NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 23 maj 2024, 13:12

Flufy je napisao/la:
23 maj 2024, 13:08
Ja tebi jedno, ti drugo. Sta god ti nije po volji, iskuliras. Nema postenih, razumijes? Ti to najbolje znas. Cudno da si sa Soficem za hastalom uslikan, jer je bas on sudio “smijesan” penal protiv Gradine. Svima je to igranje glavom, osim vama. Sta ocekujes da kazemo nije penal jucer? Jest, sudija dosudio, a njegova je zadnja. Bas kao i vi.

Sam znas da je od 15-30. kola najmanje kvalitet ekipe u pitanju, vec neke druge stvari.
Mi smo doveli “jaka” imena da pokusamo posteno. Ti si doveo jeftinu ekipu i 2-3 iskusna, jer znas da ti u drugom dijelu sezone kvalitet nije potreban, vec ono drugo u cemu si najbolji. Selam
Mi smo vas razmontirali do crvenog to si zaboravio a ekipa vam
Je trabant ljudi su vas uzeli, evo hoćetel prijateljsku poslije zadnjeg kola u Tesnju da vidite koliko vam ekipa vrijedi, pustite se nebuloza… pa vaši ljudsi su doktori u stimanju al nebitno drago mi je da me cijenite po tome i da se bojite.

Flufy
Postovi: 258
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 23 maj 2024, 13:14

zvezdas1922 je napisao/la:
23 maj 2024, 13:12
Flufy je napisao/la:
23 maj 2024, 13:08
Ja tebi jedno, ti drugo. Sta god ti nije po volji, iskuliras. Nema postenih, razumijes? Ti to najbolje znas. Cudno da si sa Soficem za hastalom uslikan, jer je bas on sudio “smijesan” penal protiv Gradine. Svima je to igranje glavom, osim vama. Sta ocekujes da kazemo nije penal jucer? Jest, sudija dosudio, a njegova je zadnja. Bas kao i vi.

Sam znas da je od 15-30. kola najmanje kvalitet ekipe u pitanju, vec neke druge stvari.
Mi smo doveli “jaka” imena da pokusamo posteno. Ti si doveo jeftinu ekipu i 2-3 iskusna, jer znas da ti u drugom dijelu sezone kvalitet nije potreban, vec ono drugo u cemu si najbolji. Selam
Mi smo vas razmontirali do crvenog to si zaboravio a ekipa vam
Je trabant ljudi su vas uzeli, evo hoćetel prijateljsku poslije zadnjeg kola u Tesnju da vidite koliko vam ekipa vrijedi, pustite se nebuloza… pa vaši ljudsi su doktori u stimanju al nebitno drago mi je da me cijenite po tome i da se bojite.
De snimak utakmice zivota ti, niste prdnuli do gola Huseibasica ne jedi ****.
Cijenim te samo kao jednog od najvecih lopova u prvoj ligi federacije.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 23 maj 2024, 13:29

Flufy je napisao/la:
23 maj 2024, 13:14
zvezdas1922 je napisao/la:
23 maj 2024, 13:12
Flufy je napisao/la:
23 maj 2024, 13:08
Ja tebi jedno, ti drugo. Sta god ti nije po volji, iskuliras. Nema postenih, razumijes? Ti to najbolje znas. Cudno da si sa Soficem za hastalom uslikan, jer je bas on sudio “smijesan” penal protiv Gradine. Svima je to igranje glavom, osim vama. Sta ocekujes da kazemo nije penal jucer? Jest, sudija dosudio, a njegova je zadnja. Bas kao i vi.

Sam znas da je od 15-30. kola najmanje kvalitet ekipe u pitanju, vec neke druge stvari.
Mi smo doveli “jaka” imena da pokusamo posteno. Ti si doveo jeftinu ekipu i 2-3 iskusna, jer znas da ti u drugom dijelu sezone kvalitet nije potreban, vec ono drugo u cemu si najbolji. Selam
Mi smo vas razmontirali do crvenog to si zaboravio a ekipa vam
Je trabant ljudi su vas uzeli, evo hoćetel prijateljsku poslije zadnjeg kola u Tesnju da vidite koliko vam ekipa vrijedi, pustite se nebuloza… pa vaši ljudsi su doktori u stimanju al nebitno drago mi je da me cijenite po tome i da se bojite.
De snimak utakmice zivota ti, niste prdnuli do gola Huseibasica ne jedi ****.
Cijenim te samo kao jednog od najvecih lopova u prvoj ligi federacije.
11 na 11 slobodno pitaj objektivne vaše navijače al nebitno vi ste najbolji vidjelo se to jučer, vidjelo se prije 7 dana, i dobro je. Sve najbolje vam želim.

Stevo
Postovi: 29
Pridružen/a: 27 avg 2023, 20:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Stevo » 23 maj 2024, 23:13

Ti si pisko haman dobio secer od ovih iz tesnja a ne zbog kluba i situacije

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 24 maj 2024, 12:14

Stevo je napisao/la:
23 maj 2024, 23:13
Ti si pisko haman dobio secer od ovih iz tesnja a ne zbog kluba i situacije
Laprdasi brate samo laprdaju o poštenju, mu znamo kako smo
Mi igrali i kako igramo naspram ljetos.

Kapetan
Postovi: 744
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 24 maj 2024, 14:31

Nail Omerović, naše dijete, dobio poziv u reprezentaciju :bih: :bih: :bih:

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 24 maj 2024, 17:04

Niko nije rekao da pisko I ljudi oko njega ne rade ništa za klub ali ne treba se uzdizati iznad kluba I kao neki predstavnici istog raspravljat I psovat I kvarit odnose sa drugim klubovima.
Ja sam prvi za to da se mi navijači organizujemo I da damo svoj doprinos koliko ko može da se napravi konkretan plan I cilj da se napane prva liga u skorije vrijeme.
A Piska da radi svoj posao I da se manje raspravlja ovde po forumu.

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 26 maj 2024, 23:37

Jos jedna odlicna utakmica Zvijezde. Osim postignitog gola 2 precke, stativa, 2 puta (Brzi i Talison) 1na 1 sa golmanom, nekoliko odlicnih suteva i odbrana njihovog golmana koji ih je danas spasavao. Vec godinama nismo igrali ovako dobar fudbal. Cestitke

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 27 maj 2024, 00:29

Bravo momci lijepa utakmica,za mene Hero odličan mali je talenat brz prodoran,talison fino par finih prodora al vidilo se da je umoran,Dobri smiren nazad komanduje smiruje igru rasporedjuje stopere,Novakovic kikser ne prvi put u sezoni piska pod hitno da traži novog lijevog beka,Pepic osviježenje kad je ušao.
Golman Goražda metar I žilet ni jednu nije danas pokupio iz zraka najslabija karika Goražda danas,Krilo Goražda Mašić ja mislim isto fin igrač brz pravio nam najvise problema danas.

menadzer123
Postovi: 2
Pridružen/a: 19 nov 2019, 08:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la menadzer123 » 27 maj 2024, 01:46

Piska jedan od ljudih sto su zvijezdu dignuli iz mrtvih , svaka cast. Sto se tice igraca Zvijezde sto danas mato rece momci su svaku utakmicu igrali pos pritiskom da moraju pobjediti a danas su odigrali perfektno . i citavu drugu polusezonu. A sve krece od Zadnje Linije Antic , Mujcic i Novakovic brutalni , brzi takodjer tallison bez komentiranja . Momak zrel za premier lige . Iduce sezone sa ovom ekipom i par pojacanja borba za vrh slijedi .

Avatar
fender13
Postovi: 776
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 27 maj 2024, 08:46

Osim kostura ekipe koju treba zadržati uz par pojačanja,obavezno da uprava ostane na okupu uz par još jakih mladi ljudi u upravi to nam je veoma bitno...

Stevo
Postovi: 29
Pridružen/a: 27 avg 2023, 20:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Stevo » 27 maj 2024, 22:13

kad je rahic zvijezda jel subota ili nedjelja

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 04 jun 2024, 00:36

Znal se ko ide a ko ostaje na kraju sezone hoce li bit kakve šanse da se zadrži kostur ekipe?

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 04 jun 2024, 15:01

Nadam se pobjedi protiv Celika i lijepom zavrsetku ove sezone. Zadnjih nekoliko utakmica Talison me je razocarao, gubi veliki broj lopti poigravajuci se i ne igrajuci za ekipu. Utakmica u Rahicu dobra i borbena, samo su nedostajali golovi. Mi bolji prvo a Rahic drugo poluvrijeme.

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 10 jun 2024, 10:17

Znal se gdje ide Talison?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1450
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 11 jun 2024, 06:46

Edo1922 je napisao/la:
10 jun 2024, 10:17
Znal se gdje ide Talison?
Bratstvo. Izbori, Brko pravi ekipu za "napad" na Premijer ligu.

Jurica95
Postovi: 224
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jurica95 » 11 jun 2024, 08:03

Edo1922 je napisao/la:
24 maj 2024, 17:04
Niko nije rekao da pisko I ljudi oko njega ne rade ništa za klub ali ne treba se uzdizati iznad kluba I kao neki predstavnici istog raspravljat I psovat I kvarit odnose sa drugim klubovima.
Ja sam prvi za to da se mi navijači organizujemo I da damo svoj doprinos koliko ko može da se napravi konkretan plan I cilj da se napane prva liga u skorije vrijeme.
A Piska da radi svoj posao I da se manje raspravlja ovde po forumu.
A što bi napado prvu ligu kad si već u njoj :mrgreen:
Jedino napast na Premijer ligu

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1209
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 11 jun 2024, 08:31

Jurica95 je napisao/la:
11 jun 2024, 08:03
Edo1922 je napisao/la:
24 maj 2024, 17:04
Niko nije rekao da pisko I ljudi oko njega ne rade ništa za klub ali ne treba se uzdizati iznad kluba I kao neki predstavnici istog raspravljat I psovat I kvarit odnose sa drugim klubovima.
Ja sam prvi za to da se mi navijači organizujemo I da damo svoj doprinos koliko ko može da se napravi konkretan plan I cilj da se napane prva liga u skorije vrijeme.
A Piska da radi svoj posao I da se manje raspravlja ovde po forumu.
A što bi napado prvu ligu kad si već u njoj :mrgreen:
Jedino napast na Premijer ligu
Pa da napadnemo prvu ligu, da se ne borimo za opstanak :mrgreen:
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
Nah1d
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 11 jun 2024, 09:54

Ljudi radil ko šta na stadionu od JP Parkinzi? Ja sam stvarno razočaran situacijom na stadionu, svime onim što je posao navedene firme. Iza pomoćnih terena šuma narasla, na snimcima utakmica oko terena visoka trava, raspad sistema unutar tribina, puno smeća, građevinskog otpada...

Jel ima neko da kaže njima da rade svoj posao? Ili samo sjede dole na stadionu i roštiljaju?
Ne može me niko uvjerit da se ne može smeća pokupit,pokositi oko stadiona, rasrkčiti oko pomoćnih terena,oprati šmrkom kabine za rezervne igrače, stolice,male tribine,pokupiti smeće i neke sitnice koje daju ljepši ukupni dojam.Igrači na pomoćnom kad ispucaju loptu preko gola, moraju se zavlačiti u šikaru od 2 m po loptu. Treba neku djecu nešto sa ujede, da se ozlijeda kako bi se nešto uradilo?

Ljudi očito ništa ne rade, dok ekonomi Ćinda dole crkaju i sami održavaju koliko mogu.Ako neće, neka se nađe druga firma i tjt.
Najgore što je navedena firma preuzela obavezu održavanja stadiona, a u suštini nikad stadion nije izgledao neurednije.

Treba ih pritisnuti i govoriti da rade svoj posao. Mislim da je to uloga Vedada Novalića i sugerišem mu da bude dosadan,stalno ih zove i traži da rade svoj posao i traži bolje uslove za djecu i igrače.Očito da ako budemo šutili bit će sve gore stanje. Nije to neka velika filozofija, moramo riješiti ove stvari ako ćemo biti ozbiljan klub. Barem da čuvamo i održavamo ono što imamo.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1209
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 11 jun 2024, 09:57

Neće raditi ništa dok su pod Edisovom protekcijom, niti ih ko može natjerati
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.