Ruska invazija na Ukrajinu

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2263
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la numanumaye22 » 20 maj 2024, 11:59

Sreca za predsjednika Irana, svijet je bar malo ljepse mjesto od danas za mnoge ljude. Nadamo se da ce Iran postati sekularna drzava kao nekad.



:salut:

FoSte95
Postovi: 12848
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la FoSte95 » 20 maj 2024, 12:00

Brokula je napisao/la:
20 maj 2024, 11:56
FoSte95 je napisao/la:
20 maj 2024, 11:49
Brokula je napisao/la:
20 maj 2024, 11:46


Zahvaljujuci Iranu danas imamo drzavu
Nemoj biti smiješan. Btw hvala njima za 90-te, ali od stare slave se ne živi. Trenutno su oni saveznik našeg neprijatelja. Vidiš i sam šta misle o nama Rusija i evropski saveznici Rusije ( ako ne vidiš sada vidjećeš u četvrtak)
Kakve to veze ima sa nasim prijateljima? I Ameri su nam saveznici pa direktno pomazu Izraelu koji je saradjivao sa Srbijom 90ih i slao im tone oruzja da ubijaju Bosnjake.
Ti u jednoj rečenici upario događaje koji se trenutno dešavaju sa onima od prije 30 godina?
Ja ti kažem Iran je trenutno saveznik našeg neprijatelja i to je jedino što je meni bitno da znam. Svjestan si valjda šta Rusi misle o nama i kakvi bi budućnost naše države voljeni vijdeti
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
avenija
Postovi: 13846
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la avenija » 20 maj 2024, 12:00

Bas me zanima kako su tajne službe Izraela i Amerike onesposobile i srusile helikopter.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Surreal
Postovi: 7753
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Surreal » 20 maj 2024, 12:04

numanumaye22 je napisao/la:
20 maj 2024, 11:59
Sreca za predsjednika Irana, svijet je bar malo ljepse mjesto od danas za mnoge ljude. Nadamo se da ce Iran postati sekularna drzava kao nekad.



:salut:


Zamisli nije svaka žena pokrivena, imaju ljudi ulične svirače, parovi se drže za ruke dok šetaju, malo ovako dok gledam - podsjeća me na Sarajevo, pa sad ne znam je li i kod nas vlada taj režim?

Nego valjda trebaju da postanu Saudijska Arabija da bi odgovarali zapadnom svijetu :kafa:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2263
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la numanumaye22 » 20 maj 2024, 12:08

Imao sam priliku pricati sa par ljudi iz Irana ovdje, ne znam sto bi ljudi lagali. Kad bi ti rekao 10 % syebo bi se i ne bi pricao takve nebuloze poredeci ih sa Sarajevom. Vec ako tamo zivis, u poredjenju s njima dobio si bukvalno jackpot na lotu, budi sretan.

FoSte95
Postovi: 12848
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la FoSte95 » 20 maj 2024, 12:09

Surreal je napisao/la:
20 maj 2024, 12:04
numanumaye22 je napisao/la:
20 maj 2024, 11:59
Sreca za predsjednika Irana, svijet je bar malo ljepse mjesto od danas za mnoge ljude. Nadamo se da ce Iran postati sekularna drzava kao nekad.



:salut:


Zamisli nije svaka žena pokrivena, imaju ljudi ulične svirače, parovi se drže za ruke dok šetaju, malo ovako dok gledam - podsjeća me na Sarajevo, pa sad ne znam je li i kod nas vlada taj režim?

Nego valjda trebaju da postanu Saudijska Arabija da bi odgovarali zapadnom svijetu :kafa:
Pa što ubiše onda one djevojke zbog marame
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
scholsey
Postovi: 1804
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la scholsey » 20 maj 2024, 12:29

U kojoj epizodi su Simpsonovi ovo predvidjeli?
The saddest thing in life is wasted talent.

FoSte95
Postovi: 12848
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la FoSte95 » 20 maj 2024, 12:36

Da se podsjetimo šta to kaže naš veliki saveznik

https://www.klix.ba/vijesti/bih/iranska ... /240419177
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Surreal
Postovi: 7753
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Surreal » 20 maj 2024, 12:39

FoSte95 je napisao/la:
20 maj 2024, 12:36
Da se podsjetimo šta to kaže naš veliki saveznik

https://www.klix.ba/vijesti/bih/iranska ... /240419177
Baš da se podsjetimo:
"Bez sumnje, naš pristup se ogleda u podršci suverenitetu i teritorijalnoj cjelovitosti BiH", rekao je tada Abdollahian.
Ambasador Irana za Klix.ba: Ako se pojavi problem za BiH, Iran će kao i prije 30 godina pohitati u pomoć
Ambasador Irana Abuzar Ebrahimi Torkaman rekao je da Iran podržava nezavisnost, suverenitet i teritorijalni integritet Bosne i Hercegovine, kao i suživot svih naroda. Također, on je ovom prilikom osudio počinjeni genocid u Srebrenici 1995. godine.
“Ne bismo nikad koristili instrumente pritiska na bosanske ljude, zbog toga što smo im nekad pomogli. Mi zato ne očekujemo ništa od njih u zamjenu za našu pomoć. Učinili smo to iz humanitarnih razloga u prošlosti i opet bismo. Vjerujemo u to, da bosanski narod, i njihova vlada – trebaju sami donijeti svoje odluke”, istakao je tada Ahmadinedžad.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13306
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la nerkolfc » 20 maj 2024, 12:44

Ima ova grupa koja gleda samo interese Bosne i podrzava drzave koje daju podrsku Bosni osim u slucaju da su stanovnici te zemlje smeđi, onda im ta podrška ništa ne znači.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Surreal
Postovi: 7753
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Surreal » 20 maj 2024, 12:52

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la OldTownDistrict » 20 maj 2024, 13:41

....sve drugo će proći!

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2263
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la numanumaye22 » 20 maj 2024, 13:56

Kći ubijene Iranke proslavila smrt Raisija uz alkohol i bosansku pjesmu
KĆI IRANKE Mine Majide, koja je ubijena tijekom protuvladinih prosvjeda u rujnu 2022. godine, objavila je danas snimku na kojoj uz čašu piva proslavlja neimenovani događaj. Uz video je puštena pjesma Helikopter bosanskohercegovačkog pjevača Fadila Fazlije.


Ide Fazlijaaaaaaaaaaaaaaaa :tokralju: :salut:

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Rosicky » 20 maj 2024, 23:26

yeben obaj iran pravo
drhti SAD

Avatar
stojko
Postovi: 1745
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la stojko » 21 maj 2024, 03:24

numanumaye22 je napisao/la:
20 maj 2024, 13:56
Kći ubijene Iranke proslavila smrt Raisija uz alkohol i bosansku pjesmu
KĆI IRANKE Mine Majide, koja je ubijena tijekom protuvladinih prosvjeda u rujnu 2022. godine, objavila je danas snimku na kojoj uz čašu piva proslavlja neimenovani događaj. Uz video je puštena pjesma Helikopter bosanskohercegovačkog pjevača Fadila Fazlije.


Ide Fazlijaaaaaaaaaaaaaaaa :tokralju: :salut:
:rol: :rol: :rol:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54762
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la MortemHz » 21 maj 2024, 06:15

avenija je napisao/la:
03 maj 2024, 21:25
MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 20:12
Embassy of Belgium in Sarajevo

🇧🇪 je kosponzor nacrta rezolucije Ujedinjenih Nacija, kojom bi 11. juli bio proglašen za Međunarodni dan sjećanja na genocid u Srebrenici 1995.
Treba ovih jos 13-14 dana izlobirati barem do 40 sponzora. **** me malo ovaj arapski svijet i bliski istok ali vidjecemo. Kuvajt, Katar, UAE i takve zemlje da je izlobirati za sponzorstvo, gdje je taj Silajdzic :D , zna li se sta ce Pakistan? Iraq?
Novi kosponzori:

2nd may - Poland, Luxembourg, Belgium, Estonia (32)
16th may - Iceland, Marshall Islands, Norway (35)
20th may - Australia, Andorra, Micronesia (38)
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FoSte95
Postovi: 12848
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la FoSte95 » 21 maj 2024, 12:33

MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 06:15
avenija je napisao/la:
03 maj 2024, 21:25
MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 20:12
Embassy of Belgium in Sarajevo

🇧🇪 je kosponzor nacrta rezolucije Ujedinjenih Nacija, kojom bi 11. juli bio proglašen za Međunarodni dan sjećanja na genocid u Srebrenici 1995.
Treba ovih jos 13-14 dana izlobirati barem do 40 sponzora. **** me malo ovaj arapski svijet i bliski istok ali vidjecemo. Kuvajt, Katar, UAE i takve zemlje da je izlobirati za sponzorstvo, gdje je taj Silajdzic :D , zna li se sta ce Pakistan? Iraq?
Novi kosponzori:

2nd may - Poland, Luxembourg, Belgium, Estonia (32)
16th may - Iceland, Marshall Islands, Norway (35)
20th may - Australia, Andorra, Micronesia (38)
Nijedna arapska zemlja nije kospoznor ako sam dobro upratio?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54762
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la MortemHz » 21 maj 2024, 12:59

FoSte95 je napisao/la:
21 maj 2024, 12:33
MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 06:15
avenija je napisao/la:
03 maj 2024, 21:25


Treba ovih jos 13-14 dana izlobirati barem do 40 sponzora. **** me malo ovaj arapski svijet i bliski istok ali vidjecemo. Kuvajt, Katar, UAE i takve zemlje da je izlobirati za sponzorstvo, gdje je taj Silajdzic :D , zna li se sta ce Pakistan? Iraq?
Novi kosponzori:

2nd may - Poland, Luxembourg, Belgium, Estonia (32)
16th may - Iceland, Marshall Islands, Norway (35)
20th may - Australia, Andorra, Micronesia (38)
Nijedna arapska zemlja nije kospoznor ako sam dobro upratio?
Ipak je trenutno 36 a ne 38 kako su prvobitno prenijeli. Od arapskih zemalja ja samo vidim Jordan ali ruku na srce bila je sjednica OIC-a gdje su jednoglasno i svi 100% podržali rezoluciju o genocidu, to ti je 57 država pretežno sa bliskog istoka i Afrike što nije mali broj. Vučić je rekao da će biti protiv rezolucije 2 arapske države (Bahrein, U.A.E.) a ja recimo smatram da će Iran biti suzdržan radi savezništva na drugoj strani. Možda griješim ali hajde i ako budu suzdržani to ide nama u prilog, samo da ne budu protiv. Eto neka potvrdi 50 od ovih 57 što su se već pozitivno izjasnili na toj sjednici, dodaš ove kosponzore i još neke države koji su rekli podržati a nisu kosponzori i imat ćeš 90-ak glasova za 'da'. Mislio sam da će biti malo manje u početku ali kako stvari stoje moglo bi se to lako i prebaciti, vidjet ćemo. Bitno je da se usvoji a mislim da to sad sa ovim novim podacima neće doći u pitanje svakako.
Neću još uvijek da ga hvalim dok ne vidim rezultate ali ako bude približno ovako onda je Zlatko uradio baš dobar posao zajedno sa svojim saradnicama. Ne zanima me šta god da je radio ovdje u svoje vrijeme i šta mu se prebacuje, govorim striktno za ovu stvar.

List of 36 sponsors of the draft resolution on Srebrenica so far:

Albania
Andorra
Australia
Bangladesh
Belgium
Bosnia
Bulgaria
Canada
Chile
Croatia
Estonia
Finland
France
Germany
Iceland
Ireland
Italy
Jordan
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Marshall Islands
Micronesia
Netherlands
New Zealand
North Macedonia
Norway
Poland
Rwanda
Slovenia
Sweden
Turkey
United Kingdom
United States
Vanuatu
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FoSte95
Postovi: 12848
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la FoSte95 » 21 maj 2024, 14:10

MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 12:59
FoSte95 je napisao/la:
21 maj 2024, 12:33
MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 06:15


Novi kosponzori:

2nd may - Poland, Luxembourg, Belgium, Estonia (32)
16th may - Iceland, Marshall Islands, Norway (35)
20th may - Australia, Andorra, Micronesia (38)
Nijedna arapska zemlja nije kospoznor ako sam dobro upratio?
Ipak je trenutno 36 a ne 38 kako su prvobitno prenijeli. Od arapskih zemalja ja samo vidim Jordan ali ruku na srce bila je sjednica OIC-a gdje su jednoglasno i svi 100% podržali rezoluciju o genocidu, to ti je 57 država pretežno sa bliskog istoka i Afrike što nije mali broj. Vučić je rekao da će biti protiv rezolucije 2 arapske države (Bahrein, U.A.E.) a ja recimo smatram da će Iran biti suzdržan radi savezništva na drugoj strani. Možda griješim ali hajde i ako budu suzdržani to ide nama u prilog, samo da ne budu protiv. Eto neka potvrdi 50 od ovih 57 što su se već pozitivno izjasnili na toj sjednici, dodaš ove kosponzore i još neke države koji su rekli podržati a nisu kosponzori i imat ćeš 90-ak glasova za 'da'. Mislio sam da će biti malo manje u početku ali kako stvari stoje moglo bi se to lako i prebaciti, vidjet ćemo. Bitno je da se usvoji a mislim da to sad sa ovim novim podacima neće doći u pitanje svakako.
Neću još uvijek da ga hvalim dok ne vidim rezultate ali ako bude približno ovako onda je Zlatko uradio baš dobar posao zajedno sa svojim saradnicama. Ne zanima me šta god da je radio ovdje u svoje vrijeme i šta mu se prebacuje, govorim striktno za ovu stvar.

List of 36 sponsors of the draft resolution on Srebrenica so far:

Albania
Andorra
Australia
Bangladesh
Belgium
Bosnia
Bulgaria
Canada
Chile
Croatia
Estonia
Finland
France
Germany
Iceland
Ireland
Italy
Jordan
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Marshall Islands
Micronesia
Netherlands
New Zealand
North Macedonia
Norway
Poland
Rwanda
Slovenia
Sweden
Turkey
United Kingdom
United States
Vanuatu
Ma nema tu kalkulacija ako nam je neko iskreni saveznik on će glasati ZA, a ako će on vagati svoju korist da mu se Rusi ne naljute i biti kao neutralan samo ga u tri lijepe poslati.
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Brokula
Postovi: 31410
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Brokula » 21 maj 2024, 14:11

Imamo zapadnu podrsku, imamo podrsku islamskog svijeta i relativno dobro stojimo sa ovim neutralcima :salut:

Mislim da se rezolucija lagano usvaja
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica, rio_Ferdy88 i 9 gostiju.