RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

AlemC85
Postovi: 7499
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la AlemC85 » 22 maj 2024, 16:29

Navodno Mlinaric ostaje?

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4900
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Bazinga12345 » 22 maj 2024, 16:32

Cernica22 je napisao/la:
30 jun 2023, 22:49
Evo stefanela nam predvidja na fejsbuku borbu za opstanak ove godine, vjerovatno nije nikoga uspio uvaliti svog u klub hvala Bogu.
Jedna od stvari kojih sam se pribojavao dolaskom ove uprave je da on ne dobije prostor za dovodjenje igraca u nas klub ili ne daj Boze neku funkciju u klubu s obzirom da je dizao Kevelja u nebesa po drustvenim mrezama. Ocigledno je odyeban pa se malo unervozio.
slika
Sve je pogodio :tokralju:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Rodjenimostar
Postovi: 48
Pridružen/a: 26 okt 2015, 09:57
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Rodjenimostar » 22 maj 2024, 16:33

Mlinarić najbolji igrač poslije Hrkaća, Hadžikića, Džiđija i Oreča.Do sada bio je neopravdano zapostavljen pa mi je drago da je pokazao i treneru i svima da je igrač koji nam je itekako potreban.

Espiritosanto
Postovi: 3155
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Espiritosanto » 22 maj 2024, 19:36

Rodjenimostar je napisao/la:
22 maj 2024, 16:33
Mlinarić najbolji igrač poslije Hrkaća, Hadžikića, Džiđija i Oreča.Do sada bio je neopravdano zapostavljen pa mi je drago da je pokazao i treneru i svima da je igrač koji nam je itekako potreban.
Ako već nabrajamo najbolje igrače onda nije fer da tu nema Šturma.
Bek koji je najbolji asistent kluba i među 5 asistenata lige i jedini bek u tom društvu uz Hereru iz Borca.
Samo Blagajić, Mehanović i Bilbija imaju više asistencija od njih.
Nekako ne opravdano se malo spominje njegov učinak od 8 asistencija i jednog gola,što dođe da je učestvovao direktno u svakom 4 golu ove sezone.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Direktorcic
Postovi: 2073
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Direktorcic » 22 maj 2024, 22:23

Espiritosanto je napisao/la:
22 maj 2024, 19:36
Rodjenimostar je napisao/la:
22 maj 2024, 16:33
Mlinarić najbolji igrač poslije Hrkaća, Hadžikića, Džiđija i Oreča.Do sada bio je neopravdano zapostavljen pa mi je drago da je pokazao i treneru i svima da je igrač koji nam je itekako potreban.
Ako već nabrajamo najbolje igrače onda nije fer da tu nema Šturma.
Bek koji je najbolji asistent kluba i među 5 asistenata lige i jedini bek u tom društvu uz Hereru iz Borca.
Samo Blagajić, Mehanović i Bilbija imaju više asistencija od njih.
Nekako ne opravdano se malo spominje njegov učinak od 8 asistencija i jednog gola,što dođe da je učestvovao direktno u svakom 4 golu ove sezone.
Meni je realno sturm dobar,jedina mana ako mozemo trazit dlaku u jajetu je igra u odbrani.nije visok,mora onda to sve nadomjestiti trkom i borbom gdje se puno trosi.ali je tipicni moderni bek koji ide puno naprijed,ubacaji su mu odlicno i pravi dosta razlike po strani.i isto tako je fizicki spreman.a sad boze moj sto je par puta zaplivao ili bio negdje los,da ne zaboravimo da je on jedini pravi izbor na toj poziciji,kao i orec na drugoj strani

Avatar
crveniratnik
Postovi: 210
Pridružen/a: 19 feb 2023, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la crveniratnik » 23 maj 2024, 08:06

Mlinaric je igrac koji ce najprije postici gol uz Gulasa. Takve igrace treba ostaviti. I da dobije po 15-20 minuta na kraju utakmice u napadu, ili da udje kao drugi napadac, momak jednostavno osjeca igru, ima kretanje...Tehnika suta glavom i obe noge mu je na jako visokoj razini... Jednostavno nema tremu kada se nadje u situaciji da postigne gol i to treba cijeniti. Nema puno igraca koji NE komplikuju i sami sebi noge svezu u situacijama kada on rutinski pospremi loptu u mrezu kao i Guli.

Momak je bio i zapostavljen, ne znam zasto. Poslije udje i dobije par minuta, a nije odigrao utakmicu prethodnih 10 kola...Niko ne moze biti h takmicarskoj formi niti usredotocen u glavi ako mu se ne pruza prilika da igra. Posto ce neki malo sra.i, evo ja bih ga ostavio samo nakon ove jedne odigrane utakmice sa Goskom u napadu, meni je pokazao dovoljno i nista vise ne treba. A necu spominjati utakmice sa Sarajevom i utakmice u Vrapcicima na pocetku sezone.

Moze biti i napadac bez problema, ne treba mu ni visina ni masa jer koristi mozak za razliku od Dzafica i slicnih. Sve to nadomjesti time, sto prepoznaje situacije i sjajno anticipira.
Rođeni, rođeni, kraj Neretve rođeni
Neretva je hladna voda i kolijevka i sloboda.

Mostarwolf1981
Postovi: 3972
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 23 maj 2024, 12:54

Velež je jako blizu da potvrdi prvo pojačanje za novu sezonu. Kako SportSport saznaje novo pojačanje mostarskih rođenih postat će 23-godišnji hrvatski bek, Karlo Išasegi.

Cernica22
Postovi: 1494
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Cernica22 » 23 maj 2024, 13:09

Jesam li samo ja kontao da je ovaj Išasegi neki crnac koji je zalutao u susjedstvo :mrgreen:
Vidim da je kapitensku traku nosio u Cibaliji, sigurno da ce pojacati konkurenciju Orecu na beku.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

killafrommanilla
Postovi: 3606
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la killafrommanilla » 23 maj 2024, 13:18

Cernica22 je napisao/la:
23 maj 2024, 13:09
Jesam li samo ja kontao da je ovaj Išasegi neki crnac koji je zalutao u susjedstvo :mrgreen:
Vidim da je kapitensku traku nosio u Cibaliji, sigurno da ce pojacati konkurenciju Orecu na beku.
Igrao je u Cibaliji i krilo. Mislim da će biti utakmica u kojima ćemo gledati Išasegi - Oreč po strani :ljepota: Mladi igrači, željni dokazivanja - odličan put
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Addo1922 » 23 maj 2024, 13:23

killafrommanilla je napisao/la:
23 maj 2024, 13:18
Cernica22 je napisao/la:
23 maj 2024, 13:09
Jesam li samo ja kontao da je ovaj Išasegi neki crnac koji je zalutao u susjedstvo :mrgreen:
Vidim da je kapitensku traku nosio u Cibaliji, sigurno da ce pojacati konkurenciju Orecu na beku.
: Mladi igrači, željni dokazivanja - odličan put
Tako je, dosta je vise reciklaze izlizanih imena i "istrosenih asova" premijer lige.

Avatar
aimar21
Postovi: 652
Pridružen/a: 18 jan 2023, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la aimar21 » 23 maj 2024, 13:30

killafrommanilla je napisao/la:
23 maj 2024, 13:18
Cernica22 je napisao/la:
23 maj 2024, 13:09
Jesam li samo ja kontao da je ovaj Išasegi neki crnac koji je zalutao u susjedstvo :mrgreen:
Vidim da je kapitensku traku nosio u Cibaliji, sigurno da ce pojacati konkurenciju Orecu na beku.
Igrao je u Cibaliji i krilo. Mislim da će biti utakmica u kojima ćemo gledati Išasegi - Oreč po strani :ljepota: Mladi igrači, željni dokazivanja - odličan put
Na transfermarktu mu stoji da može pokriti oba beka i vezu/krilo. Odlična su opcija ovi momci sa dvadesetak godina. Što kažeš, željni dokazivanja i sigurno će dati max. Samo ga vezati ugovorom na bar 2.5 godine, jer potencijalno postoji prostor za finu zaradu.
City of sunshine... MUSVDG

Football team: FK Velež Mostar
Football player: Pablo Aimar

Basketball team: 90´s Bulls
Basketball player: Michael Jordan

F1 driver: Juan Pablo Montoya

nekazivimostarr
Postovi: 156
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la nekazivimostarr » 23 maj 2024, 13:39

Odlican pocetak prelaznog roka. Jos da odu svi koji trebaju otici i onda da se krenemo dalje pojačavati. Orec i Isasegi bi sigurno mogli funkcionisat po strani.
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Avatar
aimar21
Postovi: 652
Pridružen/a: 18 jan 2023, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la aimar21 » 23 maj 2024, 13:46

Koliko god ja volio da znam ko nam dolazi, iskreno bi volio da prva informacija o pojačanjima dolazi iz kluba, kada se igrač uslika sa šalom. Naravno da je gotovo nemoguće, jer čak i neki agenti plasiraju informacije novinarima kako bi možda podigli cijenu svojim igračima. Što se nas tiče, mislim da je napravljen ozbiljan plan i da su dogovori već pri kraju. Evo Predsjednik reče da pripreme kreću oko 17.06. i ja se nadam da će već do tada biti riješeno 90% pojačanja...
City of sunshine... MUSVDG

Football team: FK Velež Mostar
Football player: Pablo Aimar

Basketball team: 90´s Bulls
Basketball player: Michael Jordan

F1 driver: Juan Pablo Montoya

CampobelloDiMazara
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 23 maj 2024, 13:57

Sezona je pri kraju, ali u Fudbalskom klubu Velež ne razmišljaju previše o odmoru. Naprotiv. Uveliko se kuju planovi o pripremama, pojačanjima,…


Predsjednik Rođenih Senad Kevelj u razgovoru za TV Arena Sport otkriva kako su u toku brojne aktivnosti.

“Već sredinom narednog mjeseca, vjerovatno 17. juna, ekipa bi se trebala okupiti i započeti pripreme. Dio bi odradili na Kupresu, a dio ovdje u Mostaru. Već smo skicirali i neka pojačanja, riječ o igračima iz Brazila, Hrvatske i Sjeverne Makedonije koji imaju iskustvo igranja u evropskim takmičenjima, a s kojima smo blizu dogovora”.

Prvi čovjek mostarskog kluba izrazio je i nadu da bi Velež utakmicu prvog pretkola Konferencijske lige mogao igrati na stadionu Rođeni.

“Uskoro bi na teren trebala izaći komisija Nogometnog saveza BiH. S obzirom da su za prvo pretkolo nešto niži kriteriji, očekujemo da bismo mogli dobiti zeleno svjetlo i prvi evropski meč ove godine odigrati na našem stadionu. Ne moram ni naglašavati koliko bi nam to značilo. Kao zamjenski stadion u opticaju su Grbavica i Bilino polje. Što se tiče nekih naših želja u vezi potencijalnih protivnika u Evropi, još ne razmišljamo o tome, jer i dalje čekamo infomraciju da li ćemo imati status nosioca. Od toga mnogo zavisi”, govori Kevelj.

Podsjetimo, žrijeb prvog pretkola Konferencijske lige bit će obavljen 18. juna, kada će Velež i Sarajevo saznati rivale u ovoj rundi takmičenja (Zrinjski je automatski u drugom). Prvi mečevi kvalifikacija će se igrati 17. jula.
Evo i Grbavica sada u opticaju :mrgreen:

Igraci iz Brazila Hrvatske i Makedonije sa iskustvom igranja evropskih utakmica 😍

To nam radi Senade :opaopa:

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Addo1922 » 23 maj 2024, 14:07

CampobelloDiMazara je napisao/la:
23 maj 2024, 13:57
Sezona je pri kraju, ali u Fudbalskom klubu Velež ne razmišljaju previše o odmoru. Naprotiv. Uveliko se kuju planovi o pripremama, pojačanjima,…


Predsjednik Rođenih Senad Kevelj u razgovoru za TV Arena Sport otkriva kako su u toku brojne aktivnosti.

“Već sredinom narednog mjeseca, vjerovatno 17. juna, ekipa bi se trebala okupiti i započeti pripreme. Dio bi odradili na Kupresu, a dio ovdje u Mostaru. Već smo skicirali i neka pojačanja, riječ o igračima iz Brazila, Hrvatske i Sjeverne Makedonije koji imaju iskustvo igranja u evropskim takmičenjima, a s kojima smo blizu dogovora”.

Prvi čovjek mostarskog kluba izrazio je i nadu da bi Velež utakmicu prvog pretkola Konferencijske lige mogao igrati na stadionu Rođeni.

“Uskoro bi na teren trebala izaći komisija Nogometnog saveza BiH. S obzirom da su za prvo pretkolo nešto niži kriteriji, očekujemo da bismo mogli dobiti zeleno svjetlo i prvi evropski meč ove godine odigrati na našem stadionu. Ne moram ni naglašavati koliko bi nam to značilo. Kao zamjenski stadion u opticaju su Grbavica i Bilino polje. Što se tiče nekih naših želja u vezi potencijalnih protivnika u Evropi, još ne razmišljamo o tome, jer i dalje čekamo infomraciju da li ćemo imati status nosioca. Od toga mnogo zavisi”, govori Kevelj.

Podsjetimo, žrijeb prvog pretkola Konferencijske lige bit će obavljen 18. juna, kada će Velež i Sarajevo saznati rivale u ovoj rundi takmičenja (Zrinjski je automatski u drugom). Prvi mečevi kvalifikacija će se igrati 17. jula.
Evo i Grbavica sada u opticaju :mrgreen:

Igraci iz Brazila Hrvatske i Makedonije sa iskustvom igranja evropskih utakmica 😍

To nam radi Senade :opaopa:
Kosta??? :kafa:

CampobelloDiMazara
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 23 maj 2024, 14:16

Ja mislim da su i njegovi najveci fanovi poravnili ima dvi godine :rol:

minimalist
Postovi: 31
Pridružen/a: 23 apr 2023, 21:22
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la minimalist » 23 maj 2024, 14:43

Može i Goran Gančev :mrgreen:

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Addo1922 » 23 maj 2024, 14:48

minimalist je napisao/la:
23 maj 2024, 14:43
Može i Goran Gančev :mrgreen:
https://www.transfermarkt.com/konstanti ... ler/343363 :kafa:

Avatar
Konzerva
Postovi: 2253
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Konzerva » 23 maj 2024, 14:57

Uslovi su svi spremni za dobra pojacanja i jos bolji velez u evrop i inarednu sezonu


1. rastrecen budzet, nema se dugova cime su se i pohvalili, samim tim mozes vise izdvojiti na plate.
2. Klaf dobro radi svoj posao, u njega ne sumnjam, ocekujem da ce nanjusiti dobre igrace.
3. Igra se evropa, mamac za igrace
4. Gradi se fin stadion, dobar teren, zdrava sredina, mamac za igrace

jednostavno receno uslovi su tu za jedan dobar upgrade za evropu i sledecu sezonu.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8093
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la *p!p!t@* » 23 maj 2024, 16:10

Je li ovo Išasegi već trenira sa ekipom ili me oko vara? :hmmmmm:
Red Army prestati neće nikada!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.