Šuti ne mrači nam hahahaRubikovaKocka je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:07Druze, realno stanje je da cete vi puno brze nazad nego sto cemo mi u PLmk1008 je napisao/la: ↑20 maj 2024, 19:01Neshvatljivo mi je gledati ove igrace TC kad izlaze s terena setaju kao da su bili na modnoj reviji, nema ni emocije nit ista a ispao si iz lige.
Mi kad smo ispali toliko emocija je bilo i kod igraca i navijaca.
Ovime se jos vise dokazala plasticnost klubova poput TC
Mi se uskoro vracamo u PL, jos da se vrati Celik i liga je kompletna![]()
Nažalost vrlo moguće ali našim klubovima je mjesto u PL.
Samo eto gledaj utakmice Celika, Slobode a pogledaj Gosk, Tc, Sloga






