NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
Venom
Postovi: 412
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 22 maj 2024, 20:21

Moram pohvaliti skolski odrađenu kontru u reziji Karalica, Durimsa i Hamzica za drugi pogodak :salut:

Da dodam sreca sto onog Imamagica nismo doveli na zimu, frajer je katastrofa. Masic je Harry Kane za njega licno.
Srce, čast i ponos!

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 22 maj 2024, 20:26

NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 19:28
Igra prvo poluvrijeme odlicna al od pocetka drugog poluvremena, do drugog gola, katastrofa. Sreca Durmo nas spasi u dvije izgledne sanse.
Kako Karalic i Durmis rijese tekmu u prvim kontaktima s loptom, bravo momci amidza je ponosan😍
Cestitke Skolsu na sjajnom golu, zasluzio je.
Cestitke i Hamzicu na prvijencu👏🏻
Bas kako je @truhlo reko, trica👌🏻

I jel moguce da penal nije svirao na Karalicu?
Sudija haman ko da je zamorano pa zato sto je Karalic ne svira :D

PonosniSmogovci
Postovi: 813
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 22 maj 2024, 20:26

Vanja8 je napisao/la:
22 maj 2024, 19:37
Halalite na upadu...
Je li to mali Hamzic zabio...?
Malo strpljenja sa njim, mogao bi on vama dosta valjati...Malo treba da se navikne, da se usteli...
Sretno i brz poivratak u PL
jest Hamzic je zabio. Za njega i Talhu bi idealna bila jos godina u Celiku. Ekipa ih je prihvatila, grad ih je prihvatio i bas su postali neizostavan dio ove mlade ekipice Celika.

Iskreno, Hamzic nam za sad nista nije konkretno donio ali takav je i Talha bio prvu polusezonu.

Avatar
phillies
Postovi: 2696
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 22 maj 2024, 20:36

Rutinski upisana pobjeda. Prvi gol na vrijeme, bilo je jos nekih sansi. Jedinstvo u prvom nije pogledalo na gol cini mi se. U drugom poluvremenu, ciljano prepustanje lopte protivniku (sto vjerujem sve nas nervira) i cekanje sanse iz kontri. Dvije takve su urodile plodom i to je to.
Durmis je izgleda procitao kritike nakon Tuzle, i sad lijepa asistencija za Hamzica :D

Biscanima sretno u nastavku, nadam se da bolja vremena dolaze za vas klub. Respekt za momke koji su bili na sjeveru.

zamorano
Postovi: 1404
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 22 maj 2024, 20:43

Truhlo je napisao/la:
22 maj 2024, 20:19
Truhlo je napisao/la:
21 maj 2024, 18:46
Da im lično Deni Ćatibović sutra sudi, neće boda uzeti. Nikad laganija trica sutra :bih:
:kafa:

Čestitke treneru, igračima i robijašima na rutinski odrađenoj utakmici :salut:

Bez obzira što smo dobili 3 razlike, za mene Durmo igrač utakmice, koliko je momak samo napredovao :bow:

@zamorano da li sad halališ kapitenu, nakon sprinta i centaršuta za Međuseljca kakav naša krila nisu u karijeri uputila :urnebes:
Ma kakvo halalit,dva boda protiv Toška i bod protiv SimBau su vrednija od njegovih 200 sprintova! Na kraju tekme opet je pokazao da moze on iz sela al selo iz njeg jok😂 Moze se istrpit jos ove 3 utakmice i nogara u dupe,Toni Kros se oprasta s 34 dokle da ovaj metuzalem da igra ?do 46te haman konta😁 Mislim da mi imamo najvise zutih kartona u Evropi :D nevjerovatno koliki su nam igraci seljaci! Vjerovatno je zuti karton sad 100km da se placa savezu!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Vanja8
Postovi: 10426
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 22 maj 2024, 20:50

PonosniSmogovci je napisao/la:
22 maj 2024, 20:26
Vanja8 je napisao/la:
22 maj 2024, 19:37
Halalite na upadu...
Je li to mali Hamzic zabio...?
Malo strpljenja sa njim, mogao bi on vama dosta valjati...Malo treba da se navikne, da se usteli...
Sretno i brz poivratak u PL
jest Hamzic je zabio. Za njega i Talhu bi idealna bila jos godina u Celiku. Ekipa ih je prihvatila, grad ih je prihvatio i bas su postali neizostavan dio ove mlade ekipice Celika.

Iskreno, Hamzic nam za sad nista nije konkretno donio ali takav je i Talha bio prvu polusezonu.
Ostace vam obojica za naredno Prvenstvo, Hamzic je potentan igrac i treba biti strpljiv sa njim...
Mislim da ce slijedece sezone pokazati puni potencijal, nije on bez veze doveden u Akademiju...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5065
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 maj 2024, 20:56

Cestitke trenerima i igracima na zasluzenoj pobijedi ,prvo poluvrijeme odlicno ,lijep gol Medzuseljca,Jedinstvo prelose bilo.Drugo poluvrijeme nekako nasi svijesno mozda im prepustili loptu ali meni se ono ne sviđa i sto mi se ne sviđa 100 puta golmanu vratili,2 i 3 gol prelijepe akcije i hvala bogu sebicnosti nije bilo.Cestitke Hamzicu posebno na prvom golu.Isakovic bez ikakve potrebe bez obzira na sudiju vodis 2-0.i on se svadja sa sudijom.
Respekt za momke iz Bihaca i sretan povratak kuci a i ako se ispadne nije smak svijeta bitnije je klub sredit nego da bude sve isto nema ni od tog hajra.Celik je igro posteno protiv sviju .
Do kraja lagano odigrat i pokusat sto vise bodova uzet ljepse je bit sesti nek osmi.
Vidjet cemo Amidza kakav komentar ima je li zadovoljan. 😁😁.
Gdje onaj Zaniolo sigurno je on pregovaro.😂😂

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5065
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 maj 2024, 20:59

RubikovaKocka je napisao/la:
22 maj 2024, 20:12
Stream utakmice od 1.kola naredne sezone treba da se naplaćuje.
Ne smijes naplacivat stream,savez je uz My Tv dozvolio klubovima prenos jer dosad nije nikad bio ovako da klub prenosi utakmice ali pod uslovom otvorenog prenosa a ne da se naplacuje.

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1519
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 22 maj 2024, 21:05

BatistutA19 je napisao/la:
22 maj 2024, 20:59
RubikovaKocka je napisao/la:
22 maj 2024, 20:12
Stream utakmice od 1.kola naredne sezone treba da se naplaćuje.
Ne smijes naplacivat stream,savez je uz My Tv dozvolio klubovima prenos jer dosad nije nikad bio ovako da klub prenosi utakmice ali pod uslovom otvorenog prenosa a ne da se naplacuje.
Ako je tako onda ga ukinuti.

zamorano
Postovi: 1404
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 22 maj 2024, 21:15

Čestitke igračima na pobjedi! Igra standardna rezultat odličan.Robija dobra,zapad na nivou! Respekt i momcima iz Bihača koji su bili na utakmici dalek je put i radni je dan! Durmi dat profi ugovor! Igra i nije loša,Vardo daleko najlošiji.Mehic,Ali,Talha,Horic,Sivac,Durmo dobri,Bajramovic,Musa,Isak i Masic mogu i proci.Momak broj 22 Smajlovic 2,3 utakmice nije los ima slifa i potencijala za napredak za sad je za pohvaliti...Hamzicu cestitke na golu kao i Mehicu dobar je danas bio nema sta...Karalic i Durmis i ovaj mali junior iskoristili su dobro vrijeme provedeno u igri!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5065
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 maj 2024, 21:25

RubikovaKocka je napisao/la:
22 maj 2024, 21:05
BatistutA19 je napisao/la:
22 maj 2024, 20:59
RubikovaKocka je napisao/la:
22 maj 2024, 20:12
Stream utakmice od 1.kola naredne sezone treba da se naplaćuje.
Ne smijes naplacivat stream,savez je uz My Tv dozvolio klubovima prenos jer dosad nije nikad bio ovako da klub prenosi utakmice ali pod uslovom otvorenog prenosa a ne da se naplacuje.
Ako je tako onda ga ukinuti.
Ja mislim da je tako ali sta npr za ljude koji su dijaspori ,mnogi i sponzori sve to mac sa 2 ostrice
Ne bi ti puno dobio ni kad bi ukino prenos mislim na publiku,ja mislim da prenos toliko ne utice na posjetu nego kvalitet borba neka da bi privuko publiku mada je to sve svugdje slabo ovda uz par derbija.Et po posjeti smo u BiH opet medju 8 klubova mozda.

NekiForumas
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 22 maj 2024, 21:26

NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 19:28
Igra prvo poluvrijeme odlicna al od pocetka drugog poluvremena, do drugog gola, katastrofa. Sreca Durmo nas spasi u dvije izgledne sanse.
Kako Karalic i Durmis rijese tekmu u prvim kontaktima s loptom, bravo momci amidza je ponosan😍
Cestitke Skolsu na sjajnom golu, zasluzio je.
Cestitke i Hamzicu na prvijencu👏🏻
Bas kako je @truhlo reko, trica👌🏻

I jel moguce da penal nije svirao na Karalicu?
@BatistutA19
Komentariso je amidza samo sto su ove gluposti biscana zatrpale moj komentar😁

Avatar
avenija
Postovi: 13882
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 maj 2024, 21:29

Karalić i Durmiš su kupili sebi mjesto u prvih 11 protiv Budućnosti. Siguran sam a i zasluzeno.

Odmoriti neke igrače, Alija obavezno pregorio je zadnje dvije utakmice.

Durmo hvala na spašavanju gola u tri situacije, ujedno i obraza jer ko bi se opravdao da su preokrenuli.

SUDJENJE ponovo katastrofalno na Bilinom Polju i to se ponavlja. Svaka ekipa gostujuca ima bolje SUDJENJE na BP od Čelika. Danas je sudija namjerno poništio gol, siguran sam nije greskom i penal nad Karalićem namjerno nije svirao a vidio je da je penal. Pustani su blagi ofsajdi Jedinstvu 2-3 puta i onda faul nad Masicem za karton a on ne svira i haos očekivan, svi pukli.

Sivac se zadnje 2-3 utakmice vratio u onu svoju formu probijanja po boku za razliku od početka polusezone kad nije znao gdje mu je glava a gdje rep.

Sad ta čuvena licenca od koje svi imamo traume 20 godina i to je to.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5065
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 maj 2024, 21:31

NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 21:26
NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 19:28
Igra prvo poluvrijeme odlicna al od pocetka drugog poluvremena, do drugog gola, katastrofa. Sreca Durmo nas spasi u dvije izgledne sanse.
Kako Karalic i Durmis rijese tekmu u prvim kontaktima s loptom, bravo momci amidza je ponosan😍
Cestitke Skolsu na sjajnom golu, zasluzio je.
Cestitke i Hamzicu na prvijencu👏🏻
Bas kako je @truhlo reko, trica👌🏻

I jel moguce da penal nije svirao na Karalicu?
@BatistutA19
Komentariso je amidza samo sto su ove gluposti biscana zatrpale moj komentar😁
Mozda nisam vidio da je tvoj komentar ili nisam nikako vidio 😁😁Nek je amidza zadovoljan 😁😁

NekiForumas
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 22 maj 2024, 22:03

Celicni je napisao/la:
22 maj 2024, 20:26
NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 19:28
Igra prvo poluvrijeme odlicna al od pocetka drugog poluvremena, do drugog gola, katastrofa. Sreca Durmo nas spasi u dvije izgledne sanse.
Kako Karalic i Durmis rijese tekmu u prvim kontaktima s loptom, bravo momci amidza je ponosan😍
Cestitke Skolsu na sjajnom golu, zasluzio je.
Cestitke i Hamzicu na prvijencu👏🏻
Bas kako je @truhlo reko, trica👌🏻

I jel moguce da penal nije svirao na Karalicu?
Sudija haman ko da je zamorano pa zato sto je Karalic ne svira :D
Ono bi cak i zamorano sviro siguran sam 😁

zamorano
Postovi: 1404
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 22 maj 2024, 22:14

NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 22:03
Celicni je napisao/la:
22 maj 2024, 20:26
NekiForumas je napisao/la:
22 maj 2024, 19:28
Igra prvo poluvrijeme odlicna al od pocetka drugog poluvremena, do drugog gola, katastrofa. Sreca Durmo nas spasi u dvije izgledne sanse.
Kako Karalic i Durmis rijese tekmu u prvim kontaktima s loptom, bravo momci amidza je ponosan😍
Cestitke Skolsu na sjajnom golu, zasluzio je.
Cestitke i Hamzicu na prvijencu👏🏻
Bas kako je @truhlo reko, trica👌🏻

I jel moguce da penal nije svirao na Karalicu?
Sudija haman ko da je zamorano pa zato sto je Karalic ne svira :D
Ono bi cak i zamorano sviro siguran sam 😁
I Saša Matic bi sudio😁 I ja bi vala sudio što jest jest penal je bio🙂
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
samocelik
Postovi: 6138
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 22 maj 2024, 22:22

A ponašanje Isakovića? Pitanje za @zamorana :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

zamorano
Postovi: 1404
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 22 maj 2024, 22:37

samocelik je napisao/la:
22 maj 2024, 22:22
A ponašanje Isakovića? Pitanje za @zamorana :mrgreen:
Ako je ono normalno ponasanje ja sam Anstajn :D Al hajd istrpit ga jos tri utakmice i vozdra! Sto su neki ovdje pisali to su legende kluba,Avdija,Mahir Karic,Salcinovic,Isakovic...de ba pamet u glavu s čaščenjem titula legenda!!! LEGENDE SU SAMO NA MURALU OSLIKANE! Odoh lec dok nije doso @dino :facepalm:
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
phillies
Postovi: 2696
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 22 maj 2024, 23:04

Mali Smajlovic, kao sto rekose, kvalitetno koristi ukazano povjerenje. Nadam se da nije neka povreda razlog zamjene na poluvremenu.

Avatar
avenija
Postovi: 13882
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 maj 2024, 23:37

zamorano je napisao/la:
22 maj 2024, 22:37
samocelik je napisao/la:
22 maj 2024, 22:22
A ponašanje Isakovića? Pitanje za @zamorana :mrgreen:
Ako je ono normalno ponasanje ja sam Anstajn :D Al hajd istrpit ga jos tri utakmice i vozdra! Sto su neki ovdje pisali to su legende kluba,Avdija,Mahir Karic,Salcinovic,Isakovic...de ba pamet u glavu s čaščenjem titula legenda!!! LEGENDE SU SAMO NA MURALU OSLIKANE! Odoh lec dok nije doso @dino :facepalm:
Ne mozes brate dragi staviti Aladina u istu rečenicu sa tim nabrojanim, covjek zadnje 3 godine odigrao 100 utakmica a ovi nabrojani svi zajedno 2 utakmice.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.