FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
72
34%
Ne
139
66%
 
Ukupno glasova: 211

James1987
Postovi: 204
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 21 maj 2024, 09:52

Standardica nakon svakog kiksa za sve u klubu je kriv trener.

mosarajvosa83
Postovi: 5432
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 21 maj 2024, 09:58

Jest lijepo kad nemozes da citas postove ovih par krembila,blok lijepi pozlatio se al mora se priznat opet verglaju svaki dan

Tatamata1946
Postovi: 1727
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 21 maj 2024, 10:06

Amcho1 je napisao/la:
21 maj 2024, 00:33
Nisam neko ko nekoga lično tjera niti sam neko ko nekoga lično brani, interesuje me izrazito i isključivo FKS te dugoročno da izađemo na pravu granu. Ko će biti trener, direktor, scouting služba itd isključivo je na upravi kluba i tako treba da bude.

Činjenica je da je igra loša i da su rezultati loši, a jedino lošije od navedenog bi bila ponovna promjena garniture, odnosno "hajmo jovo nanovo". Ako smo išta do sada naučili je to da stalne promjene i trenutno i dugoročno ne donose ništa dobro. Nerijetko slušamo izjave tipa "trebao je ostati Dudić, Husref, Sablić it'd", a činjenično je stanje da niko od njih nije napravio iskorak, a da li su trebali ostati "da jesu", jer da jesu sada bi imali istrpljenu situaciju i vrlo vjerojatno snažan kostur koji bi donosio rezultate. Sa garniturom Rožman smo se upustili u fazu čekanja, a koja je dobar dio puta prešla i sa novom promjenom morali bi opet ispočetka jer drugačije i instant ne može, osim u slučaju da se sve zvijezde poklope, a šanse zato su realnih 4%. Pitanje je, da li smo spremni na novi početak i novo nadanje i čekanje? Pozdrav
Ma vecina nas tako misli

mosarajvosa83
Postovi: 5432
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 21 maj 2024, 10:19

Kakva drzava takav i sport. Do sad su sve unistavali sad je red i fudbal da zgade dodikovci i onda gasi svjetla. Mora se priznat odlicno im ide.

Zeko87
Postovi: 2280
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 21 maj 2024, 10:27

mosarajvosa83 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:19
Kakva drzava takav i sport. Do sad su sve unistavali sad je red i fudbal da zgade dodikovci i onda gasi svjetla. Mora se priznat odlicno im ide.
Samo što se ne služe do sada njima poznatim metodama: nasilje i anarhija, sad ljudi regularno uđu u strukture, razvaljuju, profitiraju, naprave sebi dobar rezultat a država tone li tone.
Balije se smiju i naslađuju jedni drugima, glume mangupe...
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

fera
Postovi: 12867
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 21 maj 2024, 10:43

BordoBBoja je napisao/la:
21 maj 2024, 00:07
GalileoGalilei je napisao/la:
20 maj 2024, 23:39
Zaboravio si i da je:

- došao bez odrađenih ljetnih priprema
- zatekao ekipu koja je mogla da trči punih 30 minuta, pa je išao raspad
- Jaranski odnos koji je njegovao prethodnik je morao mijenjati, pa to nekima nije godilo
- "preživio" čitavu aferu s Ziljkićem, prijetnje, zastrašivanja i ostalo, kad je komplet tim bio u rasulu

Pored svih gore navedenih tačaka, tu je i štimanje četnicima iz Banja Luke kroz čitavo prvenstvo. U prvom duelu sudio ti je 30 prekršaja, svaki kontakt i na kraju, gol iz ofsajda u kojem su se našla tri igrača smrdljivog kluba. Poslije te klao ušljivi Musa na Koševu, gdje smo izašli s terena. To su samo direktni okršaji, gdje su dueli s ostalim timovima.
Onda mi dođu i pričaju kao da je došao u Manchester City, gdje je sve bilo med i mlijeko, pa on razjebao sve.

Jedva čekam ako ode Rožman, pa da za pola godine napravim screenshotove oplakivanja i tjeranje priče u rikverc. Pitarska divota. :ljepota:
Samo ti to objasnjavaj liku koji je zivotom branio klub dok je bio na platnom spisku, a cim je odletio, krenulo je i ono famozno “vinko zabranio pidri da prelazi pola terena”
I koji psuje djecu igracima i slicne gadosti. Najgore sto ga pojedinci jos smatraju relevantim al izgubio je dosta podrske koliko vidim, prije je pola teme aplaudiralo na njegove postove. Dosta raje u medjuvremenu skontalo o kakvoj se osobi radi.
You are someone else I am still right here

Avatar
Maroon1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 21 maj 2024, 10:55

Nikad on nista osvojio ne bi da je psovao majke, djecu, Boga svojim igracima. Princeze koje igraju u FKS se odmah nadju uvrijedjene i bojkotoju sve redom. Vidjeli smo da je to slucaj 100 puta. S druge strane ako nisi ostar i pustas im onda gubis svlacionicu. Nikad nisam vidio da je iko bojkotovao Husrefa u cijeloj njegovoj karijeru u FKS s druge strane Rozman se posvadjao sa 98 igraca u nepunoj godini dana, tjerao vise igraca nakon 7 dana, sa nasim najzvucnijim pojacanjima samo Bog zna sta je. Igra mu Hasić koji je sam rekao da ide a na klupi mu ostaje Renan i Francis. Ja sam 1000% ubijedjen da je Husref dosao na ljeto da bi napravio puno bolji rezultat i ne bi bilo ovih uspona i padova svako malo. Ali neka o njega smo se ogrijesili. Ja se nadam da je njegova epizoda(e) u FKS gotova, nista bolje ne zasluzujemo kad ne znamo bar reci svaka cast za sve osvojene trofeje. Nista drugacije ni sljedece sezone nece biti i nama je titula predaleko svake godine. Uaaaaaa Husref uaaaaaa uaaaaa uaaaaa dok je ziv kad umre onda ce bit najveca legenda FKS uz Haseta. To smo mi.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 21 maj 2024, 10:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nokee
Postovi: 2303
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 21 maj 2024, 10:57

Mirvic ako ponovo ne posalje poziv za sastanak i on je nesto dogovorio, ili bas ispada smijesan, nema tu sta.
Evo kraj je sezone, jos jedno kolo pa cemo vidjeti.
Najzanimljiviji je tu Zrinjski, oni su rang Borca samo hinjski to rade, ovi ofirno. Pa oni su navise osteceni jer bi glat bili prvaci da nije ovako sudjenje, a sute ko zaliveni. Cak se i Petrovic usutio imao je par puta izlete sa izjavama, vjerovatno mu reki neka suti itd..

Inace ne vrijedi uopste pomisliti da se zalijecemo sa dovodjenjem mega pojacanja jer u ovakvoj konstalaciji nemamo mi tu sta traziti, ko god misli drugacije stvarno je ili debil ili balavac koji ne zna sabrati dva i dva. Borac je morao kiksati cak na svom terenu uopste nije neprikosnoven i Gosk i Igman bi im uzeli sva 3 boda. Sa igrom i ekipom bare bare s nama, kunem se, samo je razlika konstantan vjetar u ledja.
Sad dovedi Dinamo u ligu sa ovakvim sudjenjem, nebi osvojili ili bi se bas bas napatili.
Pravi primjer je i Velez, od tolike halabuke usutise se i recenice "te stvari treba rijesavati unutar institucija saveza". Kakvog ba saveza? Ma smijesno. Dogovorili sa Vicom i tacka.

A slag na tortu mi je SERGEJ BARBAREZ. Vanago je uletio da spasava Vicu kad mu najvise gori. Zna kako ce smiriti javnost i zamazati oci. A ovaj hajvan pristade, za Spahica mi i nije cudno toliko.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 974
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 21 maj 2024, 11:04

A sta je sa Duljom nema ga vise ni na klupi a od derbija ni minute nije dobio ?
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Lucas
Postovi: 3281
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 21 maj 2024, 11:16

Stroj1946 je napisao/la:
21 maj 2024, 09:30
Upravo ovaj dio što spomenu oko formacije. Najjače lik igra 3-5-2 a ima 4 stopera, doveden Đuričković, ako se ne varam igro u CG zadnjeg veznog, a otjeran Šerbečić, pa i Zeljković može tu igrati jer je igrao u stopera po potrebi. Rotacija, alternativa i izbor nikakav.
Ima 5,6 krila a igra ovu formaciju. Dalje ima dva napadača samo, a Kyeremeh kao bočni igrač igrao napadača ili polušpica šta li već, pa i Hasić. Matanović došao, lik nije povezao 3 pasa kako treba. Znači nespremno ušao totalno i nekalkulisano. Jednostavno nisam više upratio ni šta igra ni ko igra gdje.
Ako ostane i narednu sezonu, Sablića će nadmašiti po idiotarijama i eksperimentisanju, a mislio sam da je to nemoguče.Mislim da je prosječno svaki drugi igrač, koji je kod nas došao u zadnjih desetak godina, morao u Sarajevu da uči da igra na poziciji, koju ni na play-stationu nije igrao.

bvsic
Postovi: 67
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 21 maj 2024, 11:21

Maroon1946 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:55
Nikad on nista osvojio ne bi da je psovao majke, djecu, Boga svojim igracima. Princeze koje igraju u FKS se odmah nadju uvrijedjene i bojkotoju sve redom. Vidjeli smo da je to slucaj 100 puta. S druge strane ako nisi ostar i pustas im onda gubis svlacionicu. Nikad nisam vidio da je iko bojkotovao Husrefa u cijeloj njegovoj karijeru u FKS s druge strane Rozman se posvadjao sa 98 igraca u nepunoj godini dana, tjerao vise igraca nakon 7 dana, sa nasim najzvucnijim pojacanjima samo Bog zna sta je. Igra mu Hasić koji je sam rekao da ide a na klupi mu ostaje Renan i Francis. Ja sam 1000% ubijedjen da je Husref dosao na ljeto da bi napravio puno bolji rezultat i ne bi bilo ovih uspona i padova svako malo. Ali neka o njega smo se ogrijesili. Ja se nadam da je njegova epizoda(e) u FKS gotova, nista bolje ne zasluzujemo kad ne znamo bar reci svaka cast za sve osvojene trofeje. Nista drugacije ni sljedece sezone nece biti i nama je titula predaleko svake godine. Uaaaaaa Husref uaaaaaa uaaaaa uaaaaa dok je ziv kad umre onda ce bit najveca legenda FKS uz Haseta. To smo mi.
Nije se svadjao djaba sigurno, kasnjenje izlasci alkohol i sl. Rozman samo nije psovao majke djecu i slicno vec tjerao. Samo disciplina i bice napretka

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2535
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 21 maj 2024, 11:27

Jel vrijeme reci do koga je ovako lose stanje u klubu ili cemo i dalje govoriti "nije do Rozmana nego u klubu stvari ne ferceraju kako treba" ?

Gospodine Mirvicu, da li smijemo da vas kritikujemo? Ako ce vas to uvrijediti onda necemo. Sutit cemo i trpiti opet blamaze kakve malo ko moze podnijeti kao klub velicine FK Sarajevo.

Kad opet zagusti, izaci cemo s terena, krivit cemo sve druge, ako to bude providno dovest cemo opet Tana da se oci podmazu i sve tako u krug.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 21 maj 2024, 11:45

al sto nam ga posusje uvali poslije toliko godina za miran remi na kosevu!
Situacija koju smo vidjeli 24 puta ove godine, sut sa 16, niko u bloku i prelijep gol!

Ne ide se u blok tako sto udjes u 10 metara i cekas da te pogodi lopta, tako samo svom golmanu smetas, nego 3 klizeca pravo u sut majku mu jebbem imate li ikakve defanzivne zadatke, moze li se sta nauciti poslije 70 amaterskih gresaka...
Zato mi je krivo kada se hvali odbrana, a ono propuh ko na vlasicu. Anicic, Soldo, Djurickovic pokretni ko kombajn, zuti se dobijaju samo na prigovore sudiji.
NEMA NAZAD

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2116
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 21 maj 2024, 12:00

Maroon1946 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:55
Nikad on nista osvojio ne bi da je psovao majke, djecu, Boga svojim igracima. Princeze koje igraju u FKS se odmah nadju uvrijedjene i bojkotoju sve redom. Vidjeli smo da je to slucaj 100 puta. S druge strane ako nisi ostar i pustas im onda gubis svlacionicu. Nikad nisam vidio da je iko bojkotovao Husrefa u cijeloj njegovoj karijeru u FKS s druge strane Rozman se posvadjao sa 98 igraca u nepunoj godini dana, tjerao vise igraca nakon 7 dana, sa nasim najzvucnijim pojacanjima samo Bog zna sta je. Igra mu Hasić koji je sam rekao da ide a na klupi mu ostaje Renan i Francis. Ja sam 1000% ubijedjen da je Husref dosao na ljeto da bi napravio puno bolji rezultat i ne bi bilo ovih uspona i padova svako malo. Ali neka o njega smo se ogrijesili. Ja se nadam da je njegova epizoda(e) u FKS gotova, nista bolje ne zasluzujemo kad ne znamo bar reci svaka cast za sve osvojene trofeje. Nista drugacije ni sljedece sezone nece biti i nama je titula predaleko svake godine. Uaaaaaa Husref uaaaaaa uaaaaa uaaaaa dok je ziv kad umre onda ce bit najveca legenda FKS uz Haseta. To smo mi.
Opet lažeš. Husref je trener koji može izdržati sezonu, eventualno dvije. Sve poslije toga je raspad i haos u svlačionici. Stanojević je išao kod Uprave i žalio se za ebavanje familije, niko od igrača ga kasnije nije mogao smisliti. Lako je reći "treba im ebati mater", kako bi ti reagovao da tebi šef ebe sve živo svaki dan? Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti.

S kim se to posvađao Rožman? Kad je na početku došao, jedino je prekrižio Baltu zbog nediscipline, tačnije zbog kašnjenja na trening i mamurluka. Što se to njemu serre za taj potez, a svima puna usta zavođenja discipline i uspostavljanja sistema po njegovom dolasku? Ostali igrači su otišli zato što se nisu uklapali u njegove planove. Na kraju, od tih igrača, jedan igra redovno.
Kasnije je bila afera Ziljkić i tu je čitava ekipa bila na udaru i pod prijetnjama mafije. Za to je kriv Rožman? Kriv je što je mrtvog Ziljkića stavio na klupi nakon njegovog šetkanja kad mu je čitav stadion zviždao? Sjetićemo se primljenog gola od Borca u uvodnim minutama kada dotični nije ispratio protivnika, pa smo primi gol.

Nemojte spinovati i lupati gluposti po ko zna koji put. Nije Rožman nikog TJERAO, niti je tjerao pola ekipe, niti se riješio aman zaman nekih igrača. Ponavljam, od tih igrača jedan igra redovno. Recimo taj toliko spominjani Zeljković je upisao čitavih osam nastupa u ebenom Uzbekistanu. Balta ne igra ni u Belupu, Vrančić bez aranžmana, Ikić u GOŠK-u. Jedini Šerbečić igra redovno u prosječnoj ekipi Srbije. Isti taj Besim je kod nas bio odron, a nije ni tamo ništa uradio vredno pomena.
Zadnja izmjena: GalileoGalilei, dana/u 21 maj 2024, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Surreal
Postovi: 7754
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 21 maj 2024, 12:01

Možemo pričati o Rožmanu mnoge loše stvari kada se tiče taktičkog dijela, ali mora mu se priznati da ima autoritet i da ne dopušta da neko utiče na njegov rad, nije zadovoljan Duljevićem - nema ga ni na klupi, Peñaranda propušta treninge - nema ga ni na klupi, Oliveira ne daje svoj maksimum (čekaj svoju šansu sa klupe). Stvarno što se tiče toga skidam mu kapu, ali baš je to jedan od razloga zbog kojih je upitno da li će ostati i koliko Mirviću odgovara da njegovi projekti koje masno plaća griju klupu.

Inače, mislim da možemo očekivati bar jedno "egzotično" pojačanje, jer glavni dvojac skauta je radio u Vålereng-i, tu su radili odličan posao, doveli su Andreja Ilića, prodali ga za gotovo četiri miliona, čak dva igrača iz Južne Afrike, tako da što se tiče tog dijela, stvarno jesmo najbolji u državi i ne kaskamo za regionom, ali i adekvatan scouting, zahtjeva suradnju sa trenerom.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Surreal
Postovi: 7754
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 21 maj 2024, 12:07

Što se tiče back-up opcije za napadača, šta mislite o Aleksandru Kahviću, dečko je naš mladi reprezentativac, u Zvedi očigledno nema mjesta, te ga šalju sa posudbe na posudbu, a nama bi dobro došao, ističe mu ugovor, a mislim da plaća ne bi pravila nikakav problem.

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Pantelija
Postovi: 13012
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 maj 2024, 12:07

holyman je napisao/la:
21 maj 2024, 11:45
al sto nam ga posusje uvali poslije toliko godina za miran remi na kosevu!
Situacija koju smo vidjeli 24 puta ove godine, sut sa 16, niko u bloku i prelijep gol!

Ne ide se u blok tako sto udjes u 10 metara i cekas da te pogodi lopta, tako samo svom golmanu smetas, nego 3 klizeca pravo u sut majku mu jebbem imate li ikakve defanzivne zadatke, moze li se sta nauciti poslije 70 amaterskih gresaka...
Zato mi je krivo kada se hvali odbrana, a ono propuh ko na vlasicu. Anicic, Soldo, Djurickovic pokretni ko kombajn, zuti se dobijaju samo na prigovore sudiji.
Ma jok, nike to tako, treba hvaliti i govoriti da je sve super, kao mi bi postenje da guramo a niko ne spomene penal čist koji se ne svira posušju.
Niko ne kaze da je đuričković napravio taj prnal bez ikakve potrebe u uglu sesnesterca do kornera. Da su nam stoperi spori, da kad prenose loptu treba im minut za dva pasa.
Niko ne kaaze da poslie skoro cijele sezone pod rozmanom jos se ne zna sta cemo igrati 433 ili 352
A to su dvije formacije totalno drugacije i za koje se skroz drugi tip igraca dovodi. Zivo me zanima gdje ce naci tipove igraca za 352 od kojih vecina ne moze igrati drufe formacije.
To za suteve van 16 je samo dokaz da se ne radi nista na ispravljanju gresaka. Jedino gdje smo napredovali je defanzivna skok igra poslije prekida, da vidis neki pomak.
I Čelik je tip stopera koji treba ljevaka pored sebe koji je brz, jer čelik nije brz ali zna braniti prostor i jak je u duelu i skoku i u kadetima i juniorima je bio fenomenalan kada ima korektora, kada nema nike to bas sjajno (sto je normalno). A to nema ovdje jer su i djurickovic i soldo sporiji od njega. I generalno nemamo taj tip stopera sto je bio niho.

Cuj @fera zna kakav sam ja tip osobe, sunce ti ljubim 🤣🤣
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
feniksptica
Postovi: 15631
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 21 maj 2024, 12:08

Da mi je docekat da imamo dobre bekove pa makar se za opstanak borili i samo oni bili svijetla točka al da su dobri.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Surreal
Postovi: 7754
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 21 maj 2024, 12:09

Gdje je i šta radi, dragi nam Musa Muhamed, inače Bojanu Nastiću ističe ugovor također.
Zadnja izmjena: Surreal, dana/u 21 maj 2024, 12:10, ukupno mijenjano 1 put.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

bvsic
Postovi: 67
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 21 maj 2024, 12:09

GalileoGalilei je napisao/la:
21 maj 2024, 12:00
Maroon1946 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:55
Nikad on nista osvojio ne bi da je psovao majke, djecu, Boga svojim igracima. Princeze koje igraju u FKS se odmah nadju uvrijedjene i bojkotoju sve redom. Vidjeli smo da je to slucaj 100 puta. S druge strane ako nisi ostar i pustas im onda gubis svlacionicu. Nikad nisam vidio da je iko bojkotovao Husrefa u cijeloj njegovoj karijeru u FKS s druge strane Rozman se posvadjao sa 98 igraca u nepunoj godini dana, tjerao vise igraca nakon 7 dana, sa nasim najzvucnijim pojacanjima samo Bog zna sta je. Igra mu Hasić koji je sam rekao da ide a na klupi mu ostaje Renan i Francis. Ja sam 1000% ubijedjen da je Husref dosao na ljeto da bi napravio puno bolji rezultat i ne bi bilo ovih uspona i padova svako malo. Ali neka o njega smo se ogrijesili. Ja se nadam da je njegova epizoda(e) u FKS gotova, nista bolje ne zasluzujemo kad ne znamo bar reci svaka cast za sve osvojene trofeje. Nista drugacije ni sljedece sezone nece biti i nama je titula predaleko svake godine. Uaaaaaa Husref uaaaaaa uaaaaa uaaaaa dok je ziv kad umre onda ce bit najveca legenda FKS uz Haseta. To smo mi.
Opet lažeš. Husref je trener koji može izdržati sezonu, eventualno dvije. Sve poslije toga je raspad i haos u svlačionici. Stanojević je išao kod Uprave i žalio se za ebavanje familije, niko od igrača ga kasnije nije mogao smisliti. Lako je reći "treba im ebati mater", kako bi ti reagovao da tebi šef ebe sve živo svaki dan? Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti.

S kim se to posvađao Rožman? Kad je na početku došao, jedino je prekrižio Baltu zbog nediscipline, tačnije zbog kašnjenja na trening i mamurluka. Što se to njemu serre za taj potez, a svima puna usta zavođenja discipline i uspostavljanja sistema po njegovom dolasku? Ostali igrači su otišli zato što se nisu uklapali u njegove planove. Na kraju, od tih igrača, jedan igra redovno.
Kasnije je bila afera Ziljkić i tu je čitava ekipa bila na udaru i pod prijetnjama mafije. Za to je kriv Rožman? Kriv je što je mrtvog Ziljkića stavio na klupi nakon njegovog šetkanja kad mu je čitav stadion zviždao? Sjetićemo se primljenog gola od Borca u uvodnim minutama kada dotični nije ispratio protivnika, pa smo primi gol.

Nemojte spinovati i lupati gluposti po ko zna koji put. Nije Rožman nikog TJERAO, niti je tjerao pola ekipe, niti se riješio aman zaman nekih igrača. Ponavljam, od tih igrača jedan igra redovno. Recimo taj toliko spominjani Zeljković je upisao čitavih osam nastupa u ebenom Uzbekistanu. Balta ne igra ni u Belupu, Vrančić bez aranžmana, Ikić u GOŠK-u. Jedini Šerbečić igra redovno u prosječnoj ekipi Srbije. Isti taj Besim je kod nas bio odron, a nije ni tamo ništa uradio vredno pomena.
Bas ovo znaci otjeras zbog nediscipline ne valjas, da ih nije otjero bilo bi nema autoriteta ne moze se ugodit ljudima

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, pitartz, zagorski i 44 gosta.