Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7218
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la babino » 26 maj 2024, 22:47

vala nista pametno i novo nije rekao, osim sto je izletio da je karic jedan od tih za koje se rade papiri, i da nam je huda company dao nogu, a ne mi njemu:-)

RaZuti
Postovi: 624
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la RaZuti » 26 maj 2024, 22:53

babino je napisao/la:
26 maj 2024, 22:47
vala nista pametno i novo nije rekao, osim sto je izletio da je karic jedan od tih za koje se rade papiri, i da nam je huda company dao nogu, a ne mi njemu:-)
Ko nam je dao nogu???

Avatar
Federer17
Postovi: 7194
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 26 maj 2024, 23:00

Sindikat12 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:35
Papiri za Karica tek gotovi, da i njega vidimo u LN
Valjda je rekao nisu gotovi do danas (tj nisu jos gotovi), a nek 'tek gotovi'?

Ma nista ga ni ovaj novinar nije pitao, Krunic, Seo dolaze li, je li nas ovaj David definitivno zauvijek otkantao itd. Slabo ko od tih novinara prati sport.

Avatar
DamirT
Postovi: 15229
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 26 maj 2024, 23:21

Pa jedina stvar koja je novost je ovo za Karica. Meni je iskreno bolji onaj prvi njegov intervju, ne znam je li na Novoj ili negdje drugo. Mada nije da ce on nesto reci novo jer ga svaki novinar iste stvari pita.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Mogli
Postovi: 1124
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 26 maj 2024, 23:25

DamirT je napisao/la:
26 maj 2024, 23:21
Pa jedina stvar koja je novost je ovo za Karica. Meni je iskreno bolji onaj prvi njegov intervju, ne znam je li na Novoj ili negdje drugo. Mada nije da ce on nesto reci novo jer ga svaki novinar iste stvari pita.
Svaka cast sto sredjuju igrace, ali i taj je Cvajtas. Treba veceg kvaliteta ako zelimo rezultat.

Sta je rekao za malog cetalja?

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4350
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 26 maj 2024, 23:27

Pitanje je gdje ce Karic igrati naredne sezone. Nadati se da ce to u najgorem slucaju biti Cvajta i da ce igrati redovno u klubu. On vjerovatno nije imao ni nas pasos, pa je procedura morala biti duza. Volio bih da Jasic sad naljeto ode u jaci klub i da on bude naredni kojeg ce zavrsiti. S njim bismo komotno mogli reci da je pet najdefanzivnih pozicija u polju rijeseno. Sve ostalo je na Sergeju, da pronadje najkvalitetnije i najkompatibilnije za startnih 11.

Ahmedhodzic (Bicakcic)
Hadzikadunic (Katic)                                
Kolasinac (Barisic)

+ Radeljic, Mujakic, Muharemovic

Gazibegovic (Karic)
Dedic (Jasic)                                              

+ Todorovic, Omerovic

To je, po meni, 6 najboljih stopera i 4 najbolja (krilna) beka. Preostalih 5 igraca (3+2) mogu uskociti na spisak u zavisnosti od sezone i/ili zdravstvenog stanja ovih 'primarnih' opcija. Daleko od toga da tu nema kvaliteta i sirine.
Zadnja izmjena: Ghuraba, dana/u 26 maj 2024, 23:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 15229
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 26 maj 2024, 23:29

Mogli je napisao/la:
26 maj 2024, 23:25
DamirT je napisao/la:
26 maj 2024, 23:21
Pa jedina stvar koja je novost je ovo za Karica. Meni je iskreno bolji onaj prvi njegov intervju, ne znam je li na Novoj ili negdje drugo. Mada nije da ce on nesto reci novo jer ga svaki novinar iste stvari pita.
Svaka cast sto sredjuju igrace, ali i taj je Cvajtas. Treba veceg kvaliteta ako zelimo rezultat.

Sta je rekao za malog cetalja?
Ma nista posebno, kaze imali su SMS razgovor, on je odlucio ono sto je odlucio. Fudbal se prebrzo razvija da bi nekoga cekali. Nesto u tom fazonu. Sve u svemu, prekriziti ga ako je vjerovati ovim rijecima.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

babino
Postovi: 7218
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la babino » 26 maj 2024, 23:31

DamirT je napisao/la:
26 maj 2024, 23:21
Pa jedina stvar koja je novost je ovo za Karica. Meni je iskreno bolji onaj prvi njegov intervju, ne znam je li na Novoj ili negdje drugo. Mada nije da ce on nesto reci novo jer ga svaki novinar iste stvari pita.
novost je i da je huda company-civic trazio 'time out'...a vjerovali smo da ga je barbarez sutnuo.
sto se mene tice, jedan minus za selektora:-)..

znaci po trenutnom se sabralo bas dosta 'cvajtasa': burnic, huseinbasic, bicakcic, karic, hadzikadunic, tabakovic...

Avatar
DamirT
Postovi: 15229
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 26 maj 2024, 23:33

babino je napisao/la:
26 maj 2024, 23:31
DamirT je napisao/la:
26 maj 2024, 23:21
Pa jedina stvar koja je novost je ovo za Karica. Meni je iskreno bolji onaj prvi njegov intervju, ne znam je li na Novoj ili negdje drugo. Mada nije da ce on nesto reci novo jer ga svaki novinar iste stvari pita.
novost je i da je huda company-civic trazio 'time out'...a vjerovali smo da ga je barbarez sutnuo.
sto se mene tice, jedan minus za selektora:-)..

znaci po trenutnom se sabralo bas dosta 'cvajtasa': burnic, huseinbasic, bicakcic, karic, hadzikadunic, tabakovic...
To sam isto zaboravio napisati. Nek mu time out traje dok se ne iskopa novi bek, onda nam vise nece biti ni potreban :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1856
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 26 maj 2024, 23:35

Karić je pristojna opcija. Ništa spektakularno, ali bolje nemamo. Ne može selekror izmislit Roberta Carlosa.
Jašić bi trebao biti pojačanje, ali to je još uvijek pod nekim upitnikom, kao i njegove objektivane mogućnosti. Mora ići dalje na ljeto.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Addo1922 » 26 maj 2024, 23:43

Federer17 je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00
Sindikat12 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:35
Papiri za Karica tek gotovi, da i njega vidimo u LN
Valjda je rekao nisu gotovi do danas (tj nisu jos gotovi), a nek 'tek gotovi'?
li nas ovaj David definitivno zauvijek otkantao itd.
Pa eto rekao je da je pet dana trajala komunikacija izmedju Davida i Spahica i da su na kraju odlucili akceptirati njegovu odluku.

Chevalier
Postovi: 225
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Chevalier » 27 maj 2024, 13:29

babino je napisao/la:
26 maj 2024, 22:47
vala nista pametno i novo nije rekao, osim sto je izletio da je karic jedan od tih za koje se rade papiri, i da nam je huda company dao nogu, a ne mi njemu:-)
Slažem se! Pisao sam nakon prvog intervjua, evo pisem sad i nakon ovoga.

JA LJUDI U JAVNIM ISTUPIMA BARBE NE VIDIM ONO ŠTO SMO SVI OČEKIVALI OD NJEGA!

Ne vidim samopouzdanje, ne vidim luđački patriotizam, ne daje mi osjećaj sigurnosti. S obzirom na njegovu “trenersku karijeru”, normalno je da ne daje osjećaj sigurnosti, pa čak i da nema samopouzdanja, ali jedino je zbog tih stvari i doveden.

Onda se pitam da li je ovako “rezervisan” oko mnogih tema inače u životu (u šta vise vjerujem) ili je izbrifiran od strane saveza nakon imenovanja. Ali tipa ovaj novinar N1 mu se baca na koljena, da mu “popusi”, spominjemu njegove patriotske poteze, odluku da izabere BiH ispred njemacke, reakciju u Beogradu itd.. itd.. na sta sve Barbarez odgovara kao da uopste ne vidi te stvari na nacin na koji smo mi vidjeli i zbog cega smo mu dali epsko mjesto u nasim srcima i nogometu. Pita ga novinar kako se osjecao kad je Vedo zabio za SP u Litvaniji i gdje je gledao, kao i za utakmicu na Marakani. Lik gledao u stanu san. Covjek koji je worldwide, ima mogucnosti da ode gdje hoce se nije smatrao da treba takve stvari otici vidjeti uzivo?! Pa koliko hrvatskih nogometnih legendi ili osoba iz javnog zivota, iako nisu dio saveza, ali su patriote, visi na utakmicama reprezentacije, pogotovo takvim.

Ne znam… Daj Boze da se varam, ali meni je ovo sve mlako. I sto sam citirao ovaj post, ispade da taj silni patriotizam sto se ocekuje nije polazao prema Hudi, nego je Huda sam pod pritiskom otisao, a oni ga kao jos molili da ne ide. I tu propade prica kako ce igrati samo oni koji igraju srcem. Plus, dozvolis sebi da zoves Civica i da te on stavi na pauzu…

Nek nam je Bog na pomoci. I stalno se se spominje “tim, stab, tim”, pa i ja znam 5-6 ljudi kvalitetnih naci da vode repku za mene a da ja budem maskota. Bojim se da ovdje ne bude ona “puno baba, kilava djeca”…

P.S. Ovaj novinar me isto iznervirao. Ne zna za sta je bila tekma na Kosevu protiv Danske, ne sjeca se ko je bio tada selektor… Inace mi je sportska redakcija ovog N1 bas tanka, infantilna…

Kobayashi
Postovi: 233
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Kobayashi » 27 maj 2024, 13:43

Chevalier je napisao/la:
27 maj 2024, 13:29
babino je napisao/la:
26 maj 2024, 22:47
vala nista pametno i novo nije rekao, osim sto je izletio da je karic jedan od tih za koje se rade papiri, i da nam je huda company dao nogu, a ne mi njemu:-)
Slažem se! Pisao sam nakon prvog intervjua, evo pisem sad i nakon ovoga.

JA LJUDI U JAVNIM ISTUPIMA BARBE NE VIDIM ONO ŠTO SMO SVI OČEKIVALI OD NJEGA!

Ne vidim samopouzdanje, ne vidim luđački patriotizam, ne daje mi osjećaj sigurnosti. S obzirom na njegovu “trenersku karijeru”, normalno je da ne daje osjećaj sigurnosti, pa čak i da nema samopouzdanja, ali jedino je zbog tih stvari i doveden.

Onda se pitam da li je ovako “rezervisan” oko mnogih tema inače u životu (u šta vise vjerujem) ili je izbrifiran od strane saveza nakon imenovanja. Ali tipa ovaj novinar N1 mu se baca na koljena, da mu “popusi”, spominjemu njegove patriotske poteze, odluku da izabere BiH ispred njemacke, reakciju u Beogradu itd.. itd.. na sta sve Barbarez odgovara kao da uopste ne vidi te stvari na nacin na koji smo mi vidjeli i zbog cega smo mu dali epsko mjesto u nasim srcima i nogometu. Pita ga novinar kako se osjecao kad je Vedo zabio za SP u Litvaniji i gdje je gledao, kao i za utakmicu na Marakani. Lik gledao u stanu san. Covjek koji je worldwide, ima mogucnosti da ode gdje hoce se nije smatrao da treba takve stvari otici vidjeti uzivo?! Pa koliko hrvatskih nogometnih legendi ili osoba iz javnog zivota, iako nisu dio saveza, ali su patriote, visi na utakmicama reprezentacije, pogotovo takvim.

Ne znam… Daj Boze da se varam, ali meni je ovo sve mlako. I sto sam citirao ovaj post, ispade da taj silni patriotizam sto se ocekuje nije polazao prema Hudi, nego je Huda sam pod pritiskom otisao, a oni ga kao jos molili da ne ide. I tu propade prica kako ce igrati samo oni koji igraju srcem. Plus, dozvolis sebi da zoves Civica i da te on stavi na pauzu…

Nek nam je Bog na pomoci. I stalno se se spominje “tim, stab, tim”, pa i ja znam 5-6 ljudi kvalitetnih naci da vode repku za mene a da ja budem maskota. Bojim se da ovdje ne bude ona “puno baba, kilava djeca”…

P.S. Ovaj novinar me isto iznervirao. Ne zna za sta je bila tekma na Kosevu protiv Danske, ne sjeca se ko je bio tada selektor… Inace mi je sportska redakcija ovog N1 bas tanka, infantilna…
Pa nista, ako je tako...hajmo ga odmah smijeniti.

:mrgreen:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12336
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sheyi » 27 maj 2024, 13:52

Kaze novinar kod kojeg veceras Barbu mozete gledati od 21 sat da ga je jako tesko otvoriti u prici, tako da to nije nuzno lose, da bi sad tako pisao.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23244
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la miky_hz » 27 maj 2024, 13:55

Selektor Sergej Barbarez će u susretima sa Engleskom i Italijom računati na još dva igrača.

Pozivi su upućeni defanzivcu Nihadu Mujakiću koji nastupa za turski Ankaragücü, te vezisti Stjepanu Lončaru, članu Ferencvárosa iz Mađarske.

Mujakić je do sada zabilježio dva nastupa za „A“ tim, dok je Lončar za reprezentaciju odigrao 11 utakmica.

"A" reprezentacija će se okupiti 29. maja na Ilidži.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

19vendetta87
Postovi: 5049
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 maj 2024, 13:56

Loncar :crazy:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Mogli
Postovi: 1124
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 27 maj 2024, 13:59

Kakvo ignorisanje igraca najveceg kluba drzave. Catakovic i Buljubasic su morali dobiti pozive.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4908
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bazinga12345 » 27 maj 2024, 14:03

Pa zar se Lončar nije oprostio?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

ReX2
Postovi: 269
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ReX2 » 27 maj 2024, 14:04

Vala je poziv Loncaru bas nikakva logika.

Avatar
DamirT
Postovi: 15229
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 27 maj 2024, 14:06

Taman pomislis nema oyebina iz Ferencvarosa, kad qurko...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hansestadt, hurem, RajvoSA03 i 34 gosta.