FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8324
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 maj 2024, 22:05

Rožman se nije pronašao kod nas, evidentno je, nije našao taktiku, niti igru, niti izvukao maksimum iz igrača, nije našao prvih 11, čak se zakačio sa svlačionicom. On ostaje jer ga je skupo otjerati, drugim riječima se fino ogradio sa sš, tako da njega treba trpiti, jedino ako Mirvić odluči da presječe sve i riješi ga se, ili on sam ode, što sigurno neće biti slučaj, dobra lova je u pitanju. Nažalost našu naletili smo na trenera koji je limitiran znanjem i mnogi se zaslijepili činjenicom što je vodio Rijeku i Domžale neke, kako je lako zamazat nekima oči, čudo jedno.
Šanse i igra se ne broje na kraju sezone, nego bodovi i trofeji, a mi zaostajemo kolko već 25 bodova i nemamo trofej već 3,4 sezonu. Mashallah samo ću reći.
Samo ne shvatam kako je nekima uvijek neka osoba važnija od rezultata kluba???? Bio trener, igrač ili zaposlenik u klubu???

Avatar
Maroon1946
Postovi: 350
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 20 maj 2024, 22:14

H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:05
head88 je napisao/la:
20 maj 2024, 21:57
Ja sam danas gledao Sarajevo iz 2008 godine sa rahmetli Husnijom Arapovicem na klupi Gregorom Moharom, Patrikom Dočijem Nihadom Suljevićem
Neki su gledali ono iz 2020 sa Rahmanovićem, Fanimom, Ahmetovićem.
:rol: Ali bukvalno ja ne mogu da vjerujem sta citam. Pa je li toliko tesko preci preko svog ponosa i reci da ovo ne ide... Ispade Posusje na guzove uzelo bod, mi imali 10 zicera nismo iskoristili pa kazna uslijedila. Realnost je da je utakmica toliko dosadna bila da je bilo zanimljivije brojat koliko je ljudi bilo. Simonu dati jos sljedecu polusezonu uz uslov da budemo maksimalno 6 bodova od prvog mjesta. U slucaju da se razlika krene povecavat onda odmah tjeraj i nista ne cekaj.

PS
Zasto igra Hasic kad je i sam rekao da ide? Njemu vec duze vrijeme svejedno da li ce dat gol ili pucat pravo u golmana 1n1. Mjesto da igra Francis koji svaki put daje sve od sebe...

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 20 maj 2024, 22:16

Nakon ovog danas u BL ljudi sad da nam Klopp dodje dzaba nam sve, dzaba milijarda u igracki kadar dzaba sve ono je bila demonstracija sile da dok je ono smece na celu saveza mi prismrdit necemo prvom mjestu nema sanse osim ako te milione njemu ne tusnemo.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
H8Z7
Postovi: 4711
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 22:21

skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:16
Nakon ovog danas u BL ljudi sad da nam Klopp dodje dzaba nam sve, dzaba milijarda u igracki kadar dzaba sve ono je bila demonstracija sile da dok je ono smece na celu saveza mi prismrdit necemo prvom mjestu nema sanse osim ako te milione njemu ne tusnemo.
Hajmo provo rutinski završiti ove utakmice kao danas a ne da se trošimo i brinemo kako će utakimca završiti, hoće li Gošk ili Igman zabiti pa nam voda do ušiju odmah dođe. Lahko je i sa Borcem ako ovakve utakmice kao danas lagano završimo.
Idealan primjer Zrinjski pod Jakirovićem.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

NajvecaRadosti
Postovi: 6548
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 20 maj 2024, 22:23

pjankesarajevo je napisao/la:
20 maj 2024, 21:55
ŠTA_JE je napisao/la:
20 maj 2024, 21:47
Vala Ilievu bi se moglo zahvaliti. Bez obzira na lose postavljanje odbrane lik se ne mrdnu kod gola.
Ih a kad penale odbrani, najbolji na svijetu. Kad odbrani zicer, niko nista. Ali zato cim kiksa, odmah se nadje vas 10 da se re.
Najteze je biti golman.10 odbrana mozes izbrisati 1 kiksom a ovo od prije pada u zaborav.
Iliev je za jedno 10 klasa bolji od svakog naseg golmana prije i poslije Kovacevica i moramo bit ludi da mu ne produzimo.Boljeg golmana necemo naci sigurno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

bordobijeli
Postovi: 14305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 maj 2024, 22:24

visokohz je napisao/la:
20 maj 2024, 21:46
Posjed lopte
1 poluvrijeme : Sarajevo 48% Posušje 52%
2 poluvrijeme : Sarajevo 45% Posušje 55%
To ne mogu shvatiti da damo posjed ekipi koja je lošija od nas, da je to neka strašna ekipa pa im pustiš posjed i ides na kontre. Al to raditi kuci protiv Posušja, zvijezde, Igmana baš bezz. To se napadne, presing pritisak uvališ im 2 komada dok se ne snadju, mi svakom damo prostor da igra.

Lucas
Postovi: 3332
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 20 maj 2024, 22:26

Stroj1946 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:05
Rožman se nije pronašao kod nas, evidentno je, nije našao taktiku, niti igru, niti izvukao maksimum iz igrača, nije našao prvih 11, čak se zakačio sa svlačionicom. On ostaje jer ga je skupo otjerati, drugim riječima se fino ogradio sa sš, tako da njega treba trpiti, jedino ako Mirvić odluči da presječe sve i riješi ga se, ili on sam ode, što sigurno neće biti slučaj, dobra lova je u pitanju. Nažalost našu naletili smo na trenera koji je limitiran znanjem i mnogi se zaslijepili činjenicom što je vodio Rijeku i Domžale neke, kako je lako zamazat nekima oči, čudo jedno.
Šanse i igra se ne broje na kraju sezone, nego bodovi i trofeji, a mi zaostajemo kolko već 25 bodova i nemamo trofej već 3,4 sezonu. Mashallah samo ću reći.
Samo ne shvatam kako je nekima uvijek neka osoba važnija od rezultata kluba???? Bio trener, igrač ili zaposlenik u klubu???
Sve si upravu. Imao dio ljetnog i cijeli zimski prelazni rok, četiri reprezentativne pauze od po 13-14 dana i nije uspio iskristalisati najboljih 11, niti pronaci odgovarajucu formaciju :facepalm: Pa dajem glavu, da bi gotovo svaki trener iz Prve lige Federacije imao bolji, u najmanju ruku isti rezultat ko Rožman, za 1000 KM mjesečno.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 20 maj 2024, 22:26

H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:21
skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:16
Nakon ovog danas u BL ljudi sad da nam Klopp dodje dzaba nam sve, dzaba milijarda u igracki kadar dzaba sve ono je bila demonstracija sile da dok je ono smece na celu saveza mi prismrdit necemo prvom mjestu nema sanse osim ako te milione njemu ne tusnemo.
Hajmo provo rutinski završiti ove utakmice kao danas a ne da se trošimo i brinemo kako će utakimca završiti, hoće li Gošk ili Igman zabiti pa nam voda do ušiju odmah dođe. Lahko je i sa Borcem ako ovakve utakmice kao danas lagano završimo.
Idealan primjer Zrinjski pod Jakirovićem.
Ma bro ne branim ja ovaj uzas od danas al i taj Zrinjski je zasticen zna se to. Igra je losa al i da je dobra mi titulu osvojiti necemo dok je on tu ja mislim da nema sanse evo uradit ce ti ovo od danas i sta onda za apr dana ce se sve zaboraviti i prepostene bosnje ce nam se smijat sto se zalimo. Jesmo li bili bolji u tekmama od njih ove sezone jesmo... nismo ih mogli dobiti i dzaba. Na malim tekama se titula uzima uvijek je tako bilo al **** i male tekme i derbije kad ce te namjerno iskasapiti par utakmica i ti si zavrsio borit ces se za evropu. Nek dodje novi trener ako je to potrebno ali dzaba sve kad ligu kroji neko drugi, tuzno ali to je tako, mi cemo se nervriati jer volimo klub logicno ali milion nekih faktora djeluje i djelovat ce jos godinama dok mi ne dodjemo na red da je osvojimo. Ja mislim da je dogovoreno da je nasa titula ove godine mi bi ne i sa ovom ekipom uzeli eto do te mjere se ide jbg.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
donDondon
Postovi: 3723
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 20 maj 2024, 22:29

Nije stvar u Rozmanu
Ekipe zvijezde posusja i slične, ova ekipa za koje smo pojedine igrače i platili obestecenje, sa Bracom na klupi bi trebala dobijati...

Bezbrižno,kurcobolja i indolentnost...
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
H8Z7
Postovi: 4711
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 22:33

skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:26
H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:21
skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:16
Nakon ovog danas u BL ljudi sad da nam Klopp dodje dzaba nam sve, dzaba milijarda u igracki kadar dzaba sve ono je bila demonstracija sile da dok je ono smece na celu saveza mi prismrdit necemo prvom mjestu nema sanse osim ako te milione njemu ne tusnemo.
Hajmo provo rutinski završiti ove utakmice kao danas a ne da se trošimo i brinemo kako će utakimca završiti, hoće li Gošk ili Igman zabiti pa nam voda do ušiju odmah dođe. Lahko je i sa Borcem ako ovakve utakmice kao danas lagano završimo.
Idealan primjer Zrinjski pod Jakirovićem.
Ma bro ne branim ja ovaj uzas od danas al i taj Zrinjski je zasticen zna se to. Igra je losa al i da je dobra mi titulu osvojiti necemo dok je on tu ja mislim da nema sanse evo uradit ce ti ovo od danas i sta onda za apr dana ce se sve zaboraviti i prepostene bosnje ce nam se smijat sto se zalimo. Jesmo li bili bolji u tekmama od njih ove sezone jesmo... nismo ih mogli dobiti i dzaba. Na malim tekama se titula uzima uvijek je tako bilo al **** i male tekme i derbije kad ce te namjerno iskasapiti par utakmica i ti si zavrsio borit ces se za evropu. Nek dodje novi trener ako je to potrebno ali dzaba sve kad ligu kroji neko drugi, tuzno ali to je tako, mi cemo se nervriati jer volimo klub logicno ali milion nekih faktora djeluje i djelovat ce jos godinama dok mi ne dodjemo na red da je osvojimo. Ja mislim da je dogovoreno da je nasa titula ove godine mi bi ne i sa ovom ekipom uzeli eto do te mjere se ide jbg.
Nisam ni mislio da braniš nego jednostavno želim prvo da igramo lijepo pa onda ide i titula. Vjeruj da mi je muka od ovog više hajde da nemamo para pa bi i razumio ali ovako užas.

@Pantelija je objansio dok su drugi tražili mjesa u savezu mi se zezali i nešto drugo radili.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5928
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 20 maj 2024, 22:35

Stroj1946 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:05
Rožman se nije pronašao kod nas, evidentno je, nije našao taktiku, niti igru, niti izvukao maksimum iz igrača, nije našao prvih 11, čak se zakačio sa svlačionicom. On ostaje jer ga je skupo otjerati, drugim riječima se fino ogradio sa sš, tako da njega treba trpiti, jedino ako Mirvić odluči da presječe sve i riješi ga se, ili on sam ode, što sigurno neće biti slučaj, dobra lova je u pitanju. Nažalost našu naletili smo na trenera koji je limitiran znanjem i mnogi se zaslijepili činjenicom što je vodio Rijeku i Domžale neke, kako je lako zamazat nekima oči, čudo jedno.
Šanse i igra se ne broje na kraju sezone, nego bodovi i trofeji, a mi zaostajemo kolko već 25 bodova i nemamo trofej već 3,4 sezonu. Mashallah samo ću reći.
Samo ne shvatam kako je nekima uvijek neka osoba važnija od rezultata kluba???? Bio trener, igrač ili zaposlenik u klubu???
Kako je moguce bit 3 ci na tabeli i osvoit kup ako si limitiran neznas nemas taktike.

Kako je moguce da protiv borca veleza imas bolji medju omjer i bodovno i golovno a sa zrinjskijem (2 utakmice na njihovom ) slabi omjer samo za jedan go sa isti brojem bodeva

Da sad ces ti reci kako ovo nisu tacne stvari, a da he nas borac izbacio jer je kvalitetni tim kako nam je izbio 2 boda u bl u 94 minuti (da nije bio ofsida)

Kao sto ces reci da nije bio penal u mostar u 94 minuti kod 4:3

I takodje ces reci da su te ekipe bile bolje i da su zasluzeno ozele bodove..


Sb kosevo
Sloza doboj
Zeljo sugavica

Sve ostale utakmice smo bili bolji od protivnika ili jednaki

I te 3 utakmice uz utakmicu u vrapcicu treba analizirat. Prem da u vrapcicima po mom vidjenju u prvih 25 minuta sudija dosta ostetio nas i pogurao velez..

Penerandu
Beganovica
Durakovic
Radovica
Anicica
Vivarosa
Solda
Rogica

Nije doveo rozman

Takodje ovoj ekipi fale jos 2 do 3 igraca, uz istek ugovora radovica i Anicica ( kojem nije bas plata mala) i odlazak Hasica istek posudbe (iako je posudba opet ce se oslobodit budzet) i nije katastrofa i nije nesto sto rozman nebi mogao dovest da budemo bolji i da mozemo napast titulu..

AKO SMO KAO STO RECE BEZ ICEGA POSTIGLI TO STO SMO POSTIGLI.. a kazem i u slucaju tjeranja Rozmana njegov nasljednik nebi trebao imat problem sa 2 igraca nova i 2 icu da vrati (gulija i serbedzica naprimjer) uzet titulu

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 20 maj 2024, 22:36

H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:33
skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:26
H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:21


Hajmo provo rutinski završiti ove utakmice kao danas a ne da se trošimo i brinemo kako će utakimca završiti, hoće li Gošk ili Igman zabiti pa nam voda do ušiju odmah dođe. Lahko je i sa Borcem ako ovakve utakmice kao danas lagano završimo.
Idealan primjer Zrinjski pod Jakirovićem.
Ma bro ne branim ja ovaj uzas od danas al i taj Zrinjski je zasticen zna se to. Igra je losa al i da je dobra mi titulu osvojiti necemo dok je on tu ja mislim da nema sanse evo uradit ce ti ovo od danas i sta onda za apr dana ce se sve zaboraviti i prepostene bosnje ce nam se smijat sto se zalimo. Jesmo li bili bolji u tekmama od njih ove sezone jesmo... nismo ih mogli dobiti i dzaba. Na malim tekama se titula uzima uvijek je tako bilo al **** i male tekme i derbije kad ce te namjerno iskasapiti par utakmica i ti si zavrsio borit ces se za evropu. Nek dodje novi trener ako je to potrebno ali dzaba sve kad ligu kroji neko drugi, tuzno ali to je tako, mi cemo se nervriati jer volimo klub logicno ali milion nekih faktora djeluje i djelovat ce jos godinama dok mi ne dodjemo na red da je osvojimo. Ja mislim da je dogovoreno da je nasa titula ove godine mi bi ne i sa ovom ekipom uzeli eto do te mjere se ide jbg.
Nisam ni mislio da braniš nego jednostavno želim prvo da igramo lijepo pa onda ide i titula. Vjeruj da mi je muka od ovog više hajde da nemamo para pa bi i razumio ali ovako užas.

@Pantelija je objansio dok su drugi tražili mjesa u savezu mi se zezali i nešto drugo radili.
Ma da se razumijemo nije sve ni do saveza da smo mi cetiri godine 4. Na tabeli to je sramota koliko nam bjezi prvak i to je uzas i to se trebaju zapitati kako tako a kako je prije pod Namom i ostalima bilo bolje i sve. Normalno da je svima krivo zbog igre i kurcobolje pojedinaca jbg valjda bude bolje al najavi li se opet evropa bez borbe za titulu onda se trebamo zapitati u namjere vodecih struktura kluba. Svi se stabilizuju sezonu samo mi 4.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2626
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 20 maj 2024, 22:37

In Mirvic we trust.

Dodje Tan i odmah se vrate pushenju qurca, Mirvic nas, ide ulaganja, najjaci investitor, bla bla bla

Najgore za klub sto se moze desiti je imati ovoliko poltrona.

Nakon 3 godine identicnog poslovanja, vi se nadate da ce nesta drugacije biti u novoj sezoni.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 20 maj 2024, 22:47

Ja sam pročito do onog golovno.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

visokohz
Postovi: 3011
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 20 maj 2024, 22:49

bordobijeli je napisao/la:
20 maj 2024, 22:24
visokohz je napisao/la:
20 maj 2024, 21:46
Posjed lopte
1 poluvrijeme : Sarajevo 48% Posušje 52%
2 poluvrijeme : Sarajevo 45% Posušje 55%
To ne mogu shvatiti da damo posjed ekipi koja je lošija od nas, da je to neka strašna ekipa pa im pustiš posjed i ides na kontre. Al to raditi kuci protiv Posušja, zvijezde, Igmana baš bezz. To se napadne, presing pritisak uvališ im 2 komada dok se ne snadju, mi svakom damo prostor da igra.
Pa zato što su zrozali klub i ime da te se više niko ne boji ni na Koševu patiš se sa jeb enom Zvijezdom ,Goškom,Posušjem ,Igmanom,Slogom na domaćem terenu a evropu smo izborili zahvaljući drgima ja ne vidim da će ovdjeti biti išta bolje i sljedeće sezone nije samo do Rožmana ima tu i Mirvićevih gresaka sijaset

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 20 maj 2024, 22:50

AVNOJ je napisao/la:
20 maj 2024, 22:47
Ja sam pročito do onog golovno.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

golovno
sa zrinjskijem

Brat je najjaci :tokralju:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4711
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 22:55

skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:36
H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:33
skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:26


Ma bro ne branim ja ovaj uzas od danas al i taj Zrinjski je zasticen zna se to. Igra je losa al i da je dobra mi titulu osvojiti necemo dok je on tu ja mislim da nema sanse evo uradit ce ti ovo od danas i sta onda za apr dana ce se sve zaboraviti i prepostene bosnje ce nam se smijat sto se zalimo. Jesmo li bili bolji u tekmama od njih ove sezone jesmo... nismo ih mogli dobiti i dzaba. Na malim tekama se titula uzima uvijek je tako bilo al **** i male tekme i derbije kad ce te namjerno iskasapiti par utakmica i ti si zavrsio borit ces se za evropu. Nek dodje novi trener ako je to potrebno ali dzaba sve kad ligu kroji neko drugi, tuzno ali to je tako, mi cemo se nervriati jer volimo klub logicno ali milion nekih faktora djeluje i djelovat ce jos godinama dok mi ne dodjemo na red da je osvojimo. Ja mislim da je dogovoreno da je nasa titula ove godine mi bi ne i sa ovom ekipom uzeli eto do te mjere se ide jbg.
Nisam ni mislio da braniš nego jednostavno želim prvo da igramo lijepo pa onda ide i titula. Vjeruj da mi je muka od ovog više hajde da nemamo para pa bi i razumio ali ovako užas.

@Pantelija je objansio dok su drugi tražili mjesa u savezu mi se zezali i nešto drugo radili.
Ma da se razumijemo nije sve ni do saveza da smo mi cetiri godine 4. Na tabeli to je sramota koliko nam bjezi prvak i to je uzas i to se trebaju zapitati kako tako a kako je prije pod Namom i ostalima bilo bolje i sve. Normalno da je svima krivo zbog igre i kurcobolje pojedinaca jbg valjda bude bolje al najavi li se opet evropa bez borbe za titulu onda se trebamo zapitati u namjere vodecih struktura kluba. Svi se stabilizuju sezonu samo mi 4.
Još koji mjesec pa pune tri godine kako je Mirvić tu, pa da smo iz federalne krenuli bili bi dosad ozbiljan klub. Hrpetina igrača došla i otišla evo 5 trener u tri godine i do koga je? Evo iskreno volio bih da svi kažu mišljenje, do koga je? Zar je moguće da za 3 godine 5 trenera i 3 pomoćna (Dženan, Obuća, Dogan) nisu valjala?

Sve ovo što si napisao vodi do upravljačkih struktura kluba. Daj Bože da griješim ali dok Mirvić ne dovede ozbiljne ljude kao ovaj sad Belgijanac mi nećemo naprijed. Po kojim kriterijima je Ajla kompetenta za klub? Koliko je šefova akademije promijenjeno, evo tek ovaj sad radi posao. Mirvić nije kompetentan da sve odlučuje, zaposli brate mili ljude i nadgledaj stvari.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2626
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 20 maj 2024, 22:59

Od kad je Mirvic preuzeo FK Sarajevo, Zrinjski nam je u 3 godine pobjegao citavih 85 bodova.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Riki10HZ
Postovi: 325
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 20 maj 2024, 23:01

Pitar6785 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:35
Stroj1946 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:05
Rožman se nije pronašao kod nas, evidentno je, nije našao taktiku, niti igru, niti izvukao maksimum iz igrača, nije našao prvih 11, čak se zakačio sa svlačionicom. On ostaje jer ga je skupo otjerati, drugim riječima se fino ogradio sa sš, tako da njega treba trpiti, jedino ako Mirvić odluči da presječe sve i riješi ga se, ili on sam ode, što sigurno neće biti slučaj, dobra lova je u pitanju. Nažalost našu naletili smo na trenera koji je limitiran znanjem i mnogi se zaslijepili činjenicom što je vodio Rijeku i Domžale neke, kako je lako zamazat nekima oči, čudo jedno.
Šanse i igra se ne broje na kraju sezone, nego bodovi i trofeji, a mi zaostajemo kolko već 25 bodova i nemamo trofej već 3,4 sezonu. Mashallah samo ću reći.
Samo ne shvatam kako je nekima uvijek neka osoba važnija od rezultata kluba???? Bio trener, igrač ili zaposlenik u klubu???
Kako je moguce bit 3 ci na tabeli i osvoit kup ako si limitiran neznas nemas taktike.

Kako je moguce da protiv borca veleza imas bolji medju omjer i bodovno i golovno a sa zrinjskijem (2 utakmice na njihovom ) slabi omjer samo za jedan go sa isti brojem bodeva

Da sad ces ti reci kako ovo nisu tacne stvari, a da he nas borac izbacio jer je kvalitetni tim kako nam je izbio 2 boda u bl u 94 minuti (da nije bio ofsida)

Kao sto ces reci da nije bio penal u mostar u 94 minuti kod 4:3

I takodje ces reci da su te ekipe bile bolje i da su zasluzeno ozele bodove..


Sb kosevo
Sloza doboj
Zeljo sugavica

Sve ostale utakmice smo bili bolji od protivnika ili jednaki

I te 3 utakmice uz utakmicu u vrapcicu treba analizirat. Prem da u vrapcicima po mom vidjenju u prvih 25 minuta sudija dosta ostetio nas i pogurao velez..

Penerandu
Beganovica
Durakovic
Radovica
Anicica
Vivarosa
Solda
Rogica

Nije doveo rozman

Takodje ovoj ekipi fale jos 2 do 3 igraca, uz istek ugovora radovica i Anicica ( kojem nije bas plata mala) i odlazak Hasica istek posudbe (iako je posudba opet ce se oslobodit budzet) i nije katastrofa i nije nesto sto rozman nebi mogao dovest da budemo bolji i da mozemo napast titulu..

AKO SMO KAO STO RECE BEZ ICEGA POSTIGLI TO STO SMO POSTIGLI.. a kazem i u slucaju tjeranja Rozmana njegov nasljednik nebi trebao imat problem sa 2 igraca nova i 2 icu da vrati (gulija i serbedzica naprimjer) uzet titulu

Bravo za analizu. Sve igrace koje su doveli rozman i Ibricic xe biti prevaga ubjedjen sam. Uz par pojacanja bice ovo dobro abd. Za nadati se da ce se sudjenje popravit jer ovo je kriminal.. A bekovi nasi nadam se da nece vise vidjet Koseva Durakovix pogotovo sine nisi za ovog i tjr

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 20 maj 2024, 23:01

H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:55
skullcrusher je napisao/la:
20 maj 2024, 22:36
H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 22:33


Nisam ni mislio da braniš nego jednostavno želim prvo da igramo lijepo pa onda ide i titula. Vjeruj da mi je muka od ovog više hajde da nemamo para pa bi i razumio ali ovako užas.

@Pantelija je objansio dok su drugi tražili mjesa u savezu mi se zezali i nešto drugo radili.
Ma da se razumijemo nije sve ni do saveza da smo mi cetiri godine 4. Na tabeli to je sramota koliko nam bjezi prvak i to je uzas i to se trebaju zapitati kako tako a kako je prije pod Namom i ostalima bilo bolje i sve. Normalno da je svima krivo zbog igre i kurcobolje pojedinaca jbg valjda bude bolje al najavi li se opet evropa bez borbe za titulu onda se trebamo zapitati u namjere vodecih struktura kluba. Svi se stabilizuju sezonu samo mi 4.
Još koji mjesec pa pune tri godine kako je Mirvić tu, pa da smo iz federalne krenuli bili bi dosad ozbiljan klub. Hrpetina igrača došla i otišla evo 5 trener u tri godine i do koga je? Evo iskreno volio bih da svi kažu mišljenje, do koga je? Zar je moguće da za 3 godine 5 trenera i 3 pomoćna (Dženan, Obuća, Dogan) nisu valjala?

Sve ovo što si napisao vodi do upravljačkih struktura kluba. Daj Bože da griješim ali dok Mirvić ne dovede ozbiljne ljude kao ovaj sad Belgijanac mi nećemo naprijed. Po kojim kriterijima je Ajla kompetenta za klub? Koliko je šefova akademije promijenjeno, evo tek ovaj sad radi posao. Mirvić nije kompetentan da sve odlučuje, zaposli brate mili ljude i nadgledaj stvari.
Pa ima i toga naravno, ako ima milione ne mora znaciti da se u sve razumije a vidi se da se u fudbal ne razumije ali zato kad vec toliko imas platis nekog ko se razumije da sve u klubu poslozi. Brat je bacio milione u nista pa vise bi neko sa manje para uradio a ko se razumije nego on dzaba sve ako nesto ne ide vidi do cega je i rijesi to.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], BordoBBoja, Dave, SamoDaKazeem i 74 gosta.