FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
72
34%
Ne
138
66%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9652
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 20 maj 2024, 20:08

Hajde sve, ali braniti se protiv Posušja nakon što gol zabiješ.. :sick:
Umjesto da stisneš protivnika maksimalno i završiš utakmicu, ti zadnjih 10 minuta igraš skoro pa bunker kući protiv Posušja.
Ma nevjerovatno.
Simona ostaviti ako nema bolje varijante, a ako imamo, ozbiljno razmisliti o smjeni.
Suspendovanog bi se riješio kakva god situacija za trenera bila, neovisno.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Morpheus
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 20 maj 2024, 20:09

TarpiTarpi je napisao/la:
20 maj 2024, 18:54
Moze li se kako ponistiti ovaj glas na anketi?
Nije ti to do Rožmana, nego do tebe. ;) Ne znaš da li bi piškio ili kakio. Jedan rezultat, ponavljam, jedan rezultat ti kroji mišljenje. A ima vas ovdje previše koji se mijenjate poput vremena.

Amcho1
Postovi: 832
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 20 maj 2024, 20:11

Sve ok nezadovoljstvo ali dajte ohladite malo sa tim psovanjem i vrijeđanjem. Bio sam na zapadu i tamo je počelo psovanje žestoko, na poluvremenu sam otišao na sjever, gnusno je slušati pametnjakoviće sa izlivima frustracija koje ne smiju ženama kući ni u mislima plasirati.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
luckystrike
Postovi: 923
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 20 maj 2024, 20:13

Trčali bi oni meni krugove večeras do jacije, sram ih i stid bilo oznojili se nisu.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 20 maj 2024, 20:13

Morpheus je napisao/la:
20 maj 2024, 20:09
TarpiTarpi je napisao/la:
20 maj 2024, 18:54
Moze li se kako ponistiti ovaj glas na anketi?
Nije ti to do Rožmana, nego do tebe. ;) Ne znaš da li bi piškio ili kakio. Jedan rezultat, ponavljam, jedan rezultat ti kroji mišljenje. A ima vas ovdje previše koji se mijenjate poput vremena.
Jedna sezona*

Avatar
Surreal
Postovi: 7749
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 20 maj 2024, 20:14

Samo Rož, znaju forumašu
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Morpheus
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 20 maj 2024, 20:14

Maroon1946 je napisao/la:
20 maj 2024, 20:13
Morpheus je napisao/la:
20 maj 2024, 20:09
TarpiTarpi je napisao/la:
20 maj 2024, 18:54
Moze li se kako ponistiti ovaj glas na anketi?
Nije ti to do Rožmana, nego do tebe. ;) Ne znaš da li bi piškio ili kakio. Jedan rezultat, ponavljam, jedan rezultat ti kroji mišljenje. A ima vas ovdje previše koji se mijenjate poput vremena.
Jedna sezona*
Ne, nego jedan rezultat. Daj uprati šta se piše.

Avatar
PikachuSA
Postovi: 529
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PikachuSA » 20 maj 2024, 20:16

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 maj 2024, 20:08
Hajde sve, ali braniti se protiv Posušja nakon što gol zabiješ.. :sick:
Umjesto da stisneš protivnika maksimalno i završiš utakmicu, ti zadnjih 10 minuta igraš skoro pa bunker kući protiv Posušja.
Ma nevjerovatno.
Simona ostaviti ako nema bolje varijante, a ako imamo, ozbiljno razmisliti o smjeni.
Suspendovanog bi se riješio kakva god situacija za trenera bila, neovisno.
Potpisujem.
Što je najgore, ovo nije prvi put da se branimo kad kući povedemo protiv ekipe iz donjeg dijela tabele.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Conscious
Postovi: 318
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 20 maj 2024, 20:22

Logicno je da igracima fali motivacije kad je kraj sezone, a ne borimo se vise ni za sta.
Rozman treba ostati jer moramo napokon imati kontinuitet, a i dosta mi je amnestije trenera za igrace koje bira.
Izabere sebi svaki 5 igraca, dovedemo ih, trener ode a sljedecem ih u amanet ostavi.

BigZlatan
Postovi: 185
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 20 maj 2024, 20:28

Ako imas trenera koji bolji od njega ok. ali ako hoces nekog Corica i ostali onda bolje da ostane Rozman.

Avatar
Evander
Postovi: 14561
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 20 maj 2024, 20:29

Nakon ovakve sezone, mislim da se nikom Euro tekme ne gledaju. Pitanje je samo, kakvi ce nas amateri sad obrukati.
Nakon polusezone, nisam se nadao nicemu, osim da vidim neki napredak, da postoji neka nada da ce slijedece sezone biti bolje. Ne da nije bilo napredka, stvari su samo gore postale. Nevjerovatno koliko losu sezonu su napravili. Jos jedna godina uzalud protracena. Ovdje nema ni E od ekipe, niti T od trenera.
Vjerovatno Razman nece nastaviti dalje, ali ne mislim da je on iskljucivi krivac, niti da ce se nesto njegovom smjenom popraviti. Riba od glave smrdi, a Razman nije ta glava.

visokohz
Postovi: 2986
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 20 maj 2024, 20:29

U zadnje dvije tri sezone mi smo goli **** na Koševu niko nas se ne boji,uzima bodove ko hoće .

Avatar
Osttribine
Postovi: 2804
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 20 maj 2024, 20:33

Ali kad Coric rece na kraju utakmice da cestita kolegi na sjajnoj sezoni, i taj lik nam kotira kao neki kandidat za poziciju sefa strucnog staba, pa taj bi nam plasman u top 5 predstavljao kao osvajanje europa lige u najmanju ruku :D

Nema sta, jalovo bezidejno, uz poneku sansu, apsolutno svaka utakmica nam identicna, tacno me strah nastupa u Evropi koju btw nismo ni izborili sami nego nas odveli finalisti kupa, ako se sta ne promijeni slijedi nam opet neko tamburanje sa boga pitaj koliko golova razlike.

Kad ste vec kod sudjenja, vidim samo je Pantelija napisao, hladno je penal mogao svirati Posusju u onoj situaciji, ali to ne vidite kad nam progledaju kroz prste. Nista, polako ali sigurno postajemo prosjek lige sa ovim rezultatima u zadnje tri sezone, vise nas se niko ni na Kosevu ne boji ali bavimo se Vicom, Borcem, je.bat im mater, eno im je i njihova publika danasnjom posjetom mnogo toga kazala sta misli o svemu tome. Daj da se mi sredimo da nas ne tamburaju Sloge, Zvijezde, ŠB i Željo u nikad goroj sezoni tricu da ti uvaljuje. Da imas makar solidnu ekipu i igru za Evrope ako vec igramo ovu ligu, a ako mislimo da ovo ne vrijedi ni igrati, pa hajde onda da istupimo iz lige jer smo mi svakako u nekom "ratu" sa Savezom i nista nece biti isto kako vole ponekad iz naseg kluba reci kada su nam rezultati u qrcu.

P.S, A sta nam je sa najvecim pojacanjem ikad PreVarandom koji se "ispisao" po kriticarima golom i asistencijom na pripremama. :hmmmmm:

bordobijeli
Postovi: 14290
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 maj 2024, 20:35

GalileoGalilei je napisao/la:
20 maj 2024, 19:12
Ispromašivao si se, stigla kazna i to je to. Mogla je petarda pući. Uglavnom, očekivano sve, obična revijalna utakmica.

Kriv je trener što je Hasić fulio zicer, Renan zicer, Đuričković zicer, pa prečka Hasića, pa Čataković, pa Kyeremeh.
Sve stoji al mi svima dopustimo da igraju, zasto puštamo svima kontrolu igre. Nase šanse su došle iz prekida i kontre. Danas je utakmica bez pritiska i rezultatskog znacaja i mi opet ne pokusavamo igrati, malo vise rizika preuzeti, nesto kreirati. Naša igra se svodi na defanzivni blok i cekanje greške protivnika. To je legitimna taktika al definitivno nije za fk sarajevo u ovoj ligi.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13012
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 maj 2024, 20:36

I sta vi ovako mislite da je problem u klubu?
Stvarno mislite da je samo (ne)stručan trener problem?
Klub od temelja nije klub.
Dakle, prvo, ne vrjednuje se rad neko ko je veci dupelizac i ko se zna uvaliti i uvaliti nekog više da bi sebe digao.
Drugo, klub nema onaj osnov profesionalizma. Ne moze, ponavljam NE MOZE vlasnik kluba cugati i partijati sa uposlenima, ne moze direktor kluba piti kafe s igracima i trenerima i sd.
Vlasnik kluba treba da bude ikona za ostale, da setrude i rade da zasluze sjedti sa njim za isti stol a on treba da bude slika profesionalizma u odnosu sa uposlenicima i igracima (sta radi u slobodno vrijeme nikog ne interesuje).

Je li mislite da uposlenici i igraci imaju neki strah i postovanje naspram vlasnika i direktorA?
Igraci? .samo pogledajte volju igraca na terenu, kunem se zivotom više života ima u Vlakovu. A zasto? Zato sto su opušteni, lagano, kad im zagusti onda se malo pokrenu, malo isceniraju neku tuču na terenu, frku, kao potuku se jedni za druge i slične seoske fore kao prekid tekme u turskoj na pripremmama i tako u krug.
Odakle ideja nekome da klub moze funkcionisati tako da de upravni dijelovi kluba (sd i direktor akademije) mijenjaju svako 7-8 mjeseci gdje sljedeci koji dodje radi neki svoj posao, pa onda svi dogovori od prije par mjeseci, ne vrijede... Ozbiljni ljudi nikada nece raditi sa takvim sredinama, a iz prve ruke znam ozbiljne glave koje ne zele da ulaze u posao zbog toga jer ne znaju konpije a ko plaća.

Da vas podsjetim, u ovo doba prosle godine se SLAVILO sto smo izborili evropu,dernečilo se brat bratu kao da smo osvojili ligu prvaka. Tada sam pisao da bi zbog toga dao ispisnicu svima koji su dio toga jer je to ponizavanje kluba i samo se trazi razlog da se zacuga... Nista drugo.
Da smo ozbiljan klub bili, a i sad smo, nakon zadnjeg zvizduka igraci bi dobili 7 dana slobodno max i odmah nazad na trening da ostanu bez nogu.
I sad ce neki odmah "borac, sudije"... Ok hocemo na tu temu?
15 godina od dolaska tana ili 14 kako vec
Od tada do danas, sa minimum novca, sve i jedan predstavnik kantona je trebao biti iz fk Sarajevo. Svaka osoba iz federacije je trebala biti u dobrim odnosima i lobirana od strane fk sarajva u savez pa nas niko ne bi smio dirati, kao sto ne smije ni zrinjski. Ali dok se direktor zrinjskog bavio skupljanjem ljudi u savezu, nasi su se bavili radtaljivanjem igraca, terena u kampu, procentima od transfera. I sad nam je vico kriv jel?
Najlakse je glumiti žrtvu. A niko, ali niko, osim nas nije krivac sto za 14 godinanismo uspjeli napraviti sistem u klubu, nismo uspjeli napraviti FUDBALSKI klub, napravili smo instagram prčiju kooku ljudi ismijavaju jer osobe koje nas predstavljaju nemaju u sebi 10% profesionalizma a o znanju ne znam je li potrebno reći.
Nema osobe u klubu koja ce sjesti, reci ok evo ovako, hajde da nadjemo prvo ozbiljnog SD.
Pa onda neka sd nadje trenera pa onda njih dvojica neka dovedu igrace. Pa onda kada to urade, dati doznanja igracima, uposlenicima, da su njih dvojica neprikosnoveni tu. Ali ne dovesti trenera bez da se raspitate detaljnije o njemu makar u ligi gdje trenutno radi i pitati za misljenje majka mu stara, bar to nije tesko?
Traziti nekoga ko igra napadački, presing, orvoreno, jer ovdje ovo sto igra rozman ne prolazi... Ako te sudije kolju, nista lakse te nema zaklati nego kad igras na svojoj polovini. Dva tri faula, neki prekrdaj u 16 nesto i sudija te unakazi. Ti kad izadjes visoko manja je steta .. i za rozmana se znalo da igra defanzivno, na kontre i polukontre i mi ga dovedemo a to je sve jer su ga soveli ljudi koji o tome nisu sekundu jednu razmisljali.

I onda u krug, kada skontaju da je zajeb, ide ishitreno dovodjenje nekog novog ili povratak husrefa. Pa tako onsa sve u krug a mi slavimo 4. Mjesto
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Lucas
Postovi: 3279
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 20 maj 2024, 20:37

Evander je napisao/la:
20 maj 2024, 20:29
Nakon ovakve sezone, mislim da se nikom Euro tekme ne gledaju. Pitanje je samo, kakvi ce nas amateri sad obrukati.
Nakon polusezone, nisam se nadao nicemu, osim da vidim neki napredak, da postoji neka nada da ce slijedece sezone biti bolje. Ne da nije bilo napredka, stvari su samo gore postale. Nevjerovatno koliko losu sezonu su napravili. Jos jedna godina uzalud protracena. Ovdje nema ni E od ekipe, niti T od trenera.
Vjerovatno Razman nece nastaviti dalje, ali ne mislim da je on iskljucivi krivac, niti da ce se nesto njegovom smjenom popraviti. Riba od glave smrdi, a Razman nije ta glava.
Ma poslije onakvog zimskog prelaznog roka, znalo se otprilike da to na proljece nece na dobro izaci. Onaj crni Jesicev zimski prelazni rok 15/16 je samo za nijansu gori od ovog Rožmanovog, iako sam bio siguran da mu se decenijama niko nece približiti.

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 20 maj 2024, 20:38

Evo beli je sema objavio status, cim je ovako duga analiza

SamoDaKazeem
Postovi: 448
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 20 maj 2024, 20:38

BigZlatan je napisao/la:
20 maj 2024, 20:28
Ako imas trenera koji bolji od njega ok. ali ako hoces nekog Corica i ostali onda bolje da ostane Rozman.
Za slovenčeka je Mullaić tv u boji

BigZlatan
Postovi: 185
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 20 maj 2024, 20:40

SamoDaKazeem je napisao/la:
20 maj 2024, 20:38
BigZlatan je napisao/la:
20 maj 2024, 20:28
Ako imas trenera koji bolji od njega ok. ali ako hoces nekog Corica i ostali onda bolje da ostane Rozman.
Za slovenčeka je Mullaić tv u boji
:rol: Hajde pusti te gluposti.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4505
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 20:41

Pantelija je napisao/la:
20 maj 2024, 20:36
I sta vi ovako mislite da je problem u klubu?
Stvarno mislite da je samo (ne)stručan trener problem?
Klub od temelja nije klub.
Dakle, prvo, ne vrjednuje se rad neko ko je veci dupelizac i ko se zna uvaliti i uvaliti nekog više da bi sebe digao.
Drugo, klub nema onaj osnov profesionalizma. Ne moze, ponavljam NE MOZE vlasnik kluba cugati i partijati sa uposlenima, ne moze direktor kluba piti kafe s igracima i trenerima i sd.
Vlasnik kluba treba da bude ikona za ostale, da setrude i rade da zasluze sjedti sa njim za isti stol a on treba da bude slika profesionalizma u odnosu sa uposlenicima i igracima (sta radi u slobodno vrijeme nikog ne interesuje).

Je li mislite da uposlenici i igraci imaju neki strah i postovanje naspram vlasnika i direktorA?
Igraci? .samo pogledajte volju igraca na terenu, kunem se zivotom više života ima u Vlakovu. A zasto? Zato sto su opušteni, lagano, kad im zagusti onda se malo pokrenu, malo isceniraju neku tuču na terenu, frku, kao potuku se jedni za druge i slične seoske fore kao prekid tekme u turskoj na pripremmama i tako u krug.
Odakle ideja nekome da klub moze funkcionisati tako da de upravni dijelovi kluba (sd i direktor akademije) mijenjaju svako 7-8 mjeseci gdje sljedeci koji dodje radi neki svoj posao, pa onda svi dogovori od prije par mjeseci, ne vrijede... Ozbiljni ljudi nikada nece raditi sa takvim sredinama, a iz prve ruke znam ozbiljne glave koje ne zele da ulaze u posao zbog toga jer ne znaju konpije a ko plaća.

Da vas podsjetim, u ovo doba prosle godine se SLAVILO sto smo izborili evropu,dernečilo se brat bratu kao da smo osvojili ligu prvaka. Tada sam pisao da bi zbog toga dao ispisnicu svima koji su dio toga jer je to ponizavanje kluba i samo se trazi razlog da se zacuga... Nista drugo.
Da smo ozbiljan klub bili, a i sad smo, nakon zadnjeg zvizduka igraci bi dobili 7 dana slobodno max i odmah nazad na trening da ostanu bez nogu.
I sad ce neki odmah "borac, sudije"... Ok hocemo na tu temu?
15 godina od dolaska tana ili 14 kako vec
Od tada do danas, sa minimum novca, sve i jedan predstavnik kantona je trebao biti iz fk Sarajevo. Svaka osoba iz federacije je trebala biti u dobrim odnosima i lobirana od strane fk sarajva u savez pa nas niko ne bi smio dirati, kao sto ne smije ni zrinjski. Ali dok se direktor zrinjskog bavio skupljanjem ljudi u savezu, nasi su se bavili radtaljivanjem igraca, terena u kampu, procentima od transfera. I sad nam je vico kriv jel?
Najlakse je glumiti žrtvu. A niko, ali niko, osim nas nije krivac sto za 14 godinanismo uspjeli napraviti sistem u klubu, nismo uspjeli napraviti FUDBALSKI klub, napravili smo instagram prčiju kooku ljudi ismijavaju jer osobe koje nas predstavljaju nemaju u sebi 10% profesionalizma a o znanju ne znam je li potrebno reći.
Nema osobe u klubu koja ce sjesti, reci ok evo ovako, hajde da nadjemo prvo ozbiljnog SD.
Pa onda neka sd nadje trenera pa onda njih dvojica neka dovedu igrace. Pa onda kada to urade, dati doznanja igracima, uposlenicima, da su njih dvojica neprikosnoveni tu. Ali ne dovesti trenera bez da se raspitate detaljnije o njemu makar u ligi gdje trenutno radi i pitati za misljenje majka mu stara, bar to nije tesko?
Traziti nekoga ko igra napadački, presing, orvoreno, jer ovdje ovo sto igra rozman ne prolazi... Ako te sudije kolju, nista lakse te nema zaklati nego kad igras na svojoj polovini. Dva tri faula, neki prekrdaj u 16 nesto i sudija te unakazi. Ti kad izadjes visoko manja je steta .. i za rozmana se znalo da igra defanzivno, na kontre i polukontre i mi ga dovedemo a to je sve jer su ga soveli ljudi koji o tome nisu sekundu jednu razmisljali.

I onda u krug, kada skontaju da je zajeb, ide ishitreno dovodjenje nekog novog ili povratak husrefa. Pa tako onsa sve u krug a mi slavimo 4. Mjesto
:clap: :clap: :clap:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: SamoDaKazeem, skoJaa i 20 gostiju.