AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 22 maj 2024, 13:14

Po meni je veća enigma igrački kadar nego trener, ko ostaje ko ide. Bezveze naletih da je za Leaoa ozbiljnije zainteresovan PSG nakon odlaska Mbappea. Ima tu još engleski klubovi neki kao i uvijek. Sigurno će biti puno prometa u ekipi. Iskreno ne bi ništa imao protiv da ide Rafa, stagnira već, a tu pada cijena, ali da dovedu zamjenu pravu, a ne kao "zemjene" za Kessija i Tonalija. Loša procjena plus zatezanje oko odštete, odnosno jeftinija varijanta.
Fonseca iskreno bolja opcija od MVBa ali i Contea iskreno. Onaj je lud, napravio bi haos nekad ako ga ne bude išlo i ode on, ostavi sve iza sebe. Za De Zerbija iskreno nije bilo vrijeme, sumnjam da bi on došao u ekipu koja neće da troši, naučio je svoju lekciju, a Chelsea to hoće :D

Avatar
meepo
Postovi: 4250
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 maj 2024, 13:19



Portugalski Sasa Vugdalic :urnebes:

I sink (I think) , in few time (in a short time) :urnebes:

Avatar
meepo
Postovi: 4250
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 maj 2024, 13:30

Stroj1946 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:14
Po meni je veća enigma igrački kadar nego trener, ko ostaje ko ide. Bezveze naletih da je za Leaoa ozbiljnije zainteresovan PSG nakon odlaska Mbappea. Ima tu još engleski klubovi neki kao i uvijek. Sigurno će biti puno prometa u ekipi. Iskreno ne bi ništa imao protiv da ide Rafa, stagnira već, a tu pada cijena, ali da dovedu zamjenu pravu, a ne kao "zemjene" za Kessija i Tonalija. Loša procjena plus zatezanje oko odštete, odnosno jeftinija varijanta.
Fonseca iskreno bolja opcija od MVBa ali i Contea iskreno. Onaj je lud, napravio bi haos nekad ako ga ne bude išlo i ode on, ostavi sve iza sebe. Za De Zerbija iskreno nije bilo vrijeme, sumnjam da bi on došao u ekipu koja neće da troši, naučio je svoju lekciju, a Chelsea to hoće :D
Za Tonalija su dovedene dobre zamjene Kessie nikad nije ni dobio zamjenu. Fonseca nije nista bolji trener od Piolia , a MVB iako rizik radije bi ga vidio na klupi nego Fonsecu. Okej ne moze se doci do ostali trenera. Opet imas Jurica, Fariollia i Palladina. Juric jeste malo stariji ali trenutno mnogo bolja opcija od Fonsece. Fariolli u Ligue 1 zavrsio s Niceom 4 boda iza Fonsece. Palladino je spasio Monzu od ispadanja i drzi ih tu na sredini.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 22 maj 2024, 13:42

meepo je napisao/la:
22 maj 2024, 13:30
Stroj1946 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:14
Po meni je veća enigma igrački kadar nego trener, ko ostaje ko ide. Bezveze naletih da je za Leaoa ozbiljnije zainteresovan PSG nakon odlaska Mbappea. Ima tu još engleski klubovi neki kao i uvijek. Sigurno će biti puno prometa u ekipi. Iskreno ne bi ništa imao protiv da ide Rafa, stagnira već, a tu pada cijena, ali da dovedu zamjenu pravu, a ne kao "zemjene" za Kessija i Tonalija. Loša procjena plus zatezanje oko odštete, odnosno jeftinija varijanta.
Fonseca iskreno bolja opcija od MVBa ali i Contea iskreno. Onaj je lud, napravio bi haos nekad ako ga ne bude išlo i ode on, ostavi sve iza sebe. Za De Zerbija iskreno nije bilo vrijeme, sumnjam da bi on došao u ekipu koja neće da troši, naučio je svoju lekciju, a Chelsea to hoće :D
Za Tonalija su dovedene dobre zamjene Kessie nikad nije ni dobio zamjenu. Fonseca nije nista bolji trener od Piolia , a MVB iako rizik radije bi ga vidio na klupi nego Fonsecu. Okej ne moze se doci do ostali trenera. Opet imas Jurica, Fariollia i Palladina. Juric jeste malo stariji ali trenutno mnogo bolja opcija od Fonsece. Fariolli u Ligue 1 zavrsio s Niceom 4 boda iza Fonsece. Palladino je spasio Monzu od ispadanja i drzi ih tu na sredini.
Ma vala ovo za Tonalija se neću složiti jer nijedan igrač nije dokazao da umije bolje od njega. Pored njega je Bennacer izgledo ko Xabi Alonso. Lik je bio glavni u sredini i motor i mozak. Zato su dovedena dva umjesto njega.
Kad je već birat među vele stručnjacima, a ovaj odlazi svakako, onda Fonsecu. Ko da imaju izbora

Avatar
meepo
Postovi: 4250
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 maj 2024, 14:01

Stroj1946 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:42
Ma vala ovo za Tonalija se neću složiti jer nijedan igrač nije dokazao da umije bolje od njega. Pored njega je Bennacer izgledo ko Xabi Alonso. Lik je bio glavni u sredini i motor i mozak. Zato su dovedena dva umjesto njega.
Kad je već birat među vele stručnjacima, a ovaj odlazi svakako, onda Fonsecu. Ko da imaju izbora
Mozda Reijnders nije odigrao nista bolje nego Sandro prethodne sezone , ali nije ni losije. Cinjenica. Bennacer i Tonali su se prosle sezone mucili bez Kessie-a , kao sto se i sredina mucila ove sezone jer nije bilo pravog defanzivnog veznog. Plus ne uzimas u obzir da je vecini igraca iz sredine prva sezona u Seria A i da uprkos tome nisu razocarali. I Bennacer i Tonali su imali tesku prvu sezonu a igrali su vec u ligi. Uostalom za pare koje se zaradilo od Tonalia doveli su se Pulisic, Reijnders i RLC koji su kombinovano ove sezone isporucili 30 golova i 15 asistencija.

I meni je zao sto je Tonali otisao, ali Milan nije izgubio na kvalitetu a dobio je na sirini njegovom prodajom. Plus tajming je bio pravi zbog njegove umjesanosti u kladjenje inace bi ostali na Pobegi , Krunicu i boga pitaj kome jos da drzi tu sredinu a to bi vec bila katastrofa. Plus valja se Tonaliju vratiti u formu nakon pauze.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 22 maj 2024, 14:32

meepo je napisao/la:
22 maj 2024, 14:01
Stroj1946 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:42
Ma vala ovo za Tonalija se neću složiti jer nijedan igrač nije dokazao da umije bolje od njega. Pored njega je Bennacer izgledo ko Xabi Alonso. Lik je bio glavni u sredini i motor i mozak. Zato su dovedena dva umjesto njega.
Kad je već birat među vele stručnjacima, a ovaj odlazi svakako, onda Fonsecu. Ko da imaju izbora
Mozda Reijnders nije odigrao nista bolje nego Sandro prethodne sezone , ali nije ni losije. Cinjenica. Bennacer i Tonali su se prosle sezone mucili bez Kessie-a , kao sto se i sredina mucila ove sezone jer nije bilo pravog defanzivnog veznog. Plus ne uzimas u obzir da je vecini igraca iz sredine prva sezona u Seria A i da uprkos tome nisu razocarali. I Bennacer i Tonali su imali tesku prvu sezonu a igrali su vec u ligi. Uostalom za pare koje se zaradilo od Tonalia doveli su se Pulisic, Reijnders i RLC koji su kombinovano ove sezone isporucili 30 golova i 15 asistencija.

I meni je zao sto je Tonali otisao, ali Milan nije izgubio na kvalitetu a dobio je na sirini njegovom prodajom. Plus tajming je bio pravi zbog njegove umjesanosti u kladjenje inace bi ostali na Pobegi , Krunicu i boga pitaj kome jos da drzi tu sredinu a to bi vec bila katastrofa. Plus valja se Tonaliju vratiti u formu nakon pauze.
Tonali je jedno vrijeme sam drzao i nosio vezni red, i igrao fantasticno. Moze se slobodno reci da je taj vezni red donio Scudetto i to jedina referenca za ova pojacanja, mucila ne mucila, ali su se snasli, sa njim su igrali polufinale LP, bez Kessija, na kraju krajeva on je prodan za ukupan iznos od 65+ mil. eura, RLC i Tijjanija sad da prodaju, nece uzeti vise od 50 mil. ukupno za obojicu. To sam i prosli put pisao, bolje da odvoje 50 mil. za top veznjaka, nego po 20 mil. za trojicu. Kvalitet uvijek ispred kvaniteta.

memaga
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 22 maj 2024, 14:57

Kako se posije tako ce se poznjeti...uvijek bilo i biti ce...dovedes prosjek trenera i igrace naravno da ce igra biti takva, moguca odstupanja min.gore dole...

Avatar
milanist
Postovi: 12269
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 maj 2024, 15:48

I never imagined after that scudetto that we will be in this position. I bet Fonseca is such a good coach that the algorithm guys of Chelsea United Barca, Juve and Napoli forgot to put him in the calculations but hey wait we didn’t!! Master move
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 maj 2024, 16:29

Fonseka je onaj pravi prototip mediokriteta, da nije moglo biti više mediokritetski od toga.

Otišao jedan Pioli, došao drugi kosati Pioli. Svaka čast upravi. :thumbup:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14422
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 maj 2024, 18:22

Ciao Pioli!

Nisam zadovoljan niti Fonsecom. Ali ovo što je Pioli radio zadnjih mjeseci je masakr fudbalske igre.

Na ljeto prije svega Milan mora popraviti odbranu, jer napad nije toliki problem. Umjesto Giroouda mora doći neko mlađi, to je svakako neminovnost.

Milan treba prije svega stopera, desnog beka, dva vezna igrača najmanje. Pogotovo defanzivnog veznog, jer primiti skoro 50 golova u sezoni je sraman podatak. Doduše i ne čudi kad se igrala neka 5-0-5 formacija.

Što se tiče prodaje mislim da su Mike i Bennacer prvi na listi. Dok su još uvijek na cijeni. Njih dvojica mogu donijeti sigurno 70-80M u kasu, na sve to CdK i Sale idu za 35M. Tako da očekujem ljeto gdje će Milan potrošiti preko 150M na najmanje 5 igrača.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12269
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 maj 2024, 18:38

Ja se ne 'sikiram' nikako ko ce biti novi trener, jer ko god da dodje kazu ne moze gore od celavca :D

Tako da od novog trenera ocekujem nista ispod ovog trenutnog, tj 2 mjesta, i nista ispod 1/2 LP :opaopa:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11440
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 maj 2024, 18:47

milanist je napisao/la:
22 maj 2024, 18:38
Ja se ne 'sikiram' nikako ko ce biti novi trener, jer ko god da dodje kazu ne moze gore od celavca :D

Tako da od novog trenera ocekujem nista ispod ovog trenutnog, tj 2 mjesta, i nista ispod 1/2 LP :opaopa:
I ti ga pretjeruješ. Jedan dva forumasa kažu ne može gore, većina nas misli da je bolje ne mijenjati ako ćeš dovesti bilo koga, a ti se uhvatiš za izjave manjine.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12269
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 maj 2024, 18:49

muxa je napisao/la:
22 maj 2024, 18:47
milanist je napisao/la:
22 maj 2024, 18:38
Ja se ne 'sikiram' nikako ko ce biti novi trener, jer ko god da dodje kazu ne moze gore od celavca :D

Tako da od novog trenera ocekujem nista ispod ovog trenutnog, tj 2 mjesta, i nista ispod 1/2 LP :opaopa:
I ti ga pretjeruješ. Jedan dva forumasa kažu ne može gore, većina nas misli da je bolje ne mijenjati ako ćeš dovesti bilo koga, a ti se uhvatiš za izjave manjine.
A da ne pretjerujemo, nije bas jedan dva kao sto kazes, da ne imenujemo sad :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

meho-medo
Postovi: 3495
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 22 maj 2024, 19:16

Ako je zamjena za Piolija Fonseca ili treneri tog kalibra onda bolje da ostave Piolija...

Ne razumijem zaista zasto mijenjati Piolija sa nekim ko nije nista bolji trener.

Pri tome ova sezona nije bila neuspjesna, 2.mjesto u Seriji A, u ligi prvaka konkurencija u grupi je bila prezestoka.

Jedina negativnost je ispadanje u Europa ligi od Rome, ali to se moze oprostiti.

Ne vidim svrhu da se trener mijenja samo radi promijene i da se kaze eto nesto se radi. Razumio bih da je Pioli imao katastrofalnu sezonu pa eto da se proba sa nekom promijenom medjutim cisto sumnjam da bi Fonseca sa ovakom ekipom uspio vise od Piolia.

Cak sumnjam da bi bilo koji trener za ove 4 i po' godine uradio vise od Piolia.

Prisjetimo se, Pioli je Milan preuzeo u oktobru 2019e. Tu sezonu 2019/20 zavrsio je na 6. mjestu sa 66 bodova.

U to vrijeme Milan je bio prosjecna ekipa bez konstante daleko od TOP 2-3 tima Serije A.

Sezonu 2020/21 Pioli s Milanom zavrsava na 2.mjestu sa 79 bodova. Ovo je bila njegova prva cijela sezona s Milanom i tu krece Milanov uspon.

Sezonu 2021/22 Pioli i Milan uzimaju Scudetto, osvojenih 86 bodova.

Sezona 2022/23 Pioli i Milan padaju na 4.mjesto sa osvojenih 70 bodova.

Sezona 2023/24 Milan nakon 37 kola ima 74 boda.

Evidentno je da je Pioli vratio Milan u vrh Serije A i trenutno s njim imamo konstantu i ne vidim svrhu mijenjanja trenera ako ocito nije trener vise klase tipa Klopp, Guardiola, pa eto i De Zerbi.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
meecko
Postovi: 1560
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 22 maj 2024, 19:19

Milanista provocira ljude po običaju pa poslije "plače" kako ga vrijeđaju.
Niko ne garantuje da će rezultati biti bolji poslije Piolia, ali jednostavno ekipa ne napreduje, tapka se u mjestu. Nema igre, igrači nazaduju....
Nisam da Fonseca bude trener, njegov rad u Romi je bio potop, mislim da nije bolji trener od Piolia. Bolje onda MVB da se postavi, mada i to je upitno..... Klop ali ne može, onda Motta ili DeZerbi, Conseisao isto nije loš izbor bar odbrana će ličiti na nešto....Ali vidjeti ćemo koga će Excel tablice na kraju pro(pre)računati
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
milanist
Postovi: 12269
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 maj 2024, 19:26

meho-medo je napisao/la:
22 maj 2024, 19:16
Ako je zamjena za Piolija Fonseca ili treneri tog kalibra onda bolje da ostave Piolija...

Ne razumijem zaista zasto mijenjati Piolija sa nekim ko nije nista bolji trener.

Pri tome ova sezona nije bila neuspjesna, 2.mjesto u Seriji A, u ligi prvaka konkurencija u grupi je bila prezestoka.

Jedina negativnost je ispadanje u Europa ligi od Rome, ali to se moze oprostiti.

Ne vidim svrhu da se trener mijenja samo radi promijene i da se kaze eto nesto se radi. Razumio bih da je Pioli imao katastrofalnu sezonu pa eto da se proba sa nekom promijenom medjutim cisto sumnjam da bi Fonseca sa ovakom ekipom uspio vise od Piolia.

Cak sumnjam da bi bilo koji trener za ove 4 i po' godine uradio vise od Piolia.

Prisjetimo se, Pioli je Milan preuzeo u oktobru 2019e. Tu sezonu 2019/20 zavrsio je na 6. mjestu sa 66 bodova.

U to vrijeme Milan je bio prosjecna ekipa bez konstante daleko od TOP 2-3 tima Serije A.

Sezonu 2020/21 Pioli s Milanom zavrsava na 2.mjestu sa 79 bodova. Ovo je bila njegova prva cijela sezona s Milanom i tu krece Milanov uspon.

Sezonu 2021/22 Pioli i Milan uzimaju Scudetto, osvojenih 86 bodova.

Sezona 2022/23 Pioli i Milan padaju na 4.mjesto sa osvojenih 70 bodova.

Sezona 2023/24 Milan nakon 37 kola ima 74 boda.

Evidentno je da je Pioli vratio Milan u vrh Serije A i trenutno s njim imamo konstantu i ne vidim svrhu mijenjanja trenera ako ocito nije trener vise klase tipa Klopp, Guardiola, pa eto i De Zerbi.
Bravo majstore, pogotovo za ovo boldano, tesko da bi i ja bolje napisao :clap:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

ACMilan100
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ACMilan100 » 22 maj 2024, 19:53

Sve ce se saznati poslije zadnjega kola, posto jos Pioli nije dobio nogu!
Nebi ga ni ja mijenjo ako ce dovesti ove levate sto se pominju onda je bolje da donastavimo sa Piolijem.
Jer kao sto svi znamo mi proslo ljeto uopste odbranu nismo podebljani ni sa jednim igracem, i rezultat se vidi u tim primljenim golovima, a bogomi i Mike nije bio bog zna sta ove sezone.
Pioli je opet ostvario vrhunske rezultate sa onolikim povredama sto su nas zadesile, e tu treba da se dobro analiza uradi sta je razlog tim misicnim povredama sto su harale po timu.
Vjerujem da nije bilo povreda tolikih i da su nosioci ekipe nosili tim na svoim ledjima da bi bili rame uz rame Interu, jer ruku na srce Leao/Mike/Bennacer pa i Giroud skoro citavu sezonu seru.

Avatar
milanist
Postovi: 12269
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 maj 2024, 19:55

meecko je napisao/la:
22 maj 2024, 19:19
Milanista provocira ljude po običaju pa poslije "plače" kako ga vrijeđaju.
Niko ne garantuje da će rezultati biti bolji poslije Piolia, ali jednostavno ekipa ne napreduje, tapka se u mjestu. Nema igre, igrači nazaduju....
Nisam da Fonseca bude trener, njegov rad u Romi je bio potop, mislim da nije bolji trener od Piolia. Bolje onda MVB da se postavi, mada i to je upitno..... Klop ali ne može, onda Motta ili DeZerbi, Conseisao isto nije loš izbor bar odbrana će ličiti na nešto....Ali vidjeti ćemo koga će Excel tablice na kraju pro(pre)računati
Kako mislis provociram, napisao sam sta ja 'licno' ocekujem od novog trenera. Ovo sto sam napisao, da kazu da ne moze gore od celavca, pa oni su pisali nisam ja, nije provokacija vec cinjenica....Nek ne pisu ako ce im posle smetati ha ja brate
drugo kazes da milanista ''place'' posle. Pa drug moj sta su ovdje pisali milanisti pojedini, moj odgovor njima nije ni 10% onoga sto su zasluzili da im se odgovori. Ali ne zelim da se spustim na njihov nivo, kad im u nedostatku argumenata, bontona ili sta vec dodje da tako vrijedjaju. Ja nikada nisam nikome prvi uputio neku uvredu, pojedinima jesam odgovorio ali kao sto sam ti rekao vec trudio sam se da to opet bude u fer playu kao sto bi se reklo :mrgreen: Ako je to plac, kada se odgovori na uvrede onda jeste, place milanusta nema sta :thumbup:

Ako trebamo doci do toga da svi pisemo kao 'oni' kad im nesto nije po PS-u, onda yebes i forum i sve ostalo, najbolje onda logout i zakljucat temu.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1560
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 22 maj 2024, 20:59

milanist je napisao/la:
22 maj 2024, 19:55
meecko je napisao/la:
22 maj 2024, 19:19
Milanista provocira ljude po običaju pa poslije "plače" kako ga vrijeđaju.
Niko ne garantuje da će rezultati biti bolji poslije Piolia, ali jednostavno ekipa ne napreduje, tapka se u mjestu. Nema igre, igrači nazaduju....
Nisam da Fonseca bude trener, njegov rad u Romi je bio potop, mislim da nije bolji trener od Piolia. Bolje onda MVB da se postavi, mada i to je upitno..... Klop ali ne može, onda Motta ili DeZerbi, Conseisao isto nije loš izbor bar odbrana će ličiti na nešto....Ali vidjeti ćemo koga će Excel tablice na kraju pro(pre)računati
Kako mislis provociram, napisao sam sta ja 'licno' ocekujem od novog trenera. Ovo sto sam napisao, da kazu da ne moze gore od celavca, pa oni su pisali nisam ja, nije provokacija vec cinjenica....Nek ne pisu ako ce im posle smetati ha ja brate
drugo kazes da milanista ''place'' posle. Pa drug moj sta su ovdje pisali milanisti pojedini, moj odgovor njima nije ni 10% onoga sto su zasluzili da im se odgovori. Ali ne zelim da se spustim na njihov nivo, kad im u nedostatku argumenata, bontona ili sta vec dodje da tako vrijedjaju. Ja nikada nisam nikome prvi uputio neku uvredu, pojedinima jesam odgovorio ali kao sto sam ti rekao vec trudio sam se da to opet bude u fer playu kao sto bi se reklo :mrgreen: Ako je to plac, kada se odgovori na uvrede onda jeste, place milanusta nema sta :thumbup:

Ako trebamo doci do toga da svi pisemo kao 'oni' kad im nesto nije po PS-u, onda yebes i forum i sve ostalo, najbolje onda logout i zakljucat temu.
U redu je samo nastavi tako......
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16753
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 22 maj 2024, 23:01

Celavi retard mora ici, pokazao je u zadnje 2 sezone zasto.
Ali ne treba ni dovoditi nekoga istih (ne)kvaliteta, onda takva promjena nema neku svrhu osim MOZDA kratkorocnog pozitivnog soka, a nama treba vise od toga.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.