Prva liga FBiH 2023/2024

Moderator/ica: GracanicaAA

nicaze95
Postovi: 852
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 21 maj 2024, 10:45

Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 10:42
nicaze95 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:39
Zaniolo ugasen niko ga od tuzlaka ne gotivi, biscani takodjer, djaba se lize.
Jedino nama dodje ko vreca za boks pa ga svako malo neko otrese, a on jadan samo jedno te isto baljezga nemocan, sam i ugasen
Zaniolo vas sam navuce 6-7, trudite se al dzaba vam, em vas isprovociram, em obrisem spolovilo od vase zvalje, em vas dotucem cinjenicama.

Bas neki dan gledam, raspravljam se sa dvojicom, ukljucuje vas se jos troje, ne mozete sami sa tatom. :tokralju:

Tuzlaci ne trebaju ni da me vole, navijaci Korozije takodjer.

A ti si nasamaran vise puta, s tobom se volim sprdati jer si nepismen da oci krvare od tvojih recenica, zanimljivo mi samarat debila. :beba:
ledeni provaljen si mozes nastavit spavat

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1566
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 21 maj 2024, 10:48

Tesko je sastavit recenicu kvalitetnu kao odgovor. Jos jednom sam ponizio klauna. :opaopa:
kirat410 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:43
Hajd stisnite m pa pustite Jedinstvu ovu tekmu.

Dosta je ovih klošara svake godine, tricu im zabit i poslat nek igraju u Brnjacima i Krupi.

Mrš.
Nego, evo sta prosjecni navijac Korozije pise na temi Celika. Ko fol prijateljski nastrojeni, a jedva bi docekali neki ciganluk, pa da Jedinstvo ispadne. Klosari bili i ostali, zatucani, uljezi ove drzave. Sreca pa je nasiljeno vec, pusta nam Celik. :salut:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5050
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 21 maj 2024, 11:45

Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 10:32
BatistutA19 je napisao/la:
21 maj 2024, 01:12
Truhlo je napisao/la:
20 maj 2024, 21:32

City se vraća naredne sezone u PL, isto važi i za Mladost DK.

Husić i Mušija su procjenili da je lakše osvojiti prvu i drugu ligu, nego izboriti ostanak u premijer ligi gdje ispada 4 kluba ili ovoj ligi gdje će naredne sezone ispadati od 2 do 5 klubova.
Za mene su to vijestacki klubovi koji ce zavrsit tamo gdje im je realno mijesto,vidjet cemo ali mislim njima je raspad pogotovo Mladost a i Tuzla je klub bez duse i navijaca
Celik je takodjer vjestacka tvorevina. TC je dosta veci klub.
E moj Ledeni ti vise ne znas ni sta pises ni ko si ni odakle si ni za koga navijas ,jucer Sloboda pa te ljudi otjerase sa njiove teme,danas Jeedinstvo otjerase te i oni sutra ces za Celik ae mozda te mi necemo otjerat nemas gdje vise 😂😂😂😂A kamoli da pricas ko je vjestacki ma upravu si Tuzla je veci klub od Celika to sam ja malo pobrko 😂😂😂

Wanderson
Postovi: 2713
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Wanderson » 21 maj 2024, 11:53

VivaLaStella je napisao/la:
21 maj 2024, 10:22
Wanderson je napisao/la:
21 maj 2024, 10:13
I ja imam info i to iz Bihaca da ce poslati Zaniola na dan prije utakmice da odradi petoricu Zenicana po zelji uprave Celika, ali ce oni tek ujutro odluciti da li ce pustiti utakmicu, a to ce zavisiti od kvalitete glabanja doticnog Biscanina.

Ako se Zaniolo potrudi dvica je na Bilinom, zamolit cu insajdere da nam prenesu informacije ukoliko ih bude jer planiram odigrati dvojku, ako to Goretzka odradi kako treba.
Ako je glabanje u pitanju nece biti problem, vec se izvjezbao na nekim forumasima.
Znaci zicer kola, 2 u Zenici.

@Zaniolo koliko kosta tvoj angazman? Gradina ce biti u grcevitoj borbi za opstanak naredne sezone, trebat ce nam jedan takav sposoban da donosi bodovi sa strane. Mozemo li se dogovoriti?

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1566
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 21 maj 2024, 11:55

BatistutA19 je napisao/la:
21 maj 2024, 11:45
Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 10:32
BatistutA19 je napisao/la:
21 maj 2024, 01:12

Za mene su to vijestacki klubovi koji ce zavrsit tamo gdje im je realno mijesto,vidjet cemo ali mislim njima je raspad pogotovo Mladost a i Tuzla je klub bez duse i navijaca
Celik je takodjer vjestacka tvorevina. TC je dosta veci klub.
E moj Ledeni ti vise ne znas ni sta pises ni ko si ni odakle si ni za koga navijas ,jucer Sloboda pa te ljudi otjerase sa njiove teme,danas Jeedinstvo otjerase te i oni sutra ces za Celik ae mozda te mi necemo otjerat nemas gdje vise 😂😂😂😂A kamoli da pricas ko je vjestacki ma upravu si Tuzla je veci klub od Celika to sam ja malo pobrko 😂😂😂
Daj jedan dokaz da sam Ledeni, pisem ti 10 puta, ali si nepismen pa mozda ne znas citati. Prijavljivali ste me vec adminu, ali se ne moze banovati neko kome je prvi account, sto znaci da nemam nista sa doticnim. Eto ti samar u zvalje.

I ne pise se Vijesti, Mijesto, oci krvare od tvoje nepismenosti. Najpametniji si, najvise pametujes, smaras, uskaces u tudje teme, kad neko uskoci na tvoju bunis se. I prestani sa tim smajlijima, jos vise se kopas i pravis kretena od sebe.

Ovi sto te ko fol gotive te prozivaju po inboxu, kako si zatucan, sad tek i ja mislim isto. Pozdrav seljacicu. :salut:

I da, TC je itekako veci klub od mrtvog Celika koji tavori po seoskim ligama, kojem je racun blokiran i koji nema licencu. TC ima bar neke rezultate u skorije vrijeme, ima igrace duplo kvalitetnije od Korozije. Uvjerit ces se uostalom u iducoj sezoni kad vas ostave na 20 poena razlike kao Sloboda.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1178
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la VivaLaStella » 21 maj 2024, 11:57

nicaze95 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:45
Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 10:42
nicaze95 je napisao/la:
21 maj 2024, 10:39
Zaniolo ugasen niko ga od tuzlaka ne gotivi, biscani takodjer, djaba se lize.
Jedino nama dodje ko vreca za boks pa ga svako malo neko otrese, a on jadan samo jedno te isto baljezga nemocan, sam i ugasen
Zaniolo vas sam navuce 6-7, trudite se al dzaba vam, em vas isprovociram, em obrisem spolovilo od vase zvalje, em vas dotucem cinjenicama.

Bas neki dan gledam, raspravljam se sa dvojicom, ukljucuje vas se jos troje, ne mozete sami sa tatom. :tokralju:

Tuzlaci ne trebaju ni da me vole, navijaci Korozije takodjer.

A ti si nasamaran vise puta, s tobom se volim sprdati jer si nepismen da oci krvare od tvojih recenica, zanimljivo mi samarat debila. :beba:
ledeni provaljen si mozes nastavit spavat
slika
slika
slika
Vidiš po smajlićima da je navikao da se saginje :kafa:
Kad nekom živiš rent free u glavi toliko da počne pratit tvoj rad po cijelom forumu :kafa: Šta više, otišao bih korak dalje i rekao da sam ja glavni razlog što klinjo iznova dolazi na prskanje. Perverznjačina balava uživa u tome.
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Wanderson
Postovi: 2713
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Wanderson » 21 maj 2024, 12:01

**** majku i nasi su isli turisticki u Bihac 1:0 miroljubivo, placeno im spavanje i put.

Sad mi je jasno zbog cega.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1178
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la VivaLaStella » 21 maj 2024, 12:04

Wanderson je napisao/la:
21 maj 2024, 12:01
**** majku i nasi su isli turisticki u Bihac 1:0 miroljubivo, placeno im spavanje i put.

Sad mi je jasno zbog cega.
Haj to sve, al zamisli da su svi klubovi dobili licencu, osim ovih što ih Goretzka ne gotivi :rol: :rol:
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

nicaze95
Postovi: 852
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 21 maj 2024, 12:25

Wanderson je napisao/la:
21 maj 2024, 11:53
VivaLaStella je napisao/la:
21 maj 2024, 10:22
Wanderson je napisao/la:
21 maj 2024, 10:13
I ja imam info i to iz Bihaca da ce poslati Zaniola na dan prije utakmice da odradi petoricu Zenicana po zelji uprave Celika, ali ce oni tek ujutro odluciti da li ce pustiti utakmicu, a to ce zavisiti od kvalitete glabanja doticnog Biscanina.

Ako se Zaniolo potrudi dvica je na Bilinom, zamolit cu insajdere da nam prenesu informacije ukoliko ih bude jer planiram odigrati dvojku, ako to Goretzka odradi kako treba.
Ako je glabanje u pitanju nece biti problem, vec se izvjezbao na nekim forumasima.
Znaci zicer kola, 2 u Zenici.

@Zaniolo koliko kosta tvoj angazman? Gradina ce biti u grcevitoj borbi za opstanak naredne sezone, trebat ce nam jedan takav sposoban da donosi bodovi sa strane. Mozemo li se dogovoriti?
Sto se tice angazmana:
1. rucni rad 15 km lijeva desna ruka nebitno po zelji to radi
2. usni rad rad usnicama tu je skuplji 18km bez PDV-a ima popust na kolicinu, popusi 3 naplati 2.

Na rucni rad nema popusta tu je puni pansion i puna cijena.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1566
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 21 maj 2024, 12:26

Opet mi ovaj seljacic sjede na volej, e moj debilu. :njanjanja:

Sta kaze rent free u glavi,a on moje postove slika i cuva u mobitelu hahaha :rol: Ja taman nisam nista htio pisati, vidim ljudi uriniraju po njemu na svakoj mogucoj temi, ostavim par smajlica jer je fakat smijesno da lik ne zna i ne moze normalnog posta smislit, te da ga niko ne podnosi, jer je glup kao qrc. :yawn: Sto je najjace sam se zakopa u jamu, a ostali ga odozgo nogom udaraju. :tokralju:

E malo ce i Zaniolo da se prisjeti tih postova od prije par dana, predmet sprdnje i kanta godine vjerovatno seljacic iz okolice Gradacca. :ljepota:
zvezdas1922 je napisao/la:
19 maj 2024, 17:42
VivaLaStella je napisao/la:
19 maj 2024, 16:09
Žao mi je samo onih igrača, kojima je kulturni direktor jučer onako fino sasipao članove porodice, sve po spisku.
Svaki bod je gorak kad vidiš u šta smo se pretvorili, gašenje kluba bi puno manje bolilo.

Adios, do nekih boljih vremena, ne pratim ničiji privatni FK
druze marku u klub nikad nisi donio, nije ljubav samo pljeskanje gubicama… neko se dobro oznoji dole da donese neki dinar, mi već za ljeto smo obezbjedili 20.000 km za pojačanja.
Ti sebi uzmi koji gram trave i kagano zapali to samo i znaš… u životu
:tokralju: :tokralju:
Agent12 je napisao/la:
20 maj 2024, 11:21
Piska samo naprijed dobar posao radite svaka cast upravi mladi momci koji su vezani za klub od malena svako na svoj nacin lijepo je pogledati mlade momke u upravi to uvijek privlaci pozornost i interesovanje sponzora. Pusti ove sto zive danas da smotaju cenera sebi i saberu sebi za kafu 2km i laprdaju
:rol: :rol:
crvenocrnitz je napisao/la:
18 maj 2024, 13:15
VivaLaStella je napisao/la:
18 maj 2024, 12:59
crvenocrnitz je napisao/la:
18 maj 2024, 12:18
lijep, cist i uredan grad! Danas cete cak i nebo da vidite!
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ti dupeuvlakac cekaj ponedjeljak da vidis grad, rekao sam da te vise necu citirati al tvoj debilizam iritira! Godine provedene u podrumu gdje ni prozor ne mozes da otvoris ostavljaju traga. I btw yebi ba sve svoje i **** od mene
Najjace. :tokralju:

Bio je i onaj post na EPL kad mu je Judd napisao da mu je samo krc u ustima, steta sto je obrisano.

Da se prisjetimo da je doticni bio predmet sprdnje na chat grupi na WA kad je pisao da ima tri auta,stan u Tuzli i sta sve ne, a raja ga izofirala da je obicni kurir, da ne zaradi preko 6 stoja, te da renta stan (jedva). Kakav pacenik. :rol:

Sad se lizi sa ostalim seljacicima, ovima iz Srebrenika, Banovica i ostalih selendri, vadi postove Goretzke s kojim nemam apsolutno nista. Priznajte da ste prijavljivali adminu lik vas osamario i objasnio vam da nemam nista sa tim profilima i da mi je ovo jedan jedini na ovom forumu. :wave:

Nasamaran, isprskan, popisan. Progutaj spermu VivalaStella :beba: Ovim stavljam tacku na raspravu sa seljacicem, 1-0 za mene u nadoknadi. A sad adiooo,a sad adiooo i ko zna gdje i ko zna kad. :opaopa:

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1178
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la VivaLaStella » 21 maj 2024, 12:32

Hahahahahaha kakvo samouništenje balavog ajstija
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la bambus » 21 maj 2024, 12:38

Pustite momka, ima blagi poremecaj. Opet ce pokusati samoubistvo.
!


Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1178
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la VivaLaStella » 21 maj 2024, 12:42

Zaniolo je napisao/la:
21 maj 2024, 12:38
slika

slika
:beba:
To si već jednom odradio. Znamo svi da ćeš i dalje pomno pratit sta ti očuh ima za reć. Relapse je neminovan.
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la HPCompaq » 21 maj 2024, 17:24

Robijasi pitajte starog Zenicanina Seju Cerimovica kako je docekan na Tusnju na zapadu....Kamenovanje ne opravdam sekunde jedne,ali sjetite se proslu polusezonu kakvi ste bili prema obicnim Tuzlacima na zapadu Bilinog,plus kolko se stare ekipe robijasa nabilo tik uz tribinu gdje su fukare pa su svasta dobacivali i gadjali kako kamenicama tako flasama....Vase navijacke ultra furke ne zanimaju me ali budite iskreni....Sretno Celiku u buducnosti,kako Celiku tako Slobodi,i svim normalnim ljudima...Ja mozda jesam pisao ovdje posle te prve utakmice svakakve nebuloze jer sam bio pod dojmom,razocarala me objektivna zenicka bosanska publika....Sportski pozdrav za sve normalne forumase...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

convict35
Postovi: 390
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la convict35 » 21 maj 2024, 17:34

HPCompaq je napisao/la:
21 maj 2024, 17:24
Robijasi pitajte starog Zenicanina Seju Cerimovica kako je docekan na Tusnju na zapadu....Kamenovanje ne opravdam sekunde jedne,ali sjetite se proslu polusezonu kakvi ste bili prema obicnim Tuzlacima na zapadu Bilinog,plus kolko se stare ekipe robijasa nabilo tik uz tribinu gdje su fukare pa su svasta dobacivali i gadjali kako kamenicama tako flasama....Vase navijacke ultra furke ne zanimaju me ali budite iskreni....Sretno Celiku u buducnosti,kako Celiku tako Slobodi,i svim normalnim ljudima...Ja mozda jesam pisao ovdje posle te prve utakmice svakakve nebuloze jer sam bio pod dojmom,razocarala me objektivna zenicka bosanska publika....Sportski pozdrav za sve normalne forumase...
Lazes kao pas ili ti dzukela bio sam na zapadu do sjevera niko nije ni prisao ogradi navijacima Slobode a kamoli sta bacio ti si lik koji pise teske lazi.
Cuj sta je jos frajer napisao
SLOBODA JE JEDINA EKIPA U FEDERALICI KOJA IMA PODRSKU NA STRANI I KOD KUCE.
:facepalm: :puke:
Pored ROBOVA TO NAPISAT KOJI SU IMALI VISE NAVIJACA NA GOSTOVANJIMA NEGO FUKARE I KUCI I NA STRANI

RubikovaKocka
Postovi: 1480
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la RubikovaKocka » 21 maj 2024, 17:37

Bas kao ker. Kamenice sa zapada :rol:

RubikovaKocka
Postovi: 1480
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la RubikovaKocka » 21 maj 2024, 17:43

Podružnica iz Tuzle u Tomislavgradu;

0 - kvota 1.35
1-15 - kvota 2.50
15+ - kvota 30

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la HPCompaq » 21 maj 2024, 17:49

convict35 je napisao/la:
21 maj 2024, 17:34
HPCompaq je napisao/la:
21 maj 2024, 17:24
Robijasi pitajte starog Zenicanina Seju Cerimovica kako je docekan na Tusnju na zapadu....Kamenovanje ne opravdam sekunde jedne,ali sjetite se proslu polusezonu kakvi ste bili prema obicnim Tuzlacima na zapadu Bilinog,plus kolko se stare ekipe robijasa nabilo tik uz tribinu gdje su fukare pa su svasta dobacivali i gadjali kako kamenicama tako flasama....Vase navijacke ultra furke ne zanimaju me ali budite iskreni....Sretno Celiku u buducnosti,kako Celiku tako Slobodi,i svim normalnim ljudima...Ja mozda jesam pisao ovdje posle te prve utakmice svakakve nebuloze jer sam bio pod dojmom,razocarala me objektivna zenicka bosanska publika....Sportski pozdrav za sve normalne forumase...
Lazes kao pas ili ti dzukela bio sam na zapadu do sjevera niko nije ni prisao ogradi navijacima Slobode a kamoli sta bacio ti si lik koji pise teske lazi.
Cuj sta je jos frajer napisao
SLOBODA JE JEDINA EKIPA U FEDERALICI KOJA IMA PODRSKU NA STRANI I KOD KUCE.
:facepalm: :puke:
Pored ROBOVA TO NAPISAT KOJI SU IMALI VISE NAVIJACA NA GOSTOVANJIMA NEGO FUKARE I KUCI I NA STRANI
ja lazem vi pricate istinu,podsjecate me na jedan narod....nema se sta sa budalama pricat i pisati normalno.... :clap:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la HPCompaq » 21 maj 2024, 17:51

pitajte Seju kako mu je bilo na Tusnju za vikend,tu zavrsavam svaku komunikaciju sa nenormalnim Zenicanima...lp
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: fukara87 i 6 gostiju.