Džanan Musa

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4756
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 26 maj 2024, 22:39

Sjecate se kad je Mateo drzao petorku bukvalno 45 minuta protiv Efesa.

Ali dzaba i da je rotirao dobro. Igraci su najvise zakazali, ali se desi i to. Imao si dva raspolozena igraca u prvom poluvremenu koji su nestali u drugom. Veceras su zrtva ovog sistema.

Avatar
L-Train
Postovi: 18822
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 26 maj 2024, 22:40

Sto se tice Hezonje njegova ogromna minutaza je prije svega uvjetovana nedostatkom Decka evo vec drugi F4 zaredom.Nije problem njegova minutaza koliko dozvoljavanje da se tip potpuno nerezonski ispucava kada su im trebali puno pametniji napadi.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

filip13
Postovi: 38382
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 26 maj 2024, 22:42

L-Train je napisao/la:
26 maj 2024, 22:40
Sto se tice Hezonje njegova ogromna minutaza je prije svega uvjetovana nedostatkom Decka evo vec drugi F4 zaredom.Nije problem njegova minutaza koliko dozvoljavanje da se tip potpuno nerezonski ispucava kada su im trebali puno pametniji napadi.
da,ali onj je takav tip,šutiraće stalno,nema dugo pamćenje

Avatar
L-Train
Postovi: 18822
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 26 maj 2024, 22:44

filip13 je napisao/la:
26 maj 2024, 22:42
L-Train je napisao/la:
26 maj 2024, 22:40
Sto se tice Hezonje njegova ogromna minutaza je prije svega uvjetovana nedostatkom Decka evo vec drugi F4 zaredom.Nije problem njegova minutaza koliko dozvoljavanje da se tip potpuno nerezonski ispucava kada su im trebali puno pametniji napadi.
da,ali onj je takav tip,šutiraće stalno,nema dugo pamćenje
Super,ako mu dopustis sutirace sigurno.On ih je znao pokrenuti u nekim utakmicama,ali finale nije utakmica za nerezonske suteve,ali daleko od toga da je on najveci krivac.Facu i Tavares su glavni igraci ove ekipe,a oni su odigrali za khurac.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
hz1987
Postovi: 2100
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hz1987 » 26 maj 2024, 22:46

L-Train je napisao/la:
26 maj 2024, 22:40
Sto se tice Hezonje njegova ogromna minutaza je prije svega uvjetovana nedostatkom Decka evo vec drugi F4 zaredom.Nije problem njegova minutaza koliko dozvoljavanje da se tip potpuno nerezonski ispucava kada su im trebali puno pametniji napadi.
Pa moze se apsolvirati ovaj poraz kao posljedica isutavanja Hezonje i katastrofalnog Tavareza koji je apsolutno van forme, jer sutali su preko njega kako su htjeli, nije dominirao u skoku i bloku vec poodavno kroz sezonu.

filip13
Postovi: 38382
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 26 maj 2024, 22:46

L-Train je napisao/la:
26 maj 2024, 22:44
filip13 je napisao/la:
26 maj 2024, 22:42
L-Train je napisao/la:
26 maj 2024, 22:40
Sto se tice Hezonje njegova ogromna minutaza je prije svega uvjetovana nedostatkom Decka evo vec drugi F4 zaredom.Nije problem njegova minutaza koliko dozvoljavanje da se tip potpuno nerezonski ispucava kada su im trebali puno pametniji napadi.
da,ali onj je takav tip,šutiraće stalno,nema dugo pamćenje
Super,ako mu dopustis sutirace sigurno.On ih je znao pokrenuti u nekim utakmicama,ali finale nije utakmica za nerezonske suteve,ali daleko od toga da je on najveci krivac.Facu i Tavares su glavni igraci ove ekipe,a oni su odigrali za khurac.

da,tawares osobito

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 26 maj 2024, 22:51

u prethodnoj sezoni su se provukli protiv partizana, iako ih je partizan razbio i to u madridu, a onda je debil panter nasjeo na provokaciju i nastalo je ono sranje, a onda ih je llull spasio u finalu, kao i promasen sut sloukasa za titulu

veceras su kriminalni bili chus mateo (covjek ima svoje rotacije od kojih ne odstupa nikad, bez obzira o kom takmicenju, fazi takmicenja ili protivniku se radi), te igraci (tavaresa i poiriera je unistio lessort, hezonja i llull katastrofalni, yabusele nije bio faktor, ali ne svojom krivicom, dok su musa, ndiaye, te donekle campazzo i chacho odigrali korektno)

musa neka bjezi u nba i neka se okusa tamo ponovo, pa i ako ne uspije, vratice se u evropu kao veliko ime i moci ce birati klub

Avatar
L-Train
Postovi: 18822
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 26 maj 2024, 22:56

I jos jedna stvar koju moram napisati jer me strasno nervira vec odavno.Za koga igra ovaj kosarkaski klub Real Madrid?,citave sezone osim utakmica protiv Barce dvorana im zjapi poluprazna.Na F4 taman da im se ispred nosa igra ne bi doslo 500 navijaca.U ovakvim uslovima Real vazda igra protiv domacina na F4,nebitno ko je protivnik,a onda je i potpuno normalno da suci zauzmu stav da evo kao i veceras Panatha ima domacinsko sudnjenje,taman im dadnu ruke da ne padnu kada je Real mogao pobjeci i na +15,+20.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4756
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 26 maj 2024, 23:02

Canpazzo ne znam jel poena imao u drugom kad se utakmica lomila. Nije ni Musa ruku na srce, ali je jedini od Realove cetvorke izasao sa obrazom sa ovog F4. Argentinac i Tavares su poseban kriminal. Imam osjecaj da je Hezonja sa ovim soliranjem zelio stosta dokazati Realu, uzevsi u obzir situaciju sa odlaskom/ostankom, ali se tesko osramotio.

Ali mozes sve rastaviti na sto faktora, ove bi na seriju utakmica uzeli 8/10 puta taman da ih Pandza vodi. Pokakim se jos jednom na ovaj F4 sistem gdje usput, sto L-Train kaze, jos fakticki igras dvije gostujuce utakmice.

lumani
Postovi: 14976
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 26 maj 2024, 23:04

najveci krivac je onaj koji ubjedljivo najvise Zaradi ............nista nije odigrao ima 3 Mjeseca.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 26 maj 2024, 23:05

ne bi bilo cudno kad bi ih barca izbacila u polufinalu lige acb (pogotovo poslije poraza u finalu eurolige)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 26 maj 2024, 23:10

lumani je napisao/la:
26 maj 2024, 23:04
najveci krivac je onaj koji ubjedljivo najvise Zaradi ............nista nije odigrao ima 3 Mjeseca.
ako ne grijesim, to se se odnosi na tavaresa (koji zeli novi ugovor i povecanje plate), mozda je to uzrok losih igara

smijesno je da najbolji centarski par u evropi unisti lessort (kad su igrali protiv partizana), a chus i oni ne mogu skontati kako igrati protiv njega

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 26 maj 2024, 23:15

ergin ataman u prvoj sezoni osvoji euroligu (sta je reci trenercina) i to s ekipom koja objektivno govoreci nema kvalitet kao real madrid

florentino perez neka ponudi bjanko cek erginu atamanu, te da sutne tavaresa i poiriera, pa te pare preusmjeri na lessorta

Avatar
L-Train
Postovi: 18822
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 26 maj 2024, 23:21

Ma nece Ataman nigdje iz Panate,a realno onaj narkoman mu moze dati sta god pozeli.Perez nikada ne bi davao nikakakav bjanko cek za kosarkaski klub,ulaganja u zadnjih 15ak godina jesu puno veca ali tu imas granicu preko koje se ne ide.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
DamirT
Postovi: 15229
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 26 maj 2024, 23:24

Da je bio normalan trener, uzeo bi ih Real. Prva stvar, ne bi pravio nelogicne izmjene, sto Chus radi evo cijelu sezonu. Njemu je isto igra li protiv Obradoira ili Panate, lik ce vrsiti ove izmjene gdje igraca kojeg najvise krene, klupira i ohladi. Poslije se moze yebati. Druga stvar, tesko da bi ijedan normalan trener pustio da se pojedini igraci ispucavaju kako stignu. Jednostavno nedorastao trener za Real.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 26 maj 2024, 23:27

znam da ergin ataman nece nigdje iz panathinaikosa (sada ce tamo imati status bozanstva), ali, to je najbolji evropski trener

chus mateo ce ostati trener real madrida jer ce osvojiti ligu acb (barca je raspad, a unicaja iako je bila prva na tabeli, ne moze osvojiti ligu acb)

mislim da ce musa u nba ako stignu ponude...

lumani
Postovi: 14976
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 26 maj 2024, 23:39

Chinaglia je napisao/la:
26 maj 2024, 23:10
lumani je napisao/la:
26 maj 2024, 23:04
najveci krivac je onaj koji ubjedljivo najvise Zaradi ............nista nije odigrao ima 3 Mjeseca.
ako ne grijesim, to se se odnosi na tavaresa (koji zeli novi ugovor i povecanje plate), mozda je to uzrok losih igara

smijesno je da najbolji centarski par u evropi unisti lessort (kad su igrali protiv partizana), a chus i oni ne mogu skontati kako igrati protiv njega
naravno, 3 Mjeseca se sheta po terenu .

lumani
Postovi: 14976
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 26 maj 2024, 23:42

btw,ja kako sam cuo od Grckog (OLY)novinara :arrow: Dzanan je prva zelja Bartzokasa a znamo da Dznanan navija za OLY.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4350
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 26 maj 2024, 23:43

Mateo svaki put radi iste amaterske izmjene, nevezano ko mu je protivnik, koliko je bitna utakmica i koliko je neko od igraca raspolozen. Musu je doslovno svaki put ugasio nakon vrhunske prve ili trece cetvrtine. Gotovo uvijek ga izvadi 1-2 minute prije kraja prve/trece cetvrtine i vraca ga u igru 3-4 minute prije kraja druge/zadnje cetvrtine. Covjece, ohladis se i ispadnes iz ritma, taman da si Doncic. Ako ti je fazon da u finalu imas sva tri penzionisana Spanjolca, da svakom od njih das solidnu minutazu, da se na kraju meca oni pitaju za sve (iako u toku cijele sezone nikom nisu dali dvocifren broj poena) - onda ih potpisi na dozivotnu i nek ti igraju dok mogu hodat bez pomagala. Adis Beciragic bi s ovakvom ekipom uzeo EL.

Avatar
L-Train
Postovi: 18822
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 26 maj 2024, 23:53

lumani je napisao/la:
26 maj 2024, 23:42
btw,ja kako sam cuo od Grckog (OLY)novinara :arrow: Dzanan je prva zelja Bartzokasa a znamo da Dznanan navija za OLY.
Otkud to,cini mi se da sam negdje davno procitao da je navijao za Fener u evropi :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.