sto je nepostojeci penal da znaju kako je izgledao nepostojeci penal na tekmi Radnik-Zrinjski koji su oni pravdali. Ako to pravdate, onda pravdate i ovu lakrdiju u BL.
Nikad losija sezona Zelje, nestvarno i bruka. Sarajevo u Evropi, iako je ispod njihovih ocekivanja. Po meni bruka ekipa iz Sarajeva za kompletnu sezonu, s tim da je nasa veca.
Velez i Posusje iznenadjenje, Sloga nije vrijedna pomena jer je satalet politike.
Ja od kako pratim,jedino smo im jbali majke na Grbavici svima redom![]()
Pljeskala Grbavica cijela kad je Borac uzeo kup 2010 (prva 1:1 u BL, druga 2:2). Uzvrat jedna od najboljih tekmi ikada i sa top igracima.
Sezonu poslije se opet i za titulu ganjali, dosli na Grbavicu i opet pljesak dobili.
Sada ga ne zasluzujete, nije Borac osvojio nista, nego politika.
P.S. Budalama i primitivcima kao ti je sigurno cudno pruziti ruku, cestitati i pljeskati sportskom protivniku.
Sta pricas ti bolan ? Druze bio sam na tekmi iste te godine u BL kada su nas napali,uletili na stadion i kamenovali nas..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa sta je sa Divovima. Nek slijedece sezone prikazu 1.5mil da kosta ekipa hahaahha
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
-
MojaMalenkost
- Postovi: 2549
- Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
- Kontakt:
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Davno je dabic bio, ne ponovio se.
Al zato na grbavici cetnicki festivali zemunske muzike, stovaoci tog dabica momcila djurica i ostale svite su vam vip gosti u reintegrisanoj grbavici.
Najvece srpsko naselje prije rata ima tu nesto, nesto vas spaja....
Zadnja izmjena: Istinasamo123, dana/u 20 maj 2024, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.
- Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
- Kontakt:
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Govori komentator Borac je danas pobjedom osigurao titulu, tako da je borba zavrsila.
Njegov komentar na to "vidio sam gol iz penala i za vodstvo, ma sasvim zasluženo" mrtav hladan. Da bi dozivio moras pogledat obavezno
**** ih kulturno Petrovic
Volim tebe, više od sebe
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma TC se vraca kroz sezonu-dvijeKamaga11 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:06Ako nista vi necete imati vise gradski derbi. TC posto su ispali mogli bi se i ugasiti kroz 2 3 sezone.mk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna
Forza njaZri
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I tih 25 su zaposlenici Heez gradnje i moraju doći da ne bi ostali bez poslaDamirT je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:07Jbg kakve emocije kad ih prati 25 ljudi? Dosli igraci samo radi para u TC.mk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna
- Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slave lafo titulu nema ih 500 u kopu hahahahaha, al Vico kako diriguje oca yebo vlashko prljavo
- bagniadiluca
- Postovi: 1038
- Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Klinac, gurao tutu kad je Borcu cijela Grba pljeskala...b00t je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:07Argentina je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:05Upravo tako! Od kada ti pratis ligu?!
Pljeskala Grbavica cijela kad je Borac uzeo kup 2010 (prva 1:1 u BL, druga 2:2). Uzvrat jedna od najboljih tekmi ikada i sa top igracima.
Sezonu poslije se opet i za titulu ganjali, dosli na Grbavicu i opet pljesak dobili.
Sada ga ne zasluzujete, nije Borac osvojio nista, nego politika.
P.S. Budalama i primitivcima kao ti je sigurno cudno pruziti ruku, cestitati i pljeskati sportskom protivniku.
Sta pricas ti bolan ? Druze bio sam na tekmi iste te godine u BL kada su nas napali,uletili na stadion i kamenovali nas..
LETS GO FIGHTER
-
MojaMalenkost
- Postovi: 2549
- Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Istinasamo123 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:09Davno je dabic bio, ne ponovio se.bhsport je napisao/la: ↑20 maj 2024, 18:42Pozdravio te doktor Dabic, doktor sa klupe.Istinasamo123 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 18:36
Cuj ovih sto od srbskog kluba sloge kupuju utakmice za spas u ligi...
Al zato na grbavici cetnicki festivali zemunske muzike, stovaoci tog dabica momcila djurica i ostale svite su vam vip gosti u reintegrisanoj grbavici.
Najvece srpsko naselje prije rata ima tu nesto, nesto vas spaja....
Pročepit će negdje.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I za kraj, umjesto igracima Borca, napraviti spalir sudijama na zadnjoj utakmici 
Jedan grad, jedna ljubav!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vraćaju se al u Drugu kantonalnuchiefsosa je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:11Ma TC se vraca kroz sezonu-dvijeKamaga11 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:06Ako nista vi necete imati vise gradski derbi. TC posto su ispali mogli bi se i ugasiti kroz 2 3 sezone.mk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna


