Premijer liga BiH - aktuelno

19vendetta87
Postovi: 4934
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 22 maj 2024, 00:30

Cernica22 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:24

Nek me ispravi neko ko je upuceniji ako grijesim, ali mislim da OFK Beograd ima neki dogovor sa savezom da po ulasku u prvu ligu igra domace utakmice na ovom stadionu.
To nek nam pitari kazu, njihovi navijaci idu u goste plavoj uniji, sigurno znaju tu info
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
stojko
Postovi: 1749
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 22 maj 2024, 03:21

19vendetta87 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:30
Cernica22 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:24

Nek me ispravi neko ko je upuceniji ako grijesim, ali mislim da OFK Beograd ima neki dogovor sa savezom da po ulasku u prvu ligu igra domace utakmice na ovom stadionu.
To nek nam pitari kazu, njihovi navijaci idu u goste plavoj uniji, sigurno znaju tu info
Pitari su ponosni Bosnjaci i Age Sarajlije. Nisu narkomani i cetnici sa šugavice i peštera :bih:

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1401
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 22 maj 2024, 06:55

Cernica22 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:24
Hajdeee je napisao/la:
21 maj 2024, 21:48
Fin stadion. Uz tu zamjerku za dvije etaze. Ali je ok.
Kapacitet je mali, 8000. A koji klub ce igrati na ovom stadionu? Ko u Loznci od ozbiljnih klubova ima. Niko. Nisu ga izgradili 'nako :silent:
Nek me ispravi neko ko je upuceniji ako grijesim, ali mislim da OFK Beograd ima neki dogovor sa savezom da po ulasku u prvu ligu igra domace utakmice na ovom stadionu.
OFK-a se vratila u super ligu..
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

Avatar
ik0ik0
Postovi: 346
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ik0ik0 » 22 maj 2024, 07:42

Shategabri je napisao/la:
21 maj 2024, 15:40
Pa vjerujem da su ljudi u klubu pozicionirani tako da vode klub tako.

Ne bih Posušje u isti koš, ne vidim da su se oni nekom sklanjali, tj. da su bili nečiji kusur svojom voljom.

Da, složio bih se da Vico prilično vješto vodi savez.
Uradio je i neke stvari, prije svega terene, uvodi se VAR.

Opet, kvalitet lige je dobrano u padu. I to je neki pokazatelj rada saveza.
Ljudi u klubu, Slogi, vode klub tako kako je najbolje za klub. A to je trenutno radi sve da klub ostane u ligi i pomiri se s činjenicom da ne smiješ ići u Evropu, ali zato će ti Vico pomoć ako se trebadne boriti za ostanak.

Nisam ni ja trpao u Posušje u isti koš kao Slogu. Oni imaju 2. problem, a to je da su "nebitan" klub, pa su gubili bodove protiv klubova kao što su Gošk, Tuzla, Igman. Nekim većim klubovima bi tu sudac pomogao da dođu do rezultata. Njima se nije nigdje pomagalo. I zato nisu više rangirani na tablici.

Nebih se složio da je kvaliteta lige u padu. Liga je godinama odron i gora teško da može biti. Al to nije ni bitno. U priču sam se uključio jer si ti tvrdio da je FKS 4. jer jednostavno je ostatak konkurencije preslab, a to nije istina. FKS je 4. jer je Vico odlučio da vas pusti u Europu na uštrb klubova kao što su Sloga i Posušje.
Zadnja izmjena: ik0ik0, dana/u 22 maj 2024, 07:47, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14933
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 maj 2024, 07:43

19vendetta87 je napisao/la:
21 maj 2024, 22:52
Balorda je napisao/la:
21 maj 2024, 21:56
Ljudi 30 miliona eura, o čemu dalje da pričamo kad su naši klubovi u pitanju.
Sta je 30 miliona za Mirvića i brkatog Malezijčića? Bordo arena ce biti nesto poput Air Albania stadiona u Tirani :kafa:
Malo je ovo jadno prozivanje dok ti u stadion ulažu svi mogući nivoi vlasti u BiH.
Pri tome je veliki dio tih para utrošen nenamjenski (čitaj:pokraden).

Al eto, komšija nema stadion, treba ismijavati, to je ta priča.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14933
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 maj 2024, 07:53

ik0ik0 je napisao/la:
22 maj 2024, 07:42

Ljudi u klubu, Slogi, vode klub tako kako je najbolje za klub. A to je trenutno radi sve da klub ostane u ligi i pomiri se s činjenicom da ne smiješ ići u Evropu, ali zato će ti Vico pomoć ako se trebadne boriti za ostanak.

Nisam ni ja trpao u Posušje u isti koš kao Slogu. Oni imaju 2. problem, a to je da su "nebitan" klub, pa su gubili bodove protiv klubova kao što su Gošk, Tuzla, Igman. Nekim većim klubovima bi tu sudac pomogao da dođu do rezultata. Njima se nije nigdje pomagalo. I zato nisu više rangirani na tablici.

Nebih se složio da je kvaliteta lige u padu. Liga je godinama odron i gora teško da može biti. Al to nije ni bitno. U pričuo sam se uključio jer si ti tvrdio da je FKS 4. jer jednostavno je ostatak konkurencije preslab, a to nije istina. FKS je 4. jer je Vico odlučio da vas pusti u Europu na uštrb klubova kao što su Sloga i Posušje.
Pa vidi, što se tiče RS-a, tu je Borac, Sloga i sad ko uđe. Nagodinu ispadaju 4 ekipe, znači biće baš gutavo i moraće ih dobro pogurati da ostanu.
Sumnjam da će ovako ući u sezonu kao ove.

Znači Posušje nije imalo zaštitu zbog FKS? Ili je svakako ne bi imalo?
Pričam o činjenicama. Jedna od činjenica je da, obzirom na sve okolnosti, nije bilo konkurencije za to 4. mjesto.
Ostajem pri tvdnji da su glavni konkurenti s početka sezone za tu poziciju (Željo i ŠB) odigrali izuzetno loše sezone.

Ako bi išli mak na konac, nama je isti taj Vico uzimao bodove protiv Borca, Zvijezde09 :oops: , Sloga nas dvaput uzela (ne kažem da je nezasluženo), kad se to sve pogleda, možda da je bilo poštenije suđenje, ne bi nas ni trebao ''pustati'' u Evropu ;)

Treba gledati obje strane medalje.
Koševo Zapad

Avatar
ik0ik0
Postovi: 346
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ik0ik0 » 22 maj 2024, 08:08

Shategabri je napisao/la:
22 maj 2024, 07:53
Pa vidi, što se tiče RS-a, tu je Borac, Sloga i sad ko uđe. Nagodinu ispadaju 4 ekipe, znači biće baš gutavo i moraće ih dobro pogurati da ostanu.
Sumnjam da će ovako ući u sezonu kao ove.

Znači Posušje nije imalo zaštitu zbog FKS? Ili je svakako ne bi imalo?
Pričam o činjenicama. Jedna od činjenica je da, obzirom na sve okolnosti, nije bilo konkurencije za to 4. mjesto.
Ostajem pri tvdnji da su glavni konkurenti s početka sezone za tu poziciju (Željo i ŠB) odigrali izuzetno loše sezone.

Ako bi išli mak na konac, nama je isti taj Vico uzimao bodove protiv Borca, Zvijezde09 :oops: , Sloga nas dvaput uzela (ne kažem da je nezasluženo), kad se to sve pogleda, možda da je bilo poštenije suđenje, ne bi nas ni trebao ''pustati'' u Evropu ;)

Treba gledati obje strane medalje.
Zar je bitno jel Posušje nije imalo zaštitu zbog FKS ili zbog Vice. Činjenice su da je FKS u određenim utakmicama imao zaštitu, u određenim je i pokraden. Kao gotovo i svaki klub u ligi, tako to Vico handla, svakome uzima, ali i svakome dadne bar 1-2 utakmice suce, a nekome više, a Borcu i Zrinjskom gotovo svaku utakmicu.

Činjenica je da je recimo Posušje odigralo kvalitetnije nego FKS ove godine, a nije u Evropi, dok FKS je. Posušje nije u Evropi jer svakog boli k. za njih. FKS da nije bar Evropu izborilo bio bi još veći pritisak na Vicu. Tako da realno, i FKS je ta Evropa, odnosno 4. mjesto poklonjeno.

Al vidim da si kao i 99% navijača na ovom forumu. Svi kradu, liga je cirkus, ali nekim slučajem samo "tvoj" klub pošten. Uz to još i spinaš, tako da mi se neda više natezati. Tvoje mišljenje da je Sarajevo 4. jer su jednostavno svi ostali bili nesposobni i loši da su oni jednostavno morali biti 4. Moje mišljenje je da je FKS 4. jer su puno veći klub, s većim utjecajem od Posušja i Sloge pa su ih malo suci/Vico pogurali da izađu u Evropu.

Ajde :wave:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14933
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 maj 2024, 08:35

ik0ik0 je napisao/la:
22 maj 2024, 08:08
Shategabri je napisao/la:
22 maj 2024, 07:53
Pa vidi, što se tiče RS-a, tu je Borac, Sloga i sad ko uđe. Nagodinu ispadaju 4 ekipe, znači biće baš gutavo i moraće ih dobro pogurati da ostanu.
Sumnjam da će ovako ući u sezonu kao ove.

Znači Posušje nije imalo zaštitu zbog FKS? Ili je svakako ne bi imalo?
Pričam o činjenicama. Jedna od činjenica je da, obzirom na sve okolnosti, nije bilo konkurencije za to 4. mjesto.
Ostajem pri tvdnji da su glavni konkurenti s početka sezone za tu poziciju (Željo i ŠB) odigrali izuzetno loše sezone.

Ako bi išli mak na konac, nama je isti taj Vico uzimao bodove protiv Borca, Zvijezde09 :oops: , Sloga nas dvaput uzela (ne kažem da je nezasluženo), kad se to sve pogleda, možda da je bilo poštenije suđenje, ne bi nas ni trebao ''pustati'' u Evropu ;)

Treba gledati obje strane medalje.
Zar je bitno jel Posušje nije imalo zaštitu zbog FKS ili zbog Vice. Činjenice su da je FKS u određenim utakmicama imao zaštitu, u određenim je i pokraden. Kao gotovo i svaki klub u ligi, tako to Vico handla, svakome uzima, ali i svakome dadne bar 1-2 utakmice suce, a nekome više, a Borcu i Zrinjskom gotovo svaku utakmicu.

Činjenica je da je recimo Posušje odigralo kvalitetnije nego FKS ove godine, a nije u Evropi, dok FKS je. Posušje nije u Evropi jer svakog boli k. za njih. FKS da nije bar Evropu izborilo bio bi još veći pritisak na Vicu. Tako da realno, i FKS je ta Evropa, odnosno 4. mjesto poklonjeno.

Al vidim da si kao i 99% navijača na ovom forumu. Svi kradu, liga je cirkus, ali nekim slučajem samo "tvoj" klub pošten. Uz to još i spinaš, tako da mi se neda više natezati. Tvoje mišljenje da je Sarajevo 4. jer su jednostavno svi ostali bili nesposobni i loši da su oni jednostavno morali biti 4. Moje mišljenje je da je FKS 4. jer su puno veći klub, s većim utjecajem od Posušja i Sloge pa su ih malo suci/Vico pogurali da izađu u Evropu.

Ajde :wave:
Uopšte nisam rekao da je moj samo moj klub pošten.

To što imamo različita mišljenja je splet raznih okolnosti: subjektivnost (i tvoja i moja), uzimanje u prilog činjenica samo koje idu u prilog tezi koju držiš/držim, na kraju se složimo da se ne možemo složiti.

Bar je rasprava bila zdrava, bez vrijeđanja :thumbup:
Koševo Zapad

RodjeniiBrato
Postovi: 1370
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 22 maj 2024, 08:40

tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2024, 23:42
svrakino1921 je napisao/la:
21 maj 2024, 18:07
ajdebola je napisao/la:
21 maj 2024, 18:00
Nevezano za borca
Koji je ovo put da se pravi trans "mostar u srcu..", koliko znam vec 2 puta zapaljen
:urnebes: :urnebes:
Imaju na lageru jos par komada za ne daj boze
Nije ni prvi ni ovaj bio trans grupe( prvi se kacio iza gola, zbog manjka mentaliteta grupe u to vrijeme, jer je mogao kacit svak svasta). Prvi trans ipak ima neku vrijednost, bio je na navijackoj tribini, al nije trans od RA. I mjesto gdje je uzet ti sve kaze.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Bosanac1997
Postovi: 58
Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bosanac1997 » 22 maj 2024, 08:50

Cernica22 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:24
Hajdeee je napisao/la:
21 maj 2024, 21:48
Fin stadion. Uz tu zamjerku za dvije etaze. Ali je ok.
Kapacitet je mali, 8000. A koji klub ce igrati na ovom stadionu? Ko u Loznci od ozbiljnih klubova ima. Niko. Nisu ga izgradili 'nako :silent:
Nek me ispravi neko ko je upuceniji ako grijesim, ali mislim da OFK Beograd ima neki dogovor sa savezom da po ulasku u prvu ligu igra domace utakmice na ovom stadionu.
Nije na ovome staduonu,igrat ce u Zajecaru

Avatar
Miljacka
Postovi: 4039
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 22 maj 2024, 08:53

LamineDiarra je napisao/la:
21 maj 2024, 21:23
*p!p!t@* je napisao/la:
21 maj 2024, 21:08
LamineDiarra je napisao/la:
21 maj 2024, 20:56


uriniranje po čunjoglavim podvelešcima. tekstilni kombinat ''đuro salaj'' vrapčići izgleda radi punom parom.
ha ha ha
Ante bojiš li se visine?
ne, samo su mi odbojne maloazijske lubanje u obliku sijalice.
lijep pozdrav.
Što, šta im fali? Pa i dedo ti je imao istu, plus navijao za Velež. Nek' je Lukenda latin simpatičan.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 172
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineDiarra » 22 maj 2024, 09:18

Miljacka je napisao/la:
22 maj 2024, 08:53
LamineDiarra je napisao/la:
21 maj 2024, 21:23
*p!p!t@* je napisao/la:
21 maj 2024, 21:08


Ante bojiš li se visine?
ne, samo su mi odbojne maloazijske lubanje u obliku sijalice.
lijep pozdrav.
Što, šta im fali? Pa i dedo ti je imao istu, plus navijao za Velež. Nek' je Lukenda latin simpatičan.
inteligencije, simetrije, estetike. netočno, netočno. netočno.

Avatar
ik0ik0
Postovi: 346
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ik0ik0 » 22 maj 2024, 09:27

Shategabri je napisao/la:
22 maj 2024, 08:35
Uopšte nisam rekao da je moj samo moj klub pošten.

To što imamo različita mišljenja je splet raznih okolnosti: subjektivnost (i tvoja i moja), uzimanje u prilog činjenica samo koje idu u prilog tezi koju držiš/držim, na kraju se složimo da se ne možemo složiti.

Bar je rasprava bila zdrava, bez vrijeđanja :thumbup:
Slažem se. :thumbup:

Avatar
Orden43
Postovi: 401
Pridružen/a: 19 jan 2022, 23:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orden43 » 22 maj 2024, 10:06

tutankamon1905 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:09
tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2024, 23:59
Velezovim navijacima je na nedavno odrzanoj crvenoj noci receno da su transparenti na sigurnom.
Zalijepi ovo na svoj zid i posalji trojici svojih prijatelja u inbox. Amin
Zaboravio si promijeniti acc a i ne znam sta ces ti ovde, tvoj klub drugi na tabeli a manje navijaca od nas vas prati jer ste rupa jarane nece niko da prati vas dzaba titule i dobre igre zapitaj se zasto

Avatar
Stanley
Postovi: 162
Pridružen/a: 27 jan 2016, 18:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Stanley » 22 maj 2024, 10:23

donDondon je napisao/la:
22 maj 2024, 00:19
AvantiBL je napisao/la:
21 maj 2024, 20:24
Gledam sad finale kupa Srbije, pogledajte stadiona i ljepote...
Ko im jeb.e mater
Gora liga od naše a to je skoro pa nemoguce, što je kriminala u ove dvije lige se svalilo
Gdje god su Srbi, tu je i kriminal.

Avatar
RedBlue
Postovi: 1249
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RedBlue » 22 maj 2024, 10:36

BigZlatan je napisao/la:
21 maj 2024, 23:14
Bice 0 igraca Zelje u Top 10 najskuplji igraca lige. :plac:
Cekamo da uduplas cijene igracima Sarajeva, zasluzili su nakon briljantnih partija ove sezone. Da opet bude najskuplja ekipa lige.

Riki10HZ
Postovi: 312
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riki10HZ » 22 maj 2024, 10:40

Izgleda da ce špalir biti za igrace Borca na Grbavici. Navodno dogovor je postignut jos davno sa upravom zelje kada su im iz saveza obecali opstanak da se ne dizu protiv njih kada je to Sarsjevo trazilo... Ccc tugaa

JanSobieski
Postovi: 47
Pridružen/a: 07 apr 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JanSobieski » 22 maj 2024, 10:41

Miljacka je napisao/la:
22 maj 2024, 08:53
LamineDiarra je napisao/la:
21 maj 2024, 21:23
*p!p!t@* je napisao/la:
21 maj 2024, 21:08


Ante bojiš li se visine?
ne, samo su mi odbojne maloazijske lubanje u obliku sijalice.
lijep pozdrav.
Što, šta im fali? Pa i dedo ti je imao istu, plus navijao za Velež. Nek' je Lukenda latin simpatičan.
Kad smo već kod deda jel tvoj bio bosnjak ili to tada nije postojalo?

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3748
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 22 maj 2024, 10:42

Orden43 je napisao/la:
22 maj 2024, 10:06
tutankamon1905 je napisao/la:
22 maj 2024, 00:09
tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2024, 23:59
Velezovim navijacima je na nedavno odrzanoj crvenoj noci receno da su transparenti na sigurnom.
Zalijepi ovo na svoj zid i posalji trojici svojih prijatelja u inbox. Amin
Zaboravio si promijeniti acc a i ne znam sta ces ti ovde, tvoj klub drugi na tabeli a manje navijaca od nas vas prati jer ste rupa jarane nece niko da prati vas dzaba titule i dobre igre zapitaj se zasto
Citirao sam sam sebe.
A uostalom tko si sad ti i tko ste vi?

Avatar
Shategabri
Postovi: 14933
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 maj 2024, 10:54

RedBlue je napisao/la:
22 maj 2024, 10:36
BigZlatan je napisao/la:
21 maj 2024, 23:14
Bice 0 igraca Zelje u Top 10 najskuplji igraca lige. :plac:
Cekamo da uduplas cijene igracima Sarajeva, zasluzili su nakon briljantnih partija ove sezone. Da opet bude najskuplja ekipa lige.
Nije da su i vaši nešto odigrali, izuzmemo li malog Vukovića, ekipa mrtvi prosjek.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Cernica22, Semrush [Bot] i 19 gostiju.