FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
72
34%
Ne
139
66%
 
Ukupno glasova: 211

ajdohordas
Postovi: 3870
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 20 maj 2024, 23:03

Iako sam
Optimista i u 90% situacija sam za podrsku treneru, nakon danas nemam pojma vise ni sta da mislim ni sta da ocekujem.
Idealan protivnik, vrijeme, teren, domaca publika, nema pritiska... očekivao sam da lete i 3/4 komada da zabiju.
A ono kao da sam gledao Gornji Rahić - Bosna Kalesija (čast objema ekipama)...

Duraković nije fudbaler uopšte...
Beganovića niko ne napada potuca na loptu ode u aut.
Mustafića nigdje danas, Julardžija je radilica ali nije kreator čovjek.
Hamzu volim ko brata ali one situacije moraju bit golovi u Evropi, Renan je kud i kamo korisniji igrac od njega ali je problem sto se covjeku ogadilo ovdje...

Imalo bi se sta pisat do jutra ali nema se ni snage ni volje više... i na to sve pogledas lakrdiju u Banjaluci.. ma fuj.

boki86
Postovi: 2431
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 20 maj 2024, 23:06

Haman revijalna utakmica bez ikakvog rezultatakog znacaja, realno dosadna do bola i u takvoj jednoj utakmici kontrolisemo protivnika i imamo 3 zicera i ne zabijemo. Ne znam sta ste ocekivali da se bacamo na glavu. Najslabija karika danas je durakovic, koji je da Bog sacuva. Rozmanu zamjeram sto nije pustio ove igrace sto ne igraju, nema vise potrebe hasica forsirati


Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2116
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 20 maj 2024, 23:11

Sad neka ide Rožman što se mene tiče, ne branim nikog, ali garantujem da ni s narednim trenerom neće biti bolje. 20 trenera nije valjalo, Rožman još jedan u nizu i ljudi opet kao sivonje.

Izbijte sebi iz glave neke svjetske ekipe i komšijski Dinamo, mi to nikad nećemo biti. Prvo što nemaš takvu organizaciju u Klubu, drugo što nemaš rezultate, treće igraš u nekoj žnj ligi gdje se ofirno namješta Borcu, četvrto ne možeš prodati igrače za dobre pare, peto ne možeš plaćati ogromna obeštećenja za KVALITETNE igrače i na kraju, ne možeš dovesti strance zbog glupih pravila Saveza.

S Durakovićem, Radovićem, Beganovićem, Soldom, Kapetanovićem, Anđušićem i ostalim se ne može napraviti rezultat, ne odskaču puno od prosječnih premijerligaških igrača, te nisu fudbalski obrazovani. Da jesu, napravili bi neke karijere dosad van granica ove zemlje. Nema ozbiljnih rezultata sve dok svaki trener ovdje mora učiti igrače osnovnim fudbalskim elementima - izvođenje prekida, dupli pas, pomjeranje linija, formiranje trougla, izvlačenje protivnika, presing itd. Kod nas igrači ne znaju aut da izvedu, šta dalje da pričamo..

Rožman je napravio rezultate u Rijeci zato što je imao školovane igrače i bolju ligu, tu dolazi do izražaja njegovo znanje. Ovdje to ne može, ne zbog svog neznanja nego zbog svih ovih gore navedenih stvari. Rožman je dobar trener, najmanje petero ljudi mi je to reklo koji su ga pratili kroz karijeru. Eto nama ni on nije dobar, nije kalibar za nas. Evo neka dođe neko deseti, evo Zekića, neće napraviti ništa bolje.
Toliko od mene, a ako ode Rožman, jedva čekam za pola godine da se krene prizivati i sažaljevati kako smo pustili dobrog trenera i kako ga je trebalo ostaviti, pogotovo ako ga krene malo u nekom drugom klubu. Tako je bilo s Dudićem onomad, pa Marinovićem, Husrefom, Sabljićem, Vasoskim itd.
Zadnja izmjena: GalileoGalilei, dana/u 20 maj 2024, 23:18, ukupno mijenjano 1 put.

FoSte95
Postovi: 12848
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 20 maj 2024, 23:16

Vi ste meni flt smiješni. Treći napad lige po broju datih golova ove sezone uz sve nevolje koje su pratile klub. Drugi najmlađi tim u ligi (prosjek oko 24 godine) i ljudi opet kažu ne valja :tokralju:

Ja skidam kapu Rožmanu na ovoj sezoni. Na ljeto aBd dovesti štopera, beka i 10tku pa da se pobijemo za titulu
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
H8Z7
Postovi: 4505
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 23:25

FoSte95 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:16
Vi ste meni flt smiješni. Treći napad lige po broju datih golova ove sezone uz sve nevolje koje su pratile klub. Drugi najmlađi tim u ligi (prosjek oko 24 godine) i ljudi opet kažu ne valja :tokralju:

Ja skidam kapu Rožmanu na ovoj sezoni. Na ljeto aBd dovesti štopera, beka i 10tku pa da se pobijemo za titulu
Zaboravi si i 4. ekipa lige. :bih:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3424
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 20 maj 2024, 23:27

Danas se dodijelila nagrada Ismir Pintol
Obezbijedila se Evropa kao najmanje postavljeni cilj koji se morao ispuniti
Nije bila utakmica pod nekim moranjem i pritiskom
Ostali su duzni navijacima za neke prijasnje utakmice
I bas zbog gore navedenih razloga imali su sve uslove da danas odigraju bez grca i pritiska i da ne bude polurevijalna utakmica.
I opet nisu odigrali kako su trebali nego su bili u mislima gdje ce ko na odmor otici

Avatar
Surreal
Postovi: 7749
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 20 maj 2024, 23:28

FoSte95 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:16
Vi ste meni flt smiješni. Treći napad lige po broju datih golova ove sezone uz sve nevolje koje su pratile klub. Drugi najmlađi tim u ligi (prosjek oko 24 godine) i ljudi opet kažu ne valja :tokralju:

Ja skidam kapu Rožmanu na ovoj sezoni. Na ljeto aBd dovesti štopera, beka i 10tku pa da se pobijemo za titulu
Skidaš kapu Rožmanu :bow: :bow:

Na kakve smo grane spali, slavimo četvrto mjesto ocm, dok se nije za kifle imalo ovo je bio neuspjeh, a kamo li sada
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Pantelija
Postovi: 13012
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 maj 2024, 23:33

FoSte95 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:16
Vi ste meni flt smiješni. Treći napad lige po broju datih golova ove sezone uz sve nevolje koje su pratile klub. Drugi najmlađi tim u ligi (prosjek oko 24 godine) i ljudi opet kažu ne valja :tokralju:

Ja skidam kapu Rožmanu na ovoj sezoni. Na ljeto aBd dovesti štopera, beka i 10tku pa da se pobijemo za titulu
Evropu smo obezbjedili samo i samo zbog toga sto finale kupa igraju borac i Zrinjski..
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8289
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 maj 2024, 23:38

Pantelija je napisao/la:
20 maj 2024, 23:33
FoSte95 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:16
Vi ste meni flt smiješni. Treći napad lige po broju datih golova ove sezone uz sve nevolje koje su pratile klub. Drugi najmlađi tim u ligi (prosjek oko 24 godine) i ljudi opet kažu ne valja :tokralju:

Ja skidam kapu Rožmanu na ovoj sezoni. Na ljeto aBd dovesti štopera, beka i 10tku pa da se pobijemo za titulu
Evropu smo obezbjedili samo i samo zbog toga sto finale kupa igraju borac i Zrinjski..
Nisi to trebo spomenuti, jer se vidi koliko prati klub i rezultate opcenito... I jos napise ''Vi ste meni flt smiješni''

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2116
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 20 maj 2024, 23:39

Zaboravio si i da je:

- došao bez odrađenih ljetnih priprema
- zatekao ekipu koja je mogla da trči punih 30 minuta, pa je išao raspad
- Jaranski odnos koji je njegovao prethodnik je morao mijenjati, pa to nekima nije godilo
- "preživio" čitavu aferu s Ziljkićem, prijetnje, zastrašivanja i ostalo, kad je komplet tim bio u rasulu

Pored svih gore navedenih tačaka, tu je i štimanje četnicima iz Banja Luke kroz čitavo prvenstvo. U prvom duelu sudio ti je 30 prekršaja, svaki kontakt i na kraju, gol iz ofsajda u kojem su se našla tri igrača smrdljivog kluba. Poslije te klao ušljivi Musa na Koševu, gdje smo izašli s terena. To su samo direktni okršaji, gdje su dueli s ostalim timovima.
Onda mi dođu i pričaju kao da je došao u Manchester City, gdje je sve bilo med i mlijeko, pa on razjebao sve.

Jedva čekam ako ode Rožman, pa da za pola godine napravim screenshotove oplakivanja i tjeranje priče u rikverc. Pitarska divota. :ljepota:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8160
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 20 maj 2024, 23:42

Podrska za trenera! Jos vise ocistiti ekipu, harmonikas je prvi na redu..
Niko ne slavi evropske utakmice ali to je bio cilj. Ostvareno. Nebitno kako.
Istrpiti Rozmana i napokon dati nekome vise od sezone da vodi ekipu.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 20 maj 2024, 23:42

Ima i toga da nije on doveo 5-6 igraca a mora na njih racunati a oni nisu nikakva zaostavstivna Sarajeva ili neke legende zivuce kluba pa da su ratnici istog, vec su i oni samo silom prilika bili u proslom “sretnom izvlacenju igraca” drugog trenera.

Eto to je jos ostalo da se moze izvaditi za SR i to je to.
I to da eto nismo izletili ogroman kes ili ti neki igraci nisu htjeli doci u nasu ligu. Mislim da je to taj ofanzivni veznjak.
- 1 9 4 6 -

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2535
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 20 maj 2024, 23:45

Sve je ovo postalo sumnjivo kad se usutilo i ugasio rat savezu.
I sjever je prestao skandirati

Svi se usutili, a takvu patnju smo mi navijaci prezivili.

Al eto, imaju ljudi koji "znaju" i placeni su da rade svoj posao.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

plisek
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 20 maj 2024, 23:48

Kome je ovo dobra sezone i uspjeh na kraju, taj za mene ne razumije ambicije ovog kluba. ROZMANE ODLAZI

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2077
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 20 maj 2024, 23:50

qurcina je nama i sa i bez Rozmana i sljedece sezone

Avatar
H8Z7
Postovi: 4505
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 23:52

BegovicRamiz je napisao/la:
20 maj 2024, 23:50
qurcina je nama i sa i bez Rozmana i sljedece sezone
Najpribližnije rečeno :urnebes: :urnebes: koji si ti kralj :kralj:

Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7749
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 20 maj 2024, 23:53

Najjači su mi ovi analitičari, pa kako ne rade u nekom klubu sunce ti
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2077
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 21 maj 2024, 00:00

H8Z7 je napisao/la:
20 maj 2024, 23:52
BegovicRamiz je napisao/la:
20 maj 2024, 23:50
qurcina je nama i sa i bez Rozmana i sljedece sezone
Najpribližnije rečeno :urnebes: :urnebes: koji si ti kralj :kralj:

:rol: :rol: :rol:
ma vidjeces pasa
sanse su prokockane a pravog cilja i smjera nigdje ni na vidiku
svako svog brani tako sto blati ovog drugog i prizeljkuje svog
sve da ih saberes nijedan ne bi smio ni da se povezuje sa nama
Mirvic je sarlatan i krenucemo naprijed kad se rijesimo njega i Tana
unaprijed da spucam qurcem po celu one koji planiraju da odgovore pa ulozi ti pare

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 21 maj 2024, 00:07

GalileoGalilei je napisao/la:
20 maj 2024, 23:39
Zaboravio si i da je:

- došao bez odrađenih ljetnih priprema
- zatekao ekipu koja je mogla da trči punih 30 minuta, pa je išao raspad
- Jaranski odnos koji je njegovao prethodnik je morao mijenjati, pa to nekima nije godilo
- "preživio" čitavu aferu s Ziljkićem, prijetnje, zastrašivanja i ostalo, kad je komplet tim bio u rasulu

Pored svih gore navedenih tačaka, tu je i štimanje četnicima iz Banja Luke kroz čitavo prvenstvo. U prvom duelu sudio ti je 30 prekršaja, svaki kontakt i na kraju, gol iz ofsajda u kojem su se našla tri igrača smrdljivog kluba. Poslije te klao ušljivi Musa na Koševu, gdje smo izašli s terena. To su samo direktni okršaji, gdje su dueli s ostalim timovima.
Onda mi dođu i pričaju kao da je došao u Manchester City, gdje je sve bilo med i mlijeko, pa on razjebao sve.

Jedva čekam ako ode Rožman, pa da za pola godine napravim screenshotove oplakivanja i tjeranje priče u rikverc. Pitarska divota. :ljepota:
Samo ti to objasnjavaj liku koji je zivotom branio klub dok je bio na platnom spisku, a cim je odletio, krenulo je i ono famozno “vinko zabranio pidri da prelazi pola terena”

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arnelv52 i 25 gostiju.