RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

VictoriasFikret
Postovi: 906
Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la VictoriasFikret » 22 maj 2024, 12:49

Hoće li Puma oprema stići do Evrope?

Nije ni ovaj loš. Treći dres Borussie Dortmund.
slika

VVM
Postovi: 107
Pridružen/a: 24 jun 2023, 16:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la VVM » 22 maj 2024, 13:01

VictoriasFikret je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Hoće li Puma oprema stići do Evrope?

Nije ni ovaj loš. Treći dres Borussie Dortmund.
slika
Nadam se da će stići, ma vjerujem da će biti čak bolji i od toga

ra1981
Postovi: 1371
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 22 maj 2024, 13:22

OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Neću da morim

Ali kako su dosadni ovi na Facebooku, yebo ih vise Dudic

Niko da pohvali Klafurica, samo pisu o Dudicu i o njegovim uspjesima i da ga moramo vratiti

Sto puta ispričana priča ali eto morao sam napisati
Htio sam napisati ovo, kakva lobotomija. Vidio sam desetine statusa gdje se slavi Dudićev uspjeh, a nijedan gdje se hvale naši trenutni igrači i stručni štab. Čak štaviše ovoj ekipi se osporava kvalitet kao što se radilo i sa Dudićevom generacijom, a čim odu iz kluba uzdizat će ih se u nebesa i prolijevati suze za njima. Ovi momci to nisu zaslužili jer su s razlogom tu gdje jesu. Ne kažem da ne treba pojačanja, ni da stručni štab nije izvukao maksimum iz ove ekipe, ali ipak ne bi bilo loše pokazati poštovanje prema momcima koji su izjednačili najbolju poziciju poslije rata i završili sezonu bez izgubljene utakmice kući.

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1296
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 22 maj 2024, 13:30

OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 10:17
Nisam gledao ali mi kaze jedan da je film susjeda super. I ja vidim na drustvenim mrezama da imaju super marketing tim

Sarajevo ima dobar marketing, Zeljo i Celik takodjer

Kad vidim nas ostanem bez komentara, kad vidim ono next match :rol:

Nek naprave konkurs, ima sigurno nasih navijaca u drzavi a i u dijaspori koji mogu pomoci. Jedan prijedlog, jer sve nam raste iz dana u dan, pa tako i marketing mora na veci nivo
De obrazloži ako nije problem :D
Šta oni rade što bi mi trebali, a ne radimo?
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 22 maj 2024, 13:32

ra1981 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:22
OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Neću da morim

Ali kako su dosadni ovi na Facebooku, yebo ih vise Dudic

Niko da pohvali Klafurica, samo pisu o Dudicu i o njegovim uspjesima i da ga moramo vratiti

Sto puta ispričana priča ali eto morao sam napisati
Htio sam napisati ovo, kakva lobotomija. Vidio sam desetine statusa gdje se slavi Dudićev uspjeh, a nijedan gdje se hvale naši trenutni igrači i stručni štab. Čak štaviše ovoj ekipi se osporava kvalitet kao što se radilo i sa Dudićevom generacijom, a čim odu iz kluba uzdizat će ih se u nebesa i prolijevati suze za njima. Ovi momci to nisu zaslužili jer su s razlogom tu gdje jesu. Ne kažem da ne treba pojačanja, ni da stručni štab nije izvukao maksimum iz ove ekipe, ali ipak ne bi bilo loše pokazati poštovanje prema momcima koji su izjednačili najbolju poziciju poslije rata i završili sezonu bez izgubljene utakmice kući.
Tako je. Nekima je interes bitniji od Veleža. Garantujem ti, svak ko je bio prijatelj sa Dudicem ne piše o Klafuricu na facebook, a kažu da navijaju za Velež
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Cernica22
Postovi: 1494
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 22 maj 2024, 13:58

OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:32
ra1981 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:22
OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Neću da morim

Ali kako su dosadni ovi na Facebooku, yebo ih vise Dudic

Niko da pohvali Klafurica, samo pisu o Dudicu i o njegovim uspjesima i da ga moramo vratiti

Sto puta ispričana priča ali eto morao sam napisati
Htio sam napisati ovo, kakva lobotomija. Vidio sam desetine statusa gdje se slavi Dudićev uspjeh, a nijedan gdje se hvale naši trenutni igrači i stručni štab. Čak štaviše ovoj ekipi se osporava kvalitet kao što se radilo i sa Dudićevom generacijom, a čim odu iz kluba uzdizat će ih se u nebesa i prolijevati suze za njima. Ovi momci to nisu zaslužili jer su s razlogom tu gdje jesu. Ne kažem da ne treba pojačanja, ni da stručni štab nije izvukao maksimum iz ove ekipe, ali ipak ne bi bilo loše pokazati poštovanje prema momcima koji su izjednačili najbolju poziciju poslije rata i završili sezonu bez izgubljene utakmice kući.
Tako je. Nekima je interes bitniji od Veleža. Garantujem ti, svak ko je bio prijatelj sa Dudicem ne piše o Klafuricu na facebook, a kažu da navijaju za Velež
Uvijek je toga bilo. Kad je onaj seljacici iz Hrasnice odbio da smanji platu prvi su skocili njegovi drugovi s kojima kafe pije. Boli me ona stvar da mi je babo rodjeni ako ide protiv koristi kluba nek se goni u pm.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

Rodjeni81
Postovi: 1727
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 22 maj 2024, 13:59

OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Neću da morim

Ali kako su dosadni ovi na Facebooku, yebo ih vise Dudic

Niko da pohvali Klafurica, samo pisu o Dudicu i o njegovim uspjesima i da ga moramo vratiti

Sto puta ispričana priča ali eto morao sam napisati
Ne javlja im se Klafuric na fb, dok ovom kompletna familija do 3 koljena pise sa njima na fb. Vidis ko god da ga spomene oznaci ga :rol:

Cernica22
Postovi: 1494
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 22 maj 2024, 14:01

Rodjeni81 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:59
OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Neću da morim

Ali kako su dosadni ovi na Facebooku, yebo ih vise Dudic

Niko da pohvali Klafurica, samo pisu o Dudicu i o njegovim uspjesima i da ga moramo vratiti

Sto puta ispričana priča ali eto morao sam napisati
Ne javlja im se Klafuric na fb, dok ovom kompletna familija do 3 koljena pise sa njima na fb. Vidis ko god da ga spomene oznaci ga :rol: patologija...
Kad je bilo oko promjene UO i dolaska trenutnih ljudi njegova se majka prva u komentarima javljala uz poruke ne dajte im Velez i slicno. Svaka mu cast na svemu samo ljudi podhitno moraju da shvate da Velez nije Dudic, Maric, Bajevic, Hasic, Kevelj itd.. klub je iznad svakog pojedinca i u svakom trenutku treba gledati iskljucivo korist kluba koji ostavljamo buducim generacijama.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 22 maj 2024, 14:13

Rodjeni81 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:59
OnlyLeft22 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:49
Neću da morim

Ali kako su dosadni ovi na Facebooku, yebo ih vise Dudic

Niko da pohvali Klafurica, samo pisu o Dudicu i o njegovim uspjesima i da ga moramo vratiti

Sto puta ispričana priča ali eto morao sam napisati
Ne javlja im se Klafuric na fb, dok ovom kompletna familija do 3 koljena pise sa njima na fb. Vidis ko god da ga spomene oznaci ga :rol:
Vazda ih označe :rol:

Naravno kad im neko napise poruku na Messengeru obavezno ide screenshot na facebook, da sad ne pišem imena :D
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

CampobelloDiMazara
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 22 maj 2024, 14:19

Klafuric je najveci gospodin i najbolji strateg koji je vodio Velez poslje rata. Njegovo ponasanje izjave i fudbalska objasnjenja :tokralju:

Kako me je kupio na polusezoni kada nije zelio zavaljivat klub raskidima i novim dovodjenjima nego je na svoja ledja uzeo odgovornost da ce nas odvesti u evropu. Na tim ledjima pronese kroz cilj ekipu ispred Sarajeva koje je pet puta vise ulozilo :tokralju:

Mozda nas naguzi sutra ne vjerujem ja nikome ali po odnosu do sada i kako se ponasa prema klubu je rang Sule Rebca. Vojnik pravi zajedno sa Milanovicem i Djordjevicem :salut:

Radobolja
Postovi: 359
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Radobolja » 22 maj 2024, 15:50

Samo javno i prezimenom pisati ko vazda sere i ko vazda o dudicu pise **** ih on vise u supak.Znamo i razlog zasto Denijal to pise jer je sa bivsom garniturom trenera i clanovima uprave razmjenjivao poruke i osjecao se ko nesto bitnim,e sad kad toga nema odmah je druga prica.Od pocetka mu nelezi kevelj i ova uprava takodjer i trener.U ostalom bez **** sta i on vise pise kome je bitno njegovo misljenje,ko god dodje u Velez i radi fin posao ja cu ga podrzati a ne ponasati se ko uvrijedjena mlada i jos jednom **** ih Dudic

Cernica22
Postovi: 1494
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 22 maj 2024, 16:04

Fb brigada pola ih Mahmica zove Mahinic, pola i dalje ceka mostarsku djecu, kao da smo Rio de Janeiro pa na svakom semaforu dva krila cekaju da ih Karabeg pokupi i dovede u OP. Strucnjacima smeta sto je Caic ispred Puce, a niko ne prica da je Puce prvak sklekova ispred Daleke dok ostali momci kuci odmaraju za trening. A uša licemjeri, guzice bi dali da vas se zovne jednom na zapad u ogradjeni dio, ne bi tad bili iz uprave “kurt.onske glave” i podvelesci vec dobar je on. S ovakvim ljudima koji stvaraju ovakvu energiju oko kluba dobro mi ista mozemo. Naopako da ih okrenes pola marke im iz dzepa ne bi ispalo, ali zato svi imaju finansijske konstrukcije kad je Velez u pitanju.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

minimalist
Postovi: 31
Pridružen/a: 23 apr 2023, 21:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la minimalist » 22 maj 2024, 16:04

Fali im seljakluk iz Dudićevog perioda

VictoriasFikret
Postovi: 906
Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la VictoriasFikret » 22 maj 2024, 16:19

PSV Eindhoven :cool:

slika

slika

Direktorcic
Postovi: 2074
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 22 maj 2024, 16:26

Dudic je imao posebna prilazak navijacima i osvajanjem njihovih srca, stim da je koristio i taj famozni facebook
Klafuric ima nesto drugo za osvajanje srca mostarske objektivne publike.nema facebook ima oficijalnu web stranicu gdje predstavlja sebe,svoju ekipu i formaciju koju preferira.Za klasu profesionalniji.ko je bolji,upitno je jos uvijek,bit ce nam jasno uskoro.Pritom mnogi ne razumiju jda je dudic ostao da bi naredne sezone bila titula ili neuspjeh gdje bi u oba slucaja digao ruke i otisao,tako da bi se sve desilo godinu poslije

Da se ne bi pogresno skontalo,za mene je dudic fantastican trener ali i klafuric

Avatar
begla
Postovi: 86
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la begla » 22 maj 2024, 16:46

evo kad se već nabacujemo idejama

slika
"jedno pitanje je samo ostalo..."

CampobelloDiMazara
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 22 maj 2024, 17:04

Kakva je sada rekonstrukcija Tusnja nisu civije zakucali ima sedam godina :tokralju:

Avatar
begla
Postovi: 86
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la begla » 22 maj 2024, 17:06

CampobelloDiMazara je napisao/la:
22 maj 2024, 17:04
Kakva je sada rekonstrukcija Tusnja nisu civije zakucali ima sedam godina :tokralju:
ne konta niko o cemu je riječ
bezveze potez čiji je god
"jedno pitanje je samo ostalo..."

CampobelloDiMazara
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 22 maj 2024, 17:08

begla je napisao/la:
22 maj 2024, 17:06
CampobelloDiMazara je napisao/la:
22 maj 2024, 17:04
Kakva je sada rekonstrukcija Tusnja nisu civije zakucali ima sedam godina :tokralju:
ne konta niko o cemu je riječ
bezveze potez čiji je god
Supacki cija je god odluka :thumbdown:

Avatar
begla
Postovi: 86
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la begla » 22 maj 2024, 17:33

a i ove termine saltaju kako kome padne na pamet
taman sve isplanirao za nedelju a oni prebace na petak utakmicu
:( :( :(
"jedno pitanje je samo ostalo..."

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.