Juventus FC

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Pogba
Postovi: 19992
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 26 maj 2024, 18:01

Djalo na IG-u:
So happy to be officially back in playing after 488 days. They were days of a lot of pain and sacrifice, moments of suffering that only those who have experienced can feel.
"Why do bad things happen to good people?",  phrase that echoed most in my head, while I shed tears.
But fortunately all suffering has an end. I wanna give a special shoutout to Invictus for never letting me down. I also want to thank everyone who has helped and been instrumental in my recovery, hardest time in my life.
I could go on and on but it's difficult to put into words everything I've been through and the joy I feel right now for having returned to doing what I love most.
I'm really hungry to show my quality and what I can do. A big hug to all and thank you.
Naravno, postoje stvari koje ljudi ne objavljuju i ne znamo da li je kako sam pisao on kolateralna steta bio izmedju Allegria i Giuntolia, ali bar po ovom on izražava olaksanje sto je povreda stvar proslosti. :thumbup:

Momak ima slifa i nema dileme da treba ostati. Jos jedno pojacanje prakticno.

Ono sto je jos jedna enigma je da li Motta ide na 4, ako je tako kapiten Danilo ne pocinje utakmice osim ako se ne vrati na desnog beka sto je igrao dugo u karijeri, ali tu poziciju u ovim godinama nije lahko igrati.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 26 maj 2024, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 26 maj 2024, 18:10

Inshallah

:pray:

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 26 maj 2024, 19:40

Pogba je napisao/la:
25 maj 2024, 22:48
Intervju Montera; taktika, pozicije, moderni fudbal, strast, sve ono o čemu Allegri nije pričao. :tokralju:
Pricao o mogućnosti Fagiolia na registi, o Chiesi i lijevo i desno, Kenanu, sve ono sto je Allegri sijekao u startu, sjetimo se kad je Fagiolia etiketirao odmah u startu da ne može igrati registu.
Sta ce Allegri kome pricati, njegova prica su djela, a to je drugi najuspjesniji trener Juventusa ikada.

Da nije bilo Allegrija, danas ne bi bilo ni Fagiolija, Miretija, Kenana, Cambiasa, Sulea i svih ostalih kojima je on dao sansu. Dan danas bi se pricalo o Marchisiu kao posljednjem mladom produktu Juventusa. Koliko bolesno mrzite i nipodastavate sve uspjehe i stvari koje je Allegri ucinio za klub... Bolestan forum Bgm.

Ali sjetit cemo se i citave te ekipe koja je pljuvala po Beppeu da bi uzdizala nekakvog Paraticija. Jedan sahranio Juventus do najnizih grana, a drugi "piša" po Juventusu preko Intera. Logika ?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 26 maj 2024, 20:47

Sule i Enzo u prvoj za Frosinone, historijska utakmica za opstanak, s druge strane Samardžić za kojeg smo kofa zainteresovani
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 26 maj 2024, 21:38

Sule mora ostati u ekipi da se bori za roster, strašan je sa desnog krila, ljevica ubitačna
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Hardzavi
Postovi: 360
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Hardzavi » 26 maj 2024, 21:43

BocaJuniors1905 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:38
Sule mora ostati u ekipi da se bori za roster, strašan je sa desnog krila, ljevica ubitačna
Pogotovo zbog broja utakmica koji nas očekuje iduće sezone.

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 26 maj 2024, 22:57

Ne znam je li iko stavljao, ali izgleda da nam je ovo sezona u kojoj smo postigli najmanji broj golova (54) u historiji od kada se gleda 3 osvojena boda.
Sezone 09/10 smo dali 55 :mrgreen:
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Pogba
Postovi: 19992
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 26 maj 2024, 23:14

Veliki Allegri je mnoge rekorde oborio.

Frosinone u drugoj ligi. Kao neko ko je uvijek fan mladjih igrača i ko ce prepoznati kvalitet cak i prije Allegria od 7M po sezoni (Fagioli, Yildiz i sl.), Soule mi nista ne govori, dobra lijeva, u duelu nikakav, neka tehnicki poboljsanija, ali fizicki slabija varijanta Kulusevskog. U drugom dijelu sezone nije haman 1 gol zabio, nestao. Najpotrebnija prodaja kako ne bi prodali nekog prvotimca.

Naravno, ne kazem da se ne bi snasao i stasao već ove sezone ako se Motta pokaze toliko dobrim koliko ga predstavljaju. Svakako da i zavisi puno od formacije, on, Yildiz i Chiesa iza Dusana zaista fino izgleda jer svaki ima vic u igri i to je ocajno potrebno kako ne bi kao kod genijalca iz Livorna zabijali 55 golova u sezoni.
Puno je nepoznanica oko ukupnog budzeta da se donose odluke, na prvu s njim ide prodaja ako cifra bude 35 plus.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25408
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2024, 23:22

Italia je napisao/la:
26 maj 2024, 19:40
Pogba je napisao/la:
25 maj 2024, 22:48
Intervju Montera; taktika, pozicije, moderni fudbal, strast, sve ono o čemu Allegri nije pričao. :tokralju:
Pricao o mogućnosti Fagiolia na registi, o Chiesi i lijevo i desno, Kenanu, sve ono sto je Allegri sijekao u startu, sjetimo se kad je Fagiolia etiketirao odmah u startu da ne može igrati registu.
Sta ce Allegri kome pricati, njegova prica su djela, a to je drugi najuspjesniji trener Juventusa ikada.

Da nije bilo Allegrija, danas ne bi bilo ni Fagiolija, Miretija, Kenana, Cambiasa, Sulea i svih ostalih kojima je on dao sansu. Dan danas bi se pricalo o Marchisiu kao posljednjem mladom produktu Juventusa. Koliko bolesno mrzite i nipodastavate sve uspjehe i stvari koje je Allegri ucinio za klub... Bolestan forum Bgm.

Ali sjetit cemo se i citave te ekipe koja je pljuvala po Beppeu da bi uzdizala nekakvog Paraticija. Jedan sahranio Juventus do najnizih grana, a drugi "piša" po Juventusu preko Intera. Logika ?
Kad sam ja tebi govorio da ti trenerski ljubimac mora otici i da je lika pregazilo vrijeme?Evo dodje i taj dan.Otjerase ga, a toliko voli Juve da je cak najavio i tuzbu. ;) Pokazalo se ko sta zna i kako gleda na fudbal.

Sto to smijenise OPET covjeka koji nam podari toliko mladih igraca ako se vjerovalo u njega i njegov rebuild?Hm?

Jos nam dovedose trenerskog anonimusa Mottu koji je trenirao tamo neku Bolognu, a smijenise velicinu s toliko titula!? Ma strasno.

I da ti jos nesto kazem ovako direktno...Boga mi si opasno i bezobrazno tvrdoglav. Kaze jedna stara, moze se desiti da se neki covjek u selu ne slaze sa jednim ili dvoje komsija i da ne bude do njega, ali ako se ne slaze sa cijelim selom, onda je do njega.

Al dzaba tebi to pisati, ti nemas trunke samokritike.Ne da ti ego da kazes da si u krivu bio.Zivis u mandatu Allegria prije godina i godina i ne vidis da to vise nije taj trener i da je njegovo proslo.Prati ga i dalje, pa da vidis koga ce preuzeti, ako iko ozbiljan i zeli da angazuje ovakvog maga.

Avatar
Padovan
Postovi: 12674
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 26 maj 2024, 23:34

Nije Alegri promovisao te igrace, nego su oni silom prilika dobili sansu i u kolapsu finansija. Vidjeli smo koliko je sanse istIm davao kada je Juventus bio na vrhuncu. Vec se zaboravilo sikaniranje mladi igraca Fagiolia, Yildiza, Nongea, odnosno njihovo usporavanje samo iz njemu poznatih razloga.

Alegriju hvala za svu radost koju je donio, ali pricati kako je on neki trener predan radu sa mladima je glupost velika kao gomila trofeja koje smo osvojili sa Alegrijem.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4050
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 26 maj 2024, 23:36

Beppe je odlicno zamjenio Marchu, Vidala, Pogbu...jasta radi.. :kafa:

Lako je bilo dok su se drugi raspadali, isto kao sto se mi raspadamo zadnjih godina...BBBC vise nema..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 maj 2024, 00:57

NEZALAGANJE je napisao/la:
26 maj 2024, 23:22
Sto to smijenise OPET covjeka koji nam podari toliko mladih igraca ako se vjerovalo u njega i njegov rebuild?Hm?
Malo je pogresna konstatacija tog OPET smijenjivanja, jer ljudi u upravi tada i danas nisu se ni u putu sreli. Razlog prve smjene mi je jasan, došla neka nova garnitura direktora (Paratici i Nedved), htjeli da implementiraju neki svoj sistem sa CR7 projektom, i od finaliste LP i giganta u Serie A, za svega 4 mjeseca pretvorili Juventus u seoski klub sa finansijskim blokadama koje se i danas osjecaju. Pritisci sa svih strana da se kofol nešto promijeni i jasna je bila ta zamjena trenerske pozicije, koja je rezultirala čime je rezultirala.

Ali ovu drugu smjenu ni ja ne mogu da shvatim. Definišeš ciljeve sezone, srazmjerno tome uložiš novac u ekipu sa definisanim ciljevima. Ostvare se svi ti ciljevi i opet se desi otkaz. Ni meni nije jasno kako i zbog čega se sve to desilo, ali vjerovatno u toj odluci i nema logike koja se treba tražiti, već lični odnosi između uprave i trenera. Vjerujem da je Allegri povratkom na klupu tražio uslove sa više slobode posebno u transfer politici, što se u startu nije moglo realizovati kako treba jer je uskoro nakon toga Agnelli kažnjen, te je tu nastao problem ove "novije uprave" sa Allegrijem. Vrijeme će sve pokazati, rezultati su ostvareni, ekipa u potpunosti "rebuildovana", postavljen stabilan temelj i osnove da se nešto konkretno gradi. Možda će to neko pametno iskoristiti i pokupiti kajmak od svega toga, a možda će neko to uništiti, nikada odgovor na to pitanje nećemo saznati. Znamo da je naslijeđena preskupa i istrošena ekipa, a ostavljena mlada (da ne koristimo druge epitete) ekipa.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

J1897
Postovi: 3985
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 27 maj 2024, 03:25

Di Lorenzo is likely to join Juventus this summer should he decide to leave Napoli.

[@AlfredoPedulla
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

palladino
Postovi: 230
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la palladino » 27 maj 2024, 07:42

J1897 je napisao/la:
27 maj 2024, 03:25
Di Lorenzo is likely to join Juventus this summer should he decide to leave Napoli.

[@AlfredoPedulla
Po meni odlično pojačanje ako dođe , igra desno i stopera a još je i Italijan. Zamisli njega i Calafiori u zadnjoj liniji. Top!

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 27 maj 2024, 10:11

40 miliona bi bilo OK za Kijezu




:pray:




Nije neki, ali OK cifra prije prodaja

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 27 maj 2024, 10:27

Inače, Bremer je najbolji u ligi

slika
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
jelle
Postovi: 5726
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 27 maj 2024, 10:57

Bilo bi idoti kad bi prodali Chiesu , a kamoli za 4o mil ...danas svakakvi polutaletni toliko kostaju ...

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 2098
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 27 maj 2024, 11:01

jelle je napisao/la:
27 maj 2024, 10:57
Bilo bi idoti kad bi prodali Chiesu , a kamoli za 4o mil ...danas svakakvi polutaletni toliko kostaju ...
Koštaju u Engleskoj jbg, parmaci kao Mektomini i Luk Šou, nije nam liga što je nekad bila, realno pare može uzeti samo Milan za Rafu i Tea
Ali ne vjerujem da će prodati Kijezu, mada Tutosport je Juventusova novina imaju najbolje informacije
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

GIBRA
Postovi: 2769
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 27 maj 2024, 12:38

Meni je nevjerovatno da se ikako i razmisljas o prodaji Chiese

Vi svi zaboravljate kakav je to igrac

Proci pripreme i veca sloboda kod Motte
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Hardzavi
Postovi: 360
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Hardzavi » 27 maj 2024, 12:57

GIBRA je napisao/la:
27 maj 2024, 12:38
Meni je nevjerovatno da se ikako i razmisljas o prodaji Chiese

Vi svi zaboravljate kakav je to igrac

Proci pripreme i veca sloboda kod Motte
Do prvog sprinta i hajmo J Medical. Zbog toga je prodaja logična, za 40/50M€

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.