Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 27 maj 2024, 01:08

Jel ovo o dovođenju trenerovih igrača govore isti oni u čiji je klub Akrapović doveo invalida Bizmarka na posudbu i kojem su plaćali kompletnu platu dok je bio tu, a nije bila mala? Nisam siguran da je skupio 90 minuta za to vrijeme.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

limvotehula
Postovi: 196
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 27 maj 2024, 01:10

HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:08
Jel ovo o dovođenju trenerovih igrača govore isti oni u čiji je klub Akrapović doveo invalida Bizmarka na posudbu i kojem su plaćali kompletnu platu dok je bio tu, a nije bila mala? Nisam siguran da je skupio 90 minuta za to vrijeme.
Nismo kompletnu, ali nebitno. I to je bio tal odmah da ti kazem, a nije Bizmark jedini. Preslikano je sad kod vas, samo je 10x gora situacija jer je puno vise ljudi i puno vise para u igri.
Hulahopka <3

Avatar
H8Z7
Postovi: 4717
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la H8Z7 » 27 maj 2024, 01:10

DamirT je napisao/la:
27 maj 2024, 00:58
Valja ispratiti sutra ovo glasanje za skracivanje lige. Moglo bi biti veselo...
Mislim da bi se trebalo izglasati, neće se ostati na ovom od 12, istina da ovi iz ZHK nešto se bune ali stava sam da neće biti ogromnih problema oko toga.
Neće jednoglasno ali će biti usvojeno.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62026
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2024, 01:13

HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:08
Jel ovo o dovođenju trenerovih igrača govore isti oni u čiji je klub Akrapović doveo invalida Bizmarka na posudbu i kojem su plaćali kompletnu platu dok je bio tu, a nije bila mala? Nisam siguran da je skupio 90 minuta za to vrijeme.
Za Bizmarka nije plaćeno nikakvo obeštećenje, plata mu je bila smiješna i došao je na posudbu.

Smiješno poređenje.
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 27 maj 2024, 01:17, ukupno mijenjano 1 put.
Evribadi sej Željo
Željoooo

NoDi80
Postovi: 4967
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 27 maj 2024, 01:14

Bolje im je da spisak sudija skrate
Nek dovedu u red prvo sudjenje
Nek dobedu u red prvo Prvu ligu Fed i RS u red
Nek ih spoje da bude ko WWIN liga, a trece nek budu entitetske
Nema potrebe skracivati ligu dok se neke druge stvari ne rijese
Da Bog da crko onaj ko namjesti ista u buducnosti
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 27 maj 2024, 01:18, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 27 maj 2024, 01:17

Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 01:13
HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:08
Jel ovo o dovođenju trenerovih igrača govore isti oni u čiji je klub Akrapović doveo invalida Bizmarka na posudbu i kojem su plaćali kompletnu platu dok je bio tu, a nije bila mala? Nisam siguran da je skupio 90 minuta za to vrijeme.
Za Bizmarka nije plaćeno nikakvo obeštećenje, plata mu je bila smješna i došao je na posudbu.

Smiješno poređenje.
Plata mu nikako nije bila smiješna. Doveden na posudbu, ali sa jakom platom koju itekako osjeti klub sa vašim budžetom.

Da ne pričam o Akrapovićevoj plati, Arap i Bašić zajedno toliku nisu imali, samo Amar je bio iznad.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

upohaluhizugnimda
Postovi: 595
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 maj 2024, 01:18

Tesko je biti realan i objektivan kad je tvoj klub u pitanju, zato mi je u neku ruku i jasno sto pitari misle da je sve cisto. Jedino mi nije jasno kako neko moze povjerovati u onaj finansijski izvjestaj kad citav grad zna kolike su im plate igracima, a ni oni sami ne kriju :rol:

Sto se tice ovoga sa Rozmanom i Ibricicem, naravno da nije normalno sto su uradili. Ne znam gdje ima da treneru i SD-u pustis da sa sobom dovedu toliki broj ljudi i sve ih pozaposljavas. Jos im je dao ogroman budzet i sve moguce ovlasti da dovode i tjeraju igrace. To je vjerovatno najpogubniji Mirvicev potez do sad.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Hansestadt
Postovi: 2647
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 27 maj 2024, 01:21

upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 maj 2024, 01:18
Tesko je biti realan i objektivan kad je tvoj klub u pitanju, zato mi je u neku ruku i jasno sto pitari misle da je sve cisto. Jedino mi nije jasno kako neko moze povjerovati u onaj finansijski izvjestaj kad citav grad zna kolike su im plate igracima, a ni oni sami ne kriju :rol:

Sto se tice ovoga sa Rozmanom i Ibricicem, naravno da nije normalno sto su uradili. Ne znam gdje ima da treneru i SD-u pustis da sa sobom dovedu toliki broj ljudi i sve ih pozaposljavas. Jos im je dao ogroman budzet i sve moguce ovlasti da dovode i tjeraju igrace. To je vjerovatno najpogubniji Mirvicev potez do sad.
Nije tacno, najpogubniji Mirvicev potez jeste posjeta i vecera kod Seje Brajlovica, naravno uz ogledanje fildzana

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 27 maj 2024, 01:22

HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:17
Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 01:13
HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:08
Jel ovo o dovođenju trenerovih igrača govore isti oni u čiji je klub Akrapović doveo invalida Bizmarka na posudbu i kojem su plaćali kompletnu platu dok je bio tu, a nije bila mala? Nisam siguran da je skupio 90 minuta za to vrijeme.
Za Bizmarka nije plaćeno nikakvo obeštećenje, plata mu je bila smješna i došao je na posudbu.

Smiješno poređenje.
Plata mu nikako nije bila smiješna. Doveden na posudbu, ali sa jakom platom koju itekako osjeti klub sa vašim budžetom.

Da ne pričam o Akrapovićevoj plati, Arap i Bašić zajedno toliku nisu imali, samo Amar je bio iznad.
Pricas napamet sto se tice Bizmarka, 4k maraka mu Zeljo placao.

Doduse i da je marka puno je za levata.

NoDi80
Postovi: 4967
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 27 maj 2024, 01:22

Hoce da skrati ligu zato sto ne moze podmititi klubove poput Posusja, a i vece sanse da ispadnu i klubovi poput Igmana, Sirokog
Dok namjesta u prvoj ligi RS klubove koje ce finasirati poput Sloge
Nek skrati ali nek bude sudjenje korektno
Ako sljedeca sezona bude ovakva morace biti belaja
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 27 maj 2024, 01:24, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62026
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2024, 01:24

HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:17
Plata mu nikako nije bila smiješna. Doveden na posudbu, ali sa jakom platom koju itekako osjeti klub sa vašim budžetom.
Ponovo ti kažem, uozbilji se. Kakvu to platu može imati igrač na kojeg matični klub (CSKA) ne računa i jedva čega da ga se riješi, odnosno pošalje na posudbu.

Kod nas nema uslovljavanja, zna se koliko se može dati za platu jednom igraču i moraš biti baš kvalitet da bi dobio više nego ostali. Samo jedan igrač odskače sa primanjima, a to je Boljević. S tim da bi njegova plata kod vas bila prosječna, bio bi u platnom razredu recimo Buljubašića (po novom ugovoru).
Evribadi sej Željo
Željoooo

NoDi80
Postovi: 4967
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 27 maj 2024, 01:25

Dzemidzic prvi mora dobiti nogu s nase strane
Njega svi moramo zajedno skinuti
Moramo postenog nekog staviti
Kako to ide zna li ko
Kako Dzemidzic predstvalja Bosnjake
Ko ha bira
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 27 maj 2024, 01:26, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
IsmirMirvic
Postovi: 202
Pridružen/a: 25 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IsmirMirvic » 27 maj 2024, 01:25

Mirvic sam sve vuce, navijaci kazu nemoj se ti Mirvicu mijesati, pusti ljudima od struke.

Mirvic dovede ljude od struke, da im absolutnu vlast, opet Mirvic ne valja.

Sta vise Ismir Mirvic treba da uradi da bi navijaci bili zadovoljni?

😔

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 27 maj 2024, 01:27

IsmirMirvic je napisao/la:
27 maj 2024, 01:25
Mirvic sam sve vuce, navijaci kazu nemoj se ti Mirvicu mijesati, pusti ljudima od struke.

Mirvic dovede ljude od struke, da im absolutnu vlast, opet Mirvic ne valja.

Sta vise Ismir Mirvic treba da uradi da bi navijaci bili zadovoljni?

😔
Da ne frizira finansijske izvjestaje i da placa uredno doprinose na plate igraca ?

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 27 maj 2024, 01:28

limvotehula je napisao/la:
27 maj 2024, 01:06
Anex je napisao/la:
27 maj 2024, 01:02
Ne branim Rožmana a pogotovo rumenog Ibričića i da sam se pitao nebi bili tu ali svaki trener dovodi neke svoje igrače ali ih treba uvjetovati rezultatom a ne tjerati pa plaćati cifre.Ne mora biti ni da je sve mutno i kriminal, pogledajte šta rade Čelzi i Mančester potroše milijardu koji god trener dođe i pet godina sredina tabele, bude i grešaka samo ih treba prepoznati i reagovati,ali kod nas je bitno popljuvati i etiketirati na razne načine
Pravo da ti kazem, ja mislim da su Rozman i Ibricic Mirvica i ove njegove preveslali kao budale. On im dao pare, dao im klub u ruke i rekao radite sta hocete, a oni sve razjebali i vrlo vjerovatno se rastalili da valja. Sad treba otjerati njih dvojicu i 30 Slovenaca koje su uvalili u klub. Kako ce to Mirvic izvesti, nemam pojma, ali skupo ce ga doci.
O tome možemo samo nagađati a nikako tvrditi,ja ne vjerujem da je i Mirvić baš toliki levat nebi on imao tolike milione da ga baš svako može preveslati,kažem ne tvrdim jer niko to ne zna možda nekad nešto procuri ali sve je to upitno,ali logično ko bi to došao i bacio 35 ili 50 milona kako neke budale pišu, brate nerealno,ovdje svi klubovi zajedno ne vrijede 50 miliona

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 27 maj 2024, 01:30

Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 01:24
HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:17
Plata mu nikako nije bila smiješna. Doveden na posudbu, ali sa jakom platom koju itekako osjeti klub sa vašim budžetom.
Ponovo ti kažem, uozbilji se. Kakvu to platu može imati igrač na kojeg matični klub (CSKA) ne računa i jedva čega da ga se riješi, odnosno pošalje na posudbu.

Kod nas nema uslovljavanja, zna se koliko se može dati za platu jednom igraču i moraš biti baš kvalitet da bi dobio više nego ostali. Samo jedan igrač odskače sa primanjima, a to je Boljević. S tim da bi njegova plata kod vas bila prosječna, bio bi u platnom razredu recimo Buljubašića (po novom ugovoru).
Virto, tebe je neko dobro slagao, ili ti malo izokrećeš stvari. Nećemo tako. Znaš li slučajno koje pare uzimaju Hiroš i Radovac? Skupili ste pare na polusezoni jer je voda došla do ušiju, pa su se davale malo jače plate.

Znaš ti vrlo dobro šta ste i koliko nudili igračima prije koji mjesec. :D
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 27 maj 2024, 01:30

RatoborniMrmot je napisao/la:
27 maj 2024, 01:27
IsmirMirvic je napisao/la:
27 maj 2024, 01:25
Mirvic sam sve vuce, navijaci kazu nemoj se ti Mirvicu mijesati, pusti ljudima od struke.

Mirvic dovede ljude od struke, da im absolutnu vlast, opet Mirvic ne valja.

Sta vise Ismir Mirvic treba da uradi da bi navijaci bili zadovoljni?

😔
Da ne frizira finansijske izvjestaje i da placa uredno doprinose na plate igraca ?
Kaže neko ko još plaća ugovore sa salvete između Amara i Bekrije još im rumeni seljak sportski direktor

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62026
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2024, 01:30

Anex je napisao/la:
27 maj 2024, 01:28
O tome možemo samo nagađati a nikako tvrditi,ja ne vjerujem da je i Mirvić baš toliki levat nebi on imao tolike milione da ga baš svako može preveslati,kažem ne tvrdim jer niko to ne zna možda nekad nešto procuri ali sve je to upitno,ali logično ko bi to došao i bacio 35 ili 50 milona kako neke budale pišu, brate nerealno,ovdje svi klubovi zajedno ne vrijede 50 miliona
Niko to ne izmišlja, već to piše u finansijskom izvještaju kluba. Gubitak od 33 miliona maraka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62026
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2024, 01:33

HordasOdMalena je napisao/la:
27 maj 2024, 01:30
Virto, tebe je neko dobro slagao, ili ti malo izokrećeš stvari. Nećemo tako. Znaš li slučajno koje pare uzimaju Hiroš i Radovac? Skupili ste pare na polusezoni jer je voda došla do ušiju, pa su se davale malo jače plate.

Znaš ti vrlo dobro šta ste i koliko nudili igračima prije koji mjesec. :D
Baš zato i pišem jer znam. Svi su oni čekali inostrani angažman pa kad je propalo došli su u Želju, a tada baš i nisu u poziciji da postavljaju uslove.
Evribadi sej Željo
Željoooo

upohaluhizugnimda
Postovi: 595
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 maj 2024, 01:36

IsmirMirvic je napisao/la:
27 maj 2024, 01:25
Mirvic sam sve vuce, navijaci kazu nemoj se ti Mirvicu mijesati, pusti ljudima od struke.

Mirvic dovede ljude od struke, da im absolutnu vlast, opet Mirvic ne valja.

Sta vise Ismir Mirvic treba da uradi da bi navijaci bili zadovoljni?

😔
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Vidi mu emojija tuznog hahahahh

Lud je Mirva :rol:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boki86, Cernica22, Hansestadt, Kmenkake, nekoIzMostara, Pablo11, Vanja8 i 92 gosta.