Ostale lige

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Amirutah1988
Postovi: 928
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Amirutah1988 » 26 maj 2024, 19:38

Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 19:15
Sta je ono bilo u Danskoj.Ne vjerujem sta je sebi dopustio Brondby.Na kraju im trebao i bod protiv Arhusa i debili zijane.Ne mozes vjerovati kako su ginuli i Silkeborg i Arhus kojem tekme nista nisu znacile a Brondby htio na finjaka posteno da uzme titulu.Samo da su prepisali recept sa Balkana :)
Ludilo bilo,ono što me raduje je da su skandinavske lige iz godine u godinu kvalitetnije,jače,doduše Finci malo zaostaju,ali Švedska-Danska su top,Norveška ima prostora za poboljšanje.
Teško ce vec ove sezone biti svim ekipama u kvalifikacijama za evropska takmičenje koji budu igrali sa skandinavskim klubovima.

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Manuel » 26 maj 2024, 20:06

Ma daleko su ispred nas i od organizacije,atmosfere,stadiona ma svega a o postenju da ne pricam a nekad smo prizeljkivali ekipe iz Skandinavije.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8549
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la baboedindzeko09 » 26 maj 2024, 20:23

Koja sudijska lakrdija na Club Brugge - Cercle, čist gol poništen Cercleu, bukvalno poklonili im titulu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

RobertHrkac555
Postovi: 1062
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la RobertHrkac555 » 26 maj 2024, 20:41

7min gledalo var u Brugge samo da nadu način da ponište gol
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Amirutah1988
Postovi: 928
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Amirutah1988 » 26 maj 2024, 21:16

Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 20:06
Ma daleko su ispred nas i od organizacije,atmosfere,stadiona ma svega a o postenju da ne pricam a nekad smo prizeljkivali ekipe iz Skandinavije.
Danska i Švedska liga su po meni u top 10 liga,bez ikakvog pretjerivanja.
Zna se koje su liga petice, zatim Belgijska,Holandska,Portugalska,Ruska zatim Danska i Svedska liga.

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Manuel » 26 maj 2024, 21:56

Amirutah1988 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:16
Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 20:06
Ma daleko su ispred nas i od organizacije,atmosfere,stadiona ma svega a o postenju da ne pricam a nekad smo prizeljkivali ekipe iz Skandinavije.
Danska i Švedska liga su po meni u top 10 liga,bez ikakvog pretjerivanja.
Zna se koje su liga petice, zatim Belgijska,Holandska,Portugalska,Ruska zatim Danska i Svedska liga.
Ma brate kakva Svedska i top 10 budimo realni.Haj i nekako Danska al Svedska je daleko od top 10.Dobra su liga al osima Malmea nemaju neku kvalitetnu ekipu.

Zaboravio si Grcku ligu a ispred su Svicarci,Turci,Ukrajinci prije ovog rata pa i Cesi.Najbolji pokazatelj ti je lista bodovanja.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Amirutah1988
Postovi: 928
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Amirutah1988 » 26 maj 2024, 22:35

Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 21:56
Amirutah1988 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:16
Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 20:06
Ma daleko su ispred nas i od organizacije,atmosfere,stadiona ma svega a o postenju da ne pricam a nekad smo prizeljkivali ekipe iz Skandinavije.
Danska i Švedska liga su po meni u top 10 liga,bez ikakvog pretjerivanja.
Zna se koje su liga petice, zatim Belgijska,Holandska,Portugalska,Ruska zatim Danska i Svedska liga.
Ma brate kakva Svedska i top 10 budimo realni.Haj i nekako Danska al Svedska je daleko od top 10.Dobra su liga al osima Malmea nemaju neku kvalitetnu ekipu.

Zaboravio si Grcku ligu a ispred su Svicarci,Turci,Ukrajinci prije ovog rata pa i Cesi.Najbolji pokazatelj ti je lista bodovanja.
Ja te liste i bodovanje od strane krimi UEFE i FIFE ne priznajem.
Ako poredimo Danska-Švedska,Svedjani imaju vwci broj kvalitetnijih ekipa(Malmo,Djurgarden,Hacken,Mjallby,AIK,Gòteborg,Elfsborg).
Grke nisam zaboravio vatreni sam navijač Panate,u top 15 jesu,nisi spomenuo ligu koja najvise napreduje,a nisu Česi-Poljska liga.
Turska jeste jaka liga,ne pratim je nit gotivim,ali su svakako tu.
Ukrajinska liga je prije rata,mozda na 2-3 sezone do toga imala vrlo jaku ligu,osim Shakhtara i Dinama,bile su tu jos nekoliko vrlo dobre i jake ekipe sa dosta uloženim novcem(Dnipro,Metallist,Zorya,Vorskla),ali je nestalo sve za tren oka,i žao mi je.

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Manuel » 26 maj 2024, 22:51

Pa valjda se po Evropi gleda ko je koliko jak.Svedska je uredjena liga,imaju dobrih derbija i znam ih cesto pogledati ali u Evropi ih nema ne postoje osim Malmea par puta i u zadnje vrijeme nesto Elfsborg zna odigrati.Ostali taraba.

Poljake namjerno nisam stavio jer nema tu nekog kvaliteta.Imaju predobru atmosferu i vrhunske navijace ali cesto ispadaju od nakvih idiota iz daleko slabijih liga.Legia je tu konstantna koliko toliko dok ostali se manje vise brukaju ali ni blizu top 10 liga ali da im je zanimljiva liga to jeste nema sta.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Mokes
Postovi: 15032
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Mokes » 26 maj 2024, 23:44

Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 22:51
Pa valjda se po Evropi gleda ko je koliko jak.Svedska je uredjena liga,imaju dobrih derbija i znam ih cesto pogledati ali u Evropi ih nema ne postoje osim Malmea par puta i u zadnje vrijeme nesto Elfsborg zna odigrati.Ostali taraba.
Zaboravio si Östersunds i njihovu kampanju u sezoni 17/18, kad su igrali šesnaestinu finala EL i to čak u uzvratu pobijedili Arsenala na Emiratima.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Manuel » 26 maj 2024, 23:58

Mokes je napisao/la:
26 maj 2024, 23:44
Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 22:51
Pa valjda se po Evropi gleda ko je koliko jak.Svedska je uredjena liga,imaju dobrih derbija i znam ih cesto pogledati ali u Evropi ih nema ne postoje osim Malmea par puta i u zadnje vrijeme nesto Elfsborg zna odigrati.Ostali taraba.
Zaboravio si Östersunds i njihovu kampanju u sezoni 17/18, kad su igrali šesnaestinu finala EL i to čak u uzvratu pobijedili Arsenala na Emiratima.
E svaka cast kad si se njih sjetio :clap:
Zaboravio sam da postoje.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Amirutah1988
Postovi: 928
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Ostale lige

Post Postao/la Amirutah1988 » 27 maj 2024, 06:34

Manuel je napisao/la:
26 maj 2024, 22:51
Pa valjda se po Evropi gleda ko je koliko jak.Svedska je uredjena liga,imaju dobrih derbija i znam ih cesto pogledati ali u Evropi ih nema ne postoje osim Malmea par puta i u zadnje vrijeme nesto Elfsborg zna odigrati.Ostali taraba.

Poljake namjerno nisam stavio jer nema tu nekog kvaliteta.Imaju predobru atmosferu i vrhunske navijace ali cesto ispadaju od nakvih idiota iz daleko slabijih liga.Legia je tu konstantna koliko toliko dok ostali se manje vise brukaju ali ni blizu top 10 liga ali da im je zanimljiva liga to jeste nema sta.
Pa ne bih rekao da više postoje slabe ekipe i lige,kada se klub sa Farskih Ostrva plasira u jedno od takmičenja ili Luxemburg.
Legia nije jedini klub koji je dobar u Ekstraklasi,Jagiellonia je novi prvak,tu su još Slask iz Wroclawa,Lech iz Poznana,Pogon,Rakow koji je imao vrlo dobru sezonu Evropi prije 2-3 sezone.
Jedna Wisla iz Krakowa igra vec par sezona u drugoj ligi i ne mogu da se vrate,ove sezone su osvojili poljski kup.
A tek infrastruktura,i koliko se uložilo i izgradilo,pogledaj na Youtubeu ima straanica njihove lige,pa pogledaj 2-3 kola preglede,sve ce ti biti jasno.

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.