Džanan Musa

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

lumani
Postovi: 14976
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 26 maj 2024, 23:55

L-Train je napisao/la:
26 maj 2024, 23:53
lumani je napisao/la:
26 maj 2024, 23:42
btw,ja kako sam cuo od Grckog (OLY)novinara :arrow: Dzanan je prva zelja Bartzokasa a znamo da Dznanan navija za OLY.
Otkud to,cini mi se da sam negdje davno procitao da je navijao za Fener u evropi :mrgreen:
ne znam, ovaj mi tako prica u Petak prije tekme :kafa: znam sigurno da u Realu moze vise zaraditi a tamo bi imao sve ostalo ......

dzemil
Postovi: 235
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dzemil » 27 maj 2024, 07:49

U pravu je Belošević. Ovo mu je glavna fora za dobijanje faulova.

https://www.instagram.com/sport.klub/reel/C7cRUYHtxqx/

VensanKasel
Postovi: 2082
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la VensanKasel » 27 maj 2024, 08:24

Ghuraba je napisao/la:
26 maj 2024, 23:43
Mateo svaki put radi iste amaterske izmjene, nevezano ko mu je protivnik, koliko je bitna utakmica i koliko je neko od igraca raspolozen. Musu je doslovno svaki put ugasio nakon vrhunske prve ili trece cetvrtine. Gotovo uvijek ga izvadi 1-2 minute prije kraja prve/trece cetvrtine i vraca ga u igru 3-4 minute prije kraja druge/zadnje cetvrtine. Covjece, ohladis se i ispadnes iz ritma, taman da si Doncic. Ako ti je fazon da u finalu imas sva tri penzionisana Spanjolca, da svakom od njih das solidnu minutazu, da se na kraju meca oni pitaju za sve (iako u toku cijele sezone nikom nisu dali dvocifren broj poena) - onda ih potpisi na dozivotnu i nek ti igraju dok mogu hodat bez pomagala. Adis Beciragic bi s ovakvom ekipom uzeo EL.
Pretjeruješ buraz , pita se i protivnik nešto .
Piše se kao da su igrali protiv Albe .

Protivnik ima Atamana i dokazanog šampiona Sloukasa .
Realova najveća prednost tokom čitave sezone je bila klupa , jednostavno koja god petorka da igra može pojesti protivnika .

Činjenica je da su u najboljoj formi bili na početku sezone i kako se sezone primicala kraju u dobrom padu forme su bili , vrlo moguće da im Unicaja uzme prvenstvo .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

VensanKasel
Postovi: 2082
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la VensanKasel » 27 maj 2024, 08:26

dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 07:49
U pravu je Belošević. Ovo mu je glavna fora za dobijanje faulova.

https://www.instagram.com/sport.klub/reel/C7cRUYHtxqx/
Naučili ga najbolji u tome , poznati po zabacivanju glave :kafa:

Koliko je samo Teodosić dobio faulova na taj debilizam kroz čitavu karijeru :puke:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

dzemil
Postovi: 235
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dzemil » 27 maj 2024, 08:55

VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 08:26
dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 07:49
U pravu je Belošević. Ovo mu je glavna fora za dobijanje faulova.

https://www.instagram.com/sport.klub/reel/C7cRUYHtxqx/
Naučili ga najbolji u tome , poznati po zabacivanju glave :kafa:

Koliko je samo Teodosić dobio faulova na taj debilizam kroz čitavu karijeru :puke:
Nije poenta što to još netko drugi radi ili je radio, a mislim da je takvih vrlo vrlo malo, nego je poenta da to on radi i da je to vrlo onako ružno i neprofesionalno. Čudi me da ga ranije još netko nije sankcionisao zbog toga jer to već traje ima pofino i prilično je ofirno.

gazijabih
Postovi: 321
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la gazijabih » 27 maj 2024, 08:59

Treba sagledati realno sve aspekte. Vrlo lako se moglo sinoć desiti da Real sa +14 ode na +20 i da se utakmica odvede u ritam mačke i miša, i niko danas ne bi pričao o rotaciji, igračima i odlukama. Nijanse su odlučivale, to su utakmice na jednu loptu. Ključ utakmice leži u 3/4 i ubačenih 7 poena Reala za 10min. Tad mu je igrala najjača petorka i bio je prisiljen na rotaciju, jer su svi odreda bili neučinkoviti, a odbrana je bila na nivou. Lako je biti general poslije bitke, al gledajući kroz završnicu sezone, bojim se da dolazi na naplatu politika kluba o ugovorima sa igračima, kao i činjenica da igrači pred penziju su ipak godinu stariji i pad energije, fokusa i forme je rapidan kroz godinu dana (gledano na završnicu prošle sezone). Ti igrači više ne mogu nositi niz utakmica već na bljeskove odigravati. Godine su godine, nemaju milosti. Ali da se vratim na politiku kluba i ugovore igrača. Nosioci igre nemaju razriješen status već pola godine, ma koliko profesionalni bili, taj odnos i nerazriješenost utiču na igru. Puno je tu faktora, ne mislim da je ovo trenerov poraz, ljudi su sinoć gostovali u njemačkoj Ateni.

dzemil
Postovi: 235
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dzemil » 27 maj 2024, 09:10

Koliko god se ovdje prozivao trener i to s razlogom, opet je po meni glavni razlog poraza što su podbacili mnogi važni igrači i to što je sva energija, volja, želja itd bila na strani Panate. Naravno, kada izostane Real magic da okreću izgubljene utakmice iznova i iznova, a i tome ima kraj, desi se to što se desi. Sasvim zaslužena, ubjedljiva pobjeda Panate koja je većim dijelom kriva što su igrači Reala podbacili ili što bi se reklo, odučili su ih od košarke.

Musa je potegao na početku na ters, inat, želju da se iskaže i dokaže i ugrabi eventualno MVP, ali se ne može kriviti trener što je nestao uz drugom poluvremenu, jer se počeo skrivati kao i mnogo puta do sada, a i da nije bio bi ugašen kao i drugi igrači Reala. Musa nije Jordan, niti bilo ko ko može ili donosi prevagu u ekipama EL. Povremeni bljesci i iskakanja izvan prosjeka i njegovih realnih mogućnosti su upravo to - povremeni, koje svaki igrač s vremena na vrijeme ostvari ili mu se dese. Ne postoji konstanta niti će postojati koja će ga profilisati u top igrača, odnosno igrača koji donosi prevagu.

VensanKasel
Postovi: 2082
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la VensanKasel » 27 maj 2024, 09:30

dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 08:55
VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 08:26
dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 07:49
U pravu je Belošević. Ovo mu je glavna fora za dobijanje faulova.

https://www.instagram.com/sport.klub/reel/C7cRUYHtxqx/
Naučili ga najbolji u tome , poznati po zabacivanju glave :kafa:

Koliko je samo Teodosić dobio faulova na taj debilizam kroz čitavu karijeru :puke:
Nije poenta što to još netko drugi radi ili je radio, a mislim da je takvih vrlo vrlo malo, nego je poenta da to on radi i da je to vrlo onako ružno i neprofesionalno. Čudi me da ga ranije još netko nije sankcionisao zbog toga jer to već traje ima pofino i prilično je ofirno.
Niđe veze , eto treba samo Musi davati tehničke a ostalim ništa :D

Rudy , Ljulj , Laprovitola , Panter , Teodosić , Kamapco onako iz prve ima ih još koliko hoćeš ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

dzemil
Postovi: 235
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dzemil » 27 maj 2024, 09:41

VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 09:30
dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 08:55
VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 08:26


Naučili ga najbolji u tome , poznati po zabacivanju glave :kafa:

Koliko je samo Teodosić dobio faulova na taj debilizam kroz čitavu karijeru :puke:
Nije poenta što to još netko drugi radi ili je radio, a mislim da je takvih vrlo vrlo malo, nego je poenta da to on radi i da je to vrlo onako ružno i neprofesionalno. Čudi me da ga ranije još netko nije sankcionisao zbog toga jer to već traje ima pofino i prilično je ofirno.
Niđe veze , eto treba samo Musi davati tehničke a ostalim ništa :D

Rudy , Ljulj , Laprovitola , Panter , Teodosić , Kamapco onako iz prve ima ih još koliko hoćeš ...
Vala, niko teatralnije ne zabacuje ko Musa. Mogo bi dobiti oskara :D Ni Vučić mu nije ravan sa teatralnošću.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Shategabri » 27 maj 2024, 09:56

Šta je tebi Musa uradio pa mu mjerkaš i seciraš svaki potez?
Koševo Zapad

dzemil
Postovi: 235
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dzemil » 27 maj 2024, 10:45

Shategabri je napisao/la:
27 maj 2024, 09:56
Šta je tebi Musa uradio pa mu mjerkaš i seciraš svaki potez?
Nije mi ništa uradio i šta bi mi uradio i ne znam kakva je to ponavljajuća glupa konstatacija koja se svakom pojedincu stavlja na čelo ako se netko kritikuje ko je nekima idol i božanstvo. Šta je netačno u tome da je gluma onako mlataranje rukama ili da se je sakrio u ćošak u drugom poluvremenu što nije prvi put da to radi i što drugi takođe primječuju i što smatram da nije top igrač i igrač koji donosi prevagu.

Nisam zaluđen s njim ako su neki.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Shategabri » 27 maj 2024, 11:27

dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 10:45
Shategabri je napisao/la:
27 maj 2024, 09:56
Šta je tebi Musa uradio pa mu mjerkaš i seciraš svaki potez?
Nije mi ništa uradio i šta bi mi uradio i ne znam kakva je to ponavljajuća glupa konstatacija koja se svakom pojedincu stavlja na čelo ako se netko kritikuje ko je nekima idol i božanstvo. Šta je netačno u tome da je gluma onako mlataranje rukama ili da se je sakrio u ćošak u drugom poluvremenu što nije prvi put da to radi i što drugi takođe primječuju i što smatram da nije top igrač i igrač koji donosi prevagu.

Nisam zaluđen s njim ako su neki.
Ma dobro, kritikuješ, al nisam vidio da si nešto lijepo napisao o njemu.
Uglavnom čekaš na zicer da nešto negativno prokomentarišeš.
Kritika može biti i pozitivna ;)

Naravno da je top igrač, u polufinalu je donosio prevagu.
U finalu se kao i ostali igrači ugasio u drugom poluvremenu.
Ništa manje ni više nije kriv od Hezonje, Campazza, Llulla, Chacha i ostalih.

No, rekao si - ne smatraš ga top igračem, dakle ne možemo ni očekivati od tebe neki pozitivni komentar.
Koševo Zapad

Avatar
L-Train
Postovi: 18820
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 27 maj 2024, 11:30

Đemile sarmico.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Shategabri » 27 maj 2024, 12:42

slika

ta će Puertas, đemil mu kroz noge probacivo.
Koševo Zapad

Avatar
DamirT
Postovi: 15208
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 27 maj 2024, 12:43

Shategabri je napisao/la:
27 maj 2024, 12:42
slika

ta će Puertas, đemil mu kroz noge probacivo.
:urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4350
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 28 maj 2024, 00:08

VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 08:24
Pretjeruješ buraz , pita se i protivnik nešto .
Piše se kao da su igrali protiv Albe .

Protivnik ima Atamana i dokazanog šampiona Sloukasa .
Realova najveća prednost tokom čitave sezone je bila klupa , jednostavno koja god petorka da igra može pojesti protivnika .

Činjenica je da su u najboljoj formi bili na početku sezone i kako se sezone primicala kraju u dobrom padu forme su bili , vrlo moguće da im Unicaja uzme prvenstvo .
Naravno da se i protivnik nesto pita. Niko ne kaze da su oni osvojili titulu bez borbe jos u oktobru, ali je neshvatljivo kako mozes voditi ekipu na onako amaterski nacin u najvaznijoj utakmice sezone. Problem i jeste sto nisu igrali protiv Albe, jer protiv takvih ekipa izgleda da Real ima 12 podjednako dobrih igraca i da je nebitno kojih 5 je na parketu. Medjutim, protiv ekipa koje imaju glavu i rep, odlicnog trenera na klupi i vrhunske navijace na tribinama, vrlo brzo vidis koji igraci nemaju kvalitet za taj nivo. Odredis startnu petorku, kasnije uvedes jos 3-4 igraca s klupe i zdravo. Realova prva petorka je u 5 deka s najjacom euroligaskom petorkom za ovu sezonu i postavlja se logicno pitanje, zasto bi neko drzao takve igrace na klupi po 20-30 minuta u komadu. Nema apsolutno nikakvog smisla ni logike da dajes (veliku) minutazu likovima koji imaju skoro 40 godina, a koji u ovoj sezoni nista odigrali nisu. Ok, nekad su bili igracine, ali to je bilo prije 5-10 i vise godina, vrijeme ih je pregazilo. Sad imas 5-6 igraca koji su iznijeli sezonu na svojim ledjima i dajes njima glavnu ulogu, a ne da ti Ljulj privatizuje cijelo drugo poluvrijeme. Ok, pros*alo ga je prosle godine, ali svako ziv je znao da se to ne moze ponoviti.

Svima je poznato koji sistem fura Ataman, ali to mu odlicno funkcionise i lik je dokazao da je trenutno najbolji trener Evrope. Svi znaju da voli da ima 2 odlicna beka u prvoj petorci, na kojima zasniva kompletnu igru. Jedan je primarno razigravac i stabilan organizator igre, ali i dobar skorer (Micic - Slukas), a drugi uvijek moze da poludi - bilo na sutu ili na ulazu i da zabije 30+ poena (Larkin - Nan). Njima dvojici cesto doda jos jednog klasicnog beka u petorku (Simon/Bobua - Grent). Pod kosem ima stabilnog defanzivca, koji isporucuje svoje i u napadu (Danston - Lesor). Na tu bazu doda jos nekoliko igraca na SF/PF. Oni mu igraju sve zivo, i skacu, i sutiraju trojke, i zapinju 200% u odbrani, ali se zna da su sekundarni igraci u toj nekoj hijerarhiji (Singlton, Anderson, Moerman - Papapetru, Hernangomez, Mitoglu). S druge strane, kod Cusa se zna da se nista ne zna. Nebitno sto Musa razvali prvu cetvrtinu, on ide na odmor 20 minuta, pa ce onda igrati 3 minute i ponovo na odmor 15 minuta zbog poluvremena. Nema veze sto je cijelu sezonu konstantno dvocifren na 20-ak mpg. Nema veze ni to sto je u polufinalu bio najbolji, u odlucujucim trenucima finala ce se Ljulj pitati za sve, iako je tokom cijele sezone na 6-7 poena po mecu. To bi isto bilo da je Ataman sklonio sve spomenute bekove Panate i trazio od Vildoze da rijesi utakmicu...

lumani
Postovi: 14976
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 28 maj 2024, 03:17

Ghuraba je napisao/la:
28 maj 2024, 00:08
VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 08:24
Pretjeruješ buraz , pita se i protivnik nešto .
Piše se kao da su igrali protiv Albe .

Protivnik ima Atamana i dokazanog šampiona Sloukasa .
Realova najveća prednost tokom čitave sezone je bila klupa , jednostavno koja god petorka da igra može pojesti protivnika .

Činjenica je da su u najboljoj formi bili na početku sezone i kako se sezone primicala kraju u dobrom padu forme su bili , vrlo moguće da im Unicaja uzme prvenstvo .
Naravno da se i protivnik nesto pita. Niko ne kaze da su oni osvojili titulu bez borbe jos u oktobru, ali je neshvatljivo kako mozes voditi ekipu na onako amaterski nacin u najvaznijoj utakmice sezone. Problem i jeste sto nisu igrali protiv Albe, jer protiv takvih ekipa izgleda da Real ima 12 podjednako dobrih igraca i da je nebitno kojih 5 je na parketu. Medjutim, protiv ekipa koje imaju glavu i rep, odlicnog trenera na klupi i vrhunske navijace na tribinama, vrlo brzo vidis koji igraci nemaju kvalitet za taj nivo. Odredis startnu petorku, kasnije uvedes jos 3-4 igraca s klupe i zdravo. Realova prva petorka je u 5 deka s najjacom euroligaskom petorkom za ovu sezonu i postavlja se logicno pitanje, zasto bi neko drzao takve igrace na klupi po 20-30 minuta u komadu. Nema apsolutno nikakvog smisla ni logike da dajes (veliku) minutazu likovima koji imaju skoro 40 godina, a koji u ovoj sezoni nista odigrali nisu. Ok, nekad su bili igracine, ali to je bilo prije 5-10 i vise godina, vrijeme ih je pregazilo. Sad imas 5-6 igraca koji su iznijeli sezonu na svojim ledjima i dajes njima glavnu ulogu, a ne da ti Ljulj privatizuje cijelo drugo poluvrijeme. Ok, pros*alo ga je prosle godine, ali svako ziv je znao da se to ne moze ponoviti.

Svima je poznato koji sistem fura Ataman, ali to mu odlicno funkcionise i lik je dokazao da je trenutno najbolji trener Evrope. Svi znaju da voli da ima 2 odlicna beka u prvoj petorci, na kojima zasniva kompletnu igru. Jedan je primarno razigravac i stabilan organizator igre, ali i dobar skorer (Micic - Slukas), a drugi uvijek moze da poludi - bilo na sutu ili na ulazu i da zabije 30+ poena (Larkin - Nan). Njima dvojici cesto doda jos jednog klasicnog beka u petorku (Simon/Bobua - Grent). Pod kosem ima stabilnog defanzivca, koji isporucuje svoje i u napadu (Danston - Lesor). Na tu bazu doda jos nekoliko igraca na SF/PF. Oni mu igraju sve zivo, i skacu, i sutiraju trojke, i zapinju 200% u odbrani, ali se zna da su sekundarni igraci u toj nekoj hijerarhiji (Singlton, Anderson, Moerman - Papapetru, Hernangomez, Mitoglu). S druge strane, kod Cusa se zna da se nista ne zna. Nebitno sto Musa razvali prvu cetvrtinu, on ide na odmor 20 minuta, pa ce onda igrati 3 minute i ponovo na odmor 15 minuta zbog poluvremena. Nema veze sto je cijelu sezonu konstantno dvocifren na 20-ak mpg. Nema veze ni to sto je u polufinalu bio najbolji, u odlucujucim trenucima finala ce se Ljulj pitati za sve, iako je tokom cijele sezone na 6-7 poena po mecu. To bi isto bilo da je Ataman sklonio sve spomenute bekove Panate i trazio od Vildoze da rijesi utakmicu...
ti sa 40 god su prosle godine :kafa: :kafa:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21823
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Unofficialpage » 28 maj 2024, 10:31

Ghuraba je napisao/la:
28 maj 2024, 00:08
VensanKasel je napisao/la:
27 maj 2024, 08:24
Pretjeruješ buraz , pita se i protivnik nešto .
Piše se kao da su igrali protiv Albe .

Protivnik ima Atamana i dokazanog šampiona Sloukasa .
Realova najveća prednost tokom čitave sezone je bila klupa , jednostavno koja god petorka da igra može pojesti protivnika .

Činjenica je da su u najboljoj formi bili na početku sezone i kako se sezone primicala kraju u dobrom padu forme su bili , vrlo moguće da im Unicaja uzme prvenstvo .
Naravno da se i protivnik nesto pita. Niko ne kaze da su oni osvojili titulu bez borbe jos u oktobru, ali je neshvatljivo kako mozes voditi ekipu na onako amaterski nacin u najvaznijoj utakmice sezone. Problem i jeste sto nisu igrali protiv Albe, jer protiv takvih ekipa izgleda da Real ima 12 podjednako dobrih igraca i da je nebitno kojih 5 je na parketu. Medjutim, protiv ekipa koje imaju glavu i rep, odlicnog trenera na klupi i vrhunske navijace na tribinama, vrlo brzo vidis koji igraci nemaju kvalitet za taj nivo. Odredis startnu petorku, kasnije uvedes jos 3-4 igraca s klupe i zdravo. Realova prva petorka je u 5 deka s najjacom euroligaskom petorkom za ovu sezonu i postavlja se logicno pitanje, zasto bi neko drzao takve igrace na klupi po 20-30 minuta u komadu. Nema apsolutno nikakvog smisla ni logike da dajes (veliku) minutazu likovima koji imaju skoro 40 godina, a koji u ovoj sezoni nista odigrali nisu. Ok, nekad su bili igracine, ali to je bilo prije 5-10 i vise godina, vrijeme ih je pregazilo. Sad imas 5-6 igraca koji su iznijeli sezonu na svojim ledjima i dajes njima glavnu ulogu, a ne da ti Ljulj privatizuje cijelo drugo poluvrijeme. Ok, pros*alo ga je prosle godine, ali svako ziv je znao da se to ne moze ponoviti.

Svima je poznato koji sistem fura Ataman, ali to mu odlicno funkcionise i lik je dokazao da je trenutno najbolji trener Evrope. Svi znaju da voli da ima 2 odlicna beka u prvoj petorci, na kojima zasniva kompletnu igru. Jedan je primarno razigravac i stabilan organizator igre, ali i dobar skorer (Micic - Slukas), a drugi uvijek moze da poludi - bilo na sutu ili na ulazu i da zabije 30+ poena (Larkin - Nan). Njima dvojici cesto doda jos jednog klasicnog beka u petorku (Simon/Bobua - Grent). Pod kosem ima stabilnog defanzivca, koji isporucuje svoje i u napadu (Danston - Lesor). Na tu bazu doda jos nekoliko igraca na SF/PF. Oni mu igraju sve zivo, i skacu, i sutiraju trojke, i zapinju 200% u odbrani, ali se zna da su sekundarni igraci u toj nekoj hijerarhiji (Singlton, Anderson, Moerman - Papapetru, Hernangomez, Mitoglu). S druge strane, kod Cusa se zna da se nista ne zna. Nebitno sto Musa razvali prvu cetvrtinu, on ide na odmor 20 minuta, pa ce onda igrati 3 minute i ponovo na odmor 15 minuta zbog poluvremena. Nema veze sto je cijelu sezonu konstantno dvocifren na 20-ak mpg. Nema veze ni to sto je u polufinalu bio najbolji, u odlucujucim trenucima finala ce se Ljulj pitati za sve, iako je tokom cijele sezone na 6-7 poena po mecu. To bi isto bilo da je Ataman sklonio sve spomenute bekove Panate i trazio od Vildoze da rijesi utakmicu...
:thumbup: Uživanje je čitati tvoje postove na košarkaškim temama. :thumbup:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4756
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 28 maj 2024, 11:13

Ne bi reko igro 10, a ne 28 minuta.

dzemil
Postovi: 235
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dzemil » 28 maj 2024, 11:23

Shategabri je napisao/la:
27 maj 2024, 11:27
dzemil je napisao/la:
27 maj 2024, 10:45
Shategabri je napisao/la:
27 maj 2024, 09:56
Šta je tebi Musa uradio pa mu mjerkaš i seciraš svaki potez?
Nije mi ništa uradio i šta bi mi uradio i ne znam kakva je to ponavljajuća glupa konstatacija koja se svakom pojedincu stavlja na čelo ako se netko kritikuje ko je nekima idol i božanstvo. Šta je netačno u tome da je gluma onako mlataranje rukama ili da se je sakrio u ćošak u drugom poluvremenu što nije prvi put da to radi i što drugi takođe primječuju i što smatram da nije top igrač i igrač koji donosi prevagu.

Nisam zaluđen s njim ako su neki.
Ma dobro, kritikuješ, al nisam vidio da si nešto lijepo napisao o njemu.
Uglavnom čekaš na zicer da nešto negativno prokomentarišeš.
Kritika može biti i pozitivna ;)

Naravno da je top igrač, u polufinalu je donosio prevagu.
U finalu se kao i ostali igrači ugasio u drugom poluvremenu.
Ništa manje ni više nije kriv od Hezonje, Campazza, Llulla, Chacha i ostalih.

No, rekao si - ne smatraš ga top igračem, dakle ne možemo ni očekivati od tebe neki pozitivni komentar.
Dovoljno je da ga drugi hvale - mora biti neki balans između kritike i hvale. Koliko ga ti hvališ, isto toliko ga ja kudim. Zato je Gvardiola najbolji trener.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.