Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

al...
Postovi: 3926
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 25 maj 2024, 23:29

Istina, alternative nisu kakve.
Poche - čovjek sa kojim se godinama povezujemo, svi ga vole, svi ga hvale i svi mu na kraju nogu uruče. Imao je on je on onaj jedan period sa Tottenhamom, ali nakon toga slabo, gdje god je radio.
Tuchel - imao onaj jedan “momenat karijere” koji ga je lansirao u visine, nakon toga osrednje, sa par vrlo ružnih razlaza sa poslodavcima.
McKenna - hvala ali ne bih. Mlad je, ima talenta, ali ova sredina je žestoka i toksična. Ne bi volio da ga “sažvaćemo i ispljunemo”. Velik je ovo zalogaj za njega u ovom trenutku.
Ovo ostalo što je slobodno, tipa De Zerbi, Potter, ni ne spominje se u vezi sa nama…
Uglavnom, nemamo mi ni neki tu izbor. Ovo što je dostupno ne vidim kao neki značajan upgrade, tako da ne treba mijenjati samo da bi se mijenjalo. Treba probati sa INEOS infrastrukturom, pa ako se ispostavi da je do čovjeka, lako je promijeniti. Suditi samo na osnovu ove sezone kad je pola tima bilo više u bolnici, bilo bi možda i nepravedno. Ne treba zaboraviti ni 10 miliona koje bi morali iskrcati u momentu kad smo finansijski “pod ručnom”.

Anoniman
Postovi: 1254
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 26 maj 2024, 02:47

Vec sam ranije pisao,mislim da ce nekog od trenera United morati trpiti jer nemoguce je napraviti ekipu i sistem preko noci.
ETH imao je problem sa povredama ove sezone,i drugi problem je blokada u igracima.
Ono sto treba Unitedu je da zareda 6-7 pobjeda,da ekipa dobije na psiholoskom aspektu.
Al,nema sanse krene ok i naredna kiks i onda nema povratka.
Po meni samo Zidane bi bio pojacanje,al on odavno ne zeli na klupu.
Bit ce jos trofeja sa Garnachom, Mainoo.
Samo trebaju nam jos tri takva u ekipi 😎

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.